Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Las Vegas Raiders

40 feliratkozó

több mint 3 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Richie Raiderként vonult vissza
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri Raiders szezonbeharangozója:
 www.youtube.com/watch?v=LA2oiQVZsT4
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Sandra Douglas Morgan az új presidente
ThundersNFL
Ezzel ismét történelmet írt a csapat! Reméljük nem csak kirakat lépés és végre minden szinten hozzáértő, progresszív emberke ül már!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 3 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 279 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Sandra Douglas Morgan az új presidente

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
Most azt olvastam valahol, hogy mégiscsak kölcsönös a szimpátia
Bruce
Ennek a transzfernek egyszer meg kell köttetnie, nagyon passzolnának egymáshoz a felek
Wyatt
nem hiszem, hogy erre sor kerül, kell a pénz Waller hosszabbítására

built for this shit

több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
Leatherwood állítólag nagyon komolyan fejlődik
Kegyelmes Amadeus
igen ő most az offseason sztárja több beat writer szerint is. | csak ne úgy mint Juron Criner volt |

built for this shit

több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Leatherwood állítólag nagyon komolyan fejlődik
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most azt olvastam valahol, hogy mégiscsak kölcsönös a szimpátia
Bruce
Ennek a transzfernek egyszer meg kell köttetnie, nagyon passzolnának egymáshoz a felek

több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Most azt olvastam valahol, hogy mégiscsak kölcsönös a szimpátia
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
?


deyell
egyetértek, elég fun lenne.
Amadeus
de az érdeklődés nem kölcsönös Vincent Bonsignore szerint

built for this shit

több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
?


deyell
egyetértek, elég fun lenne.
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
?


built for this shit

több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Véget ért az OTA szakasz. Július végéig vagyis a TC kezdetéig nincs most csapat edzés egy darabig.

Tashan Reed összeszedett 10 dolgot így az eddigiek lezárásaként:

1. Alex Leatherwood RT-be visszamozgatása jó döntésnek tűnik.
Eddig legtöbbet Alex dolgozott RT poszton, Ő tulajdonképpen csak ott dolgozott és Parker minimális first team lehetőséget kapott csak. Vélhetően úgy van vele a stáb, hogy tudják mire képes Parker (gyenge kezdő, borzalmas pillanatokkal megfűszerezve) és az a terv, hogy Alex minden lehetőséget megkap arra, hogy megszerezze a kezdő posztot és javítson ezen a szinten.

2. A támadó egység a kiegyesúlyozottságra fog törekedni.
Az Adams-Waller-Renfrow trio ellenére sem kell egyoldalú légi parádéra számítani. A futójáték szerves része lesz az O-nak.

3. DC nagyon goyrsan felvette az új rendszert (ami ugye szerintem nem teljesen új azért...Mugrave...) és vezeti a csapatot.

4. A védelem sokkal komplexebb lesz, mint volt tavaly.

5. Hankins és Nichols nem tudott eddig egyáltalán edzeni, ami persze nem ideális, de legalább a 2 rookie DT sok lehetőséget kap. Farrell remekül fest eddig, az első sorral is mozgott, de a stáb amúgy Butler kapcsán is pozitív volt eddig.

6. Nem volt eddig más rookie, aki első csapattal mozoghatott, de vannak olyan fiatal játékosok, akik igen bíztatóan mozognak és úgy fest lehet komolyabb szerepük.
Diablo bár limitáltan mozog, de jól látszik, h kezdő posztért versenyezhet.
Mullen kiesése miatt szóhoz jut Amik Robertson, ráadásul szélen és igen jól mozog ott egyenlőre.
Nate Hobbs helye biztos NCB kezdő poszton.
Andre James egyenlőre magabiztosan viszi az OC posztot.
John Simpson és Lester Cotton viszik eddig a kezdő OG posztokat.
Abram elég sokat mozog S poszton az első csapattal.

7. Waller nem csinál ügyet abból, hogy neki (még) nincs új szerződése vagy módosítása a mostanin.

8. Renfrow nem lassít a zsák megszerzése után sem.

9. Rock Ya-Sin eddig igen jól fest.

10. Sokat még nem lehet, szabad levonni, de az biztos, hogy a játékosok jól vették a rezsim cserét és jól érzik magukat szemmel láthatóan.
Voltak ugye akik igencsak aggódtak, hogy Bisaccia után mennyire fogják lelkesen fogadni JMD-t és stábját...
Rolni
Lester Cotton nagy meglepetés eddig.
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Véget ért az OTA szakasz. Július végéig vagyis a TC kezdetéig nincs most csapat edzés egy darabig.

