Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Marsellus Wallace Seattle Seahawks Baylor Bears 46
Van innen aki FK előfizető? Felkerült az 5. mock, aminél érdekelne, hogy mit írtak a Raidershez.
Bruce
1/12 es pickkel Jeudyt és 1/19en pedig Gladneyt
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Van innen aki FK előfizető? Felkerült az 5. mock, aminél érdekelne, hogy mit írtak a Raidershez.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Kyle Wilber jön vissza special teambe

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Report: Jimmie Ward turned down more money from the Raiders to stay with the 49ers.

meg hasonlót írtak Chris Harrisről is. még mindig nem vagyunk vonzó célpont a free agentek számára.
d3Y
Azért idén elég sokan jöttek ide, köztük jó játékosok is. Nem lehet mindenkit idecsábítani. Mondjuk a Harris féle "köszi,de nem" miatti Eii Apple igazolás fájhat majd. Meg persze az, hogy maradt a divízióban, csak máshova ment.
iktriad
itt aki jó játékos az szerintem egyedül Littleton. Kwiatowski és Collins is jó igazolás volt annyiért, amennyit kaptak, de egyik sem az a prémium kaliber. Nassib, Witten, Apple nem hogy nem jók, de még túl is lettek fizetve.

choose life
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Report: Jimmie Ward turned down more money from the Raiders to stay with the 49ers.

meg hasonlót írtak Chris Harrisről is. még mindig nem vagyunk vonzó célpont a free agentek számára.
d3Y
Azért idén elég sokan jöttek ide, köztük jó játékosok is. Nem lehet mindenkit idecsábítani. Mondjuk a Harris féle "köszi,de nem" miatti Eii Apple igazolás fájhat majd. Meg persze az, hogy maradt a divízióban, csak máshova ment.
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Report: Jimmie Ward turned down more money from the Raiders to stay with the 49ers.

meg hasonlót írtak Chris Harrisről is. még mindig nem vagyunk vonzó célpont a free agentek számára.

choose life
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
minél többet nézem a tapet, annál jobban meggyőződőm róla, hogy Ruggs-t nem szabad bennhagyni 1/19-nél. Akkor sem, ha Lambet már kihúztuk 12-re. Ez a gyerek brutál gyors. Tyreek Hill jobb verziója.
Amadeus
egyre népszerűbb vélemény a draftszakiknál, hogy Ruggs megy ki először az elkapók közül, vagy hogy ő a legjobb a poszton.

choose life
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
minél többet nézem a tapet, annál jobban meggyőződőm róla, hogy Ruggs-t nem szabad bennhagyni 1/19-nél. Akkor sem, ha Lambet már kihúztuk 12-re. Ez a gyerek brutál gyors. Tyreek Hill jobb verziója.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Egy hullámhosszon vagyunk 😊
Na majd jön Grudock és jól meglep mindenkit 😉
Rolni
Fromm a 4. körben!? 😀
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Egy hullámhosszon vagyunk 😊
Na majd jön Grudock és jól meglep mindenkit 😉

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Találtam egy mock-t, elég hasonló gondolat menettel, mint amit Rolni is fejtegettet. Ki mit gondol?

Round 1 pick 12: WR CeeDee Lamb, OU
Round 1 pick 19: CB Kristian Fulton, LSU
Round 3 pick 80: S Kyle Dugger, Lenoir-Ryne
Round 3 pick 81: LB Troy Dye, Oregon
Round 3 pick 91: Edge Curtis Weaver, Boise St
Round 4 pick 121: RB AJ Dillon, Boston Col.
Round 5 pick 159: LB Khaleke Hudson, Mich.

Posztokat illetőleg eléggé rendben van és needre erősít. Max az utolsó pickel lehetett volna ol depth-t. De így lb-nél se duzzognék.
Cubehead
Az én mockamikim így sikerült

1: WR JERRY JEUDY ALABAMA
2: CB C.J. HENDERSON FLORIDA
3: S ASHTYN DAVIS CALIFORNIA
4: LB MALIK HARRISON OHIO STATE
5: EDGE ALTON ROBINSON SYRACUSE
6: RB ZACK MOSS UTAH
7: G KEVIN DOTSON LOUISIANA
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Találtam egy mock-t, elég hasonló gondolat menettel, mint amit Rolni is fejtegettet. Ki mit gondol?

Round 1 pick 12: WR CeeDee Lamb, OU
Round 1 pick 19: CB Kristian Fulton, LSU
Round 3 pick 80: S Kyle Dugger, Lenoir-Ryne
Round 3 pick 81: LB Troy Dye, Oregon
Round 3 pick 91: Edge Curtis Weaver, Boise St
Round 4 pick 121: RB AJ Dillon, Boston Col.
Round 5 pick 159: LB Khaleke Hudson, Mich.

Posztokat illetőleg eléggé rendben van és needre erősít. Max az utolsó pickel lehetett volna ol depth-t. De így lb-nél se duzzognék.
Cubehead
álomszerű lenne

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 486
Találtam egy mock-t, elég hasonló gondolat menettel, mint amit Rolni is fejtegettet. Ki mit gondol?

Round 1 pick 12: WR CeeDee Lamb, OU
Round 1 pick 19: CB Kristian Fulton, LSU
Round 3 pick 80: S Kyle Dugger, Lenoir-Ryne
Round 3 pick 81: LB Troy Dye, Oregon
Round 3 pick 91: Edge Curtis Weaver, Boise St
Round 4 pick 121: RB AJ Dillon, Boston Col.
Round 5 pick 159: LB Khaleke Hudson, Mich.

Posztokat illetőleg eléggé rendben van és needre erősít. Max az utolsó pickel lehetett volna ol depth-t. De így lb-nél se duzzognék.



több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
2020 Roster értékelés FA szakasz vége felé
Rolni
Kickert akarok!!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
 www.youtube.com/watch?v=M2ml97rfc90

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1242193999726809092?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1242193999726809092&ref_url=https%3A%2F%2Fforums.footballsfuture.com%2Findex.php%3Fapp%3Dcore%26module%3Dsystem%26controller%3Dembed%26url%3Dhttps%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fmikegarafolo%2Fstatus%2F1242193999726809092%3Fs%3D21
Amadeus
az inaktívok rendszere úgy lett kialakítva, hogy akkor szakít nagyot, ha pályára kerül. Akkor viszont hatalmasat. Akkor mehet a harc a kezdőért.
Amadeus
😀
Wyatt
13 óra munka csodákra képes 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1242193999726809092?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1242193999726809092&ref_url=https%3A%2F%2Fforums.footballsfuture.com%2Findex.php%3Fapp%3Dcore%26module%3Dsystem%26controller%3Dembed%26url%3Dhttps%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fmikegarafolo%2Fstatus%2F1242193999726809092%3Fs%3D21
Amadeus
az inaktívok rendszere úgy lett kialakítva, hogy akkor szakít nagyot, ha pályára kerül. Akkor viszont hatalmasat. Akkor mehet a harc a kezdőért.
Amadeus
😀

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1242193999726809092?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1242193999726809092&ref_url=https%3A%2F%2Fforums.footballsfuture.com%2Findex.php%3Fapp%3Dcore%26module%3Dsystem%26controller%3Dembed%26url%3Dhttps%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fmikegarafolo%2Fstatus%2F1242193999726809092%3Fs%3D21
Amadeus
az inaktívok rendszere úgy lett kialakítva, hogy akkor szakít nagyot, ha pályára kerül. Akkor viszont hatalmasat. Akkor mehet a harc a kezdőért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Apple és Witten full garantáltat kapott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Tom Pelissero

@TomPelissero

A fascinating deal that also includes a mountain of incentives and escalators that would pay Marcus Mariota like a starter if he plays and has success. Max value by my math: $47.5 million.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1242193999726809092?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1242193999726809092&ref_url=https%3A%2F%2Fforums.footballsfuture.com%2Findex.php%3Fapp%3Dcore%26module%3Dsystem%26controller%3Dembed%26url%3Dhttps%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fmikegarafolo%2Fstatus%2F1242193999726809092%3Fs%3D21

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Mariota 2 év, 17,6 millió

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 094 — Deion Sanders for president!
Jason Witten, one year, $4 million, $3.5 mil guaranteed, plus $750,000 incentives.

sokallom.
d3Y
Biztos fideszesek, visszatol 1-1 millát a két főfütyinek! 😆

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
2020 Roster értékelés FA szakasz vége felé

Túl vagyunk a FA szakasz érdemi részén, egy-két nagyobb név maradt a kalapban, de minden jel szerint nem mi leszünk, akik ezekre az emberekre rámozdulunk. Beatwriterek azt írják, hogy ennyi cash volt nagyobb mozgásokra, innen már csak egy-egy depth signing várható és esetleg trade lehet még a levegőben.
Nem az FA érkezőket elemezgetném, azt már megtettem/megtettük, hanem inkább a roster venném sorra posztonként és próbálnék előre draft felé okoskodni kicsit.

QB poszt:
Derek Carr, Marcus Mariota, Nathan Peterman, DeShone Kizer

Jelenleg 4 QB van a csapatnál és a jelen állapot szerint egyedül a QB#3 posztért lesz verseny.

Minden forrás szerint Mariota a QB room erősítése végett érkezett, leginkább azért, hogy Carr mögött megbízható #2 ember legyen. Olyan embert akartak, aki be tud állni egy esetleges sérülés esetén is és nem dől össze a kártyavár rögtön. Persze mindenki látta mi történt tavaly, pont Mariota és Tannehill kapcsán.

A Mariota igazolás mellett Peterman kapott egy erős RFA tendert, ami kissé meglepő, de az látszik, hogy komolyan gondolják a QB egység jó állapotát. Kizer lehet marad TC-re, lehet nem, egyenlőre róla nincs infó, azon túl, hogy év végére elvileg kiesett a pikszisből.

Azt lehet gyanítani, hogy Carr megtartása, Mariota leigazolása és Peterman tenderezése után nem érkezik QB a draftról már, de kizárni persze semmit sem lehet.

Carr a harmadik idényére tér vissza Gruden rendszerébe, úgy fest a helyzet, hogy valóban megkapja a fegyvert, paripát és az esélyt, hogy bizonyítson. Az mondjuk szintén borítékolható szerintem, hogy amennyiben szenved és nem tud a megújult skill egységgel sem pontgazdagabb és veszélyesebb lenni, az év második felében egy edzéseken jól teljesítő Mariota szóhoz juthat majd.


RB poszt:
Josh Jacobs, Jalen Richard, Rod Smith, William Stanback, Mark Thompson

Érdemben Josh Jacobs-ról és Jalen Richardról lehet beszélni szerintem, a többi srác leginkább camp body egyenlőre.

Josh marad a kezdő, a workhorse, Richard marad a 3rd down, elkapó RB. Várható még egy nagyobb power RB érkezése szerintem, aki majd JJ-t tehermentesíti, de ugye Gruden rendszerébe erre a szerepre is pass protectionben jó és elkapásban is elfogadható emberke érkezhet, ilyeneket érdemes a 3. és későbbi körre taksált fiatalok között keresgélni. Mayock nyilatkozata alapján Jacobs is nagyobb szerephez jut majd elkapások terén a következő szezonban. JJ remek rookie évére, ha még rá tud tenni, a liga legjobb RB közé kerül!


FB poszt:

Alec Ingold az egyetlen FB a rosteren, bár a TE egységben van olyan játékos még, aki bedobható egy-egy játék erejéig a postra, ha kell. Ingold tavaly igen bíztató volt és Ő is egy szorgos, melós srác, így szerintem megbízható és javuló játékra lehet számítani ezen a poszton is. Az Ingold-Jacobs páros évekre meghatározó lehet Vegasban.

WR poszt:
Tyrell Williams, Hunter Renfrow, Nelson Agholor, Zay Jones, Marcell Ateman, Keelan Doss, Anthony Ratliff-Williams

Az első olyan poszt, ahol még komoly fejlesztés várható és amúgy szükséges is. Williams igen jól kezdte tavaly az évet, de aztán a sérülése eléggé hazavágta a szezonját, reméljük újra 100%-os állapotban lesz és megbízható elkapásokkal és TD-kel hálálja meg Grudock bizalmát.

Renfrow az egyik legjobb rookie WR volt tavaly és jövőre is veszélyes, megbízható slot opció lesz.

Agholor bőven depth igazolásnak tekinthető, várhatóan minimális összegű prove it deal-ről beszélhetünk. A leggyorsabb elkapónk jelenleg és van a szélen és belül is tapasztalata a ligában, csakúgy, mint visszahordóként. Ettől még igen rosszak a kezei, ami miatt fura igazolás ez nekem, de elképzelhető, hogy ST és pálya nyújtó szerepre hozták Grudenék 4., 5. elkapónak.

Jones, Doss és Ateman verekedhet majd Agholorral és egymással a roster végéért, de simán benne van a pakliban az is, hogy draftról nem egy, hanem akár két elkapó is érkezik, vagyis könnyen lehet, hogy öldöklő harc lesz az utolsó helyekért.

Minden draft szaki, mock draft készítő és a beat writerek is első körös WR picket várnak, én is azt gondolom, hogy akkor van igazán értelme Carr megtartásának, ha valóban minden lehetőséget biztosítanak neki és az OL, TE és RB posztok tavalyi rendbe tétele után most az elkapó egységet is megtolják neki. Ennek megfelelően szerintem 1\12-őn igen jó eséllyel érkezik az új #1 elkapónk és ezt követően az egyik harmadik vagy a negyedik körös pickkel is simán lehet még egy elkapót hozni ebből a mély classból. Rookie, Williams, Renfrow, Agholor, rookie, Jones/Doss/Ateman már igencsak olyan névsor lenne, amivel nem lehet kifogást kreálni.

Érdekes kérdés, hogy minden elkapó elérhető lesz-e még 1\12-nél vagy csak szűkített kínálatból dolgozhatunk majd. Jeudy, Lamb és Ruggs a három legjobb prospect, mindhárom kapcsán lehet hozni pro és kontra érveket, de ami lényeges, hogy egyikkel sem lehet szerintem nagyon mellé menni. Mindegyik olyan prospectnek tűnik, akiket megfelelő edzői munkával remekül lehet majd használni.


TE poszt:
Darren Waller, Foster Moreau, Jason Witten, Derek Carrier, Nick O’Leary
Igencsak feltöltötték a TE egységet, amire az egyik magyarázat Moreau sérülése, illetve várhatóan elhúzódó felépülése, valamint az érkező 5TE-s felállások 😀
Az azért biztosnak tűnik, hogy drafton nem hozunk ide még embert 😊


OT poszt:
Trent Brown, Kolton Miller, David Sharpe, Brandon Parker

Visszatér a tavalyi négyes, miután Sharpe nagyon helyesen kapott egy tendert. Mivel Trent tavaly is küzdött sérüléssel fontos, hogy legyen egy épkézláb cserénk és Sharpe kimeríti szerintem ezt a fogalmat.

Drafton a 3. körben vagy később simán elképzelhetőnek tartok egy OT kihúzását, hogy Parkernek komolyan küzdenie kelljen a helyéért, bár idén minden visszatérő veterán komoly előnyből indul a koron vírus miatt várhatóan nagyon limitált edzéslehetőség miatt.


OG poszt:
Richie Incognito, Gabe Jackson, Denzelle Good, Eric Kush, Lester Cotton, Kyle Kalis

A nagykérdés itt ugye Jackson jövője a csapatnál. Good visszaigazolása, Kush szerződtetése és a darabszám, valamint az erősnek mondható trade pletykák alapján szerintem kifelé áll Gabe szénája, de nehéz azért innen okosnak lenni.

Mivel Good személyében van egy már ismert és kvázi bizonyított emberünk, Kush személyében van NFL meccset már látott interior depth emberünk is, így azt gondolom, hogy gond nem lesz a poszton Gabe kiválásával sem és drafton sem igen várok OG-t.


OC poszt:
Rodney Hudson, Andre James, Erik Magnuson

Hudson adott és mivel James tavaly meglepően jól helyt állt azt gondolnám, hogy az Ő helye is elég stabil. Kush lehet veszélyes majd rá, de én azt gondolom, hogy rosterre kerül majd James is, mint IOL depth.
Nem várok OC érkezést sem a draftról.


Összességében tehát WR-ből várok korai és akár későbbi picket, várok egy későbbi RB picket és egy későbbi OT picket is el tudok képzelni. Ez ugye max 4db pick lenne O oldalra, ami lehet sok, ugyanis a védelembe komolyabb erősítés kellene.
Ha a jelenlegi helyzetben tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy
1/12: WR
3a/b/c: WR
4 vagy 5: RB
4 vagy 5: OT



DT poszt:
Johnathan Hankins, Maliek Collins, Mo Hurt, PJ Hall

Igen jól fest a DT egység papíron jelenleg, de azért Rod Marinellitől is kell az edzői zsenialitás, hogy valóban erős egységről beszélhessünk. Remélem Hurst és Collins előrelépnek, mint interior pass rusherek és reméljük Hall segge alatt is begyújtja az öreg a rakétákat.

Draft picket csak későn tudok elképzelni Hall helyére kvázi, de a rövid felkészülési időszak miatt lehet inkább azt mondanám Rod-nak, hogy ebből az állományból hozza ki a legtöbbet.


DE poszt:
Clelin Ferrell, Maxx Crosby, Carl Nassib, Arden Key, Jeremiah Valoaga, Ade Aruna, Kendal Vickers

Izgalmas feladata lesz Rod Marinellinek ezzel az egységgel is.

Ferrell reméljük lép egyet előre pass rusherként is és nem csak base DE-nek lesz hasznos.

Crosby reméljük nem tűnik el, sőt fejlődik tovább és évekre meghatározó tagja lesz a DL-nek.

Nassib reméljük szintén több lesz, mint hasznos base DE.

Key reméljük legalább szituációs pass rusherként tud villanni végre idén.

Valoaga és Aruna méretileg remekül illik a DE posztunkra, míg Vickers elsőre inkább UT méret hozzánk, de mivel egyenlőre ide teszi minden honlap, hagyjuk itt. Mindhárom srácnak nagyon meg kell dolgoznia, ha rosterre akar kerülni, annyi segíthet nekik, hogy az idei draft nem igazán erős DL, főleg edge téren, így talán csak egymással és az 53-as számmal küzdenek majd.

A poszt sikere az első három emberkén múlik és megkockáztatom a D sikere is. Ha ez a három fiatal srác tud jó játékot hozni végre léphet előre az egész D.


LB poszt:
Cory Littleton, Nick Kwiatkoski, Nicholas Morrow, Marquel Lee, Ukeme Eligwe, Quentin Poling, Te’Von Coney, Derrick Moncrief, Kendall Donnerson, Nick Usher

Littleton és Kwiatkoski fémjelzik az idei FA piaci tevékenységünket, rajtuk áll vagy bukik az idei „class” megítélése. Mindkettőben benne van a potenciál, reméljük beválnak és végre állandóságot és minőséget hoznak a védelem közepébe.

Morrow friss tenderével és Lee lehet versenyben a harmadik kezdő posztért, de mögöttük csak camp bodykat látok egyenlőre. Mielőtt rá keresnék ezekre az emberekre egyedül Poling neve ismerős, azis csak azért, mert a beat writerek megosztották, hogy korona vírus fertőzött szegény…

Abszolút várható még szerintem LB draft, de a két FA igazolás után szerintem már nem az első körben, hanem csak a 3., 4. vagy 5. körben.

Jelenleg a Littleton-Kwiatkoski-Morrow hármast várom a kezdőbe, Lee-t, a rookiet és a legjobb ST embert a többi közül pedig a cseresorba.


CB poszt:
Trayvon Mullen, Isaiah Johnson, Lamarcus Joyner, Nevin Lawson, Eli Apple, Keisean Nixon, Ken Crawley, Nick Nelson, Rico Gafford, DJ Killings, Dylan Mabin, Jordan Brown

A mennyiség megvan, a minőség komoly kérdés egyenlőre.

Mullen tavaly igen bíztatóan mozgott, de ezen túl csak biztosnak tűnő kerettagokat tudok mondani. Joyner nagyon úgy fest marad és megint NCB szerepre szánjuk, amit én nem igen tudok felfogni, de ez van. Lawson kapott egy hosszabbítást és Johnsonhoz sok reményt fűznek, szóval ők is jó eséllyel rosteren lesznek. Nixonért tavaly eléggé oda volt a stáb, jó esélye van roster végét megcsípni, ahogy Apple-nek is, miután most igazoltuk le. A többiek komoly kérdőjelek és vélhetpen csak camp bodyk.

Apple nagy kérdés lesz, mert elvileg mindene megvan ahhoz, hogy egy press man heavy sémában sikeres legyen, de akkora bünti mágnes, hogy én nem igen alapoznék rá. Reméljük Johnson és egy rookie is beelőzi majd és nem igen lát pályát.

Fenti mondatból látszik, hogy várok CB draftot, méghozzá korán. Minden nagynevű CB kapcsán szóba hoztak minket, egyértelmű, hogy nem elégedettek a kerettel Mayock-ék és nagyon nem hiszem, hogy az Apple project térítené el őket a draft investmenttől. 1\19-re szerintem simán képben van a CB pick.


S poszt:
Johnathan Abram, Erik Harris, Jeff Heath, Dallin Leavitt

Azt gondolom, hogy erre a posztra is ráférne az erősítés még. Abram rookie, Harris és Heath pedig remek ST és rotációs játékosok, de ideális esetben nem kezdők az én szememben. Persze évekig volt Heath kezdő a Dallasnál, így valószínűleg nem dől össze a világ, ha nálunk is kezd vagy erősen rotál Harrissel, de én tudnék örülni egy rookie érkezésének a 3. körben. Heath kezdhet, aztán év során kaphat egyre több szerepet a fiatal is.

Leavitt idén is max ST szereppel kerülhet keretre szerintem.


Összességében várok CB picket korán, LB és S picket a draft közepén (3-5), valamint DL picket, ha úgy adja magát a draft. Ez alapján:
1/19: CB
3a/b/c/: LB
3a/b/c: S
Aztán a 4., 5. körben az OT helyett még jöhet DL.




Szumma szummárum:
1\12: WR
1\19: CB
3a: WR\S\LB
3b: WR\S\LB
3c: WR\S\LB\RB
4: WR\S\LB\RB
5: OT\DL



Egy nevekkel is kitöltött verzió a TDN enginnel:

1\12: Jerry Jeudy WR, Alabama
1\19: Jeff Gladney CB, TCU
3\80: Jeremy Chinn S, Southern Illinois
3\81: Chase Claypool WR, Notre Dame
3\91: Troy Dye LB, Oregon
4\121: AJ Dillon RB, Boston College
5\159: Terence Steele OT, Texas Tech

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 026 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jason Witten, one year, $4 million, $3.5 mil guaranteed, plus $750,000 incentives.

sokallom.
d3Y
bármit megér hogy ne legyen szakkommentátor
Black_Adder
Mayock meg Gruden már csak tudja 😀

Szerkesztette: dande2