Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Littletonnak szépen fog feküdni ez a rendszer

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
LB:

Nick Kwiatkoski:

A csapat MLB-je, aki tavaly érkezett korrekt FA szerződéssel, amit első évében PG rendszerében is megszolgált szerintem, annak ellenére, hogy kihagyott 4 meccset is. Cover területen egész megbízhatóan dolgozott és a futás ellen sem dolgozott rosszul, pedig a DL nem volt azért toppon.

A szezon végére elfáradt (vagy széthullott előtte még jobban a DL), reméljük a szezon eleji, közepi formáját tudja hozni majd az új rendszerben. Meglátjuk mennyire fekszik majd neki Bradley rendszere, de várhatóan a MLB szempontjából is könnyebb lesz ebben az egyszerűbb sémában gyorsan és jól játszani, mint a PG féle bonyolult rendszerben.

Továbbra is Ő várható a kezdő MLB posztra a zöld pöttyel, de az még nem lefutott kérdés szerintem, hogy a nickel felállásoknál is fenn marad-e vagy esetleg akkor lecserélik majd.


Cory Littleton:

A csapat nagy FA igazolása tavalyról, aki sajnos eddig nem tudott a szerződésének megfelelően játszani. Nem segített neki sem PG rendszere és most mindenki lélegzetvisszafojtva várja, hogy Gus alatt tud-e újra minőségi játékot hozni.

A cover képessége miatt kapta a nagy pénzt, itt az ideje, hogy megmutassa mit tud. Fontos ez neki is, hiszen a 21-es szezon után már elküldhető lesz a csapattól (még mindig komoly 10M-s dead money-val) egy gyenge szezon után és azért két szenvedős szezont követően valószínűleg nem lesz a piacon akkora sikere majd. Neki is az lenne a legjobb, ha Bradley rendszerében újra jól tudna teljesíteni és a Raiders tartaná 2022-ben is a szerződésével.

Alapból mindenki azt várta/várja, hogy Littleton lesz a csapat kezdő WLB-je és igazi every down játékos lesz ebben a sémában, de lehet nem így alakul majd a story. Arra gondolok itt első sorban, hogy Bradley mostanában nyilatkozott Cory kapcsán arról, hogy olyan jól tudja a szélet tartani, hogy base felállásban lehet szélső LB poszton fog dolgozni. Ez a szélső LB poszt viszont SLB/SAM-ot jelent, ugyanis a Bradley féle rendszerben az MLB és a WLB inside LB pozíciónak számít. Ez alapján lehetséges, hogy Littleton lesz a SAM a base csomagban és utána a nickel csomagba mozogna be belső LB posztra. Ha azt vesszük, hogy így övé lenne a base csomagban a TE cover jó része, amiben a Rams színeiben jól teljesített, lehet benne fantázia.
Meglátjuk ebből mi lesz, de szerintem teljesen reális elvárás, hogy Cory erős NFL kezdő szintet hozzon 2021-ben.


Nicholas Morrow:
Morrow többször meglepte már a szurkolói bázist és tavaly is elég komoly szerepet harcolt ki magának. Miután a 2021-es szezonra 4,5M-ért igazolta vissza a már Bradley-t soraiban tudó stáb Morrow-t, sejthető, hogy komolyabb szerep vár rá idén is.

Morrow legjobb posztja szerintem a WLB lenne, de ugye tavaly is inkább SLB poszton mozgott base csomagban, mert Cory volt a WILL. A fentebb említett Cory információ fontos lehet Nicholas szempontjából is és az is lehet, hogy a legjobb base LB egység úgy hozható létre, ha Cory a SLB, míg Morrow a WLB. Így Morrow nem kell, hogy a nála lényegesen magasabb TE-kel küzdjön, cserébe figyelhet a RB-kre többet.

Komoly kérdés lesz az is, hogy Morrow every down LB lesz-e vagy csak a 3 LB-s csomagokban jut szóhoz. Ideális esetben Cory ugye a fix tag a nickel csomagoknál és tulajdonképpen Kwia és Morrow kell, hogy megverekedjen a másik helyért. Én el tudom képzelni, hogy Bradley Morrow sebességét előnyben részesíti majd és sokszor Ő marad fenn Cory mellett. Ez persze azt is jelenti, hogy lehet inkább övé lesz a zöld pöttyös sisak is…


Tanner Muse:
Tavalyi (egyenlőre kidobott) 3. körös pickünk, aki remélhetőleg idén megvillant valamit a tudásából. ST ásznak kellene lennie alsó hangon, de egy korábbi harmadik körös embertől az se lenne nagyon meredek, ha LB posztra is be lehetne forgatni magabiztosan. Tavaly draft után ugye azt mondták, hogy S-ből MLB/WLB posztokra képezzük át, gondolom ez a terv nem változott Bradley-ék érkezésével sem, bár Gus a múltban S-t képzett át SAM-nek (is).

