Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Tafur szerint Arnette nem teljesít valami jól, jelen állás szerint nincs a kezdőben.
deyell
szörnyen éretlen fejben ahogy látom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 619
Tafur szerint Arnette nem teljesít valami jól, jelen állás szerint nincs a kezdőben.

choose life
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Apró kieg: Philon Bradleynél játszott LDE-t is base-ben, a legtöbb UT-tek egyébként is olyan alkat, amilyeneket Bradley szeret early downon kitenni LDE-be. Stills, Thomas, Jefferson mind olyan playa, akinél ezt el tudom képzelni.
empty taxi
Abszolút! Én Ferrell és Nassib jelenléte miatt nem várom, h UT kimozog LDE-nek, de benne lehet a pakliban, ha szenvednek mondjuk ők esetleg.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Apró kieg: Philon Bradleynél játszott LDE-t is base-ben, a legtöbb UT-tek egyébként is olyan alkat, amilyeneket Bradley szeret early downon kitenni LDE-be. Stills, Thomas, Jefferson mind olyan playa, akinél ezt el tudom képzelni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Védelem:

DL:

Mivel 4-3-as lesz az alap felállása a csapatnak, ezért a DL esetében a klasszikus DT, DE posztokat kell vizsgálnunk. A vizsgálat során persze majd kiderül, hogy Bradley rendszere nem a klasszikus 4-3 és a DL szerepek sem a klasszikus DL szerepek mindenhol, de roster kezelés szempontból a DT-k és a DE-k vannak most soron.

DT:
Bradley rendszerében (is) van kétféle DT. Az egyik a NT, aki 0 és 1 tech posztról dolgozik és a futás ellen kell megállnia a helyét. A másik pedig a UT, aki 3tech posztról dolgozik főként a pass rush javítása érdekében. A 3T ember a futás ellen leginkább azzal dolgozik, hogy a saját gap-jébe kell benyomulnia és ha ott jön a futó akkor lecsap rá. Nickel és dime csomagokban két 3T játszik többnyire egymás mellett, sokszor 4T posztról.


Johnathan Hankins:
Big Hank visszatér NT posztra és sémától függetlenül lehet tőle továbbra is stabil játékot várni a belső futás rombolásában. Hank egy baromi erős és alacsony súlypontú NT, akivel sokszor még a double teamnek is meggyűlik a baja. Továbbra is azt fogják kérni Tőle, hogy lehetőleg 2 OL embert kössön le és zárja le a belső gapek egyikét teljesen, valamint nehezítse a lyuk kialakulását maga körül.

Pass rush terén nem túl aktív Hankins és én remélem, hogy idén nem is lesz pályán annyit pass rush snapek során, mint tavaly. Akkor kapjuk a legjobb verziót belőle szerintem, ha szigorúan futás elleni szituációs játékosnak (early down nyitások, futó downok és GL szituk) használjuk. Így lesz egy friss Hulk a fal közepén, akire épülhet a run D.


Quinton Jefferson:
Jefferson a 3T posztra érkezett és jó eséllyel befutó lehet kezdő posztra, ugyanis Ő a legrutinosabb, legbizonyítottabb emberünk a posztra. Nincs benne akkora potenciál szerintem, mint S.Thomasban, de benne legalább van egy látható floor.

Ismeri a sémát, tudja mi a feladata és NFL szinten is ért már el sikereket. Ettől függetlenül nem egy high end kezdő, sokkal inkább egy rotációs játékos Ő is szerintem. Futás ellen a PFF értékei elég nagy változásokat mutatnak évről évre, ami nekem azt sugallja, hogy egy jól működő run D-ben tud megfelelően dolgozni, de a csodát nem tőle kell várni.

Hasznos tagja lesz szerintem a csapatnak és azt gondolom, hogy ideális esetben egy erős rotáció játékos lesz belül és frissen remélhetőleg tud majd sack-ek és pressure tekintetében hozzátenni az évünkhöz.


