Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Las Vegas Raiders

40 feliratkozó

5 hónapja
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Shula lehet meghallott minket, mert úgy néz ki lemondta az interjúnkat máról:

Rams coaches are doing their HC interviews today.

• DC Chris Shula's interviewing with the Steelers, Ravens and Dolphins.

• OC Mike LaFleur's interviewing with the Cardinals and Raiders.

• PGC Nathan Scheelhaase's interviewing with the Browns, Steelers, Ravens and Raiders.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
5 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 816
de HCként lennének más feladatai, mint a QB fülébe suttogni. Ahhoz meg nagyon kevés tapasztalata van. Ha gyakorltailag QB coachnak viszitek csak HC-nak hívjátok, a HC-t meg majd OC-nak vagy DC-nek hívjátok, én így leírva nem hiszem, hogy működne...

Minden adott egy tiszta rebuildhez az 1/1-es QB köré. Ez szerintem appeal. De szerintem jobban igényli a rutint, mint méondjuk 2002-ben átvenni Gruden jól felépetett és összerakott csapatát. Már a 1st time hire-ben is szkeptikus vagyok, de valakivel rögtön 2 szintet ugorni, úgy hogy összesen van vagy 3 év tapasztalata edzőként. Edzőként egyetlen HC alatt dolgozott egyetlen szervezeti kultúrát látott. Long shot.
Ehhez képest Dennis Allen safe bet volt.
Black_Adder
Nem azt mondom, hogy ezt választanám 😊

De mondjuk inkább ez, mint egy teljesen halott opció pl. Nagy...

Egyértelműen nem QB coach lenne, aki HC-nak van nevezve...
Itt ugye most sokan azt mondogatják, hogy Webb tuti HC lesz 1-2 éven belül, mert alkalmas a feladatra, egyedül rutinja nincs és CV-je hozzá. Ha azt mondja a GM, hogy annyira látja benne a zseni HC-t, akkor meg lehet egy ilyet lépni, ha rutinos, erős edzői gárda van mögötte...bazi nagy rizikó természetesen, de inkább 1 évvel előbb nevezd ki, mintsem, hogy lecsússz róla 1 évvel...most ugye akit választunk, annak időt KELL adni, különben soha senki nem fogja már komolyan venni a csapatot...ha most rossz lóra tesznek az fájdalmas lesz...

Kérdés, hogy mondjuk inkább egy
HC: Webb, ha van mellé mondjuk Brian Daboll és Brian Flores
vagy
HC: Matt Nagy vagy Mike McCarthy akiből tudod kb most, hogy sose lesz SB...

Meg ugye a nagy kérdés, hogy egy remek D edző mellé hogyan hozol OC-t, azt hogyan tartod meg, stb...
2010 óta 2db védelmi guru HC nyert SB-t (BB 3szor is, de Ő inkább a kivétel)
Nagyon azt gondolom, hogy támadó oldali HC kellene nekünk, főleg a fiatal QB mellé.

Így meg megint jön a kérdés, hogy egy Jesse Minter, aki rutinosabb, alkalmasabb a HC posztra vagy egy Mike LaFleaur, aki támadó oldalról érkezne...

Nehéz dió ez...
Rolni
Nem nehéz dió ez. Történelmi példák sora:

A védelemguru BB Tom Brady nélkül. Todd Bowles Tom Brady és Liam Coen nélkül. Rex Ryan irányító és normális OC nélkül, Mike Tomlin, Jack del Rio, Gus Bradley, Dan Quinn, Ron Rivéra, szvsz Dan Campbell mióta Ben Johnson ott hagyta, de John Harbaugh állása is az offensen ment el (aki amúgy ST coach volt előtte talán). Vagy ott van a frissen kivágott Gannon, aki nem tudott csodát tenni Kylerrel.

Ahhoz, hogy a defense bajnokságot nyerjen kell egy offense, amelyik tud haladni, de legalább labdát tartani. Ha van egy ilyen offensed és nem te vagy, aki azt vezeti, akkor elviszik az OC-dat HC-nak (Kellen Moore). Aztán ott maradsz következő szezonban egy alulteljesítő offensezel (izé Pete Carroll).