Ideális esetben fellép korrekt LB back upnak és ST menő lesz belőle. Ha szenved továbbra is, akkor viszont könnyen akár repülhet is, mert Gus-nak és az új stábnak semmi köve hozzá kvázi és Gruden simán bedobja az ilyen fiataloknak a busz alá.


Divine Deablo:
Az idei S-ből LB-re nevelési projektünk, de itt már ugye Bradley&Co is fedélzeten volt, szóval várhatóan Deablo hosszabb pórázt kap majd. Emellett azt is kijelenthetjük szerintem, hogy jobb project is, mint Muse volt tavaly.

Egyenlőre nem edz sajnos valami sérülés miatt, szóval jó eséllyel nem rookie évében fogja megváltani a világot, de remélhetőleg legkésőbb TC-n már be tud állni és elkezdi felvenni a fonalat. Méretre szinte teljesen megegyezik Cory Littleton-nal és Bradley anno Kizer White esetében is SAM/SLB-t faragott az egyetemi LB-ből, de ettől függetlenül a WLB is benne van a pakliban, ha jól emlékszem draft után Mayock konkrétan lenyilatkozta.


Javin White:

Egy újabb egyetemi S, akiből próbálunk LB-t faragni. Sebessége megvan, de egyenlőre inkább meglepő lenne, ha szóhoz jutna. Ha sikerül egy ST és back up LB helyet megcsípnie az már szép teljesítmény tőle.


Darron Lee:
Korábbi Jets első körös kisebb, gyors LB, akinek NFL karrierje 2019 végére úgy festett ki is futott. Egy kihagyott 2020-as szezon után most tőlünk lehetőséget kapott ugyan, de szerintem meredek az a lejtő azért. Ugyanakkor az is jelent valamit, hogy leigazolták…szerintem inkább azt, hogy nem feltétlenül elégedettek a fiatalokkal a 3 kezdő mögött, lehet Lee odaérhet, ha szenvednek a fiatalok.


Asmar Bilal:
PS jelölt, aki esetleg okozhat meglepetést. Sebessége, mérete remekül passzol a rendszerünkbe, ha ST-ben tud kimagaslót mutatni akár rosterre is kerülhet.


Max Richardson:
Újabb kisebb, de cserébe atletikus LB, aki ST szerepben tündökölhet és főleg sub package LB lehet belőle idővel. Egyetemen MLB poszton játszott, esetleg erre a posztra depth játékos lehet belőle idővel.


James Onwualu:
Igazi PS huszár, akitől sokat nem szabad várni szerintem.


A csapatnak a 3 kezdő LB-je kapcsán nem izgulok. Ebben a sémában szerintem ez a hármas jól fog teljesíteni. Ahhoz, hogy ez látványos is legyen persze kell a DL egység nagyon erősen. Futások esetén kell a DL, aki tömi a lyukakat, illetve birkózik a nagymedvékkel, hogy a LB-k szaladgálhassanak és levadászhassák a RB-t. Passzok esetén meg kell a pass rush, hogy minél rövidebb ideig kelljen csak fenntartani a covert. Ha fejlődik a DL, akkor látványos fejlődést vonhat maga után ez a teljes front 7 tekintetében, mert ez a LB trió szerintem elég potens.

A depth helyzete már kicsit kásás, nem igen van fix ember, de cserébe van egy csomó fürge, fiatal emberke, aki ST-ben igen hasznos lehet. Meglássuk kinek sikerül keretre kerülni majd végül, aggódni azért nem kell szerintem, mert amíg nincs sérülés a kezdő 3-as esetén, addig a sok 2 LB-s felállás miatt mindig lesz egy kezdő szintű bevethető LB is a padon.

Összességében a csoportot vizsgálva, nem lógunk ki egyik irányba sem az LB egységünkkel szerintem. A denveri Alexander-Josey duo nem flashy, de igen megbízható és van mögöttük tavalyról és idénről is draft pick depthnek, talán ők lógnak ki felfelé. A Chargers esetében ott van Kenneth Murray, aki 2. évére léphet előre egy komolyat és van mellette White és Tranquill személyében segítség. A Chiefs a 2020-as 2. körös Gay Jr. mellé hozott idén is 2. körben egy embert Bolton személyében, szóval van ott is tehetség. A PFF szerint a Broncos a 4. legjobb LB egységgel rendelkezik, mi vagyunk a 16.-ak, Chargers a 21., míg a Chiefs a 23.-ik.
Nehéz megítélni szerintem az LB playt önmagában, mert nagyon összefügg a DL munkával és, ha összességében nézzük a front 7 egységeket, akkor szerintem közelebb kerülhetünk a valósághoz.

