Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Mayock megítélése azért brutál nehéz szerintem, mert nem tudjuk mennyire van neki végső szava bármiben is...lehet remek scouting munkát folytat, remekül látja a dolgokat csak végül mindig Gruden dönt és emiatt nincs folytonosság, emiatt van ez a csapongás...
Rolni
Az lényegtelen, hogy hogy vannak leosztva a lapok, itt a GM munkát ítélték meg. Az hogy most ez Gruden vagy Mayock, szerintem a lényegen nem változtat. A munka jelenleg az egyik leggyengébb most az NFL-ben a csapongások miatt...

Reméljük az eredményességben nem ez fog mutatkozni.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Mayock megítélése azért brutál nehéz szerintem, mert nem tudjuk mennyire van neki végső szava bármiben is...lehet remek scouting munkát folytat, remekül látja a dolgokat csak végül mindig Gruden dönt és emiatt nincs folytonosság, emiatt van ez a csapongás...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Én mondjuk vagy 5 GM munkát minimum rosszabbnak tartok. De ami nem tetszik, az ugyanaz, csak mást vonok le belõle.

Egyébként ha a Bolc Hörblivel beindul, nagyon nehéz lesz komolyan elõrelépni a Raiders Broncos tengelynek. (Lehet önbizalommal teli egy fiatal csapat, ha jönnek az eredmények. Lehet csoportelsõ. De jó ha az addigi nagykutya kicsit kiöregszik, vagy botlik. Két nagykutya mellett nagyon nehéz felépíteni bármit.)

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Az NBC szerint a veterán GM-ek között a 26. azaz utolsó helyen van Mayock! 😊
Bruce
Õk is azért, amit én sem értek, mióta GRU itt van, amit Höri is kifogásolt. Ki így, ki úgy fogalmazta meg. Az NBC változata: "Hányszor követik el ugyanazt a hibát?"

Nem a tehetségszint miatt. Vagy az eredmények okán. (Inkább mert sehova nem vezet ez így.)
ulpianus
Nyilván nagyon nehéz megítélni így egy GM munkáját, mert ha teszem azt, idén bejutunk a PO-ba, akkor azért biztos nem a 26. helyen lenne, de egyelőre így nekem is nagyon bizonytalan, hogy van e előrelépés a csapatépítésben.

QB maradt, futók maradt, elkapók összességében romlott, fal romlott.
A védelem összességében javult, de nem is az emberanyag miatt, hanem az edző személye miatt, de ez is egyelőre csak várakozás.

Ha ebből majd a szezon során biztossá válik az hogy javult a védelmünk és az hogy a fal nem romlott, csak fiatalabb lett (, ahogy nyilatkozott Mayock a minap), akkor az ő megítélése is javulni fog.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Az NBC szerint a veterán GM-ek között a 26. azaz utolsó helyen van Mayock! 😊
Bruce
Õk is azért, amit én sem értek, mióta GRU itt van, amit Höri is kifogásolt. Ki így, ki úgy fogalmazta meg. Az NBC változata: "Hányszor követik el ugyanazt a hibát?"

Nem a tehetségszint miatt. Vagy az eredmények okán. (Inkább mert sehova nem vezet ez így.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Az NBC szerint a veterán GM-ek között a 26. azaz utolsó helyen van Mayock! 😊
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Most találtam ezt a cikket
 www.silverandblackpride.com/2021/7/22/22587627/raiders-gus-bradley-defensive-stats

Bár a pass rush nem kiemelkedő, de még így is előrelépés lehet
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Nyugodjon békében
Amadeus
Rip
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Nyugodjon békében

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Greg Knapp is hospitalized in critical condition w/serious injuries from bicycle accident over weekend in Calif. Prayers go out to him and family!

Once a Raider always a Raider, remélem felépül!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Raiders president Marc Badain, who began his tenure with the team as a training camp intern in 1991 and served a central role in the team's move from Oakland to Southern Nevada last year, resigned on Monday.

hmm...
deyell
Állítólag családi okok miatt.

(…)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 619
Raiders president Marc Badain, who began his tenure with the team as a training camp intern in 1991 and served a central role in the team's move from Oakland to Southern Nevada last year, resigned on Monday.

hmm...

choose life
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 640
Direkt megnéztem.
Hogy ez az igazság és azért fáj, vagy csak mert h laza nyári nem befeszülős a stílus, az konkrétan pár hónap múlva kiderül.
Addig csak vélemények, de akkorra már 6 év —esetlegesen—elvesztegetve.
Kevés nálunk /Giants/ szarabb csapat van az elmúlt 5 évet tekintve, konkrétan ligautolsók vagyunk/vagy ucsó előttiek/
De nem érzem hogy cserélnék most ezzel a szisztematikusan 5 éve tudatosan épített csapattal.
Tökre kiderül pár hónap múlva.

Szvsz
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Sztem teljesen korrekt amit Höri elmondott. Kb ilyen vegyes érzéseim vannak nekem is a csapattal kapcsolatban. Az O romlott a fal miatt, a D javult de ez kb ugyanarra lehet elég recordban mint ami tavaly is volt, az meg nem fejlődés sztem.

Szóval sztem jól megfogalmazta ezt Höri csak bírni kell a kritikát, max majd jót nevetünk rajta ha mégis mi leszünk az idény meglepi csapata 😎
Bruce
Ja nekem nem a mondanivalójával van a gondom.
Ha leveszem a rózsaszín szemcsit akkor mondok én cifrábbat is.

