Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
OL, RB(!), CB, LB posztokon keresünk back upot.

Ezek szerint Josh&Drake mögött nem Richard lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
Matt Dickerson cut

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
Asmar Bilal ment

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664


empty taxi
Várható volt, gyenge volt pre-seasonben is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 617
Washington has released OT David Sharpe, per source.

visszajöhetne akár.

choose life
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
 twitter.com/VinnyBonsignore/status/1432470170027454469?s=20

 twitter.com/VinnyBonsignore/status/1432468380561260545?s=20

 twitter.com/VinnyBonsignore/status/1432455575950876673?s=20

Perryman átment az orvosin, Darron Lee elköszönt, trade várható.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/VicTafur/status/1432109889120178176?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1432109889120178176%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.silverandblackpride.com%2F2021%2F8%2F30%2F22648769%2Fraiders-roster-cutdown-john-brown-clelin-ferrell-karl-joseph


Vic Tafur
@VicTafur
·
21 h
If teams called the Raiders about John Brown and Cle Ferrell ...

ne lepődjetek meg, ha Ferrell elköszön.
Amadeus
Én azért erősen meglepődnék rajta... 😀
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
 twitter.com/VicTafur/status/1432109889120178176?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1432109889120178176%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.silverandblackpride.com%2F2021%2F8%2F30%2F22648769%2Fraiders-roster-cutdown-john-brown-clelin-ferrell-karl-joseph


Vic Tafur
@VicTafur
·
21 h
If teams called the Raiders about John Brown and Cle Ferrell ...

ne lepődjetek meg, ha Ferrell elköszön.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
jut eszembe McCoy jól nyomta.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
Nem értem a károgást, a 3. sor játszott a 49ers kezdő ellen.
Amadeus
Nem tudom megítélni mennyire kezdők játszottak a 49ers-nél vagy sem. Azt láttam, hogy QB téren mindkét kezdő aspiráns játszott és Kittle-t is láttam még az elején. Azt, hogy a meccs nagyobb részében az OL és a DL náluk mennyire volt kezdő vagy depth nem tudom megítélni, csak tippelem, hogy azért ott is ültetve volt azért sok kezdő.

Nem ez az egy meccs alapján írtam amit amúgy...
Az OT depth gyenge és ott komoly gondba kerülhetünk egy sérüléssel már.

ST egységek egész preseasonban elég gyengék voltak szerintem. Leginkább nem kéne KR-t visszahordani ahogy nézem 😊

LB depth a sérültek miatt érthetően vékonyka, de ettől még ez jelenleg problémás lehet.

Vannak erősnek tűnő egységek is szerencsére a premeccsek és a közös edzések alapján. QB, WR, TE, RB mind jól fest és a DB-k kapcsán is fejlődésről számoltak be a firkászok.

Továbbra is az OC, RT poszt és a védelem a kérdés, de ezekre csak a szezon első heteiben kapunk választ.

Ravens ellen rögtön jó, kemény meccsel lehet majd nyitni és azt gondolom, hogy simán van keresnivalónk. Ha kicsit fokozni akarom a hangulatot azt is mondhatom, hogy hazai kvázi stadion nyitónk nyerni kellene! Amúgy a sorsolás és a szezon miatt is fontos lenne a Ravens ellen a W, mert utána 2. héten idegenben a Vasas ellen azért még nehezebb lesz nyerni szerintem és nem kéne 0-2-vel indítani a nagy PO menetelést.
Rolni
Azt gondolom, hogy simán hozható a Ravens elleni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Nem értem a károgást, a 3. sor játszott a 49ers kezdő ellen.
Amadeus
Nem tudom megítélni mennyire kezdők játszottak a 49ers-nél vagy sem. Azt láttam, hogy QB téren mindkét kezdő aspiráns játszott és Kittle-t is láttam még az elején. Azt, hogy a meccs nagyobb részében az OL és a DL náluk mennyire volt kezdő vagy depth nem tudom megítélni, csak tippelem, hogy azért ott is ültetve volt azért sok kezdő.

Nem ez az egy meccs alapján írtam amit amúgy...
Az OT depth gyenge és ott komoly gondba kerülhetünk egy sérüléssel már.

ST egységek egész preseasonban elég gyengék voltak szerintem. Leginkább nem kéne KR-t visszahordani ahogy nézem 😊

LB depth a sérültek miatt érthetően vékonyka, de ettől még ez jelenleg problémás lehet.

Vannak erősnek tűnő egységek is szerencsére a premeccsek és a közös edzések alapján. QB, WR, TE, RB mind jól fest és a DB-k kapcsán is fejlődésről számoltak be a firkászok.

Továbbra is az OC, RT poszt és a védelem a kérdés, de ezekre csak a szezon első heteiben kapunk választ.

Ravens ellen rögtön jó, kemény meccsel lehet majd nyitni és azt gondolom, hogy simán van keresnivalónk. Ha kicsit fokozni akarom a hangulatot azt is mondhatom, hogy hazai kvázi stadion nyitónk nyerni kellene! Amúgy a sorsolás és a szezon miatt is fontos lenne a Ravens ellen a W, mert utána 2. héten idegenben a Vasas ellen azért még nehezebb lesz nyerni szerintem és nem kéne 0-2-vel indítani a nagy PO menetelést.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
Nem értem a károgást, a 3. sor játszott a 49ers kezdő ellen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Hülyén hangzik, de az biztató, hogy a csere védelem hozta az a szintet a 49ers első csapatával szemben, mint az első sor tavaly bárki ellen. Akkor a kezdők csak jobbak lehetnek...
A legjobban az tetszett, hogy az első TD-nél nem maradt üresen ember (csak sajnos Muse elkésett).
bmg
DA jól nyomta, nekem tetszett nagyon
több mint 3 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Hülyén hangzik, de az biztató, hogy a csere védelem hozta az a szintet a 49ers első csapatával szemben, mint az első sor tavaly bárki ellen. Akkor a kezdők csak jobbak lehetnek...
A legjobban az tetszett, hogy az első TD-nél nem maradt üresen ember (csak sajnos Muse elkésett).
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
OL depth nagyon gyenge

ST egységek szintén gyengék

LB depth is gyengus

McCoy leporolta a rozsdát

Brown lehet repül a WR egységből? Mondjuk a 2 "ST menő" UDFA WR nem villantott, szóval érdekes lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Remélem Oaklandból sokan átjönnek a hídon.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
JK Dobbins-t kocsival vitték az öltözőbe térdsérülés miatt. Nem lesz ellenünk. Fogható lesz a Ravens offense.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 617
[Damien] Gus Bradley says Clelin Ferrell is in the "second tier" rush group. To come in to keep the first tier guys fresh

Ouch.
Amadeus
1/4

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
[Damien] Gus Bradley says Clelin Ferrell is in the "second tier" rush group. To come in to keep the first tier guys fresh

Ouch.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Morrow sérülése kicsit komolyabb Gruden szerint, így a szezonba is jócskán belemehet a sérülése, rossz hír ez a másik LB White számára, hiszen így Morrow a keretszűkítésben benne lesz és utána mehet csak IR-re, de White esetében lehet hogy ezt nem fogják tudni megtenni... (pedig az ő sérülése pedig a vártnál jobban alakul)
Kwiatkoski is sérült egyébként, de várhatóan ő már most játszani fog.

Parryman érkezésével még nehezebb lesz a helyzet ezen a fronton.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
Hát átmegy az orvosin, akkor jó trade lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 617
Perryman has dealt with two injuries, a hip flexor and a foot injury after being stepped on since joining the Panthers. Panthers wasted no time cutting their losses on a player who stayed hurt all through training camp.

akkor ezért volt ilyen olcsó. átmegy egyáltalán az orvosin? attól tartok sokra nem megyünk vele..



de az a Porsche állítólag nem Crosbyé, hanem Nate Hobbs autója.



még egy butthurt volt Raiders játékos...

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Wright jobban tetszett volna...rendszert ismeri és csak addig kell igazán, amíg White és Morrow bevethető ismét. Vszeg addig is csak depth lesz és a Muse-Kwit-Littleton trió kezd majd...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Trade: Panthers are trading LB Denzel Perryman to the Las Vegas Raiders, per sources.
Klaci79
Illetve egy 6. meg 7. kör cserélődött. Gus ember. Sztem jó move.