Szvsz DC-t lehet cserélni 2-3 évente. Akkora eltérés nincs a defensive sémák között, hogy ne lehetne megugrani, legjobb példa rá Graham, aki teljesen más rendszert is képes középszar szinten futtatni ahhoz képest, ami a saját sémája lenne. (évek óta 4-3 védelmet futtat Crosby miatt, pedig 3-4 a sémája valójában, tök más volt a védelme a Giantsnél)

Támadó oldalon már nem ennyire egyszerű a képlet. Nem tudsz egyik évben WCO elemekben hangsúlyos offenset futtatni a következőben pedig valami Chris Ault féle történetet, a harmadikban meg Chip Kelly/Urban féle spreadet. Az irányítók, támadófal tagjai, elkapók, de megkockáztatom még a futók sem ennyire csereszabatosak.

Ha ide most nem offense oldali HC jön a QB pick mellé, akkor két év múlva megint edzőt fogunk keresni.
5 hónapja
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
de HCként lennének más feladatai, mint a QB fülébe suttogni. Ahhoz meg nagyon kevés tapasztalata van. Ha gyakorltailag QB coachnak viszitek csak HC-nak hívjátok, a HC-t meg majd OC-nak vagy DC-nek hívjátok, én így leírva nem hiszem, hogy működne...

Minden adott egy tiszta rebuildhez az 1/1-es QB köré. Ez szerintem appeal. De szerintem jobban igényli a rutint, mint méondjuk 2002-ben átvenni Gruden jól felépetett és összerakott csapatát. Már a 1st time hire-ben is szkeptikus vagyok, de valakivel rögtön 2 szintet ugorni, úgy hogy összesen van vagy 3 év tapasztalata edzőként. Edzőként egyetlen HC alatt dolgozott egyetlen szervezeti kultúrát látott. Long shot.
Ehhez képest Dennis Allen safe bet volt.
Black_Adder
Nem azt mondom, hogy ezt választanám 😊

De mondjuk inkább ez, mint egy teljesen halott opció pl. Nagy...

Egyértelműen nem QB coach lenne, aki HC-nak van nevezve...
Itt ugye most sokan azt mondogatják, hogy Webb tuti HC lesz 1-2 éven belül, mert alkalmas a feladatra, egyedül rutinja nincs és CV-je hozzá. Ha azt mondja a GM, hogy annyira látja benne a zseni HC-t, akkor meg lehet egy ilyet lépni, ha rutinos, erős edzői gárda van mögötte...bazi nagy rizikó természetesen, de inkább 1 évvel előbb nevezd ki, mintsem, hogy lecsússz róla 1 évvel...most ugye akit választunk, annak időt KELL adni, különben soha senki nem fogja már komolyan venni a csapatot...ha most rossz lóra tesznek az fájdalmas lesz...

Kérdés, hogy mondjuk inkább egy
HC: Webb, ha van mellé mondjuk Brian Daboll és Brian Flores
vagy
HC: Matt Nagy vagy Mike McCarthy akiből tudod kb most, hogy sose lesz SB...

Meg ugye a nagy kérdés, hogy egy remek D edző mellé hogyan hozol OC-t, azt hogyan tartod meg, stb...
2010 óta 2db védelmi guru HC nyert SB-t (BB 3szor is, de Ő inkább a kivétel)
Nagyon azt gondolom, hogy támadó oldali HC kellene nekünk, főleg a fiatal QB mellé.

Így meg megint jön a kérdés, hogy egy Jesse Minter, aki rutinosabb, alkalmasabb a HC posztra vagy egy Mike LaFleaur, aki támadó oldalról érkezne...

Nehéz dió ez...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
5 hónapja
Black_Adder Denver Broncos 9 479
de HCként lennének más feladatai, mint a QB fülébe suttogni. Ahhoz meg nagyon kevés tapasztalata van. Ha gyakorltailag QB coachnak viszitek csak HC-nak hívjátok, a HC-t meg majd OC-nak vagy DC-nek hívjátok, én így leírva nem hiszem, hogy működne...