Solomon Thomas:

Az egyik legérdekesebb igazolásunk idén Thomas szerintem. Magas draft pick volt pár éve, viszont egy brutál erős 49ers DL-ben sem tudott rotációs emberként sem semmi komolyat villantani. Sérülések hátráltatták, mentális vonalon is voltak gondjai és a 49ers azért a posztjával is kísérletezett, szóval ezekre lehet reményt építenünk 😊

A szélen egyértelműen nem volt meg a sebessége az NFL-hez, meglátjuk mire megy belül egy teljes oda dedikált offseason után. Elvileg mind testileg, mind szellemileg teljesen rendben van és nagyon készül a 3T szerepre. Részt vett a Von Miller féle pass rusher summit-on is.


Darius Philon:
Egy korábbi Bradley játékos, aki ismeri a sémát és akiben van potenciál, mert mutatott jó dolgokat ebben a rendszerben korábban. Meglátjuk tudja-e ott folytatni, ahol abba hagyta, illetve a fegyveres balhéja abbahagyatta vele. Gondolom a motivációjával nincs gond…
Méretét tekintve Ő teljesen prototipikus 3T ember, kiderül milyen állapotban van a kihagyást követően, egyenlőre a hozzáállásával úgy fest nincs gond, Ő is ott volt Miller táborában.


Kendal Vickers:
Vickers tavaly 2 sackig jutott nálunk és kapott egy lehetőséget az új stábtól is a bizonyításra. Mérete és sebessége megfelelőnek tűnik 3T posztra, de szerintem nagyon meredek ez a lejtő előtte idén és komoly javulás kell, hogy keretre kerülhessen, mert tavaly nagyon harmatos volt a pályán és idén sokkal komolyabb a verseny, mint volt tavaly.


Darius Stills:
Először is nézzük meg deyell mit írt: Róla is volt szó, nem ismert, hogy kapott-e garantált pénzt. Ő volt a legjobb egyetemi játékos a Raiders UDFA-k közül, Consensus All-American; Big 12 DL of the year; First Team All-Big 12 volt tavaly, de 2019-ben még jobb volt, akkor 7 sacket és 14,5 TFL-t szerzett. Apja Gary Stills 10 szezont játszott az NFL-ben, és Pro Bowler linebacker volt. Stills atletikus, robbanékony 3 tech, aki képzett is, egy dolog miatt lett undrafted: 6'0" magas, 278 font és rövid karú, ami alaposan megnehezíti a dolgát a profik között. Philon, Vickers, Irving - mindhármat ki kellene játszania, hogy a rosteren legyen.

A fenti összegzésben minden benne van. Alulméretezett és ami Bradley kapcsán fontos, hogy rövid a karja, ami elvileg Gus számára necces, de gondolom a robbanékonysága miatt kapott egy esélyt. Nagyon sűrű lett előtte a 3T poszton a tolongás és Irving elküldését követően is nehéz helyzetben van. Egy PS hely néz ki leginkább szerintem neki.


Matt Dickerson:
Érdekessége az lehet, hogy Vic Tafur szerint lényegesen nehezebb szemre, mint a listázott súlya és lehet nem is 3T, hanem NT poszton gondolkodnak benne. Ha ez így van, akkor jobb esélyei vannak a rosterre kerülni, hiszen Hankins óta minden felsorolt játékos 3T jelölt.
Titans-nál nem váltotta meg a világot, pedig rookie éve egész bíztató volt (PFF alapján).


Niles Scott:
Mérete alapján 6”2 320 Ő is versenyben lehet a NT depth szerepre, lehet mostanra megérett az NFL szintre, de kérdőjel azért leginkább Ő is csak.


Jól látszik, hogy a DT posztokon egy darab igazán bizonyított NFL kezdő szintű játékosunk van Hankins személyében és mellette, mögötte inkább lehetőségek, kérdőjelek vannak. 3T poszton igen komoly harc lesz, főleg ha még Ferrell-t is belekalkuláljuk nickel és dime csomagok kapcsán, de kérdés, hogy minőségi megoldás lesz-e a verseny nyertese(i). A dolog azért roppant fontos, mert ez a Bradley séma akkor tud sikeres lenni, ha a DL képes nyomást generálni és ugye a Mack-es évek óta tudjuk, hogy ehhez meg kell a DT poszt is, a belső nyomás is.

