Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Nfl.com friss:
Round 1: No. 12 overall -- CJ Henderson, CB, Florida
Round 1: No. 19 (from Bears) -- Justin Jefferson, WR, LSU

Ki mit mondana?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
 www.youtube.com/watch?v=BoJSzbAnZQ0

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Vic Tafur Jerry Jeudy-t választaná, mert szerinte AB klón és csak elő kell venni Grudennek a tavalyi AB-ra szabott playbookot és mehet is a menet.



Mike Mayock beszélgetett egyet a beat writerekkel, FA piaci elemzéssel és egyből draft felvezetővel.

Minden egyes draft pick után a saját zsebéből 1.000$-t ad egy segélyszervezetnek. Szép gesztus, megemlítette Mark Davis, Ferrell és Jacobs, Ingold, Renfrow, Moreau korábbi támogatásait is, amik inspirálták.

Littleton a legjobb cover LB-k között van.
Kwiatkoski fogja viselni a zöld pöttyöt és remekül illeszkedik majd abba, amit csinálni szeretnénk.
Nassib remekül passzol Ferrell és Crosby mellé, három hosszú, erős, kemény DE-nk van.
Collinsért erősen kezeskedett Marinelli, sokat várnak tőle.
Mindegyik srác kezdő lehet, mindegyik 26 éves, sikerült fiatal, kezdő kaliberű embereket igazolni a védelem frontjába...mondjuk kommunikációs szempontból egy rövidített offseasonnal azért kicsit ijesztő nekem a front 7-ben 4 új kezdő, de azt is könnyen lehet mondani, hogy az elmúlt évek (sok sok) védelmeinél így is csak jobb lehet 😊

Heath tapasztalatát emelte ki és Randall kapcsán azt, hogy anno a legjobb free safety-nke gondolta.

Szerinte az FA igazolások után a draftra úgy tudunk ráfordulni, hogy a legjobb védőket keressük, nem kimondott posztokat.

Sokat tanult tavaly a türelem erejéről. Többször beszéltek feltrade-ről, de végül kétszer is hétra cseréltek és így is hozták a célpontjukat Mullen-t. Negyedikben is mozogtunk hátra, majd ez tette lehetővé, hogy aztán Renfrow-ért meg felmenjünk.


Mariota kapcsán elmondta, hogy mind Ő, mind Jon nagyon sokra tartották, mikor draftra kijött. Azt gondolják, hogy újra fel kell építeni kissé, vissza kell adni az önbizalmát. Nagyon elégedett a QB room-mal.


CB poszt kapcsán elmondta, hogy több igen tehetséges fiatal van kereten, akikről nem tudnak még eleget. Mullen-t megdícsérte és azt mondta, hogy évekig kezdeni fog. Johnson-t nagyon kedvelik, alig várják, hogy lássák játszani a sérüléssel terhelt tavalyi év után. Nixon és Mabin nevét is megemlítette. Kell még az erősítés és ha szerencsésen alakul a draft összejöhet az is.

Folyamatosan keresni kell azokat a játékosokat is, akik majd 1 vagy 2 év múlva lesznek kezdők és helyettesíteni tudnak drága veteránokat...csak így lehet a salary cap körül dolgozni.

WR poszton kb. 20 WR van szerinte top 3 körös graddel, ami soknak mondható egy átlagos évhez képest. WR need Agholor igazolás után is, ez nem kérdés. Itt is meglássuk hogy alakul majd a draft. Remek dolog szerinte, hogy Gruden minden WR-re tudja alakítani az elképzeléseit, mindenkit be tud illeszteni...mondjuk eddig azért ezt nem láttuk szerintem WR-ek kapcsán tőle, de jól hangzik

Remek lenne a 20-60 között is választani, de baromira örül a két első körös és a három harmadik körös picknek.

Moreau jobban áll a rehabbal, mint várták mostanra. Witten remek culture guy és még mindig tud játszani is, segíteni fog minden fiatalnak és, ha Moreau nem 100%-os első napra akkor is van conventional Y emberünk.

