Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 617
Zay Jones szn



Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
 www.youtube.com/watch?v=6EZAoU-c7C0
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
Pár tweetet olvasgattam a Rams-zel közös edzésről...
Az elkapóink egész jók voltak, Renfrownak többször sikerűlt megégetnie Ramsey-t, aki most slot ellen állt fel. Ruggs, Waller és Zay Jones sem volt rossz.
Carr és Mariota is dobott int-et, viszont Littleton és Moehrig és Rasul Douglas is szerzett 1-1-t.
Volt két kis lökdösődés/verekedés is, természetesen utóbbiba Incognito is benne volt...
Ramsey leütközte Jacobst, hogy lejött a sisakja...
Kwai nem volt ott a pályán
Pari
Kwia lesz a suprise cut szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Pár beat writertől gyűjtve:

Offense:


Jacobs turns corner and then stiff arms CB Long to the helmet. Lets out a chuckle. It’s on.

Henry Ruggs...deep ball from Carr, TD.

After Jon Gruden had ripped into Henry Ruggs earlier in practice, imploring him to “shred the _______ ______” guarding him, Ruggs responds by catching about a 55 yard TD pass from Derek Carr, in between a couple defenders.

Rams CB Jalen Ramsey is playing heavily in the slot today and has been burned by Raiders WR Hunter Renfrow multiple times.

Renfrow then beats Ramsey deep after Gruden dialed one up. Raiders sideline fired up.

Hunter Renfrow goes up high over Jalen Ramsey. Renfrow is killing Ramsey today.

Finally just got my first look of Aaron Donald in one-on-ones. Richie Incognito hold his own against him.

Kolton Miller and rookie Alex Leatherwood are really holding their own in one-on-one’s against the Rams outside linebackers and defensive linemen.

At least 2 air explosives against the Rams secondary today; this latest was Ruggs for a TD…Think Burgess one of the DBs and could not see the other from my place on the far field.

Defense:

The @Raiders defense has been impressive today. Things just look…..different. Better.

The Raiders' defense, which has largely operated out of its nickel package, has looked pretty good against both the run and pass so far. Besides the interceptions by Moeheig and Douglas, the Rams haven't had many chunk plays.

And Rasul Douglas just picked off Stafford. Two interceptions for the #Raiders defense against the Rams' first-team offense so far.

Tre'von Moehrig just picked off Matthew Stafford on the second play of 11-on-11 drills. Stafford overthrew a receiver and Moehrig made the diving catch.

Damon Arnette jumped a route and had a pick in his hands, but dropped it. Would've been the #Raiders' third of the day.

Douglas dropped another pick a few players later (against second-team offense).

Cory Littleton just got a pick off Matthew Stafford and his old team
Talk about Poetic Justice.

Wow @Raiders Jonathan Abram with a big thump on @RamsNFL WR Robert Woods to force an incompletion (Raiders defensive sideline is really into this)

Things tense on this side as Woods takes a tough hit over the top and ball falls incomplete.

Looks like team drills are over. The Raiders defense had a few lapses, but it outplayed the Rams offense today pretty clearly. They forced three interceptions and played well against both the run and the pass. No reason to go crazy, but it's an encouraging sign.

Special teams:

Special teams scrimmage was getting more and more amped up, then two Rams players tackled Robertson to the ground on Raiders sideline. Bad move. They get dog piled, Rams sideline runs over into scrum.
Mayock jumped in and was pulling players off.


Úgy fest az első közös edzést mi "nyertük", ami a korábbi évek után jól hangzik. Kiváncsi leszek mennyire jön vissza a Rams majd a 2. napon.
Nem szabad persze megőrülni ezektől a remek tweetektől, de minden esetre jól esik ezeket olvasni!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Amúgy elég komolyan vesszük a covid járványt, meg a büntetés lehetőségét.
Elsőként adtunk ki közleményt róla:
"The Las Vegas Raiders will require all attendees at home games to show proof of COVID-19 vaccination through CLEAR's free mobile app and Health Pass feature, allowing fans to attend games without wearing a mask. The policy will take effect for the first regular season home game, September 13 against the Baltimore Ravens on Monday Night Football. The Raiders are the first team in the National Football League to announce a vaccine/no mask policy.
...
The Raiders will offer the opportunity for fans to receive vaccinations on site at Allegiant Stadium prior to Raiders home games, permitting newly vaccinated fans to enter wearing a mask.

Fans who have not been vaccinated can still attend, as long as they get jabbed on site and wear a mask inside the stadium."

