Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Hudson jó lenne ha olyan csapatba menne ahol nyerhet gyűrűt, ennyit megérdemelne!
Bruce
A Chiefs már vinné is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Hudson jó lenne ha olyan csapatba menne ahol nyerhet gyűrűt, ennyit megérdemelne!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Mark Davis takarodj!
Rolni
Ha nincs pénze és emiatt ennyire balfasz a csapat, akkor azért!

Ha van pénze, akkor meg azért, mert asszisztál ehhez az agymenéshez, amit Gruden művel.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Mark Davis takarodj!
Rolni
De akkor tényleg. Adja el, 2-2,5 mrd usd-t kap érte, a csapat kapós Vegasban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Mark Davis takarodj!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Szendó lehet jó helyen kapirgál.


empty taxi
most már Vegasban van a csapat. így is akkora csóróság van, hogy nincs elég cash az egyik legjobb játékosra? csak nem erről van szó.
deyell
Egyre többen pedzegetik.



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 851
Akkor ez egy igen hosszú két szezon lesz. Utána újjáépítés 2 év, amire kiderül hogy az új brigád is szar.

Legalább tényleg nem kell éjszakázni.
Bruce
Jacobs-ot és Waller-t még engedjétek el és akkor meg is lesz jövőre az 1/1 simán. Akkor hozhat Gruden QB-t és elmondhatja, hogy mostantól jön majd az Ő csapata.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Akkor ez egy igen hosszú két szezon lesz. Utána újjáépítés 2 év, amire kiderül hogy az új brigád is szar.

Legalább tényleg nem kell éjszakázni.
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 621
Szendó lehet jó helyen kapirgál.


empty taxi
most már Vegasban van a csapat. így is akkora csóróság van, hogy nincs elég cash az egyik legjobb játékosra? csak nem erről van szó.

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ezzel Carr maradt az utolso jatekos a rosteren aki Gruden elott is itt volt.
Borbinho
ez is annyira jellemző, érted pont az, akin már túl kellett volna lépni. Szörnyen diszfunkcionális, elbaszott franchise vagyunk.
Amadeus
Kivancsi vagyok marad-e Carr.
Full csapongo az egesz Gruden-Mayock era, nagy FA igazolasok amikor azert nyilvanvalo, h nem SB kontender a csapat, csomo draft pick ellove olyan arcokra, akik majd az oltozo vezetoi lesznek (Ferrell, Abrams), de kozben draftoljak Arnettet is.
Mindezt ugy, h a konszenzus boardhoz kepest a top50ben a legtobbet reacheltek, minden evben (azert foleg az elejen eleg jo a bevalasi aranya a big boardnak).

Top10 koruli elkapot meg ligaelit pass rushert elcserelik, mert ne legyen nagyobb a csapatnal senki. Aztan 3 even at elmondani, h ami igazan hianyzik a vedelembe az egy top edge (ami raadasul nem igaz, mert botrany a teljes vedelem).

Eleg megnezni a Tampa elmult par draftjat, h lehet osszerakni egy secondaryt.
De nem is kellene h A+ draftot nyomjanak, csak h atlagot v neha jobbat. Es arra elol van esely, es nektek raadasul extra pickjeitek is voltak.

Es ez csak ami kivulrol latszik. Ha akart volna adni Carrnak 2 evet, h jo csapattal megnezze mire megy, akk oke. De igy ott vagyunk, h Carr kb a csapat legjobb jatekosa (ugy h top10-12 QB ha minden klikkel), csomo masod-harmad-negyedeves, akik egyelore inkabb tunnek rossznak, mint olyannak akire lehet epiteni.

Szvsz a legjobb lepes Carr elcserelese (sztem a Bearsben jo lehetne) es Grudenek kirugasa lenne. De ezt iden mar ugy sem lepik meg.

Es amugy Carral is kibaszas...

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 621
Kyle Long sem írt alá közben, más csapatoknál tesz látogatást.

choose life
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Carr maradt az egyedüli a Gruden éra előttről a kezdők közül. Ez nálam inkább az egóról szól hogy majd én megmutaton, minden az én érdemem legyen.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Szendó lehet jó helyen kapirgál.



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 621
elég szar az, ha a top játékosok menekülnek innen. valamiért nem hisznek Grudenékben. és ahogy az utóbbi időben berakosgattam ide a volt játékosok (Jon Feliciano, Shelby Harris) tweetjeit, mindegyik örült, hogy elment innen.

choose life
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Ezzel Carr maradt az utolso jatekos a rosteren aki Gruden elott is itt volt.
Borbinho
ez is annyira jellemző, érted pont az, akin már túl kellett volna lépni. Szörnyen diszfunkcionális, elbaszott franchise vagyunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ezzel Carr maradt az utolso jatekos a rosteren aki Gruden elott is itt volt.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Jaja sztem tele lett a töke a Brown, Jackson, Richie move-okkal. De igen, akkor tessék elcserélni a francba!
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 661 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Valami nálatok az öltözőbe nem kóser. Erről volt is valami pár napja hogy egy exraider nyilatkozott.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Ki volt az ki hitt Gruden-ben itt egyébként? Úgy rémlik egyikőtök még mindig úgy gondolja ő a megoldás.
Toto21
Én voltam.

Bassza meg.
Amadeus
raidersel kapcsolatos naivitásod meglepő a máshol tanúsított realista hozzállásoddal szemben.
de hát ez a fandom
briareos
Inkább itt vagyok naív, mint sem a nőkkel vagy a biznisszel.

Egészségesebb akárhogy vesszük.
Amadeus
kivéve amikor strokeközelbe hajszolod magad az eredménykövetőben
briareos
többet nem fogok, elengedtem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jólvan. Gondoltam jövök megdícsérni a Ngakogue igazolást. Hát gyorsan lett jobb téma ennél. 😊

Vajon meg fogjuk tudni valamikor, hogy melyikük dugta meg a másik nőjét? Máshogy ennek nincs értelme.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 851
Buttfumble Sanchez az insider infókkal!



Hudson kérte hogy vágják ki.
deyell
Akkor is megpróbálod előbb elcserélni. Ilyen játékost nem engedsz ki csak úgy a piacra
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
Ki volt az ki hitt Gruden-ben itt egyébként? Úgy rémlik egyikőtök még mindig úgy gondolja ő a megoldás.
Toto21
Én voltam.

Bassza meg.
Amadeus
raidersel kapcsolatos naivitásod meglepő a máshol tanúsított realista hozzállásoddal szemben.
de hát ez a fandom
briareos
Inkább itt vagyok naív, mint sem a nőkkel vagy a biznisszel.

Egészségesebb akárhogy vesszük.
Amadeus
kivéve amikor strokeközelbe hajszolod magad az eredménykövetőben

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Buttfumble Sanchez az insider infókkal!



Hudson kérte hogy vágják ki.
deyell
gondolom megunta.

Kiváló játékos, hiányozni fog.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Ki volt az ki hitt Gruden-ben itt egyébként? Úgy rémlik egyikőtök még mindig úgy gondolja ő a megoldás.
Toto21
Én voltam.

Bassza meg.
Amadeus
raidersel kapcsolatos naivitásod meglepő a máshol tanúsított realista hozzállásoddal szemben.
de hát ez a fandom
briareos
Inkább itt vagyok naív, mint sem a nőkkel vagy a biznisszel.

Egészségesebb akárhogy vesszük.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 621
Buttfumble Sanchez az insider infókkal!



Hudson kérte hogy vágják ki.

choose life