Tashan Reed összeszedett 10 dolgot így az eddigiek lezárásaként:

1. Alex Leatherwood RT-be visszamozgatása jó döntésnek tűnik.
Eddig legtöbbet Alex dolgozott RT poszton, Ő tulajdonképpen csak ott dolgozott és Parker minimális first team lehetőséget kapott csak. Vélhetően úgy van vele a stáb, hogy tudják mire képes Parker (gyenge kezdő, borzalmas pillanatokkal megfűszerezve) és az a terv, hogy Alex minden lehetőséget megkap arra, hogy megszerezze a kezdő posztot és javítson ezen a szinten.

2. A támadó egység a kiegyesúlyozottságra fog törekedni.
Az Adams-Waller-Renfrow trio ellenére sem kell egyoldalú légi parádéra számítani. A futójáték szerves része lesz az O-nak.

3. DC nagyon goyrsan felvette az új rendszert (ami ugye szerintem nem teljesen új azért...Mugrave...) és vezeti a csapatot.

4. A védelem sokkal komplexebb lesz, mint volt tavaly.

5. Hankins és Nichols nem tudott eddig egyáltalán edzeni, ami persze nem ideális, de legalább a 2 rookie DT sok lehetőséget kap. Farrell remekül fest eddig, az első sorral is mozgott, de a stáb amúgy Butler kapcsán is pozitív volt eddig.

6. Nem volt eddig más rookie, aki első csapattal mozoghatott, de vannak olyan fiatal játékosok, akik igen bíztatóan mozognak és úgy fest lehet komolyabb szerepük.
Diablo bár limitáltan mozog, de jól látszik, h kezdő posztért versenyezhet.
Mullen kiesése miatt szóhoz jut Amik Robertson, ráadásul szélen és igen jól mozog ott egyenlőre.
Nate Hobbs helye biztos NCB kezdő poszton.
Andre James egyenlőre magabiztosan viszi az OC posztot.
John Simpson és Lester Cotton viszik eddig a kezdő OG posztokat.
Abram elég sokat mozog S poszton az első csapattal.

7. Waller nem csinál ügyet abból, hogy neki (még) nincs új szerződése vagy módosítása a mostanin.

8. Renfrow nem lassít a zsák megszerzése után sem.

9. Rock Ya-Sin eddig igen jól fest.

10. Sokat még nem lehet, szabad levonni, de az biztos, hogy a játékosok jól vették a rezsim cserét és jól érzik magukat szemmel láthatóan.
Voltak ugye akik igencsak aggódtak, hogy Bisaccia után mennyire fogják lelkesen fogadni JMD-t és stábját...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
 i.redd.it/b8dfzwegud591.jpg

built for this shit

több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
 i.imgur.com/6m35J71.jpeg

built for this shit

több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Remek hír, remek deal!

Vajon ez extra két év a 2022-re és összesen 3 évig van szerződés alatt Renfrow vagy teljesen új deal és 2022 meg 2023 a két év...?!
Rolni
Hosszabbítás, tehát 3 évig van még szerződés alatt. 3 év 34,5 milliós szerződés így.*

forrás fuzovelkifele
Bruce
Including his salary this year, Renfrow will make about $11.5M on average through 2024. That's good value for the #Raiders considering how the receiver market has boomed this offseason.

Igen most olvastam én is!
Még jobb így a deal!!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Remek hír, remek deal!

Vajon ez extra két év a 2022-re és összesen 3 évig van szerződés alatt Renfrow vagy teljesen új deal és 2022 meg 2023 a két év...?!
Rolni
Hosszabbítás, tehát 3 évig van még szerződés alatt. 3 év 34,5 milliós szerződés így.*

forrás fuzovelkifele
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Remek hír, remek deal!

Vajon ez extra két év a 2022-re és összesen 3 évig van szerződés alatt Renfrow vagy teljesen új deal és 2022 meg 2023 a két év...?!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Akkor várható akár egy Waller extension is?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Döbbenet, mennyire alulertekelik a slotokat

több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
HÁT A FASZOM FELÁLL MICSODA GM VAN A CSAPATNÁL!

nagyon okos deal
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még mindig fáj, hogy őt nem húztuk be...........persze lehet mi nem tudtuk volna így használni, de azért a tehetsége nálunk is kijött volna...titkon reménykedtem, hátha megszerezzük..csalfa vak remény volt 😛
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
The #Raiders are signing Pro Bowl WR Hunter Renfrow to a two-year, $32 million extension including $21M guaranteed
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
During O-line vs. D-line drills, Kendal Vickers and Clelin Ferrell lined up as defensive tackles in between Chandler Jones and Maxx Crosby. Ferrell has also been observed working as an outside linebacker and defensive end, so it seems the staff plans to use him in multiple roles.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM