Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 669
KoJo is Back in da House...Championship baby!!
Rolni
tavaly a Brownsban elég szar szezonja volt, 7 TD-t szereztek róla.
deyell
Nem ezt kell nézni most deyell 😊

Szemcsó fel!
 www.youtube.com/watch?v=A1P-kg0gXIs

 www.youtube.com/watch?v=D4MJZ0nUa0k

 www.youtube.com/watch?v=3OCxerqrK3I

 www.youtube.com/watch?v=HjMAodxncKo

 www.youtube.com/watch?v=i9ZCi7vxAmA

Abram lesz Bam Bam, Joseph meg ET aztán kész!!
Rolni
Azért az dúrva, hogy egy szezont leszámítva milyen szarul használtuk. PG egy fasz, puha fasz. Első pillanattól bírtam KJt, utàltam h elküldtük és most csak remélni tudom, hogy megtalaljuk a helyét és normálisan fogjuk használni.
Surda
nem tudom van-e játékos a védelemben, akit PG jól használt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
KoJo is Back in da House...Championship baby!!
Rolni
tavaly a Brownsban elég szar szezonja volt, 7 TD-t szereztek róla.
deyell
Nem ezt kell nézni most deyell 😊

Szemcsó fel!
 www.youtube.com/watch?v=A1P-kg0gXIs

 www.youtube.com/watch?v=D4MJZ0nUa0k

 www.youtube.com/watch?v=3OCxerqrK3I

 www.youtube.com/watch?v=HjMAodxncKo

 www.youtube.com/watch?v=i9ZCi7vxAmA

Abram lesz Bam Bam, Joseph meg ET aztán kész!!
Rolni
Azért az dúrva, hogy egy szezont leszámítva milyen szarul használtuk. PG egy fasz, puha fasz. Első pillanattól bírtam KJt, utàltam h elküldtük és most csak remélni tudom, hogy megtalaljuk a helyét és normálisan fogjuk használni.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
KoJo is Back in da House...Championship baby!!
Rolni
tavaly a Brownsban elég szar szezonja volt, 7 TD-t szereztek róla.
deyell
Nem ezt kell nézni most deyell 😊

Szemcsó fel!
 www.youtube.com/watch?v=A1P-kg0gXIs

 www.youtube.com/watch?v=D4MJZ0nUa0k

 www.youtube.com/watch?v=3OCxerqrK3I

 www.youtube.com/watch?v=HjMAodxncKo

 www.youtube.com/watch?v=i9ZCi7vxAmA

Abram lesz Bam Bam, Joseph meg ET aztán kész!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 620
KoJo is Back in da House...Championship baby!!
Rolni
tavaly a Brownsban elég szar szezonja volt, 7 TD-t szereztek róla.

choose life
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
KoJo is Back in da House...Championship baby!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
ezen gondolkodtam én is, hogy KoJo nem is lenne olyan hülye ötlet HFS-be. Tempója mindig volt, a playbook egyszerűbb lett, man coverbe nem kell mennie. Nyilván nem tartós megoldás, de a semminél több.
Amadeus
Jaja. Ha Bradley úgy gondolja megfelelő stop gap én nem vitatkozom, mondjuk 16 meccses szezont nem igen bírja végig, szóval kell a draft pick mögé és korai, mert kevés prospect illik a sémába. Grant és talán Moerig aztán vége...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 669
FS kell, ráadásul single high. Ez azért nem megy minden FS-nek se.

Draft classban Richie Grant lehet szerintem jó célpont, bár kérdés, hogy második körben elérhető lesz-e. Több draft szakinál is Ő a S#1 már Moerig előtt...

Karl Joseph amúgy szerintem tudna elfogadható szintet hozni, neki coverben mindig is a nagy TE-k ellen volt komoly gondja, sebessége viszont elvileg megvan ahhoz, hogy hátul dolgozzon, ha nem is All Pro szinten...

