Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Akkó’ Trent Williams felejtős.
Amadeus
A Hudson hírek után nem hiszem, hogy érkezik komoly FA...
Rolni
Én is ezt gondolom, sőt több játékos is követni fogja Hudson-t. Carr is bedurcizhat meg Waller is.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Akkó’ Trent Williams felejtős.
Amadeus
A Hudson hírek után nem hiszem, hogy érkezik komoly FA...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Akkó’ Trent Williams felejtős.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Mehetünk az 1/1-ért. Ilyen öltözői helyzetben más cél nem is lehet.
Bruce
A megváltónk 4. éve után 1\1-re menni parádés volna

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Mehetünk az 1/1-ért. Ilyen öltözői helyzetben más cél nem is lehet.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De akkor miért nem cserélték el? Akár most akár a draftnál?
Meg ha nem spóroltunk semmit akkor meg a fal legfontosabb része meg lett volna még oldva mindig (LT, C). Ez a move akárki akarmit mond védhetetlen mert alapból nem csinál ilyet egy vezetés sem. Ha meg menni akart akkor meg csere oszt csókolom.
A cap nem uniós pénz csaxólok!
TST
Ha eu-s pénz lenne, akkor már rég Lölö csapata lennénk!
Amadeus
Vegasban még jobban szólna




több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Gruden way:


• Hudson was frustrated because the team only has 1 winning season in his 6 years here and how we've treated the rest of our offensive line who are a tight group.

•. We were planning to hold Trent Brown until training camp and essentially force him to restructure so we wouldn't have to pay him $14M but his camp was pissed and the Patriots offered a pick so we moved on before it got messy.

• We didn't want to pay Richie $5M so we cut him because at 38 and coming off a major lower body injury we didn't think there would be much of a market for him so he'd be forced to resign with us for less or retire.

• We haven't cut Gabe Jackson yet and we're asking him to restructure down to around $6M APY. And we're apparently planning to hold him until other teams run out of money so he won't have much of a choice despite his agent making it clear they want him to be cut ASAP.

• We gave Denzelle Good a super low ball offer and that didn't sit well with the rest of our OL because of how well he played last season across the line for $2M.

Hányinger az ember
Rolni
Elég balkáni nexusban toljuk. Megértem Hudsont.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Gruden way:


• Hudson was frustrated because the team only has 1 winning season in his 6 years here and how we've treated the rest of our offensive line who are a tight group.

•. We were planning to hold Trent Brown until training camp and essentially force him to restructure so we wouldn't have to pay him $14M but his camp was pissed and the Patriots offered a pick so we moved on before it got messy.

• We didn't want to pay Richie $5M so we cut him because at 38 and coming off a major lower body injury we didn't think there would be much of a market for him so he'd be forced to resign with us for less or retire.

• We haven't cut Gabe Jackson yet and we're asking him to restructure down to around $6M APY. And we're apparently planning to hold him until other teams run out of money so he won't have much of a choice despite his agent making it clear they want him to be cut ASAP.

• We gave Denzelle Good a super low ball offer and that didn't sit well with the rest of our OL because of how well he played last season across the line for $2M.

Hányinger az ember

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Szerintem is ezt akárhogy csűrhetik-csavarhatják, nincs rá mentség, magyarázat. Ez egy teljes hülyeség volt. Olyasmi mint Gabe kivágása, az is nehezen volt értelmezhető, de ez...

Az a baj, hogy teljesen koncepció néküli vagdalkozásnak látszanak a mostani offseason lépéseink.

Ennél még jobb lett volna az is, ha az egész stábot felállítják januárban aztán elkezdünk újjáépíteni, mint a Jags valami nagy college szakival. Repült volna Carr, aztán irány a QB draft és minden a nulláról.

Mondjuk ha nincs cash-e a csapatnak, akkor baszhatjuk
Bruce
Gabi kirakása pont védhető

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Grúúúúden! Akarsz körszakállt?!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Szerintem is ezt akárhogy csűrhetik-csavarhatják, nincs rá mentség, magyarázat. Ez egy teljes hülyeség volt. Olyasmi mint Gabe kivágása, az is nehezen volt értelmezhető, de ez...

Az a baj, hogy teljesen koncepció néküli vagdalkozásnak látszanak a mostani offseason lépéseink.

Ennél még jobb lett volna az is, ha az egész stábot felállítják januárban aztán elkezdünk újjáépíteni, mint a Jags valami nagy college szakival. Repült volna Carr, aztán irány a QB draft és minden a nulláról.

Mondjuk ha nincs cash-e a csapatnak, akkor baszhatjuk
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
De akkor miért nem cserélték el? Akár most akár a draftnál?
Meg ha nem spóroltunk semmit akkor meg a fal legfontosabb része meg lett volna még oldva mindig (LT, C). Ez a move akárki akarmit mond védhetetlen mert alapból nem csinál ilyet egy vezetés sem. Ha meg menni akart akkor meg csere oszt csókolom.
A cap nem uniós pénz csaxólok!
TST
Ha eu-s pénz lenne, akkor már rég Lölö csapata lennénk!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
De akkor miért nem cserélték el? Akár most akár a draftnál?
Meg ha nem spóroltunk semmit akkor meg a fal legfontosabb része meg lett volna még oldva mindig (LT, C). Ez a move akárki akarmit mond védhetetlen mert alapból nem csinál ilyet egy vezetés sem. Ha meg menni akart akkor meg csere oszt csókolom.
A cap nem uniós pénz csaxólok!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Tafur szerint Grudenék azt a következtetést vonták le, hogy a legdrágább fallal sem lehetett nyerni, ezért vágtak a költségeken, hogy jusson másra is.

Kíváncsi vagyok én erre. Egyelőre a fal baloldala megvan, kell még Good ès egy RT.

DL-be 1/3 tech DT kell, secbe high safety kell.

WR splash-t nem akarok látni.
Amadeus
Ez a baj Grudennel...csak a szélsőségek, teljesen impulzív...ja meg persze hazudnak, mert Hudson idei kivágásával nem nyertek lényegi helyet a sapkában...nettó faszság ez az egész...ha Hudson kérte a kivágását, azért meg keményen meg kellett dolgoznia Grudenéknek...

Mit értesz az alatt, hogy a bal oldal meg van oldva?
Van Kolton Miller és kész...Simpsonra gondolsz? Maximum, ha Kolton és Rodney között lenne...de még akkor is érdekes lenne azért...

Van egy QB-d, akit átlagnál jobban zavar a nyomás, ezért szétszeded a falát...logikus ám nagyon.
Cable Seattleben is remekül tudott gyenge emberekből jó falat csinálni, sza menni fog ez...ja nem...

Ha visszahozzák Richie-t LG-nek, Good-ot jobb oldalra valahova és draftolnak 2 OL-t akkor is csak egy projektünk lesz Gruden 4.!!! évében. Carr szenved, O szenved hiába javul a D nincs előrelépés és PO. De van remek kifogás! Project OL és gyenge QB play. Marad a brigád, mert Davis ugye Grudenista. Jöhet a QB draft az évek óta leggyengébbnek várt QB classból, aztán fejlesztjük majd 2-3 évig azt a szegény embert. El is telt a 10 év nyomtalanul...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Tafur szerint Grudenék azt a következtetést vonták le, hogy a legdrágább fallal sem lehetett nyerni, ezért vágtak a költségeken, hogy jusson másra is.

Kíváncsi vagyok én erre. Egyelőre a fal baloldala megvan, kell még Good ès egy RT.

DL-be 1/3 tech DT kell, secbe high safety kell.

WR splash-t nem akarok látni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Allitag odaig es vissza van a stab a backup gyerektol, Jamestol, es benne latjak az utodot. En ennyit olvastam.
Stez
Ez gyenge tűz oltás. Nulla tapasztalata van a srácnak...egy all pro embert, team captaint nem cserélsz le így főleg, hogy nincs cap spórolás se igazán...hülyék

Morrow visszatérése amúgy sokat elmond egy újabb 3. körös csodáról, Museról is...
Számokra kíváncsi vagyok azért.
Rolni
Muse esetét nem értem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Allitag odaig es vissza van a stab a backup gyerektol, Jamestol, es benne latjak az utodot. En ennyit olvastam.
Stez
Ez gyenge tűz oltás. Nulla tapasztalata van a srácnak...egy all pro embert, team captaint nem cserélsz le így főleg, hogy nincs cap spórolás se igazán...hülyék

Morrow visszatérése amúgy sokat elmond egy újabb 3. körös csodáról, Museról is...
Számokra kíváncsi vagyok azért.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Morrow re-sign

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ohhh bazd+
Hudson hype, ettől most fel ment a pumpám de nagyon. Eddig hittem a Gruden storyban. De ez egy kretén döntés. Bármilyen szempontból is nézem.
Ilyen szintű játékost elengedni csak úgy?
Valaminek lennie kell a háttérben.
Surda
Vagy valaminek nem kell lennie a háttérben (money)
Bruce
Allitag odaig es vissza van a stab a backup gyerektol, Jamestol, es benne latjak az utodot. En ennyit olvastam.
Stez
Akkor is inkább csere útján menjen el.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ohhh bazd+
Hudson hype, ettől most fel ment a pumpám de nagyon. Eddig hittem a Gruden storyban. De ez egy kretén döntés. Bármilyen szempontból is nézem.
Ilyen szintű játékost elengedni csak úgy?
Valaminek lennie kell a háttérben.
Surda
Vagy valaminek nem kell lennie a háttérben (money)
Bruce
Allitag odaig es vissza van a stab a backup gyerektol, Jamestol, es benne latjak az utodot. En ennyit olvastam.

több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Ohhh bazd+
Hudson hype, ettől most fel ment a pumpám de nagyon. Eddig hittem a Gruden storyban. De ez egy kretén döntés. Bármilyen szempontból is nézem.
Ilyen szintű játékost elengedni csak úgy?
Valaminek lennie kell a háttérben.
Surda
Vagy valaminek nem kell lennie a háttérben (money)
Bruce
Ezen a szinten amit NFL nek hívnak ilyet nem lehet. Vagy ha igen, akkor komoly baj van.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ohhh bazd+
Hudson hype, ettől most fel ment a pumpám de nagyon. Eddig hittem a Gruden storyban. De ez egy kretén döntés. Bármilyen szempontból is nézem.
Ilyen szintű játékost elengedni csak úgy?
Valaminek lennie kell a háttérben.
Surda
Vagy valaminek nem kell lennie a háttérben (money)
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Ohhh bazd+
Hudson hype, ettől most fel ment a pumpám de nagyon. Eddig hittem a Gruden storyban. De ez egy kretén döntés. Bármilyen szempontból is nézem.
Ilyen szintű játékost elengedni csak úgy?
Valaminek lennie kell a háttérben.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Pénz nélkül nem megy. El kell adni a csapatot Marko.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hudson jó lenne ha olyan csapatba menne ahol nyerhet gyűrűt, ennyit megérdemelne!
Bruce
A Chiefs már vinné is.
Amadeus
Hajrá 😛!!!!