Nekem túl nagy kérdőjel ez a 3T és bár az idei megközelítés (a sok potenciállal rendelkező emberke összegyűjtése) jobban tetszik, mint a tavalyi, (ahol egy Maliek Collins kezébe adták a megoldás kulcsát, aki azt sajnos rögtön beletörte a zárba…) koránt sem vagyok nyugodt. Az NT poszt kapcsán pedig az okoz gondot, hogy Hank mögé hogyan rakunk be még embert, miközben ennyi 3T küzd roster posztért…El tudom azt is képzelni, hogy mivel a legtöbbet használt felállásunk várhatóan a nickel lesz csak Hank kerül rosterre, mint tiszta NT és a többi DT meg Ferrell és esetleg Nassib dolgozik majd erős rotációban belül futás ellen is. Van benne rizikó azért, bár ugye a nem NT-től alapvetően azt kéri Brandley, hogy lőjje át magát a gap-en és ezzel zavarja, ölje a futást. Kérdés mennyire tud ez működni, ha csak ilyen ember van a pályán és emiatt a LB-k jó eséllyel OL emberekkel bírkóznak majd. Erre meg ugye lehet válasz a boksz SS pozíció. Nem tudom még, ehhez kell TC információ is majd…


DE:
DE poszton most az gondolom, hogy nem csak darabra vagyunk meg. Ezzel a poszttal kapcsolatban sokkal bizakodóbb vagyok, mint a DT poszttal, de sajnos ez a poszt se kőbe vésett dolog.

Fontos megemlítenünk, hogy Bradley rendszere miatt 2 típusú DE lesz használatban, ennek megfelelően érdemes a roster kialakítását is nézni szerintem.

Lesz egy úgynevezett strong side/big DE az egyik oldalon, aki alapvetően 5T posztról dolgozik, míg lesz egy szélesebbről 7T-től kifele dolgozó LEO DE a másik oldalon.

A big DE feladata első körben a futás megállítása, ez a poszt a 3-4-es DE posztra hajaz, míg a LEO feladata a pass rush biztosítása és bár 3-4 pontos állásból indulnak majd legtöbbször, de ez a poszt hasonlítható a 3-4 OLB szerephez.

A nickel és dime csomagok esetében a base big DE bemegy 3-4T DT-nek és érkezik egy kvázi másik LEO a szélre. Ezt hívhatjuk akár SAM-nek is, de a lényeg, hogy ilyenkor két fürge, pass rush feladatot ellátó ED kerül a szélre.


Clelin Ferrell:
Ferrell a 3. évére fordul, „kapott” egy sémát, ami ideális a skill set-jéhez és még az egyetemi mezszámát is megkapta. Csempionshipp!!

Viccet félretéve valóban robbantania kell Ferrell-nek, akinek tavaly leginkább a sérülések és a kevesebb játékidő miatt volt csalódást keltő az éve számomra. Ebben a rendszerben Ferrell lesz a 5T DE, akinek base csomagban a feladata a futás gyilkolása, illetve pass play esetén edge contain és pressure. Ferrell nem egy 10+ sack ember a szélről ezt tudjuk, ugyanakkor igen jó run defender a szélről és belülről nickel, dime esetben jobb eséllyel lehet veszélyes pass rush terén is. Ez alapján mondom, hogy ideális neki ez a séma, meg kell villannia.


Yannick Ngakoue:
Egy újabb ideális séma fit a szélen! Yannick annyira ideális emberke, hogy anno Bradely draftolta a Jags-nél LEO-nak és most hozta FA piacról rögtön ide is.

Gyors, veszélyes pass rusher, aki 7 sacknél kevesebbet nem szerzett még és egyszer már 13-ig is eljutott. Karrierje eddig kicsit hullámvasút szerű, a gyors sikerrel egy erős Jags front-ban és azóta meg a cserék kapcsán. Kicsit mintha senkinek sem kellett volna eléggé, igazán. Tőlünk kapott egy korrekt 2 éves szerződést, legutóbbi Insta képe alapján készül is nagyon. Azon kevesek közé tartozik, aki nem a csapattal készült a nem kötelező időszakban, de saját bevallása szerint 258 font tiszta izomnál tart és készen lesz robbantani. A kötelező offseason edzésekre megérkezett, remek formában van és a beatwriterek már elismerően nyilatkoztak a sebességéről, robbanékonyságáról.

