NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 438 — maci faszán vitézkötés
Tegnap hazafele beugrottam az egyik bevasarlokozpontba vmiert, aztan kifele mentemben lattam, hogy a parkolo szelen szelvedojavito hirdeti magat piros futofenyreklam alatt. Ket hete kavicsot kaptam, nnna odagurultam megkerdezni mit szol a feladathoz (jo nagy krater), koszontunk egymasnak szevasz-szevasz, majd blablabla, szelvedo...

Egyszercsak mondja:
- jo a sapkad! (nana' Ravenses 😁)
Automatice felneztem az overe, hopp! Ott meg a Raiders logo. 😄

Negyedoran at fostuk a szot a jovo keddi meccsrol, rogbyrol, meg miegymas, most mar tuti hogy visszamegyek hozza a heten szelvedot javittatni. 👍

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
K.J. Wright said he'll play the Otto linebacker position (strong-side linebacker) in the 4-3 base defense. He can play Will (weak-side) and Mike (middle) linebacker, too, and will likely play Mike in nickel (4-2-5) packages.

Várhatóan tehát Wright-Kwia/Perryman-Littleton a base és Wright-Littleton a nickel


Közben a Ravens 3. számú futója is IR-en...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 011
Az ESPN szimulációja szerint egyébként ez a csoport végeredménye:
1. Chiefs 11-6
2. Chargers 9-8
3. Raiders 8-9
4. Broncos 7-10
empty taxi
Jó hát valamiből nekik is meg kell élni 😊
Ha nincs pozitív szezon, nincs PO akkor takarodjon Gruden innen a retekbe 😊
Rolni
Még sok van abból a 10 éves szerződésből , jó munkához idő kell. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Az ESPN szimulációja szerint egyébként ez a csoport végeredménye:
1. Chiefs 11-6
2. Chargers 9-8
3. Raiders 8-9
4. Broncos 7-10
empty taxi
Jó hát valamiből nekik is meg kell élni 😊
Ha nincs pozitív szezon, nincs PO akkor takarodjon Gruden innen a retekbe 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Azon gondolkodom, hogy Muse a kezdőből hogyan csúszott ki a keretből. Nyilván a Wright, Perryman, Littleton hármas combos, de na.
Amadeus
Sose volt Ő a kezdőben. A rendes beatwriterek is vakarták a fejüket ezen a kezdő dolgon. Szerintem annyi van, h mivel nem Gus embere megnézték a lehető legtöbb preseason snappel, h mit tud, mennyire fekszik neki a dolog. Aztán kiderült, hogy ezt is benézte PG, meg persze Grudock...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Hazai pályán hozni kellene ezt a nyitó meccset, hogy tényleg lehessen arról a PO-ról beszélgetni, amit legutóbbi interjújában Mike Mayock is elvárásként fogalmazott meg.
Rolni
Az ESPN szimulációja szerint egyébként ez a csoport végeredménye:
1. Chiefs 11-6
2. Chargers 9-8
3. Raiders 8-9
4. Broncos 7-10


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Lehet készülni nagyon sok blitz-re, remélem Andre James megfelelően képben lesz és Carr-nak lesz ideje megtalálni középen Waller-t, Renfrow-t, Moreu-t és Drake-t. Ha megy a futás és megy a rövid, közepes passzjáték középen, akkor utána meg lehet próbálni majd a széleken is egy egy bombát, miután a S-k már eléggé „lejöttek”, de a Humphrey-Peters páros nem az amelyiknek túl sok esélyt szeretnék adni a széleken.
Rolni
Mindennel egyetértek, amit írtál, annyiban reagálva az idézett részre, hogy a Ravens védelem általában pont ezeket a könnyű rövid és középzónás passzokat szereti elvenni az ellenféltől, mert jól emberező cornereik vannak.

Több trips-et, TE/WR kombót, vagy 2 TE felállást kell felraknotok ahhoz, hogy kijöjjenek a sündisznóállásból, a Steelers tavaly nagyon szenvedett ellenük, viszont azokban a játékokban, ahol bunch-ot raktunk fel és opciós játékok mentek, ott instant jött a játék.
Willie Parker
Jaja. Ezért írtam a felsorolásban a TE-ket, RB-t és azt a slot WR-t, amelyik Ramsey-t szopatta pár hete még 😊...nem a szélső WReket nyomatnám klasszik módon, hanem 2-3 TE heavy looks, Drake kreatívan akár backfieldről kimozgatva slotba és olyan akár bunch formációk, ahol Renfrow-t kicsit el lehet "dugni".