Minden adott egy tiszta rebuildhez az 1/1-es QB köré. Ez szerintem appeal. De szerintem jobban igényli a rutint, mint méondjuk 2002-ben átvenni Gruden jól felépetett és összerakott csapatát. Már a 1st time hire-ben is szkeptikus vagyok, de valakivel rögtön 2 szintet ugorni, úgy hogy összesen van vagy 3 év tapasztalata edzőként. Edzőként egyetlen HC alatt dolgozott egyetlen szervezeti kultúrát látott. Long shot.
Ehhez képest Dennis Allen safe bet volt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
5 hónapja
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Nem tartom túl elrugaszkodottnak a "Davis Webb HC lesz az NFL-ben" kijelentéseket, de 2026-ban ez inkább Al Davis féle választás lenne, nem a megfontolt, hosszútávon építkezős, GM vezette döntés.
Elhiszem, hogy akkora QB-suttogó, amit még nem látott a liga, de három éve még játékos volt és az előző edzői bakugrás is mennyire bejött nekünk.
"Ebbe mostani Nflbe" nagyon meglepődnék, ha idén HC kinevezést kapna.
Legfeljebb egy romokban heverő, diszfunkcionális franchise-nál...
Oh, wait...
bmg
Egyfelől ja, másfelől, ha tudsz köré egy-két évre legalább egy nagyon rutinos és erős edzői gárdát tenni, akkor működhet...ha annyira remekül interjuzik stb...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
5 hónapja
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Nem tartom túl elrugaszkodottnak a "Davis Webb HC lesz az NFL-ben" kijelentéseket, de 2026-ban ez inkább Al Davis féle választás lenne, nem a megfontolt, hosszútávon építkezős, GM vezette döntés.
Elhiszem, hogy akkora QB-suttogó, amit még nem látott a liga, de három éve még játékos volt és az előző edzői bakugrás is mennyire bejött nekünk.
"Ebbe mostani Nflbe" nagyon meglepődnék, ha idén HC kinevezést kapna.
Legfeljebb egy romokban heverő, diszfunkcionális franchise-nál...
Oh, wait...
5 hónapja
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Nekem az a megérzésem, hogy Kubiak-ra várunk.

Ha Ő minket választ, Ő lesz a HC. Ha nem, akkor jöhet vmelyik fiatal O arc és emiatt megy a Brian Daboll, Brian Flores kavarás/füst...

Ha valóban Flores-t akarnánk HC-nak, akkor szerintem kértünk volna tőle interjút...kimondottan furcsa lenne, hogy miután kijelentésre került, hogy a GM viszi a HC keresést és van vagy 11 HC interjúnk, akkor hirtelen a semmiből egyszercsak utólag beesne Flores neve és kineveznénk gyorsan...

Az én teóriám az, hogy amennyiben O hátterű HC érkezik, akkor neki lesz Flores ajánlva, mint DC, illetve ha fiatal O HC érkezik, akkor mindkét Brian be lesz ajánlva kordinátornak.
Főleg Davis Webb esetén adja magát amúgy a dolog nekem.

Davis Webb OC-ja Brian Daboll volt a Billsnél és amikor Daboll Giants HC lett, akkor Webb követte Őt NY-ba és riportok szerint inkább player coach volt, semmint back up QB...
Simán el tudom képzelni, hogy amennyiben Daboll nem kap HC állást, akkor Webb és Brady elcsábítja OC-nak. A személyes kapcsolatokon túl a Mendoza-Jeanty-Bowers trio azért Daboll-nak is vonzó és dobbantó lehet...
Brian Flores szintén, ha nem kap HC állást, akkor valahol DC lesz. Itt jöhetünk megint a képbe, ha elég erős a Brady-Flores kapcsolat, amit amúgy nem tudom milyen...
Floresnak tudnánk adni top DC fizut, esetleg egy ass.HC titulust és egy olyan feladatot, amit ha megold abszolút HC várományos lesz...az a DC, aki ebből a Raiders védelemből 1-2 év alatt korrekt vagy kimondottan jó védelmet csinál szerintem tuti kap HC ajánlatot majd. Flores-nek addigra talán lefut a pere és még messzebb lesz a Miami időszakhoz, aminek a zárását szokták ugye ellene felhozni...Egy Tomlin-KOC alatti tanulás és elit védelem összerakása, majd egy fiatal HC támogatása és szarból várat építés lehet a belépő kártya neki a HC pozícióba...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
5 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
The Raiders have a long history when it comes to drafting or signing former Heisman Trophy Winners. Now Fernando Mendoza would be the 7th Heisman winner to join the Raiders.
▪️Fernando Mendoza
▪️Jim Plunkett
▪️Marcus Allen
▪️Bo Jackson
▪️Tim Brown
▪️Charles Woodson
▪️Billy Cannon

