Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
@TomPelissero: It's a two-year, $11 million deal with the #Raiders for Kenyan Drake, who can earn up to $14.5 million with incentives, per source.

Megvan a veterán RB. Richard gondolom repül majd viszont, mert ennyi pénz már nem kell az RB posztra.

Drake sztem jó fit JJ mögé, kicsit sokallom a pénzt, de nem zavaró, ha jön még FS is 😊

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 498 — StuG Life
jön drake.

szeretem, szerintem ti is fogjátok

több mint 3 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Derek Carrier egy évre meghosszabbítva. Azt hiszem erre a posztra sem fogunk idén draftpicket költeni.

több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Mariotat fizucsökkentésre akarják rávenni. Legyen 3 milla vagy mehet amerre lát
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 670
Crosby kiposztolta, hogy 1 éve nem iszik. Saját bevallása szerint Foci Jánoskodott egy sort.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Nem saját, csak ízlelgetem.
Vélemények?

#Raiders Mock Draft

1.17 S Trevon Moehrig (TCU)
2.48 C Creed Humphrey (OU)
3.79 CB Tyson Campbell (UGA)
3.80 RB Kenneth Gainwell (MEM)
4.121 OT Walker Little (STAN)
5.162 S Paris Ford (PITT)
5.167 WR Cornell Powell (CLEM)
Surda
Nézegettem én is most a pff draft boardját, azon
Campbell és Litte inkább második körösök
Humphrey inkább már 3. körös

Moehrig az kb értéken van ott kérdés tényleg az, hogy fogunk e húzni ott safetyt.

Maguk a posztok rendben vannak, de nem biztos hogy örülnék neki a pff boardja alapján.
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Nem saját, csak ízlelgetem.
Vélemények?

#Raiders Mock Draft

1.17 S Trevon Moehrig (TCU)
2.48 C Creed Humphrey (OU)
3.79 CB Tyson Campbell (UGA)
3.80 RB Kenneth Gainwell (MEM)
4.121 OT Walker Little (STAN)
5.162 S Paris Ford (PITT)
5.167 WR Cornell Powell (CLEM)
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
A kintiek szerint az is közrejátszik az OL témában, hogy jobban eltolódunk zbs felé és ehhez keresünk atletikus falembereket.
Amadeus
Nem pont a hulladék zbs miatt tették ki Cablet a seahawksból?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Alakul a D, de azért kérdés akad még bőven.
Needek: FS, RT, OC, RB, CB
Rolni
Ezekből melyiket húznád az első körben?

Kb csak CB húzás lenne érthető, de az meg már volt az utóbbi időben sok.

FS nem tudom hogy van e olyan szintű aki azonnal tudna kezdőben jól játszani, amire hatalmas szükségünk van.
a CB-k fiatalok ide későbbi körben hoznék valakit.
RT-t és OC-t első körben nem húznék
Futót meg inkább a második napon

Ki lehet célpont, ha minden így marad?
Bruce
FS posztra én szívesen látnék egy veteránt, mert ebben a rendszerben ez elég felelősségteljes poszt. Ettől függetlenül benne lehet a pakliban az első körös FS pick, bár ugye beatwriterek szerint, akikre már nem igen szeretek hallgatni Grudennek tele van a púpja a sok korai DB pickkel. Sok függ itt még attól kit tudunk veteránok közül leigazolni.
Trevon Moehrig tűnik a legjobb FS prospectnek (nem ástam még bele magam a témába), de lehet azért az 1\17 erős lenne, persze második körre lehet nem lesz elérhető.
Szerintem nem FS lesz az első körös pickünk.

RT poszt szerintem simán benne van a pakliban. Most erre tenném a legnagyobb sanszot. Penei Sewell prototipikus LT és tuti kimegy nagyon korán. Mögötte van Rashawn Slater és Christian Darrisaw, akiket szerintem simán ki lehet rántani 1\17-re, ha egyáltalán elérhetőek. Teven Jenkins is szóba jöhet, illetve ott van Alijah Vera-Tucker aki akár OG, akár RT is lehet NFL szinten és Ő is simán első körös tehetség. Utóbbi Good poszt rugalmassága miatt simán szóba jöhet szerintem, max impact OG lesz "csak" és Good karcol RT-ként.
Ami miatt lehet mégis 2. körös pick lesz ez, az a mélysége a posztnak, hiszen Samuel Cosmi, Alex Leatherwood, Liam Eichenberg, Jalen Mayfield, Jackson Carman, Dillon Radunz vagy James Hudson neve mind egész jól cseng egyenlőre.
Szerintem simán lehet itt RT pick az első körben.