Helyes
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Pár tweetet olvasgattam a Rams-zel közös edzésről...
Az elkapóink egész jók voltak, Renfrownak többször sikerűlt megégetnie Ramsey-t, aki most slot ellen állt fel. Ruggs, Waller és Zay Jones sem volt rossz.
Carr és Mariota is dobott int-et, viszont Littleton és Moehrig és Rasul Douglas is szerzett 1-1-t.
Volt két kis lökdösődés/verekedés is, természetesen utóbbiba Incognito is benne volt...
Ramsey leütközte Jacobst, hogy lejött a sisakja...
Kwai nem volt ott a pályán

Szerkesztette: Pari
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
imádtam ( ha már nosztalgiázunk)
Amendola paffff

 www.youtube.com/watch?v=fQoLuqzth_k
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
 youtu.be/BRouVca0QqY

Régi szép idők

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
 www.silverandblackpride.com/2021/8/16/22626857/raiders-gus-bradley-blitz-film

Gus a cov3 mellé beemelt egy kis agresszív szemléletet is idénre úgy fest.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
McCoy rosteren lesz, ez biztos.
Amadeus
El feledkeztem róla...nem volt még kereten, amikor írtam a DT részt...
Sanszos, hogy nem viccből hozták 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
McCoy rosteren lesz, ez biztos.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Ha most valaki fegyvert fogna a fejemhez, akkor a saját kis elemzésem, az offseason/TC hírek, a preseason DC és első meccs alapján ezt az 53 főt mondanám keretre:

QB: Derek Carr, Marcus Mariota
RB: Josh Jacobs, Kenyan Drake, Trey Ragas
FB: Alex Ingold
TE: Darren Waller, Foster Moreau, Derek Carrier
WR: Henry Ruggs, Bryan Edwards, Hunter Renfrow, John Brown, Willie Snead, Zay Jones
OT: Kolton Miller, Alex Leatherwood, Brandon Parker, Patrick Omameh
OG: Richie Incognito, Denzelle Good, John Simpson, Lester Cotton Sr.
OC: Andre James, Nick Martin

DT: Johnathan Hankins, Quinton Jefferson, Solomon Thomas, Darius Philon
DE: Clelin Ferrell, Yannick Ngakoue, Maxx Crosby, Carl Nassib, Malcolm Koonce
LB: Cory Littleton, Nicholas Morrow, Nick Kwiatkoski, Tanner Muse, Javin White, Divine Deablo
CB: Trayvon Mullen, Casey Hayward, Damon Arnette, Rasul Douglas, Nate Hobbs, Keisean Nixon
S: Trevon Moehrig, Johnathan Abram, Karl Joseph, Tyree Gillispie

K: Daniel Carlson
P: AJ Cole
LS: Trent Sieg

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Ezzel még "tartoztam"

CB:

Trayvon Mullen:
Mullen a csapat első számú CB-je, akitől sokat vár a stáb és a szurkolók is. Mullen emberezés és zónázás terén is tud megfelelően játszani, számomra a kérdés az lesz, hogy a LOS-nál mit kérnek tőle. Remélem, hogy a LOS-nál aggresszív harcos indulást kérnek tőle és nem látjuk annyi off coverage-ban, mint PG alatt, mert szerintem sokkal jobban teljesít, ha közelről indulhat és “verekedhet”.

Ha nem is lesz sztár CB, de javuló pass rush és az új séma segítségével megbízható #1 lesz reményeim szerint.


Casey Hayward Jr.:
Hayward remekül ismeri a sémát, a stábot és bár nem ugyanaz a játékos, aki 2-3 éve volt, még mindig lehet egy megbízható #2 CB belőle 2021-ben szerintem. Figyelni kell, hogy a sebessége már kopik, szóval nem T.Hill-re kell tenni feltétlenül, de megfelelő használat mellett hasznos tagja lehet a csapatnak. Reméljük az egészsége bírja majd végig.


Damon Arnette:
Arnette helyzete igen érdekes. Egy meglepő draft pick, aki egy igen gyenge rookie szezonon van túl, amit követően erősen megkritizálta a GM ráadásul. Nem segített neki tavaly a covid, meg a sérülése, de úgy tűnt leginkább a hozzáállásával, komolyságával volt gond. Úgy fest komolyan vette Mayock és a stáb kérését, komoly mennyiségű izmot pakolt magára, ami első lépésnek remek.

Ő az egyetemen szinte csak man covert játszott, így a Bradley féle rendszerben a zóna feladatokkal lehet majd még gondja, de Hayward érkezésével lesz is ideje beletanulni. Egyenlőre úgy tűnik, hogy nem slot-ba tolják le, hanem megmarad a szélen back up, esetleg rotációs szerepkörben. Ha sikerül jól felvennie a fonalat, el tudom képzelni, hogy Casey-vel időnként megrotálják, ha gyorsabb elkapók vannak a pályán.


Nevin Lawson:
Lawson papíron a kezdő slot CB-nk, de mivel eltiltással kezdi a szezont még akár csúnya meglepetés is érheti, ha a helyettese túl jól teszi a dolgát. Nem egy top NCB, de Joyner-hez képest még így is előrelépés lehet majd.


Nate Hobbs:
Hobbs egyelőre az egyik meglepetése a TC-nek számomra. Úgy fest, hogy komolyan és nem csak Lawson eltiltása miatt kerül be a neve a kezdő NCB poszton a kalapba. Az első preseason meccsen is bemutatta, hogy fejben ott van és remek sebessége is van.

Egyetemen szélső CB volt egész sok hibával, de lehet belül van az igazi helye és ott meglep mindannyiunkat majd. Egyelőre, azért csak óvatosan lelkesedem.


Rasul Douglas:
Douglas rutinos veterán, aki szélen lehet minőségi depth. Egyelőre szerintem Arnette mögött van, sérülés nélkül nem igen lesz sokat pályán.


Keisean Nixon:
Biztos remek a hozzáállása és jól teljesít edzésen, mert az új stáb is nagyon kedveli, de én nem látok benne depth-nél és ST-nél többet. Persze, ha ezeket a szerepeket tudja hozni jól, már az is remek lenne.


Amik Robertson:
Robertson helyzete nem annyira rózsás egyelőre. Ő ugye egyetemen egy remek szélső CB volt, aki a mérete miatt csúszott a drafton. Tavaly úgy tűnt NCB-t akarunk belőle faragni, de úgy fest, hogy Hobbs és Lawson is simán előtte vannak, ráadásul az utóbbi időben Gus kitette szélre is. Keresik a helyét, de ez azért sok jót nem jelent szerintem.

A tavalyi 4. körös még a rosterre jutásért is keményen meg kell dolgozzon majd, nemhogy játékidőért...


Blidi Wreh-Wilson:
Depth és ST játékos, aki esetleg megcsíphet egy roster helyet.


Isaiah Johnson:
Johnson helyzete elég rossz. Tavaly év végén volt 1-2 jó megmozdulása és a mérete, sebessége alapján fit lenne szerintem ebben a sémában, de egyenlőre sérült és tulajdonképpen kiesett neki az offseason nagy része. Lehet IR lesz ebből vagy max PS, mert nem igen látom, hogy keretre tud kerülni a jelenlegi helyzetben.


Összességében nem túl erős, de legalább elég mély a CB egységünk. Kis szerencsével lehet belőlük egy megbízható egység is idővel. Ha lesz pass rush, akkor szerintem nagyot fejlődik a passz védekezésünk és sokkal jobb lesz a CB-ink megítélése is.

A Broncos CB egysége kimondottan erős. Surtain, Fuller, Callahan, Darby elég jól fest papírra vetve és szerintem a csoport bőven legjobb egysége.

A Chargers CB sora nem félelmetes, de Asante Samuel Jr. és az új stáb miatt még bármi lehet a dologból. Szerintem a Harris-Davis-Samuel trio azért elég jól hangzik elsőre és bár a mi egységünket mélyebbnek gondolom, ez könnyen lehet csak amiatt van, mert őket közel sem ismerem annyira, mint a mieinket.

A Chiefs CB részlege nem tűnik túl erősnek, őket (bár lehet csak a rózsaszín szemüvegem miatt, de) magunk mögé sorolnám.

Tipp az 53-as keretre:

CB: Trayvon Mullen, Casey Hayward, Damon Arnette, Rasul Douglas
NCB: Nate Hobbs, Keisean Nixon
PS: Amik Robertson, Isaiah Johnson
Cut: Blidi Wreh-Wilson
Eltiltás: Navin Lawson



S:

Johnathan Abram:
Abram eddig igen nagy csalódás mindenki számára. Most mindenki abban bízik, hogy az új séma meghozza végre a sikert és az áttörést neki. Én azt gondolom, hogy van realitása ennek a várakozásnak. Abram papíron teljesen ideális erre a SS szerepkörre, amit Gus használ. A LOS közeli munka feküdni fog neki, ezt írja eddig minden beatwriter is a camp alapján, a kérdés az lesz, hogy mennyire tud majd hátul védekezni fegyelmezetten, mert arra is szükség lesz.


Trevon Moehrig:
Eddig mindenki nagyon dicséri és úgy fest nem csak kényszerből lesz Ő, a day 1 kezdő FS poszton. TC alapján úgy tűnik, hogy megvan a sebessége, érzéke és esze a poszthoz. Biztos lesznek rookie hibák, de remélhetőleg évek óta először lesz egy gyors megbízható FS-ünk végre.


Karl Joseph:

Joseph kapcsán először az volt a feltételezés, hogy FS-nek jött vissza Abram mellé, aztán úgy festett, hogy Abram mögé jött SS mélységnek, most meg sérült és nem igazán tudjuk mi lesz a helye, feladata. Én egyelőre azt gondolom, hogy Ő lesz mindkét poszton az első csere és hacsak nem szenved Abram nagyon akkor max rotálva lesz azokon a playeken, ahol mindkét S mélyen van.


Tyree Gillispie:

Gillispie érdekes prospect, mert egyetemen inkább FS szerepben volt jobb, mégis sok helyen olvastam, hogy SS lehet inkább NFL szinten. Első évében inkább SS depth és ST szerepkör juthat neki, de idővel akár Moehrig társa is lehet, főleg, ha Abram nem tudja megugrani a lécet.


Dallin Leavitt:
ST only játékos, akinek idén lehet nem lesz már helye a rosteren.


Roderick Teamer:
Leginkább PS tagságra gyúrhat...


A S egységünk, bár okkal tölt el minket bizakodással tulajdonképpen inkább kérdőjel egyelőre és mint ilyen szerintem a csoport utolsó helyén csücsül.

A Broncos S egysége nagyon erős, van két remek kezdőjük Simmons és Jackson személyében és van fiatal depth is mögöttük. A csoport legjobb egysége szerintem az övék.

A Chiefs S egysége is erős. Mathieu-t nem kell bemutatni és a fiatal Thornhill, valamint a rutinos Sorensen és Parks is kereten van, szóval várhatóan nem lefele húzzák majd a Chiefs D-t.

A Chargers S egysége Derwin James és Nasir Aderley miatt erősnek tűnik, bár a mélység gondot okozhat főleg, ha James megint lesérül. Amíg James egészséges, addig viszont előttünk vannak, mert Ő gamechanger.



Tipp az 53-as keretre:

FS: Trevon Moehrig, Karl Joseph
SS: Johnathan Abram, Tyree Gillispie
PS: Dallin Leavitt, Roderick Teamer


Összességében azt lehet mondani, hogy a Denver secondary kiemelkedik a csoportból és utána van három hasonló szintű egység. A miénk jelenleg igen mélynek tűnik, de tele van kérdőjelekkel. A Chargers kezdője papíron jól fest nagyon, de vékonynak érzem őket, illetve a legnagyobb sztárjuk eddig injury prone-nak bizonyul. A Chiefs-nél rutinos és összeszokott egység van visszatérő DC-vel és sémával, ami előnyt jelenthet főleg a rajtnál.



ST kapcsán nincs nagy varázslás:
K: Daniel Carlson
P: AJ Cole
LS: Trent Sieg





A támadó egységek esetében egyértelműen a Chiefs a legerősebb csapat a csoportban, védelem esetében a Broncos a legerősebb gárda a csoportban. Ezeknél a csapatoknál a kérdés az lesz, hogy az ellentétes egységük mennnyire tud jól teljesíteni.

A Chiefs esetében több a bizonyosság, Tőlük azért láttuk, hogy Spangulo alatt tudnak jól játszani. Illetve amit Mahomes és Reid művelnek a támadó oldalon azzal mindig meccsben lehet maradni, még gyenge D teljesítménnyel is. Tavaly 14-2-vel végeztek és nem igazán látom azt, hogy gyengültek volna, sőt az OL-t rendesen megerősítették, szóval nálam továbbra is Ők a a team to beat és nem csak az AFC West-ben, de az egész AFC-ben.

A Broncos esetében nagyon sok múlik Drew Lock fejlődésén, illetve szerintem azon, hogy mennyire tudnak hatékonyan futni. Ha az offense legalább megbízható közepes szintet hoz, akkor ezzel a D-vel tudnak menni egy lényegesen jobb szezont, mint a tavalyi 5-11.

A Chargers kapcsán komoly bizakodásra ad okot a szurkolóknak Herbert tavalyi éve, illetve az új HC személye. Az új OC személye már kevesebb okot ad a bizakodásra szerintem, de összességében várható szerintem javulás a tavalyi 7-9-ről velük kapcsolatban.

Na persze magunktól is javulást várok a 8-8-ról és nem egészen áll össze a matek így már 😊 Mindenki nem fog tudni lényegi előrelépést csinálni, hacsak nem esik vissza nagyon a Chiefs, amit nem hiszek, vagy nem ver mindenki tönkre mindenkit a nem diviziós meccseken, amire azért szintén nincs sok esély. Lesz itt csalódott csapat legalább 1, de inkább 2.


Nálunk ugye a nagy kérdés a védelem fejlődése, illetve az OL helyzete. Ha az OL korrektül összeáll, akkor ez a támadó egység Carr és Gruden vezetésével Top 10-es lesz szerintem. Ha emellé tudnak rakni Gus-ék egy Top 20-as védelmet, akkor már csak kis szerencse kell egy-két meccsen és meglehet a pozitív szezon és a PO. Ha az nincs meg én továbbra is azt mondom, hogy robbantani kell a stábot, de erre a beat writerek szerint nem utal semmi Mark Davis oldaláról egyelőre.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
Simpson továbbra sem hasít, cserébe Cotton rostert foghat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
The players Las Vegas released Monday are: Quarterback Case Cookus, running back Bo Scarbrough, defensive tackle Ethan Westbrooks, kicker Dominik Eberle, long snapper Liam McCullough, wide receiver Caleb Scott and cornerback De’Vante Bausby.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
"According to Tafur, the top 6 are set already. Ruggs, Edwards, Renfrow, Zay, Brown, Snead."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 617
a védelemnél azt jegyezném meg, hogy úgy tűnt, mindenki tudja a feladatát, egy blown coverage volt csak. ez már előrelépés. akit kiemelnék, mert meglepően jól játszott, ő Darius Philon. ő Ferrellel ellentétben robbanékony, nem kizárt hogy ott lesz az 53-as keretben. Ferrellnek szerintem az lesz a sorsa idővel, mint Maurice Hurstnek. aki szintén képzett játékos, de hiába, ha nem elég gyors ahhoz, hogy megcsinálja a playeket.

az újoncok nem nyűgöztek annyira le... Koonce és Gillespie úgy éreztem, hogy nem teszik oda magukat eléggé, ami nem jó jel. Leatherwood meg lett párszor verve, nyert azért párharcot, de ennél több kell tőle. a lábmunkája nem volt rossz. legnagyobb intenzitással Nate Hobbs játszott rookie-k közül, legjobb teljesítményt meg az undrafted Trey Ragas nyújtotta, egész jól lát a pályán. Moehriget bevallom nem láttam eleget játékban ahhoz, hogy véleményt tudjak nyilvánítani.

Zay Jones helye meg az első csapatban van.

choose life
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 664
Hát, a mi cseréink jobbak voltak.
Ennél komolyabb tanulságot nem igazán tudtam levonni...
bmg
A run block jónak tűnt, Ragas rostert foghat, Peterman elég sokat fejlődött...
Rolni
Hobbs pofás volt.

Ferrell hozott egy sacket a 2. vonal ellen, de továbbra is lassúnak érzem. Scheme szinten azért látszik annyi előrelépés a D-nél, hogy most legalább egy alapvető elképzelés van arról, hogy mit akarunk csinálni. Ha egy közepes D ebből kisül, akkor már jók vagyunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Hát, a mi cseréink jobbak voltak.
Ennél komolyabb tanulságot nem igazán tudtam levonni...
bmg
A run block jónak tűnt, Ragas rostert foghat, Peterman elég sokat fejlődött...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Hát, a mi cseréink jobbak voltak.
Ennél komolyabb tanulságot nem igazán tudtam levonni...
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Raiders-Seahawks preseason meccsekre a legdragabbak a jegyek.

270 dollar kb az atlag, a masodik legdragabb 100 dollar korul van. Erdekes lesz nezni, anyagilag megtolja-e a csapatot a vegasi helyszin.
undisputedly
Már megtolta.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 922 — SuperBowl Champions 2013/2014
Raiders-Seahawks preseason meccsekre a legdragabbak a jegyek.

270 dollar kb az atlag, a masodik legdragabb 100 dollar korul van. Erdekes lesz nezni, anyagilag megtolja-e a csapatot a vegasi helyszin.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
 thedraftnetwork.com/articles/las-vegas-raiders-camp-observations
Rolni
Akkor minden rendben van? Örülünk Vincent?
Bruce
Az első fordulóig simán 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
 thedraftnetwork.com/articles/las-vegas-raiders-camp-observations
Rolni
Akkor minden rendben van? Örülünk Vincent?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
 thedraftnetwork.com/articles/las-vegas-raiders-camp-observations

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!