Kelleni is fog, hiszen neki kell húznia a csapat sack és pressure számait 2021-ben. Súly gyarapodást gondolom azért kérték Bradley-ék, mert a Ravens után azért nálunk megint 4-3DE poszton fog mozogni és kell futás ellen is elfogadható szint egy kezdőtől.

Fontos faktor lesz a sikeresség szempontjából, hogy Yannick bár kell, hogy húzza a DL-t és nagyon kell a sebessége, nem egyedül kell majd megoldania a helyzetet, mert Crosby személyében lesz egy életképes társa is. Erről Yannick csak annyit nyilatkozott eddig, hogy az NFL legjobb duo-ja Ők ketten 😊 Önbizalom fontos dolog!!

Nickel és dime csomagokban érdekes lesz majd nézni mennyire keveri Crosby-val majd Gus a támadási oldalak és utak tekintetében.


Maxx Crosby:
Crosby az elmúlt két évben a legjobb DE volt a csapatnál és bár nem mondunk ezzel túl sokat, mindenképpen siker sztori eddig a 4. körös emberünk.

Remek motorja, hossza van és igen jó a bend-je is. Remélhetőleg a kevesebb snap szám, ami Yannick érkezésével jut neki csak javítja a hatékonyságát, hiszen frissebb lesz majd. Ezzel pedig remélhetőleg visszaléphet a rookie évében bemutatott 10+ sack irányba a tavalyi 7 után.

Mivel a csapat legtöbbet nickel szituban lesz várhatóan pályán kvázi kezdő lesz Maxx még akkor is, ha a 4-3 base miatt szerintem papíron LEO back up lesz. Végre nem Ő lesz a biztos pass rush szituációkban az egyetlen veszélyes szélső játékos és így nem lesz rá olyan könnyű odatenni a duplázást, meg a RB chipeket. Sokat várok attól, hogy vele átellenben egy fürge Yannick rohamoz majd és kevesebb figyelem jut majd Maxx-re. Ha belülről is lesz nyomás, akkor itt komoly pressure, sack kiugrás is bekövetkezhet (végre).


Carl Nassibb:
Nassibb lesz a 5T back up és a szerződsésvel ellentétben továbbra sem várok tőle sok snapet, komoly impactot sajnos.

Jobban fekszik neki is ez a séma, mint a PG féle, ez nem kérdés, de ha Ferrell nem sérül meg, nem hiszem, hogy komolyabban szóhoz juthat.


Malcolm Koonce:
Koonce egyértelműen LEO/SAM posztra érkezett Yannick és Crosby mögé. Egy igen érdekes prospect, aki egyfelől remek séma fit, másfelől technikailag igen képzett, főleg ahhoz képest, hogy kis suliból jön.

Nem szabad Tőle azt várni, amit a legutóbbi Buffalo ED-től kaptunk, de lehet belőle idővel veszélyes szituációs passz siettető szerintem.


Gerri Green:
Green szintén a LEO/SAM posztra depth emberke, de nem igen látom, hogy PS-en túl hova juthatna.

Hosszú évek óta ez lehet a legerősebb és főleg a legmélyebb DE egységünk. A Mack-Irving páros névre azért nagyobb volt, de akkor meg mögöttük nem igazán volt senki. Ez a Yannick-Crosby-Ferrell trio elég jó lehet egy kis szerencsével.


A csoportunk DL tekintetében sem gyenge és egyenlőre mindhárom csapat előttünk van szerintem. A PFF DL rangsorában is mi vagyunk a leggyengébbek a csoportban. Broncos a 10., Chargers a 20., Chiefs a 22., míg mi a 26. helyre futottunk be náluk.

A denveri egységet Von Miller, Bradley Chubb és Shelby Harris neve fémjelzi és nem igen lehet komolyan vitatkozni azon, hogy valóban ők-e a legjobbak a csoportban.

A Chargers kapcsán Joey Bosa a név, de azért van mellette Nwosu és Tillery személyében fiatal tehetség, illetve Joseph kapcsán érkezett veterán futó gyilkos is. Séma váltás ide, oda várhatóan erős lesz a Chargers D elől.

A Chiefs esetében Chris Jones a legnagyobb név, de Frank Clark-ot sem kell senkinek bemutatni. Jarran Reed érkezett DT posztra még Nnadi mellé, így már egész veszélyesen fest ez az egység is.

A mi egységünkben van a legtöbb kérdőjel és a legkevesebb sztár power is, szóval jelenleg teljesen rendben van a 4. helyünk. Abban kell bízni, hogy a fent leírtaknak megfelelően 10+éve először valóban lép egy nagyot előre a DL-ünk és NFL szintű játékot láthatunk egység szinten.


A komoly kérdés ugye, hogy mire jó a mi OL-ünk mondjuk a Broncos DL-el vagy, hogy jobban a témánál maradjak, mire lesz elég a mi DL-ünk a Chargers felújított OL-e ellen? Hát ezen fog állni vagy bukni a szezonunk szerintem, hétről hétre mit tudnak a vonalaink. Ha az OL jól dolgozik, akkor Carr és a többiek termelni fogják a yardokat és a pontokat. Ha jól dolgozik a DL, akkor lesz esélye a back end játékosoknak labdákat szerezni vagy „csak” megállítani néha az ellen-t.

A denveri OL ellen nem féltem annyira a srácokat és azt gondolom, hogy a Chargers ellen is lehet keresni valójuk, bár ott komolyabb lesz a harc már. A Chiefs ellen lesz kutya nehéz dolguk, de remélhetőleg a Yannick féle sebesség ott is tud gondot okozni, illetve ha mindenhonnan érkezik NFL szintű DL ember az már formálja a protection-t és a lehetőségeket az ellenfél számára.


Tipp az 53-as keretre:
DT: Johnathan Hankins, Quinton Jefferson, Solomon Thomas, Darius Philon
DE: Clelin Ferrell, Yannick Ngakoue, Maxx Crosby, Carl Nassib, Malcolm Koonce
PS: Darius Stills, Gerri Green
Waive: Niles Scott
Cut: Matt Dickerson

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
“We have guys that like each other that love football and that love the preparation,” Gruden said. “A lot of these guys would play for nothing. They would come out here and keep practicing if I didn’t blow the whistle. We don’t have any energy vampires. We have guys that like the game that are going to compete.


nincsenek energia vámpírok a csapatban. 17-0.
deyell
Ezt néztem én is...tipikus Gruden komment, szépen az elengedett, elcserélt emberekre húzzuk rá a vizes lepedőt, hiszen hát nem miattam, hanem az energia vámpírok miatt olott össze a csapat féltáv után...


Darron Lee remélem még depth-nek se fér majd keretre.
Hobbs egy érdekes figura, kíváncsi leszek mi lesz belőle, Bradley asszem Lawson-t dícsérte slot-ba egy interjúban...

Nekem kicsit meglepő, hogy Gruden Snead kapcsán azt mondta, hogy versenyezni fog Renfrow-val slotban...lehet ez is csak ilyen offseason nagyot mondó rovat persze...ugyanitt John Brown kapcsán elmondta, hogy mindent is tanul éppen, mint tavaly ilyenkor Nelly...de legalább azt is lenyilatkozta, hogy a két tavalyi fiatalra komolyan számít, jobbak mint tavaly ilyenkor és Ruggs nem csak veszélyforrás lesz, hanem veszélyes elkapó.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Darron Lee érkezett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 619
“We have guys that like each other that love football and that love the preparation,” Gruden said. “A lot of these guys would play for nothing. They would come out here and keep practicing if I didn’t blow the whistle. We don’t have any energy vampires. We have guys that like the game that are going to compete.


nincsenek energia vámpírok a csapatban. 17-0.

choose life
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Hobbs állítólag kurva jó.
Amadeus
Az nem lehet, az egész draftunk teljes kudarc... XD
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Hobbs állítólag kurva jó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
 www.youtube.com/watch?v=qgwEt0hhb3Y