OC picket nem várok első körben, de ha nagyon megvadulnak Grudenék a másodikban lehet még az is. Landon Dickerson szerintem annyira Gruden pick, hogy ordít, persze második körben nem biztos, hogy elérhető. Creed Humphrey is benne lehet simán a kalapban. Quinn Meinerz lehet még szintén Gruden love pick, de azért remélhetőleg csak később 😊

Egyébként az OG draft class is erős idén. Nem rossz év ez papíron OL-t draftolni, akár többet is.

RB-t nem húznék értelemszerűen első két körben, de még lehet a 3.-ban sem, bár mivel van most 2db lehet ott már belefér ennyi luxus, ha nem érkezik veterán JJ mögé.

CB szerintem nem érkezik ennyire magasan. Inkább veteránt várok a fiatalok mellé még FA-ról.


Ha most valamit nagyon mondanom kéne, akkor 1. körben RT-t mondanék és simán el tudok képzelni egy olyan forgatókönyvet, ahol a 2. körben meg hoznak egy OC-t.

1. Rashawn Slater RT
2. Landon Dickerson OC
3. Andre Cisco FS
3. Michael Carter RB

Meglepően hangzik főleg, hogy egy hónapja kb full D draftot mondtam volna, de most egy ilyesmit aláírnék, ha egy jobb veterán FS-t még igazolunk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Alakul a D, de azért kérdés akad még bőven.
Needek: FS, RT, OC, RB, CB
Rolni
Ezekből melyiket húznád az első körben?

Kb csak CB húzás lenne érthető, de az meg már volt az utóbbi időben sok.

FS nem tudom hogy van e olyan szintű aki azonnal tudna kezdőben jól játszani, amire hatalmas szükségünk van.
a CB-k fiatalok ide későbbi körben hoznék valakit.
RT-t és OC-t első körben nem húznék
Futót meg inkább a második napon

Ki lehet célpont, ha minden így marad?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Az össze beatwriter elmehet amúgy az anyjába…na jó nem az összes, de pl Vic Tafur kezd a bögyömbe lenni. Kelti egy csomószor a feszültséget. Ő hozta le a Hudson release kapcsán, hogy az egész OL mennyire ki van akadva, mert mindenki low-ball offereket kapott és ezért kérte Rodney a kivágást. Aztán a következő nap aláír Richie és Good is…annyira mégse lehet rossz az a hangulat akkor a csapatnál…

| Az mondjuk szerintem érezhető, hogy Grudenék nincsenek jóban a firkászok nagyobb részével és azok ahol lehet azért alájuk tesznek. Ez úgy fest az ügynökökre is igaz azért. Na ez meg azért már kicsit utal a stílusra... |

Ettől függetlenül nem tetszik a Hudson távozás főleg, ha az nézem miket/kiket draftoltunk az utóbbi időben a 3. körben…mindegy ez van. Nem veszem meg a Hudson nem ZBS fit dumát, mert a Chiefsnél anno szerintem tiszta ZBS-ben volt remek.

Gabe Jackson elcserélése is persze legalább ad egy 5. kört a sima kivágáshoz képest, szóval ez is valami, persze jobb lett volna talán egy fizu csökkentés, de megértem Gabe-t is, hogy nem akart itt maradni olcsóbban…Gabe is ZBS-ben kezdte nálunk, illetve nem kevésbé ZBS fit, mint Good a 340 fontjával, szóval ez megint duma inkább

Richie és Good visszaigazolása azért sokat javít az OL kilátásain. Miller-rel együtt, így van 3 darab kezdőnk és bár óriási a lyuk OC poszton és kell egy RG vagy RT (Good-tól függően), nem annyira lehetetlen a feladat, mint ahogy tegnap tűnt…

Richie mögött ott marad Simpson, akit van aki már papíron betesz RG-nek és Good RT felkiáltással megvan az OL. Én jobban örülnék neki, ha Simpson maradna Incognito mögött, mert egyfelől kérdéses Richie egészsége, tartóssága, másfelől a tavalyi kevés játéka alapján nem lennék nyugodt, ha kikiáltanánk kezdőnek. Good-ot inkább RG-nek látnám szívesen, mint RT-nek, szóval én most azt mondom, hogy van 3db OG-nk, ami nem rossz az offseason jelenlegi állapotában.

Miller mellett Brandon Parker van egyedül rosteren kb, szóval az OT posztunkon van egy jól látható lyuk. Parker egy gyenge swing OT, back up szint, szóval kezdő kell RT posztra és nem ártana némi verseny Parkernek. Drafton simán lehet ebből első vagy második körös RT pick szerintem.

OC poszton egyedül Andre James van kereten, de nem gondolom, hogy Ő lenne a megoldás. Ha Őt szánják kezdőnek, az azért elég rizikós húzás lenne, lévén van 1 meccs tapasztalata. Szerintem simán várható még egy veterán OC igazolása. Az, hogy RT és OC posztra is korán draftoljunk és rookiekat kezdessünk prában nem csábító ötlet, a Miller-Parker duo is milyen remek volt, de nem lehet kizárni. Pár hét/nap és okosabbak leszünk.

Brown leigazolása és Jones visszahozatala után a WR corp megvan, TE páros eddig is megvolt, FB pipa, szóval egy vagy (egy Richard cut esetén) két RB kell már csak az OL rendezése mellett. Mariota elcserélése, kivágása még várat magára persze.


DL fronton is komoly mozgás volt.
Visszatért David Irving DE/DT címkével várhatóan nickel/dime 3T rotációs rusher szerepre (6’7 290)
Érkezett ugye Yannick Ngakoue LEO-nak (6’2 246)
Visszatért Johnathan Hankins NT/1T-nek (6’3 340)
Érkezett Quinton Jefferson DE/DT címkével várhatóan nickel/dime 3T rotációs rusher szerepre (6’4 291)
Érkezett Solomon Thomas DE/DT címkével várhatóan nickel/dime 3T rotációs rusher szerepre (6’2 280)

Szerződéses összegek szerintem rendben vannak, igazából pl Thomas esetében arra leszek kíváncsi, hogy ez az 5M mennyire biztos összeg, mennyire max összeg ösztönzőkkel. Jefferson is 3,25, ami lehet 4, ilyesmit várnék Thomas esetében is. Yannick után Crosby mellé speed embert szerintem nem akartak már hozni @deyell.

Ezekben az igazolásokban, mind van remek potenciál és persze van kérdőjel is azért vastagon. Van ugye kvázi 4 DL posztunk ebben a sémában, erre keressük a megfelelő emberanyagot.
Big DE posztra van ugye Ferrell és Nassib első körben, de Irving, Jefferson és Thomas is tud itt dolgozni, ha kell.
LEO posztra érkezett Yannick és mindjárt elmondom miért szerintem Crosby is kvázi ide sorolható még meg Key, ha marad.
NT posztra egyenlőre csak Hankins van, illetve Niles Scott talán elég lehet mögé.
3T posztra van Hurst, Vickers és most már Irving, Jefferson és Thomas is.

Én azt gondolom, hogy Carl Nassib helye koránt sincs biztonságban ezen igazolások után. Benne van a pakliban vastagon, h elküldik és szépen „elteszik” a 3,75M cap helyet. Ha Ő marad, akkor az Irving, Jefferson, Thomas trio vélhetőleg inkább Hurst és egymás nyakára érkeztek 3T posztra.
Irving fekete bárány, akiben benne lehet egy meglepően jó szereplés, meg egy 53-ra se kerülés.
Jefferson szerintem 53-on lesz, de nem kezdőként, hanem szituációs interior rusherként.
Thomas megint fekete bárány, benne lehet komolyabb potenciál, ha végre egyértelműen belülre kerül és egészséges marad. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy kezdőként komolyan lehetne rá építeni, bár az is igaz, hogy ha van megfelelő mennyiségű ember és erős a rotáció, akkor tök mindegy ki a kezdő papíron.
Crosby lehet bukja a papíron kezdő helyét, de senki ne aggódjon miatta sokat fog játszani, lévén a nickel kvázi a kezdő felállásunk már nekünk is. Ott pedig szerintem Yannick társa lesz a szélen. Sőt azt is el tudom képzelni, hogy base felállásban korai downokon lesz fenn Yannick helyett a mérete, hossza miatt futás ellen.
A Crosby-Ferrell/Nassib/Irving-Jefferson/Thomas/Hurst-Yannick NASCAR csomag egyfelől szép mélynek tűnik, másfelől simán lehet vele földre ülni, ha egyik emberke se tud belülről valóban nyomást generálni még frissen se…
Annyi azért szerintem sejthető, hogy nem rookie embertől várják majd a DL nyomást, ennyi veteránnal házon belül. Az első három körben nekem ezek után meglepő lenne a DL/pass rusher pick.

Morrow visszaigazolása után szerintem az LB sor is megvan, max egy veterán vagy késői draft pick/UDFA érkezhet még szerintem. Morrow-Kwit-Littleton trio mögött van egy White-Muse-Onwalu fiatal trió, akik ST-ben repkedhetnek majd.
Secondary-ba kell még ember az biztos.
CB posztra veterán vagy semmi szerintem.
FS posztra én is szeretnék egy veteránt és utána mivel úgy fest nem találunk már megnyugtató hosszútávú megoldást, jöhet egy második, harmadik körös rookie depthnek, jövőnek.

Alakul a D, de azért kérdés akad még bőven.
Needek: FS, RT, OC, RB, CB

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
A kintiek szerint az is közrejátszik az OL témában, hogy jobban eltolódunk zbs felé és ehhez keresünk atletikus falembereket.
Amadeus
Hudson ZBSben jobb is mint Powerben.
ulpianus
Ne tetézd 😛 😉 még visszaüt 😊
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
A kintiek szerint az is közrejátszik az OL témában, hogy jobban eltolódunk zbs felé és ehhez keresünk atletikus falembereket.
Amadeus
Hudson ZBSben jobb is mint Powerben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Azért mennyit változik az egész megítélése, hogy nem kivágás hanem csere...

Attól azért aggasztó ez a pénztelenség
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 670
A kintiek szerint az is közrejátszik az OL témában, hogy jobban eltolódunk zbs felé és ehhez keresünk atletikus falembereket.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 670

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 621
Quinton Jefferson is jött.

Knows the system.
Amadeus




Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 621
megint mienk két egymás utáni pick a 3. körben, ezúttal a 79. és a 80. jobban kellene ezekkel sáfárkodni, mint tavaly.

remélem a secondarybe igazolunk még. Adoree Jackson, Malik Hooker, Desmond King, Tre Boston, Kazee elérhető még.

ez a Solomon Thomas igazolás $5 millióért eléggé bassza a csőröm. tény, hogy Thomasban van potenciál, de eddig az NFL-ben nagy bust (állítólag családi tragédia is szerepet játszott ebben), nem mellesleg tavaly szeptemberben elszakadt az ACL-je. egy éves prove it deal minimális összegért belefért volna, de $5 millió? amikor Haason Reddick $8 milliót kapott a Pantherstől. nem mellesleg, ha már sérülésből visszajövő játékost igazolunk, akkor Sheldon Rankins is jobb választás lehetett volna. ez hasonló túlfizetésnek tűnik, mint tavaly Nassib leigazolása.

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 307 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabe jackson elcserélve Seattlebe egy idei 5. körösért.
több mint 3 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan




Szerkesztette: peterbadbone

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 670
Quinton Jefferson is jött.

Knows the system.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Illetve Kyle Lomg még nem írt alá sehova, szóval ő még lehet opció RG-be és akkor Good a RT...
peterbadbone
szerintem az a terv
Amadeus
Kansas-t választotta, érthető döntés, gondolom gyűrű kell neki

több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Ez érdekesen hangzik:



Állítólag meg is van a szerződés: 1év/5millió (Spotrac)
peterbadbone
Hatalmas deal lesz, részvétem
több mint 3 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ez érdekesen hangzik:



Állítólag meg is van a szerződés: 1év/5millió (Spotrac)

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 3 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Richie Incognito $2.62 milliót kapott, $1.1M garantálttal... ez jó szerződés