Amúgy érdekes, hogy ment pár hete a mindenki utálja a csapatot és örül, ha lelép, azóta visszaigazolt ugye Richie, Good, most pedig olyan ember tér vissza, akit simán elengedtek és máshol játszott tavaly...

Van elég sok jó OL prospect, szóval esetleg lehet hátrafelé mozogni, ahogy Bruce mondod, de azért van benne rizikó. Több olyan OT prospect van, aki lehet "csak" OG lesz NFL szinten, szóval van némi kockázat a hátra cserében, lehet nem lesz már benn olyan, aki day 1 RT lehet, márpedig Parker-t nem szeretném nézni...

deyell nekem annyi gondom van a Spencer pick-el, hogy baromi nyers a srác és gyakorlatilag padoznia kéne 21-ben, ami viszont azt jelenti, hogy Parker-t nézhetjük jó eséllyel...ahogy áll a cap, nem igen jöhet már RT stop gap, ha még FS is jön. Az megvan, hogy Kolton Miller hosszabbítása úgy lett kialakítva, hogy idénre nőtt a cap terhe...érthetetlen

Amúgy mivel ordít a RT, FS need, viszont a többi poszton van elég sok emberünk, tehát lehet inkább maradnék helyben a 17. pick-kel és az egyik harmadik körös pick-kel besegítve mennék a másodikban fel az FS-ért...
Rolni
ezen gondolkodtam én is, hogy KoJo nem is lenne olyan hülye ötlet HFS-be. Tempója mindig volt, a playbook egyszerűbb lett, man coverbe nem kell mennie. Nyilván nem tartós megoldás, de a semminél több.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
FS kell, ráadásul single high. Ez azért nem megy minden FS-nek se.

Draft classban Richie Grant lehet szerintem jó célpont, bár kérdés, hogy második körben elérhető lesz-e. Több draft szakinál is Ő a S#1 már Moerig előtt...

Karl Joseph amúgy szerintem tudna elfogadható szintet hozni, neki coverben mindig is a nagy TE-k ellen volt komoly gondja, sebessége viszont elvileg megvan ahhoz, hogy hátul dolgozzon, ha nem is All Pro szinten...

Amúgy érdekes, hogy ment pár hete a mindenki utálja a csapatot és örül, ha lelép, azóta visszaigazolt ugye Richie, Good, most pedig olyan ember tér vissza, akit simán elengedtek és máshol játszott tavaly...

Van elég sok jó OL prospect, szóval esetleg lehet hátrafelé mozogni, ahogy Bruce mondod, de azért van benne rizikó. Több olyan OT prospect van, aki lehet "csak" OG lesz NFL szinten, szóval van némi kockázat a hátra cserében, lehet nem lesz már benn olyan, aki day 1 RT lehet, márpedig Parker-t nem szeretném nézni...

deyell nekem annyi gondom van a Spencer pick-el, hogy baromi nyers a srác és gyakorlatilag padoznia kéne 21-ben, ami viszont azt jelenti, hogy Parker-t nézhetjük jó eséllyel...ahogy áll a cap, nem igen jöhet már RT stop gap, ha még FS is jön. Az megvan, hogy Kolton Miller hosszabbítása úgy lett kialakítva, hogy idénre nőtt a cap terhe...érthetetlen

Amúgy mivel ordít a RT, FS need, viszont a többi poszton van elég sok emberünk, tehát lehet inkább maradnék helyben a 17. pick-kel és az egyik harmadik körös pick-kel besegítve mennék a másodikban fel az FS-ért...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/04/08/karl-joseph-visiting-raiders/
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
KJ- ről mennek a hírek, hogy vissza hozzuk-e. Nekem bejönne!
SZomoú tény, hogy azon a napon küldtük el, mikor megkaptam a mezét.
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 620
az új Kolton Millert be kellene húzni a drafton. 2. vagy 3. kör.