Denver: 10. legjobb DL, 4. legjobb LB egység a PFF szerint
Chargers: 20. legjobb DL, 21. legjobb LB egység a PFF szerint
Chiefs: 22. legjobb DL, 23. legjobb LB egység a PFF szerint
Raiders: 26. legjobb DL egység, 16. legjobb LB egység a PFF szerint

Ezek alapján szerintem olyasmit lehet leszűrni biztosra, hogy a Denver front 7-je a legjobb és ki is emelkedik a csoportban. A másik három csapat front 7-je elég hasonló szinten mozog, bár mind a Chargers, mind a Chiefs soraiban van szuper sztár játékos (Bosa, Jones), akik miatt én mindenképp magunk elé helyezném őket egyenlőre.

Szerintem 2021-re a papíron leggyengébb front 7-el fordulunk rá, de az új séma és az új játékosok miatt komoly esélyünk van a legnagyobb pozitív előre lépésre is. A nagy gondom, hogy én is szinte mindenhova leírtam, hogy majd az új séma…Aztán, ha az új séma nem lesz mégsem akkora előrelépés, akkor újra liga alja front 7 lehet a csapatnál…


Tipp az 53-as keretre:
SLB: Cory Littleton, Divine Deablo
MLB: Nick Kwiatkoski, Tanner Muse
WLB: Nicholas Morrow, Javin White
PS: Asmar Bilal, Max Richardson
Cut: Darron Lee
Waive: James Onwualu

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
 youtu.be/lUk-The8J_k

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
 www.youtube.com/watch?v=7pRlATWuwyc&t=265s

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
 www.youtube.com/watch?v=s0lvDM4Rzbs

a tavalyi védelem elemzése.

Szörnyű volt, amit Guenther művelt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
... és akkor most átkerül tight endnek Nassib?
sapka
fuuuu te, az ilyen faviccek után összeszalad a bicska a számba. xd
több mint 3 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
... és akkor most átkerül tight endnek Nassib?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak nehogy trade-eljen erte a Packers, mert akkor Rodgers biztos visszater a csapathoz. 🙂

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 843 — beers & Packers
Eddig nfl-en kivul senki sem tudta ki o, most majd szepen megugrik a kovetoi szama, meghivjak mindenhova ahol ugy lesz bemutatva, mint
“Az elso aktiv nfl jatekos aki bevallotta”, lesz csomo uj szponzor meg majd jon a kotelezo konyv is “Titkom a ligaban” vagy valami hasonlo.
undisputedly
Amúgy nem ő az első:
 hvg.hu/sport/20140210_Michael_Sam_az_elso_amerikai_focista_aki
Egyéb a témában:
 en.wikipedia.org/wiki/Homosexuality_in_American_football
nagylaza
Sam nem lépett pályára alapszakasz meccsen. a Saints-ben az előszezonban a kibővített keretben, utána meg a Cowboysban pár hétig a PS-ben szerepelt csak.
rva
Oké, definíció kérdése, kit tekintünk "aktív" NFL-játékosnak. Mindenesetre a St. Louis Rams a coming outja után draftolta.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Jól tette! Jól időzített. Egy két napig nagy lesz még a hype körülötte, aztán ha még ő is tud profitálni belőle, akkor még jobb. Az élet meg megy tovább
több mint 3 éve
rva 4 094 — Me for President!
Eddig nfl-en kivul senki sem tudta ki o, most majd szepen megugrik a kovetoi szama, meghivjak mindenhova ahol ugy lesz bemutatva, mint
“Az elso aktiv nfl jatekos aki bevallotta”, lesz csomo uj szponzor meg majd jon a kotelezo konyv is “Titkom a ligaban” vagy valami hasonlo.
undisputedly
Amúgy nem ő az első:
 hvg.hu/sport/20140210_Michael_Sam_az_elso_amerikai_focista_aki
Egyéb a témában:
 en.wikipedia.org/wiki/Homosexuality_in_American_football
nagylaza
Sam nem lépett pályára alapszakasz meccsen. a Saints-ben az előszezonban a kibővített keretben, utána meg a Cowboysban pár hétig a PS-ben szerepelt csak.
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 046 — Big Penix Energy
Azért mert meleg, miért ne lehetne maszkulin maga az ember? Nem csak pride-on vonuló, szivárványos zászlót integető, affektáló, filigrán melegek léteznek, mint a filmekben, hanem hétköznapi, normál emberek is, akikről soha nem mondanád meg, hogy meleg.