Közben, h legyen brainfart is kivágták Tanner Muse-t 😀
Újabb remek 3. körös Pick! Taps!
Rolni
Azon gondolkodom, hogy Muse a kezdőből hogyan csúszott ki a keretből. Nyilván a Wright, Perryman, Littleton hármas combos, de na.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Lehet készülni nagyon sok blitz-re, remélem Andre James megfelelően képben lesz és Carr-nak lesz ideje megtalálni középen Waller-t, Renfrow-t, Moreu-t és Drake-t. Ha megy a futás és megy a rövid, közepes passzjáték középen, akkor utána meg lehet próbálni majd a széleken is egy egy bombát, miután a S-k már eléggé „lejöttek”, de a Humphrey-Peters páros nem az amelyiknek túl sok esélyt szeretnék adni a széleken.
Rolni
Mindennel egyetértek, amit írtál, annyiban reagálva az idézett részre, hogy a Ravens védelem általában pont ezeket a könnyű rövid és középzónás passzokat szereti elvenni az ellenféltől, mert jól emberező cornereik vannak.

Több trips-et, TE/WR kombót, vagy 2 TE felállást kell felraknotok ahhoz, hogy kijöjjenek a sündisznóállásból, a Steelers tavaly nagyon szenvedett ellenük, viszont azokban a játékokban, ahol bunch-ot raktunk fel és opciós játékok mentek, ott instant jött a játék.
Willie Parker
Jaja. Ezért írtam a felsorolásban a TE-ket, RB-t és azt a slot WR-t, amelyik Ramsey-t szopatta pár hete még 😊...nem a szélső WReket nyomatnám klasszik módon, hanem 2-3 TE heavy looks, Drake kreatívan akár backfieldről kimozgatva slotba és olyan akár bunch formációk, ahol Renfrow-t kicsit el lehet "dugni".



Közben, h legyen brainfart is kivágták Tanner Muse-t 😀
Újabb remek 3. körös Pick! Taps!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Nyitómeccs következik!
Rolni
Szemüveget fel!
Amadeus
Na akkor gyorsan kiírom magamból a félelmeimet és elhesegetem.
Egy dual threat QB ellen jól védekezni csak egy jól összeszokott D tud, ahol mindenki tudja mi a dolga. Na most ez nekünk nincs. Új DC, új staff, új playbook, és egy valag új játékos. Könnyen előfordulhat, hogy az ilyen basic D-t teljesen szétfogják szívatni.

Az O-nk alapvetően jó, de az OL szinte teljesen lecserélődött a pánikolós QB-nk előtt. Minőségben gyengűlt egy keveset OL, összeszokottságban meg sokat.
Szóval itt a 0-50-től, a 41-40-ig minden lehet.

Szerkesztette: Pari
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Lehet készülni nagyon sok blitz-re, remélem Andre James megfelelően képben lesz és Carr-nak lesz ideje megtalálni középen Waller-t, Renfrow-t, Moreu-t és Drake-t. Ha megy a futás és megy a rövid, közepes passzjáték középen, akkor utána meg lehet próbálni majd a széleken is egy egy bombát, miután a S-k már eléggé „lejöttek”, de a Humphrey-Peters páros nem az amelyiknek túl sok esélyt szeretnék adni a széleken.
Rolni
Mindennel egyetértek, amit írtál, annyiban reagálva az idézett részre, hogy a Ravens védelem általában pont ezeket a könnyű rövid és középzónás passzokat szereti elvenni az ellenféltől, mert jól emberező cornereik vannak.

Több trips-et, TE/WR kombót, vagy 2 TE felállást kell felraknotok ahhoz, hogy kijöjjenek a sündisznóállásból, a Steelers tavaly nagyon szenvedett ellenük, viszont azokban a játékokban, ahol bunch-ot raktunk fel és opciós játékok mentek, ott instant jött a játék.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Nyitómeccs következik!

Nyitjuk a szezont, nyitjuk a stadiont is tulajdonképpen!