choose life
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Bradley rendszerébe single high safety kéne, annak egyértelműen frankót meg kb. nem is látok a classban.
empty taxi
Meg hát a jó öreg Gruden kijelentette hogy a fasza kivan az első körös sec játékosokkal már.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 669
Ohhh bazdmeg

 www.foxla.com/news/former-nfl-pro-phillip-adams-killed-five-in-sc-before-turning-gun-on-himself-source-says
Surda
rip

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Ohhh bazdmeg

 www.foxla.com/news/former-nfl-pro-phillip-adams-killed-five-in-sc-before-turning-gun-on-himself-source-says
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Bradley rendszerébe single high safety kéne, annak egyértelműen frankót meg kb. nem is látok a classban.
empty taxi
ETIII fa még mindig nem?
Amadeus
Jah.
Richievel vidám kis öltöző lenne itt. 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 669
Bradley rendszerébe single high safety kéne, annak egyértelműen frankót meg kb. nem is látok a classban.
empty taxi
ETIII fa még mindig nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Bradley rendszerébe single high safety kéne, annak egyértelműen frankót meg kb. nem is látok a classban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
 www.reviewjournal.com/sports/raiders/raiders-more-versatile-offensively-but-one-major-hole-remains-2323869/
Surda
Darrisaw csak LT-t játszott egyetemen, így lenne azért némi gond az átállással szerintem, de amúgy sem hiszem, hogy 17. helyen elérhető lesz.
Teven Jenkins plug and play RT-nek tűnik, Ő lesz szerintem a pick.
Rolni
Nem vagyunk egyszerű helyzetben, mert a legjobb az lenne ha hátracserélnénk az első kör vége felé, ahol még az általad említett Jenkins elérhető lenne, aztán hoznánk egy safety-t bár az meg már a második körben megint nem lesz.
Első körben meg csak Moehrig jöhetne szóba, de akkor meg második körben nem lenne igazán kezdő szintű T.

Sztem mindkét posztot úgy, hogy instant kezdőt kapjunk nem fogjuk tudni megoldani.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
 www.reviewjournal.com/sports/raiders/raiders-more-versatile-offensively-but-one-major-hole-remains-2323869/
Surda
Darrisaw csak LT-t játszott egyetemen, így lenne azért némi gond az átállással szerintem, de amúgy sem hiszem, hogy 17. helyen elérhető lesz.
Teven Jenkins plug and play RT-nek tűnik, Ő lesz szerintem a pick.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
 www.reviewjournal.com/sports/raiders/raiders-more-versatile-offensively-but-one-major-hole-remains-2323869/
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Ted Nguyent kövessétek twitteren, a stratégiai okosodás mellett a Raiders-szel kiemelten foglalkozik, ő pl rögtön írta, hogy kamu a hír, mert Campbell mindkét karja szét van tetoválva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 669
Bruce Campbell, korábbi remek tackle-ünk kiüttette magát a Walmartban egy fele akkora ember által. nagy pick volt ő is.


deyell
Alzado forog a sírjában.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 620
Bruce Campbell, korábbi remek tackle-ünk kiüttette magát a Walmartban egy fele akkora ember által. nagy pick volt ő is.


deyell
Nem Bruce Campbell van a videón elvileg csak nagyon hasonlít rá.
Rolni
amúgy igen, valszeg nem ő az, csak Fake Albert trollkodott szokás szerint... erre az index is lehozta 😀

 index.hu/sport/amerikaifutball/2021/04/05/bruce-campbell-oakland-raiders-nfl-verekedes-walmart-allkapocstores/

choose life
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 298 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bruce Campbell, korábbi remek tackle-ünk kiüttette magát a Walmartban egy fele akkora ember által. nagy pick volt ő is.


deyell
A csávó speed rushból nagyon megverte 🤣
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Bruce Campbell, korábbi remek tackle-ünk kiüttette magát a Walmartban egy fele akkora ember által. nagy pick volt ő is.


deyell
Nem Bruce Campbell van a videón elvileg csak nagyon hasonlít rá.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!