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 909
Ettől függetlenül szerintem egy NFL csapat öltözője egy maszkulin közeg. Egy olyan közeg, ahol keménynek kell lenni, ahol nem igazán mutatsz gyengeséget. Egy NFL meccs meg aztán pláne ilyen közeg.

Rolni
Na igen, ezért is énekelt Rob Halford a Judas Priest nevű fiúbandában, mert nem volt elég maszkulin.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 843 — beers & Packers
Eddig nfl-en kivul senki sem tudta ki o, most majd szepen megugrik a kovetoi szama, meghivjak mindenhova ahol ugy lesz bemutatva, mint
“Az elso aktiv nfl jatekos aki bevallotta”, lesz csomo uj szponzor meg majd jon a kotelezo konyv is “Titkom a ligaban” vagy valami hasonlo.
undisputedly
Amúgy nem ő az első:
 hvg.hu/sport/20140210_Michael_Sam_az_elso_amerikai_focista_aki
Egyéb a témában:
 en.wikipedia.org/wiki/Homosexuality_in_American_football
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem lehet egyszerű egy ennyire maszkulin, aggresszív világban ezt bejelenteni.
Respect
Rolni
Marmint mennyire maszkulin vilagban? 50 eve meg lett volna valami, manapsag mar tok jo uzlet es self marketing.

Espn cimlapon mar 3 cikk van rola. Egyeb mainstream mediakban is tele. Most meg amikor nem jelentik be sokan, eleg egyszeru monetizalni is. Figyeljetek mag, par honap es lesznek uj szponzorai stb.

Az nfl es a teljes corporate vilag is vsatlakozott a szivarvanyhonaphoz stb.

Szerintem boven benne van, hogy azert tudta mindenki a csapatbol, sot, szerintem az aktiv nfl jatekosok akik melegek, nagyjabol kepben vannak egymassal. A hetero jatekosokban sincs meg az az illuzio szvsz, hogy az 1500-3000 jatekos kozott nincs meleg.

Azert ez mar boven nem az az ido, amikor barmilyen negativ hatrany erne emiatt, sot.
undisputedly
Abszolút értem amit írsz és igazad is van!

Ettől függetlenül szerintem egy NFL csapat öltözője egy maszkulin közeg. Egy olyan közeg, ahol keménynek kell lenni, ahol nem igazán mutatsz gyengeséget. Egy NFL meccs meg aztán pláne ilyen közeg.
Szerintem kell hozzá, azért egy igen erős önkép és komoly bátorság, hogy egy ilyennel kiálljon a világ elé.

Gondolj bele, hogy az esetleges új szponzorok mellé mennyi gyűlölködő üzenetet kaphat a social media felületeire most...
Rolni
Ebben igazad lehet, en sosem voltam ilyen vagy ehhez hasonlo oltozonek a resze.

Mindazonaltal, ha en lettem volna az ugynoke, en biztosan arra mozivaltam volna, hogy meg most jojjon ki a “szekrenybol” amig hirerteke van, mert igy meg rengeteg penz van benne, plusz platformjat is szepen epitheti. Eddig nfl-en kivul senki sem tudta ki o, most majd szepen megugrik a kovetoi szama, meghivjak mindenhova ahol ugy lesz bemutatva, mint
“Az elso aktiv nfl jatekos aki bevallotta”, lesz csomo uj szponzor meg majd jon a kotelezo konyv is “Titkom a ligaban” vagy valami hasonlo.

Szepen osztozik az nfl brand kollektiv erejeben, ha ugy tetszik felhasznalja azt. Carl Nassib amerikai focista mennyivel szarabbul hangzik, mint az “elso aktiv nfl jatekos”.

En tulzottan nem aggodnek a mentalis rgeszsege miatt, azert nem mert vagy azert allt nyilvanossag ele evekkel a ligaba kerulese utan, mert a “titkolozas”-t mar nem tudta elviselni es igy jobb a tudatanak (habar ketlem, hogy onmagat megtagava elt es a kornyezete sem tudott rola) vagy pedig egy szamito dontes volt es a monetizalas miatt csinalja, de akkor meg atgondolt tervezes eredmenye es felkeszult a kovetkezmenyekre.