Egyszerűen nem bírom hallgatni ezt a szétfolyó, überlaza stílust...nem igen tudom elfogadni, hogy ezt profi tartalomnak gondolja valaki és mások meg úgy kezelik...
Rolni
Én pl úgy kezelem elfogadhatatlan módon 😀
Azért mert profi a srác. Azt elfogadom ha a stílus nem tetszik mindenkinek. Nekem sem jön be minden nála.
Egyébként nem tudsz olyat előállítani, legyen szó bármiről, ami mindenkinek tetszik. De az igen nagy tárgyi tudását és játékosokról szerzett ismereteit szerintem nehéz megkérdőjelezni.
A tavalyi idény beharangozóiban is szép találatai voltak.
Attól lenne szakmaibb, ha egyenesen ülve, öltönyben, Grétsy László stílusában adná elő ugyanezt? 😀
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Sztem teljesen korrekt amit Höri elmondott. Kb ilyen vegyes érzéseim vannak nekem is a csapattal kapcsolatban. Az O romlott a fal miatt, a D javult de ez kb ugyanarra lehet elég recordban mint ami tavaly is volt, az meg nem fejlődés sztem.

Szóval sztem jól megfogalmazta ezt Höri csak bírni kell a kritikát, max majd jót nevetünk rajta ha mégis mi leszünk az idény meglepi csapata 😎
Bruce
Ja nekem nem a mondanivalójával van a gondom.
Ha leveszem a rózsaszín szemcsit akkor mondok én cifrábbat is.

Egyszerűen nem bírom hallgatni ezt a szétfolyó, überlaza stílust...nem igen tudom elfogadni, hogy ezt profi tartalomnak gondolja valaki és mások meg úgy kezelik...
Rolni
Höri a yt-on nem a cenzúrázott önmagát hozza, mint a tv-ben, hanem - legalábbis szerintem - kicsit stand up-osként jelenik meg.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Sztem teljesen korrekt amit Höri elmondott. Kb ilyen vegyes érzéseim vannak nekem is a csapattal kapcsolatban. Az O romlott a fal miatt, a D javult de ez kb ugyanarra lehet elég recordban mint ami tavaly is volt, az meg nem fejlődés sztem.

Szóval sztem jól megfogalmazta ezt Höri csak bírni kell a kritikát, max majd jót nevetünk rajta ha mégis mi leszünk az idény meglepi csapata 😎
Bruce
Ja nekem nem a mondanivalójával van a gondom.
Ha leveszem a rózsaszín szemcsit akkor mondok én cifrábbat is.

Egyszerűen nem bírom hallgatni ezt a szétfolyó, überlaza stílust...nem igen tudom elfogadni, hogy ezt profi tartalomnak gondolja valaki és mások meg úgy kezelik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Sztem teljesen korrekt amit Höri elmondott. Kb ilyen vegyes érzéseim vannak nekem is a csapattal kapcsolatban. Az O romlott a fal miatt, a D javult de ez kb ugyanarra lehet elég recordban mint ami tavaly is volt, az meg nem fejlődés sztem.

Szóval sztem jól megfogalmazta ezt Höri csak bírni kell a kritikát, max majd jót nevetünk rajta ha mégis mi leszünk az idény meglepi csapata 😎
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Én tényleg megpróbáltam végignézni...5:33-ig jutottam és beleadtam ebbe is mindent...
Rolni
Szörnyű. Ha Hörinek lenne önkritikája - ami nincs - akkor most tenné le a lantot.

Kár érte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én tényleg megpróbáltam végignézni...5:33-ig jutottam és beleadtam ebbe is mindent...
Rolni
Igen dettó. Alapvetően az O fal ami kicsit wtf volt itt. Azon kívül szerintem amit lehetett megcsinált a front office, hogy erősödjön a keret. Főleg a védelem terén.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Én tényleg megpróbáltam végignézni...5:33-ig jutottam és beleadtam ebbe is mindent...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Höri offseason értékelője.

iktriad
tortoise sem bírta 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri offseason értékelője.
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Egy-két érdekesség:

LV bekötése az nfl vérkeringésébe, ha már a draft nem jöhetett össze tavaly:

The East-West Shrine Bowl, the nation’s oldest college football all-star game, is partnering with the NFL and moving the event to Las Vegas and Allegiant Stadium as part of NFL Pro Bowl week. The game will be Thursday, February 3rd, in primetime, on NFL Network.

Egy kis PR fogás Wallertől, ha már Nassib elvitte a show-t az előző hetekben:

Las Vegas Raiders star tight end Darren Waller told TMZ Sports he would be happy to help Tebow in his transition to playing tight end.

Ezt pedig egy Chiefs fan alkotta, érdemes ránézni:

https://twitter.com/norrisartist/status/1412185286285557762?s=21
peterbadbone
Na ezt elfogadnám a szobám falára....
több mint 3 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Egy-két érdekesség:

LV bekötése az nfl vérkeringésébe, ha már a draft nem jöhetett össze tavaly:

The East-West Shrine Bowl, the nation’s oldest college football all-star game, is partnering with the NFL and moving the event to Las Vegas and Allegiant Stadium as part of NFL Pro Bowl week. The game will be Thursday, February 3rd, in primetime, on NFL Network.

Egy kis PR fogás Wallertől, ha már Nassib elvitte a show-t az előző hetekben:

Las Vegas Raiders star tight end Darren Waller told TMZ Sports he would be happy to help Tebow in his transition to playing tight end.

Ezt pedig egy Chiefs fan alkotta, érdemes ránézni:

https://twitter.com/norrisartist/status/1412185286285557762?s=21

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Isten éltessen Al!

criminal lawyer or criminal lawyer?