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Tehát el akartuk tradelni Carrt.
Amadeus
?
Rolni
Benyögte, hogy egy trade esetén visszavonulna. Ezzel le is nullázta az értékét.
Amadeus
De ebből hogy szűrted le, h el akartuk cserélni?
Rolni
különben miért mondana ilyet?
Amadeus
Mert mondjuk valaki megkérdezte, hogy mit gondol az "unhappy" irányítokról ligaszerte?
 youtu.be/4jLaJTJoDN8?t=504
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Tehát el akartuk tradelni Carrt.
Amadeus
?
Rolni
Benyögte, hogy egy trade esetén visszavonulna. Ezzel le is nullázta az értékét.
Amadeus
De ebből hogy szűrted le, h el akartuk cserélni?
Rolni
különben miért mondana ilyet?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Tehát el akartuk tradelni Carrt.
Amadeus
?
Rolni
Benyögte, hogy egy trade esetén visszavonulna. Ezzel le is nullázta az értékét.
Amadeus
De ebből hogy szűrted le, h el akartuk cserélni?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Tehát el akartuk tradelni Carrt.
Amadeus
?
Rolni
Benyögte, hogy egy trade esetén visszavonulna. Ezzel le is nullázta az értékét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Tehát el akartuk tradelni Carrt.
Amadeus
?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Tehát el akartuk tradelni Carrt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Von Miller pass rusher summitját követendő már van Covid-os játékos...reméljük Crosby és Philon nem szedte össze/oltva van...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
BWW hasznos special teamer, sztem a sémaismeret mellett legink ezért hoztátok.
Mullen, Hayward és Arnette lesz az első 3 ember a DC-n az kb. fix, hogy utánuk Bradley kit akar még az kiderül, az újak közül szvsz Douglasnek feküdni fog a séma.
Lawson cut szvsz gyanús TC után, aztán kiderül mennyi CB kerül az 53-ba 5-6. helyen már gyakran az ST value dönt.
empty taxi
Köszi az infót!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
CB Blidi Wreh-Wilson érkezett.
peterbadbone
De minek? 😊


Rolni
Játszott COV3/1 rendszerben, magas corner. System fit.
Amadeus
Ez ok, de nem tud NFL szinten CB-t játszani 😊
Rolni
Nem is kell neki. Elmagyarázza a camp alatt, hogy mi merre hány méter, kap érte 50 rugót, aztán mehet amerre lát.
Amadeus
Hát én jobban örülnék, ha az edzők magyaráznák mi a téma és olyan veterán mutatná, mint Hayward 😊
De értem én persze kell a 90 fős keret TC-re...
Rolni
BWW hasznos special teamer, sztem a sémaismeret mellett legink ezért hoztátok.
Mullen, Hayward és Arnette lesz az első 3 ember a DC-n az kb. fix, hogy utánuk Bradley kit akar még az kiderül, az újak közül szvsz Douglasnek feküdni fog a séma.
Lawson cut szvsz gyanús TC után, aztán kiderül mennyi CB kerül az 53-ba 5-6. helyen már gyakran az ST value dönt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
A Minshew traden elgondolkodnék.
Amadeus
Én nem 🙂
Inkább valahogy Watson-t kellene idehozni olcsóbban.
Bruce
hogy aztán nézegessük a börtönben meg Kaep mellett a Nike plakátokon?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
A Minshew traden elgondolkodnék.
Amadeus
Én nem 🙂
Inkább valahogy Watson-t kellene idehozni olcsóbban.

Szerkesztette: Bruce
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
A Minshew traden elgondolkodnék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
CB Blidi Wreh-Wilson érkezett.
peterbadbone
De minek? 😊


Rolni
Játszott COV3/1 rendszerben, magas corner. System fit.
Amadeus
Ez ok, de nem tud NFL szinten CB-t játszani 😊
Rolni
Nem is kell neki. Elmagyarázza a camp alatt, hogy mi merre hány méter, kap érte 50 rugót, aztán mehet amerre lát.
Amadeus
Hát én jobban örülnék, ha az edzők magyaráznák mi a téma és olyan veterán mutatná, mint Hayward 😊
De értem én persze kell a 90 fős keret TC-re...
Rolni
Rolni, nem kell túlgondolni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
CB Blidi Wreh-Wilson érkezett.
peterbadbone
De minek? 😊


Rolni
Játszott COV3/1 rendszerben, magas corner. System fit.
Amadeus
Ez ok, de nem tud NFL szinten CB-t játszani 😊
Rolni
Nem is kell neki. Elmagyarázza a camp alatt, hogy mi merre hány méter, kap érte 50 rugót, aztán mehet amerre lát.
Amadeus
Hát én jobban örülnék, ha az edzők magyaráznák mi a téma és olyan veterán mutatná, mint Hayward 😊
De értem én persze kell a 90 fős keret TC-re...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!