Rögtön MNF meccs a nem gyenge Ravens ellen! Remek lehetőség főműsoridőben megmutatni mit tudunk és megindítani egy PO futást.


A Ravens-t eléggé megrángatták a sérülések az utóbbi időben, de ettől függetlenül egy kemény keret, jó edzőkkel és "győztes kultúrával" érkezik Vegas-ba. Ezzel együtt hozni kell a meccset több dolog miatt is! Kell a jó rajt, kell egy önbizalom nyomás az újraépített védelemnek és az új OL-nek is.

Mire számíthatunk?
A Ravens O esetében egyértelműen Lamar Jackson-nal kell kezdenünk a felsorolást és az elemzést. Egyedi QB, aki az ellen DC-ket biztosan ébren tartja a meccs előtti héten elég sokáig. Roppant veszélyes futó, aki azért passzolni is tud és igazán veszélyes dual threat játékos. A futójátékban pedig nem csak a saját yardjaival száll be, hanem tulajdonképpen nagyrészben a teljes futójáték rajta keresztül működik. Mivel bármikor megtarthatja a labdát és futhat vele RB-ket megszégyenítő sebességgel, ezért a védelmek nem tudnak teljesen a futóra koncentrálni. Dobbins kidőlése fájni fog a Ravens-nek a szezon során, de szerintem így is a legjobban futó csapatok között lesznek és Gus Edwards-al például nekünk is meggyűlhet a bajunk könnyen, mert nagyon kemény futó.

Elkapó sorban is vannak sérültjeik, de TE poszton megvannak és mivel Lamar nagyon jól tudja meghosszabbítani a játékokat lábon ezért nem szabad lebecsülni a passz veszélyt sem.

Az OL náluk is kérdőjeles több poszton, de lehet ebből egy erős OL is, szóval a DL jó tesztet kaphat nyitó meccsre.

A védelmünknek szerintem Lamar-ra kell leginkább fókuszálnia, az Ő futásait kell minimalizálni. Ha benn tudjuk tartani a zsebben és/vagy meg tudjuk akadályozni, hogy big play-eket hozzon rendre, akkor lehet keresnivalónk. Ha fejetlen csirke módjára kergetjük Őt, akkor könnyen elmehet a meccs.

Bízhatunk viszont Bradley-be, aki korábbi éveiben többször mutatott jót mobilis QB-k ellen. Remélhetőleg a védelem eléggé együtt lesz fejben és nem lesznek kommunikációs, mentális gondok. Furán hangzik, mert épp csak megérkezett, de Wright nagy segítség lehet szerintem.

Bár természetesen én is sack parádét szeretnék látni az év során, most mégis azt gondolom, hogy az EDGE embereink és esetleg blitz-en érkező LB-k, DB-k legfontosabb feladata Lamar „tartása” lesz. Inkább ne legyen sack, de legyen limitálva Lamar futó játéka, minthogy legyen 1-2 sack, de 1-2 big play.

Az interior OL elég új lesz, így a mi interior DL-ünk remélhetőleg tud majd hatékonyan zavarni belül.

Az LB és DB egységektől is fegyelmezett játék kell majd LJ ellen, a zónázás segíthet abban, hogy ne tudjon észrevétlenül megfutni, amíg mindenki emberezve neki háttal „elfut előle”.

Lamar-ra kell egy spy sztem folyamatosan és utána Mark Andrews-ra kell még nagy hangsúlyt fektetni. Ha rájuk tudunk megfelelően vigyázni, akkor érdemben lassíthatjuk őket és hozhatjuk a meccset szerintem.


A támadó egységünk egy igen masszív védelemmel nyitja a szezont, ami remek felmérő lehet a támadó falunknak és a fiatal elkapóinknak is. A fontosabb feladat a támadó falé lesz szerintem, mert ha a futójátékot tudjuk tolni, akkor jók lehetünk. Anélkül igen nehézkes lesz ez a secondary ellen Carr dolga.

Lehet készülni nagyon sok blitz-re, remélem Andre James megfelelően képben lesz és Carr-nak lesz ideje megtalálni középen Waller-t, Renfrow-t, Moreu-t és Drake-t. Ha megy a futás és megy a rövid, közepes passzjáték középen, akkor utána meg lehet próbálni majd a széleken is egy egy bombát, miután a S-k már eléggé „lejöttek”, de a Humphrey-Peters páros nem az amelyiknek túl sok esélyt szeretnék adni a széleken.