Elég veretes névsor...
5 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 816
Head Coaches Since the NFL-AFL Merger of 1970
---
3 Steelers
3 Ravens (1996)
6 Texans (2002)
7 Panthers (1995)
8 Jaguars (1995)
8 Seahawks (1976)
10 Bengals
10 Cowboys
10 Dolphins
10 Packers
10 Vikings
12 Chiefs
12 Eagles
12 Saints
13 Bears
13 Broncos
13 Buccaneers (1976)
13 Giants
13 Patriots
13 Rams
14 49ers
14 Commanders
15 Colts
15 Falcons
15 Lions
15 Titans
16 Bills
16 Cardinals
16 Chargers
16 Jets
17 Browns
19 Raiders

* Interim HCs don't count
* Multiple stints counts multiple times
5 hónapja
TST Las Vegas Raiders 1 488 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én értem ezt, de jelenleg a jelek mind arra mutatnak, hogy a Raidersnél nem működik egyelőre semmi, tehát az is egy vágyálom, hogy jó edzőnk legyen, de most még nincs is edző, edzői karról meg nem is beszélve.
Egyébként is, ha most jelenleg csak egy jó HC-nyire vagyunk attól, hogy jó csapat legyünk, hát akkor meg édesmindegy, hogy most húzunk e 1/1-re valakit vagy majd jövőre 3-4 olyan játékost a TOP50-ből akikből lehet sztárjátékos egy jó edző alatt.

Persze azt is értem, hogy ha találunk egy jó edzőt és kihúzzuk Mendozát akkor elindulhatunk felfelé, de ezt az utat már párszor bejártuk itt a fórumon eltöltött időszakunk alatt és eddig még nagyjából mindig szarul jöttünk ki belőle. Nekem jelenleg nincsenek illúzióim már sajnos.
Bruce
Bruce!
Értelek! Utánad én vagyok itt legrégebben szerintem, pontosan tudom mik a realitások...De akkor ne tegyünk semmit? Menjünk át a CFL-be?
Rolni
Én azt mondom, hogy menjünk bazmeg! Ott még lehetünk egy utolsó előttiek! 😅
5 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Mock draft sim feldobott most nekem egy olyan trade-et, hogy a Jets az 1/1-ért odaadná az 1/2, 1/16, 2/33, 2/44 csomagot és vinné Mendozát, elfogadnátok? 😄
warr_b
Ezt így nem, de ha jövő évi és az azt követő évi első kör is benne lenne, akkor lehet.

Pl. 1/2, 2/33 és 2027 1., 2028 1.
5 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Én értem ezt, de jelenleg a jelek mind arra mutatnak, hogy a Raidersnél nem működik egyelőre semmi, tehát az is egy vágyálom, hogy jó edzőnk legyen, de most még nincs is edző, edzői karról meg nem is beszélve.
Egyébként is, ha most jelenleg csak egy jó HC-nyire vagyunk attól, hogy jó csapat legyünk, hát akkor meg édesmindegy, hogy most húzunk e 1/1-re valakit vagy majd jövőre 3-4 olyan játékost a TOP50-ből akikből lehet sztárjátékos egy jó edző alatt.

Persze azt is értem, hogy ha találunk egy jó edzőt és kihúzzuk Mendozát akkor elindulhatunk felfelé, de ezt az utat már párszor bejártuk itt a fórumon eltöltött időszakunk alatt és eddig még nagyjából mindig szarul jöttünk ki belőle. Nekem jelenleg nincsenek illúzióim már sajnos.
Bruce
Bruce!
Értelek! Utánad én vagyok itt legrégebben szerintem, pontosan tudom mik a realitások...De akkor ne tegyünk semmit? Menjünk át a CFL-be?

Addig kell próbálkozni a HC-vel és a QB-val is, amíg össze nem jön. A kétes jövőért pedig egy biztosnak tűnő jelent ilyen helyzetben a QB poszton nem szabad meglépni...
Rolni
De azt kell megérteni hogy a jelen most is kétes még.

Nincs edzői stáb egyelőre. Így semmit nem adunk fel a jelen helyzetben.

Nekem az az érzésem hogy Mendoza ebben a csapatban a jelenlegi tudásom alapján nem lesz és nem is lehet sikeres.