Amik nem lesznek drasztikusak, ez mar tenyleg nem az 1960-as evek, a modern tortenelemben ennyire meg sosem volt elfogadott dolog, foleg amerikaban, ahol ezt a ceges vilag is tolja mar.

Szoval Nassibnak szerintem mindenkeppen jobb lesz a fenti okokbol.

Szerk: Meg itt a bowl.hu-n is breaking newskent kikerult a fejlecbe 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 002
Azert ez mar boven nem az az ido, amikor barmilyen negativ hatrany erne emiatt, sot.
undisputedly
mondjuk akkor minek a szivárványhónap, meg az egész LMBTQ, ha a mai korban nem érheti semmilyen negatív hatás. Ez a megközelítés nagyon egyoldalú.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Eddig is Gaydersezték a haterek a Raiderst, mi lesz ezután?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Nem lehet egyszerű egy ennyire maszkulin, aggresszív világban ezt bejelenteni.
Respect
Rolni
Marmint mennyire maszkulin vilagban? 50 eve meg lett volna valami, manapsag mar tok jo uzlet es self marketing.

Espn cimlapon mar 3 cikk van rola. Egyeb mainstream mediakban is tele. Most meg amikor nem jelentik be sokan, eleg egyszeru monetizalni is. Figyeljetek mag, par honap es lesznek uj szponzorai stb.

Az nfl es a teljes corporate vilag is vsatlakozott a szivarvanyhonaphoz stb.

Szerintem boven benne van, hogy azert tudta mindenki a csapatbol, sot, szerintem az aktiv nfl jatekosok akik melegek, nagyjabol kepben vannak egymassal. A hetero jatekosokban sincs meg az az illuzio szvsz, hogy az 1500-3000 jatekos kozott nincs meleg.

Azert ez mar boven nem az az ido, amikor barmilyen negativ hatrany erne emiatt, sot.
undisputedly
Abszolút értem amit írsz és igazad is van!

Ettől függetlenül szerintem egy NFL csapat öltözője egy maszkulin közeg. Egy olyan közeg, ahol keménynek kell lenni, ahol nem igazán mutatsz gyengeséget. Egy NFL meccs meg aztán pláne ilyen közeg.
Szerintem kell hozzá, azért egy igen erős önkép és komoly bátorság, hogy egy ilyennel kiálljon a világ elé.

Gondolj bele, hogy az esetleges új szponzorok mellé mennyi gyűlölködő üzenetet kaphat a social media felületeire most...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem lehet egyszerű egy ennyire maszkulin, aggresszív világban ezt bejelenteni.
Respect
Rolni
Marmint mennyire maszkulin vilagban? 50 eve meg lett volna valami, manapsag mar tok jo uzlet es self marketing.

Espn cimlapon mar 3 cikk van rola. Egyeb mainstream mediakban is tele. Most meg amikor nem jelentik be sokan, eleg egyszeru monetizalni is. Figyeljetek mag, par honap es lesznek uj szponzorai stb.

Az nfl es a teljes corporate vilag is vsatlakozott a szivarvanyhonaphoz stb.

Szerintem boven benne van, hogy azert tudta mindenki a csapatbol, sot, szerintem az aktiv nfl jatekosok akik melegek, nagyjabol kepben vannak egymassal. A hetero jatekosokban sincs meg az az illuzio szvsz, hogy az 1500-3000 jatekos kozott nincs meleg.

Azert ez mar boven nem az az ido, amikor barmilyen negativ hatrany erne emiatt, sot.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Nem lehet egyszerű egy ennyire maszkulin, aggresszív világban ezt bejelenteni.
Respect

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Carl Nassib trade to gay.
steelwolf
jó neki...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 298 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Carl Nassib trade to gay.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Divine Deablo is out with an undisclosed injury

nehéz lesz így átállnia új posztra...
deyell
Most úgy is mindenhol dead zone van, akkor se tudna átállni rá az isteni ördög, ha egészséges lenne.
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 619
Divine Deablo is out with an undisclosed injury

nehéz lesz így átállnia új posztra...

choose life
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 619
Tafur szerint Arnette nem teljesít valami jól, jelen állás szerint nincs a kezdőben.
deyell
szörnyen éretlen fejben ahogy látom.
Amadeus
pedig már 25 éves lesz mikor kezdődik a szezon. karakterproblémái az egyetemen is voltak, ez tudható volt a draft előtt. eléggé úgy tűnik, hogy a kiválasztása nagy hiba volt.

choose life