Ha ez ellen a DL ellen meg tudna indulni a James féle interior OL egy erős meccsel a földön, akkor azért kicsit mindenki elkezdhetne bizakodni.


Hazai pályán hozni kellene ezt a nyitó meccset, hogy tényleg lehessen arról a PO-ról beszélgetni, amit legutóbbi interjújában Mike Mayock is elvárásként fogalmazott meg.
Rolni
Szemüveget fel!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Nyitómeccs következik!

Nyitjuk a szezont, nyitjuk a stadiont is tulajdonképpen!

Rögtön MNF meccs a nem gyenge Ravens ellen! Remek lehetőség főműsoridőben megmutatni mit tudunk és megindítani egy PO futást.


A Ravens-t eléggé megrángatták a sérülések az utóbbi időben, de ettől függetlenül egy kemény keret, jó edzőkkel és "győztes kultúrával" érkezik Vegas-ba. Ezzel együtt hozni kell a meccset több dolog miatt is! Kell a jó rajt, kell egy önbizalom nyomás az újraépített védelemnek és az új OL-nek is.

Mire számíthatunk?
A Ravens O esetében egyértelműen Lamar Jackson-nal kell kezdenünk a felsorolást és az elemzést. Egyedi QB, aki az ellen DC-ket biztosan ébren tartja a meccs előtti héten elég sokáig. Roppant veszélyes futó, aki azért passzolni is tud és igazán veszélyes dual threat játékos. A futójátékban pedig nem csak a saját yardjaival száll be, hanem tulajdonképpen nagyrészben a teljes futójáték rajta keresztül működik. Mivel bármikor megtarthatja a labdát és futhat vele RB-ket megszégyenítő sebességgel, ezért a védelmek nem tudnak teljesen a futóra koncentrálni. Dobbins kidőlése fájni fog a Ravens-nek a szezon során, de szerintem így is a legjobban futó csapatok között lesznek és Gus Edwards-al például nekünk is meggyűlhet a bajunk könnyen, mert nagyon kemény futó.

Elkapó sorban is vannak sérültjeik, de TE poszton megvannak és mivel Lamar nagyon jól tudja meghosszabbítani a játékokat lábon ezért nem szabad lebecsülni a passz veszélyt sem.

Az OL náluk is kérdőjeles több poszton, de lehet ebből egy erős OL is, szóval a DL jó tesztet kaphat nyitó meccsre.

A védelmünknek szerintem Lamar-ra kell leginkább fókuszálnia, az Ő futásait kell minimalizálni. Ha benn tudjuk tartani a zsebben és/vagy meg tudjuk akadályozni, hogy big play-eket hozzon rendre, akkor lehet keresnivalónk. Ha fejetlen csirke módjára kergetjük Őt, akkor könnyen elmehet a meccs.

Bízhatunk viszont Bradley-be, aki korábbi éveiben többször mutatott jót mobilis QB-k ellen. Remélhetőleg a védelem eléggé együtt lesz fejben és nem lesznek kommunikációs, mentális gondok. Furán hangzik, mert épp csak megérkezett, de Wright nagy segítség lehet szerintem.

Bár természetesen én is sack parádét szeretnék látni az év során, most mégis azt gondolom, hogy az EDGE embereink és esetleg blitz-en érkező LB-k, DB-k legfontosabb feladata Lamar „tartása” lesz. Inkább ne legyen sack, de legyen limitálva Lamar futó játéka, minthogy legyen 1-2 sack, de 1-2 big play.

Az interior OL elég új lesz, így a mi interior DL-ünk remélhetőleg tud majd hatékonyan zavarni belül.

Az LB és DB egységektől is fegyelmezett játék kell majd LJ ellen, a zónázás segíthet abban, hogy ne tudjon észrevétlenül megfutni, amíg mindenki emberezve neki háttal „elfut előle”.

Lamar-ra kell egy spy sztem folyamatosan és utána Mark Andrews-ra kell még nagy hangsúlyt fektetni. Ha rájuk tudunk megfelelően vigyázni, akkor érdemben lassíthatjuk őket és hozhatjuk a meccset szerintem.