Nyilván kell próbálkozni, de attól még lehet más scenariokban is gondolkodni.
5 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 300 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mock draft sim feldobott most nekem egy olyan trade-et, hogy a Jets az 1/1-ért odaadná az 1/2, 1/16, 2/33, 2/44 csomagot és vinné Mendozát, elfogadnátok? 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
5 hónapja
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Én értem ezt, de jelenleg a jelek mind arra mutatnak, hogy a Raidersnél nem működik egyelőre semmi, tehát az is egy vágyálom, hogy jó edzőnk legyen, de most még nincs is edző, edzői karról meg nem is beszélve.
Egyébként is, ha most jelenleg csak egy jó HC-nyire vagyunk attól, hogy jó csapat legyünk, hát akkor meg édesmindegy, hogy most húzunk e 1/1-re valakit vagy majd jövőre 3-4 olyan játékost a TOP50-ből akikből lehet sztárjátékos egy jó edző alatt.

Persze azt is értem, hogy ha találunk egy jó edzőt és kihúzzuk Mendozát akkor elindulhatunk felfelé, de ezt az utat már párszor bejártuk itt a fórumon eltöltött időszakunk alatt és eddig még nagyjából mindig szarul jöttünk ki belőle. Nekem jelenleg nincsenek illúzióim már sajnos.
Bruce
Bruce!
Értelek! Utánad én vagyok itt legrégebben szerintem, pontosan tudom mik a realitások...De akkor ne tegyünk semmit? Menjünk át a CFL-be?

Addig kell próbálkozni a HC-vel és a QB-val is, amíg össze nem jön. A kétes jövőért pedig egy biztosnak tűnő jelent ilyen helyzetben a QB poszton nem szabad meglépni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
5 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Csak egyelőre még HC sincs, további edzők sincsenek, falemberek sincsenek. Az esély jelenleg nagyobb arra, hogy megint jön egy kókler fasz edző, kókler szar edzői kerettel és akkor szépen elbasszuk egy elég jónak kinéző újonc QB karrierjét. Mert erre most nagyobb pénzt tennék. Először kellene hogy az az edzői kar kezdjen el bizonyítani aztán, ha sikerül elindulni egy jó úton, akkor hozzunk QB-t, most meg építsük a jövőnket.

Kapnánk pl 3 első kört amelyek a következő évekre vonatkoznak, amivel jövőre megint elől választhatnánk a nagyobb QB felhozatalból és még maradna is több cetlink.

Könyörgöm ne basszuk el ezt a tehetséges srácot azzal, hogy mi választjuk.
Bruce
Ha sikerül egy jó HC-t találni és jó edzői kart építeni, nem nagyon leszünk 1/1 közelében...

A 3 első kört is el kell ám jó "költeni"...Grudennek is milyen remekül sikerült.
Ha jó stáb érkezik akkor mendozával bőven lehet építeni, ha szar a sáv, akkor meg a 3 első körrel se megyünk semmire.
Rolni
Én értem ezt, de jelenleg a jelek mind arra mutatnak, hogy a Raidersnél nem működik egyelőre semmi, tehát az is egy vágyálom, hogy jó edzőnk legyen, de most még nincs is edző, edzői karról meg nem is beszélve.
Egyébként is, ha most jelenleg csak egy jó HC-nyire vagyunk attól, hogy jó csapat legyünk, hát akkor meg édesmindegy, hogy most húzunk e 1/1-re valakit vagy majd jövőre 3-4 olyan játékost a TOP50-ből akikből lehet sztárjátékos egy jó edző alatt.

Persze azt is értem, hogy ha találunk egy jó edzőt és kihúzzuk Mendozát akkor elindulhatunk felfelé, de ezt az utat már párszor bejártuk itt a fórumon eltöltött időszakunk alatt és eddig még nagyjából mindig szarul jöttünk ki belőle. Nekem jelenleg nincsenek illúzióim már sajnos.
5 hónapja
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
The #Raiders interview with #Packers DC Jeff Hafley will take place today.

Can confirm #Raiders are interviewing Chargers DC Jesse Minter and Panthers DC Ejiro Evero today. (
@AlbertBreer with it first)

Ha jól nézem akkor így az össze jelöltet meghallgatjuk mai nap végével leszámítva a Rams arcokat, akik jövőhét elején jönnek elvileg.