Randall FS lesz nálunk, ez a legjobb posztja és esélyt kap, hogy Abram és a többiek mellett játszon hátul.

Elég informatív volt megint Mayock. Ritkán beszél, de akkor elég korrekt infókat ad szerintem.



Ez alapján a draft kapcsán a következő dolgokat várom:
-korai WR és CB pick, illetve simán lehet szerintem duplázás mindkét poszton
-első kör végén inkább hátra trade, mintsem feltrade
-OG és NCB pick szerintem erősen benne van a középső körös pakliban, hogy egy Jackson, egy Joyner leváltható legyen 2021-ben pl.
-LB depth szerintem még érkezik, de a front 7 nagyságrendileg kész
-RB picket is várok, mert elég látványosan üres a #2 poszt Josh mögött

2 WR, 2 CB, OG, LB, RB, ami pont 7 pick 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Dane Brugler / The Athletic

1/12: CeeDee Lamb, WR, Oklahoma
1/19: A.J. Terrell, CB, Clemson
3/80: Jalen Hurts, QB, Oklahoma
3/81: John Simpson, OG, Clemson
3/91: Terrell Burgess, S, Utah
4/121: Leki Fotu, DT, Utah
5/160: Tanner Muse, LB, Clemson

Ez se rossz, bár Hurst overkill-nek tűnik...
Rolni
3. kör után nem lesz bent ez biztos. Egyébként Mariota inkább Hurts stílusa és nem Carr-é. Nagyon érdekes lesz a QB helyzet mind rövid-, mind hosszútávon), ha tényleg jön Jalen. Lamb szerintem a legjobb schemefit az első körös elkapók közül, neki örülnék a legjobban.
Amadeus
Nem a 3. körös kiválasztást mondom korainak, hanem azt, hogy Carr, Mariota és a tenderelt Peterman mögé még egy QB-t hozunk...

Persze simán lehet, hogy hozzuk, ha bennmarad addig és rögtön leveszik a tendert Petermanról...
Marad Carr, Mariota és Hurst...Innen meg repül Carr, ha nem villant ebben a szezonban és marad Mariota, mint stop gap Hurst előtt vagy ha robbant Mariota esetleg lesz mögötte egy fiatal hasonlóan mozgékony csere...

Lamb passzol legjobban Carr-hoz, de pont minap olvastam, hogy Gurden nagyon Z elkapót akar és arra meg azt írta az okos, hogy Jeudy lenne a prototípus...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Dane Brugler / The Athletic

1/12: CeeDee Lamb, WR, Oklahoma
1/19: A.J. Terrell, CB, Clemson
3/80: Jalen Hurts, QB, Oklahoma
3/81: John Simpson, OG, Clemson
3/91: Terrell Burgess, S, Utah
4/121: Leki Fotu, DT, Utah
5/160: Tanner Muse, LB, Clemson

Ez se rossz, bár Hurst overkill-nek tűnik...
Rolni
3. kör után nem lesz bent ez biztos. Egyébként Mariota inkább Hurts stílusa és nem Carr-é. Nagyon érdekes lesz a QB helyzet mind rövid-, mind hosszútávon), ha tényleg jön Jalen. Lamb szerintem a legjobb schemefit az első körös elkapók közül, neki örülnék a legjobban.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Dane Brugler / The Athletic

1/12: CeeDee Lamb, WR, Oklahoma
1/19: A.J. Terrell, CB, Clemson
3/80: Jalen Hurts, QB, Oklahoma
3/81: John Simpson, OG, Clemson
3/91: Terrell Burgess, S, Utah
4/121: Leki Fotu, DT, Utah
5/160: Tanner Muse, LB, Clemson