A támadó egységünk egy igen masszív védelemmel nyitja a szezont, ami remek felmérő lehet a támadó falunknak és a fiatal elkapóinknak is. A fontosabb feladat a támadó falé lesz szerintem, mert ha a futójátékot tudjuk tolni, akkor jók lehetünk. Anélkül igen nehézkes lesz ez a secondary ellen Carr dolga.

Lehet készülni nagyon sok blitz-re, remélem Andre James megfelelően képben lesz és Carr-nak lesz ideje megtalálni középen Waller-t, Renfrow-t, Moreu-t és Drake-t. Ha megy a futás és megy a rövid, közepes passzjáték középen, akkor utána meg lehet próbálni majd a széleken is egy egy bombát, miután a S-k már eléggé „lejöttek”, de a Humphrey-Peters páros nem az amelyiknek túl sok esélyt szeretnék adni a széleken.

Ha ez ellen a DL ellen meg tudna indulni a James féle interior OL egy erős meccsel a földön, akkor azért kicsit mindenki elkezdhetne bizakodni.


Hazai pályán hozni kellene ezt a nyitó meccset, hogy tényleg lehessen arról a PO-ról beszélgetni, amit legutóbbi interjújában Mike Mayock is elvárásként fogalmazott meg.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan


empty taxi
Barber és Wright szerződéséhez kellett gondolom...Kwia restructure-al együtt

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Persze ahogy leírtam, h majd jön fel Ragas gamedayen, rögtön jön a move 😊

The Raiders are signing RB Peyton Barber off of Washington’s practice squad, per source. Barber will join the 53-player roster in Las Vegas.

Jó igazolás, mert gondolom olcsón érkezik egy elég rutinos emberke mélységnek, amíg Richard nem épül fel.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Csak a hecc kedvéért:

Tippem 53-ra volt:
QB: Derek Carr, Marcus Mariota
RB: Josh Jacobs, Kenyan Drake, Trey Ragas
FB: Alex Ingold
TE: Darren Waller, Foster Moreau, Derek Carrier
WR: Henry Ruggs, Bryan Edwards, Hunter Renfrow, John Brown, Willie Snead, Zay Jones
OT: Kolton Miller, Alex Leatherwood, Brandon Parker, Patrick Omameh
OG: Richie Incognito, Denzelle Good, John Simpson, Lester Cotton Sr.
OC: Andre James, Nick Martin

DT: Johnathan Hankins, Quinton Jefferson, Solomon Thomas, Darius Philon
DE: Clelin Ferrell, Yannick Ngakoue, Maxx Crosby, Carl Nassib, Malcolm Koonce
SLB: Tanner Muse, Divine Deablo
MLB: Nicholas Morrow, Nick Kwiatkoski,
WLB: Cory Littleton, Javin White
CB: Trayvon Mullen, Casey Hayward, Damon Arnette, Rasul Douglas
NCB: Nate Hobbs, Keisean Nixon
FS: Trevon Moehrig, Karl Joseph
SS: Johnathan Abram, Tyree Gillispie

K: Daniel Carlson
P: AJ Cole
LS: Trent Sieg


Valódi 53-as keret az IR móka után jelenleg:
QB: Derek Carr, Marcus Mariota, Nathan Peterman
RB: Josh Jacobs, Kenyan Drake
FB: Alex Ingold
TE: Darren Waller, Foster Moreau, Derek Carrier, Nick Bowers
WR: Henry Ruggs, Bryan Edwards, Hunter Renfrow, Willie Snead, Zay Jones
OT: Kolton Miller, Alex Leatherwood, Brandon Parker, Jermaine Eluemunor
OG: Richie Incognito, Denzelle Good, John Simpson
OC: Andre James, Nick Martin

DT: Johnathan Hankins, Quinton Jefferson, Solomon Thomas, Darius Philon
DE: Clelin Ferrell, Yannick Ngakoue, Maxx Crosby, Carl Nassib, Malcolm Koonce
SLB: Tanner Muse, Divine Deablo
MLB: Nicholas Morrow, Nick Kwiatkoski,
WLB: Cory Littleton, Javin White
CB: Trayvon Mullen, Casey Hayward, Damon Arnette, Rasul Douglas
NCB: Nate Hobbs, Keisean Nixon
FS: Trevon Moehrig, Karl Joseph
SS: Johnathan Abram, Tyree Gillispie

K: Daniel Carlson
P: AJ Cole
LS: Trent Sieg


Eltérés:
1, Mégis 3 QB került a rosterre, ami nekem továbbra is luxusnak tűnik, hacsak nincs még egy Mariota trade mondjuk...