Vicces amúgy, hogy Brian Flores-t továbbra sem kértük HC interjúra, ennek ellenére továbbra is Ő vezet a fogadó irodáknál, mint Raiders HC 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
5 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 816
per [Chad Forbes]

"Raiders & Kevin Stefanski now comes into view. Goal MUST BE hiring the right coach to develop Mendoza, develop the young O-Linemen. An appeal for Raiders? Money wise Stefanski won’t be expensive as Browns gave him the big money extension. Could structure deal that forces Browns to pay large portion of salary.

Stefanski will build a solid staff. D-Coordinator 2-3 options. Jonathan Gannon, Nick Rallis or Dino Vasso?"
5 hónapja
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Csak egyelőre még HC sincs, további edzők sincsenek, falemberek sincsenek. Az esély jelenleg nagyobb arra, hogy megint jön egy kókler fasz edző, kókler szar edzői kerettel és akkor szépen elbasszuk egy elég jónak kinéző újonc QB karrierjét. Mert erre most nagyobb pénzt tennék. Először kellene hogy az az edzői kar kezdjen el bizonyítani aztán, ha sikerül elindulni egy jó úton, akkor hozzunk QB-t, most meg építsük a jövőnket.

Kapnánk pl 3 első kört amelyek a következő évekre vonatkoznak, amivel jövőre megint elől választhatnánk a nagyobb QB felhozatalból és még maradna is több cetlink.

Könyörgöm ne basszuk el ezt a tehetséges srácot azzal, hogy mi választjuk.
Bruce
Ha sikerül egy jó HC-t találni és jó edzői kart építeni, nem nagyon leszünk 1/1 közelében...

A 3 első kört is el kell ám jó "költeni"...Grudennek is milyen remekül sikerült.
Ha jó stáb érkezik akkor mendozával bőven lehet építeni, ha szar a sáv, akkor meg a 3 első körrel se megyünk semmire.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
5 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Csak egyelőre még HC sincs, további edzők sincsenek, falemberek sincsenek. Az esély jelenleg nagyobb arra, hogy megint jön egy kókler fasz edző, kókler szar edzői kerettel és akkor szépen elbasszuk egy elég jónak kinéző újonc QB karrierjét. Mert erre most nagyobb pénzt tennék. Először kellene hogy az az edzői kar kezdjen el bizonyítani aztán, ha sikerül elindulni egy jó úton, akkor hozzunk QB-t, most meg építsük a jövőnket.

Kapnánk pl 3 első kört amelyek a következő évekre vonatkoznak, amivel jövőre megint elől választhatnánk a nagyobb QB felhozatalból és még maradna is több cetlink.

Könyörgöm ne basszuk el ezt a tehetséges srácot azzal, hogy mi választjuk.
5 hónapja
TST Las Vegas Raiders 1 488 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Harbaugh -> Giants még nem fix, de nagyon úgy néz ki.
Bruce
Igen és ez nekünk jó hír!

Harbó itt nem volt opció, minden célpontunk továbbra is a kalapban maradt!
Rolni
Nem vagyok benne biztos, hogy nem volt nekünk opció, de mindenesetre így vele nem kell tovább foglalkozni.

Dante Moore viszont nem jelentkezik a draftra, így viszont felértékelődhet Mendoza értéke olyan nagyságrendre is akár, amin már érdemes lehet elgondolkoznunk. Nem sok realitást látok ebben, de biztos lehet olyan ajánlatot letenni, ami megérné kihagyni Fernando-t.
Bruce
Kizártnak tartom, hogy Habó a tesójával akart volna évente minimum kétszer meccselni...illetve végre ki lett mondva, hogy GM driven szervezet leszünk, Harbs meg egyértelműen legalább a GM mellett, de inkább fölött helyezkedik el.

Midnennek megvan az ára, de nem hiszem, hogy bárki adna annyit, amennyiért elmozdulnánk és nagyon nem kéne szerintem elmozdulnunk. Nem tudjuk mi lesz a jövő évi QB classból, ami nagyon erősre van ki kiálltva...nem tudjuk mi hol fejezzük be a szezont az új edző alatt...túl sok a változó. Mendoza jó prospect. Hozni kell egy HC-t aki bízik benne és épít köré megfelelő support környezetet. Ki kell húzni és menni előre.
Rolni
Így van, kell két minőségi falember aztán nem lesz katasztrófa a Mendoza, Brock, Jeanty trió. Ez alapján el lehet kezdeni az építkezést és 3-4 W tuti lesz. A lényeg, hogy évről évre fejlődjön végre a keret.
5 hónapja
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Harbaugh -> Giants még nem fix, de nagyon úgy néz ki.
Bruce
Igen és ez nekünk jó hír!