Ez se rossz, bár Hurst overkill-nek tűnik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
a Sports Illustrated 5 körös mockjában őket írják a Raidershez:

 www.si.com/nfl/2020/04/09/nfl-mock-draft-14-five-rounds-no-trades

1/12 CeeDee Lamb, WR, Oklahoma
1/19 Trevon Diggs, CB, Alabama
3/80 Raekwon Davis, IDL, Alabama
3/81 Troy Dye, LB, Oregon
3/91 Terrell Burgess, S, Utah
4/121 James Lynch, IDL, Baylor
5/160 Anfernee Jennings, EDGE, Alabama

tekintve hogy az első három húzásuk megegyezik az enyémmel (és még Burgess is jó pick) azt mondom, hogy ez a legjobb mock eddig a nagyobb oldalak mockjai közül. bár kicsit sok az Alabama játékos, Clemsontól meg nincs senki, pedig lehetne. mondjuk Tanner Muse:

 www.youtube.com/watch?v=A-Sqcdm3OCU

choose life
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
 www.youtube.com/watch?v=SIGd6aFBbxE

nagy meccs volt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
 www.youtube.com/watch?v=7IDli9mvs6o

workout video is jöhetne

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Új QB a láthatáron a draftól?
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1249103373980151808
iktriad
Amadeus lassan 1 éve mondogatja 😉
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új QB a láthatáron a draftól?
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1249103373980151808
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Ruggsnál jelent meg egy cikk, h ő lehet a következő Heyward-Bey!
Az évek alatt fasza kis ST játékos lett! 😁
steelwolf
hol jelent meg ez a cikk? csak azért kérdezem, mert hadd röhögjek a retardon, aki írta.

choose life
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Csináltam még egyet, mert gecire unatkozom. Ígérem ez az utolsó.

több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Ruggsnál jelent meg egy cikk, h ő lehet a következő Heyward-Bey!
Az évek alatt fasza kis ST játékos lett! 😁
steelwolf
Jeudy és Lamb már nem volt bent.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ruggsnál jelent meg egy cikk, h ő lehet a következő Heyward-Bey!
Az évek alatt fasza kis ST játékos lett! 😁
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
a legjobb forgatókönyv a drafton szerintem az lenne, ha 1/12-re behúznánk az elérhető legjobb elkapót, aztán 1/19-ről letradelnénk az első kör végére. az első kör végén még elérhető lenne Diggs, Terrell, Johnson közül valaki, akik közül bárki jó lenne azon az értéken, cserébe a letrade-ért kapnánk egy 3. kört, ami szintén nagy pozitívum lenne, mert az idei draft erős.
d3Y
valami ilyen?

több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
a legjobb forgatókönyv a drafton szerintem az lenne, ha 1/12-re behúznánk az elérhető legjobb elkapót, aztán 1/19-ről letradelnénk az első kör végére. az első kör végén még elérhető lenne Diggs, Terrell, Johnson közül valaki, akik közül bárki jó lenne azon az értéken, cserébe a letrade-ért kapnánk egy 3. kört, ami szintén nagy pozitívum lenne, mert az idei draft erős.

choose life
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 094 — Deion Sanders for president!
Raiders színező 🤣🤣🤣🤣

 www.facebook.com/Raiders/photos/pcb.3240574655972999/3240570299306768/?type=3&theater

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Jaylon Johnson egy korrekt méretekkel rendelkező atletikus CB, aki simán benne lehet a pakliban 1\19-re szerintem.
Rolni
most olvastam róla, hogy már három vállműtéte volt, ugyanarra a vállára. szerintem esélytelen emiatt első körben. kár, pedig amúgy jó játékos.
d3Y
Na ezt nem olvastam még...necces így

A mock rendben van!! 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 094 — Deion Sanders for president!
Happy Birthday John Madden
 www.raiders.com/photos/happy-birthday-john-madden-x7157?fbclid=IwAR2FBDlNym10p-UhpNKPSAii7qvvCxOfVCFlriUoWKbvxONeeRgsLz8pl84
Úgy is ráértek 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Jaylon Johnson egy korrekt méretekkel rendelkező atletikus CB, aki simán benne lehet a pakliban 1\19-re szerintem.
Rolni
most olvastam róla, hogy már három vállműtéte volt, ugyanarra a vállára. szerintem esélytelen emiatt első körben. kár, pedig amúgy jó játékos.

choose life
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
 i.imgur.com/fbZIKyu.png


én ezt hoztam össze. elfogadnánk?

choose life
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 www.pff.com/draft/nfl-mock-draft-simulator



Szerkesztette: Levi
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
NFLDraft prospect CB Jaylon Johnson “has a hunch” that the Raiders will be the team to most likely draft him.

1/19-re akkor gondolom. vélemény?

Tony Pauline: There is a “good possibility” Raiders pick QB Jordan Love with the 19th selection, if he’s available.

ez a faszi nem nagyon szokta eltalálni a pickeket, szóval ha ő mondja ezt, akkor nincs gond.

twitter.com/DevinWhite__40/status/1247990711317905408

Devin White szerint őt kellett volna vinnünk 1/4-re tavaly (aztán a tweetet törölte). egyelőre nem tudok vitatkozni vele.

Chiefs have agreed to a one-year deal with RB DeAndre Washington.

Washington sem csapat nélküli már, de mehetett volna jobb helyre is.
d3Y
Jaylon Johnson egy korrekt méretekkel rendelkező atletikus CB, aki simán benne lehet a pakliban 1\19-re szerintem.
Ahogy nézegetem, olvasgatok ezt/erről a CB classról azt gondolom, hogy van Okudah, van utána Henderson és őket követi Gladney, Diggs, Johnson, Terrell, Fulton és Igbinoghene nagyjából egy csapatban. Itt szerintem már sokat számít egy-egy csapat sémája, öltözői környezete és a személyes szimpátia, nincs akkora különbség a prospectek között.

Ha azt nézzük, hogy tavaly Grudock draftolta:
-Mullen-t 6'1 199 31
-Isaiah Johnson 6'2 208 33

Akkor ebbe a mintába Trevon Diggs vagy AJ Terrell illik jobban és ők ugye pont Alabama, illetve Clemson, amely iskolák tavaly is a 3/4-ét adták az első, második körös pickjeinknek...

Mullen volt a lassabb 4,46-al, Johnson 4,4-et repesztett ami éretei mellett igen komoly.
Johnson "csak" 4,5-öt futott, pedig kisebb náluk, de azt olvastam, hogy igen jó a lábmunkája és lazák a csípői.
Diggs és Terrell kicsit merevnek hangzik Mullen és Johnson-hoz képest, de Terrell kapcsán előny lehet, ha Mullen technikájával és képzésével elégedettek voltak, hiszen ugyanazt tanulta AJ, ugyanott.

Jeff Gladney lenne könnyű befutó, ha magasabb lenne szerintem, de ezzel az 5'10-el nem tudom mennyire célpont.
Fulton karja és főleg fesztávja igen rövid, nála is komoly kérdés a méret, hossz fit...

Ha nagyon kéne mondanom valamit én Gladneyt, Terrellt és Johnsont tartom legvalószínűbbnek, ha Okudah után Henderson is kiment már 19-re...


Nagyon meglepne a korai QB pick, még a harmadikban is meglepődnék a dolgon jelen állás szerint.

Washington jó helyre került saját szempontjából, veszélyes kiegészítő figura lehet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
NFLDraft prospect CB Jaylon Johnson “has a hunch” that the Raiders will be the team to most likely draft him.

1/19-re akkor gondolom. vélemény?

Tony Pauline: There is a “good possibility” Raiders pick QB Jordan Love with the 19th selection, if he’s available.

ez a faszi nem nagyon szokta eltalálni a pickeket, szóval ha ő mondja ezt, akkor nincs gond.

twitter.com/DevinWhite__40/status/1247990711317905408

Devin White szerint őt kellett volna vinnünk 1/4-re tavaly (aztán a tweetet törölte). egyelőre nem tudok vitatkozni vele.

Chiefs have agreed to a one-year deal with RB DeAndre Washington.

Washington sem csapat nélküli már, de mehetett volna jobb helyre is.
d3Y
Kell a playbook Kansasbe. Devin White megérte volna 1/4-re, csak ő is tolt volna egy Macket a végén.

criminal lawyer or criminal lawyer?