2, Egyenlőre csak 2RB került rosterre, ami igen meglepő, de a magyarázat az lehet, hogy minden meccs előtt 2 embert a PS-ből fel lehet hozni és várhatóan Ragas lesz az egyik ilyen...

3, 4TE került keretre, ami ugye nem először fordul elő Grudennel. Bowers kicsit meglep, de többek szerint sok 2TE felállást tervezünk és lesz 3TE set is átlag felett, ezért kell a 4TE, meg persze ST...

4, John Brown lapátra került és csak 5WR lett a sok TE eredménye

5, Omameh helyett Jermaine Eluemunor érkezett RT back upnak, ami upgrade-nek tűnik

6, Cotton csak PS tag lett

7, McCoy természetesen rosterre került, de megmaradt a másik 4 DT is, így erős rotáció várható

8, Perryman és Wright bekerült a csapatba, míg Morrow és White IR-re került

9, Douglas el lett küldve, Nixon meg IR-re került, de Amik rosterre került

10, KoJo ugye repült és Teamer valamint Leavitt került 53-ba. Utóbbi érthetetlen...


Szóval azért vakon voltam rendesen 😀


Amúgy rendszeresen elmondjuk, hogy évek óta a legerősebb rosterrel vágunk neki az évnek, de idén ezt megint teljesen komolyan le tudom írni. A védelem papíron emberemlékezet óta nem volt ilyen erős és a támadó oldalon is csak egy HA van igazából. Persze az a roppant kritikus OL, ami azért tavaly sokkal erősebbnek tűnt, de ha idén egészséges tud maradni a társaság és a fiatalok nem esnek pofára, akkor nem lesz gyengülés igazából, többi poszt meg erősödött.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 438
Ennyi támadó játékosnál ez azt jelenti, hogy egyik meccsen ez, másikon az?
Levi Edwards
@theleviedwards
·
13 h
Coach Gruden just confirmed that Yannick Ngakoue, Darren Waller, Josh Jacobs, Richie Incognito, Derek Carr and Alec Ingold were selected as captains for the
@Raiders
this season.

Edit:

Crosby is.
Amadeus
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Levi Edwards
@theleviedwards
·
13 h
Coach Gruden just confirmed that Yannick Ngakoue, Darren Waller, Josh Jacobs, Richie Incognito, Derek Carr and Alec Ingold were selected as captains for the
@Raiders
this season.

Edit:

Crosby is.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
K.J. Wright in da house
r.baggio
Na ez tetszik!
Rolni
Nekünk nem! 😕
Nagy jatekos, hianyozni fog. Sok sikert neki!
funkyparduc
Egyik szemem sír, másik nevet. Két kedvenc csapatomról van szó.😊
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Yannick, K. J., McCoy, Littleton.... Azért ilyen pedigréhez mink nem vunk szokva.
Ha ez a védelem nem fejlődik tavalyhoz képest Én megeszem a kalapom Gyula!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
The @Raiders have re-signed TE Derek Carrier and S Dallin Leavitt and signed FA OL Jermaine Eluemunor. Also, LB Nicholas Morrow, CB Keisean Nixon, RB Jalen Richard and LB Javin White go to injured reserve


@Amadeus szerintem:
Wrigth-Kwia-Littleton

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
Jermaine Eluemunor érkezett. korábbi Patriots tackle, tavaly 419 snapben játszott és állítólag nem volt rossz. bár valami nem oké vele mert idén már két csapat vágta ki

choose life
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
K.J. Wright in da house
r.baggio
Na ez tetszik!
Rolni
Littleton-Perryman-Wright.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 029 — Erin Elite Andrews
K.J. Wright in da house
r.baggio
Na ez tetszik!
Rolni
Nekünk nem! 😕
Nagy jatekos, hianyozni fog. Sok sikert neki!

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
K.J. Wright in da house
r.baggio
Na ez tetszik!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!