Harbó itt nem volt opció, minden célpontunk továbbra is a kalapban maradt!
Rolni
Nem vagyok benne biztos, hogy nem volt nekünk opció, de mindenesetre így vele nem kell tovább foglalkozni.

Dante Moore viszont nem jelentkezik a draftra, így viszont felértékelődhet Mendoza értéke olyan nagyságrendre is akár, amin már érdemes lehet elgondolkoznunk. Nem sok realitást látok ebben, de biztos lehet olyan ajánlatot letenni, ami megérné kihagyni Fernando-t.
Bruce
Kizártnak tartom, hogy Habó a tesójával akart volna évente minimum kétszer meccselni...illetve végre ki lett mondva, hogy GM driven szervezet leszünk, Harbs meg egyértelműen legalább a GM mellett, de inkább fölött helyezkedik el.

Midnennek megvan az ára, de nem hiszem, hogy bárki adna annyit, amennyiért elmozdulnánk és nagyon nem kéne szerintem elmozdulnunk. Nem tudjuk mi lesz a jövő évi QB classból, ami nagyon erősre van ki kiálltva...nem tudjuk mi hol fejezzük be a szezont az új edző alatt...túl sok a változó. Mendoza jó prospect. Hozni kell egy HC-t aki bízik benne és épít köré megfelelő support környezetet. Ki kell húzni és menni előre.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
5 hónapja
TST Las Vegas Raiders 1 488 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Harbaugh -> Giants még nem fix, de nagyon úgy néz ki.
Bruce
Igen és ez nekünk jó hír!

Harbó itt nem volt opció, minden célpontunk továbbra is a kalapban maradt!
Rolni
Nem vagyok benne biztos, hogy nem volt nekünk opció, de mindenesetre így vele nem kell tovább foglalkozni.

Dante Moore viszont nem jelentkezik a draftra, így viszont felértékelődhet Mendoza értéke olyan nagyságrendre is akár, amin már érdemes lehet elgondolkoznunk. Nem sok realitást látok ebben, de biztos lehet olyan ajánlatot letenni, ami megérné kihagyni Fernando-t.
Bruce
Ja, folytassuk tovább a már megkezdett úton. Közepes szar veterán irányítók egymás után, 0 elképzeléssel.
resistance is futile
De ebbe van tapasztalatunk meg elég jók is vagyunk benne.
5 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 816
Harbaugh -> Giants még nem fix, de nagyon úgy néz ki.
Bruce
Igen és ez nekünk jó hír!

Harbó itt nem volt opció, minden célpontunk továbbra is a kalapban maradt!
Rolni
Nem vagyok benne biztos, hogy nem volt nekünk opció, de mindenesetre így vele nem kell tovább foglalkozni.

Dante Moore viszont nem jelentkezik a draftra, így viszont felértékelődhet Mendoza értéke olyan nagyságrendre is akár, amin már érdemes lehet elgondolkoznunk. Nem sok realitást látok ebben, de biztos lehet olyan ajánlatot letenni, ami megérné kihagyni Fernando-t.
Bruce
Ja, folytassuk tovább a már megkezdett úton. Közepes szar veterán irányítók egymás után, 0 elképzeléssel.
5 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Harbaugh -> Giants még nem fix, de nagyon úgy néz ki.
Bruce
Igen és ez nekünk jó hír!

Harbó itt nem volt opció, minden célpontunk továbbra is a kalapban maradt!
Rolni
Nem vagyok benne biztos, hogy nem volt nekünk opció, de mindenesetre így vele nem kell tovább foglalkozni.

Dante Moore viszont nem jelentkezik a draftra, így viszont felértékelődhet Mendoza értéke olyan nagyságrendre is akár, amin már érdemes lehet elgondolkoznunk. Nem sok realitást látok ebben, de biztos lehet olyan ajánlatot letenni, ami megérné kihagyni Fernando-t.
5 hónapja
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Harbaugh -> Giants még nem fix, de nagyon úgy néz ki.
Bruce
Igen és ez nekünk jó hír!

Harbó itt nem volt opció, minden célpontunk továbbra is a kalapban maradt!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM