NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Update Ngakoue ügyben:

Volt tárgyalás a Jax FO-val. Nem lesz belátható időn belül trade. Ennek az az oka, hogy olyan fizetési igénye van, főleg a garantált tartalmat nézve a játékosnak, amire azt mondtuk, hogy nem köszi.
Amadeus
Az én Jagses forrásaim mást mondanak.. Konkrétan az 1 yardos vonalon van a csere. 😉
iktriad
kinek az 1 yardosán?
Levi
A tieteken. 😊 És nekünk elég az utolsó pillanatban bevinni a TD-t, mint az utolsó oaklandi Raiders meccsen(too soon?). 😊

Én egyébként a helyetekben kurvára örülnék Ngakoure esetleges érkezésének akár egy 1. kör árán is. Egy sack és turnover gyár, mióta az NFL-ben van. 2018-ban a harmadik legtöbb QB hitje volt Donald és Cox után. A sackkel nem éri be, mindig igyekszik turnovert is szerezi. Ha valakinek a leggyengébb évében 8 sackje van, 39,5 sackjével konkrétan 2. a Jags sack örökranglistán, mindezt 4 év alatt hozta össze. És még csak idén 25 éves. Ne mondjátok, hogy ez nem ér meg egy első kört? Volt itt már nála ezerszer rosszabb 1. körös (sőt 1/1-es) pick is. Ráadásul 1 meccset hagyott ki négy év alatt, munkamániás, rendszeresen fejleszti magát. Nem balhés, csak le kéne szoknia a twitterről(igaz a vitája velünk személyes jellegű, és mentségére szóljon, nem ő kezdte, #KösziCoughlin), de ha eljöhet tőlünk és kap itt mondjuk évi 18-20 milliót, akkor szerintem nem kell miatta aggódni, hogy hirtelen elfelejt jól játszani. Szerinte konkrétan extra motivált lesz, ha elkerülhet tőlünk. És vele Mayock is helyre hozhatná azt a hibát, hogy nem vitte Josh Allent tavaly 1/4-re.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Update Ngakoue ügyben:

Volt tárgyalás a Jax FO-val. Nem lesz belátható időn belül trade. Ennek az az oka, hogy olyan fizetési igénye van, főleg a garantált tartalmat nézve a játékosnak, amire azt mondtuk, hogy nem köszi.
Amadeus
Az én Jagses forrásaim mást mondanak.. Konkrétan az 1 yardos vonalon van a csere. 😉
iktriad
kinek az 1 yardosán?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Update Ngakoue ügyben:

Volt tárgyalás a Jax FO-val. Nem lesz belátható időn belül trade. Ennek az az oka, hogy olyan fizetési igénye van, főleg a garantált tartalmat nézve a játékosnak, amire azt mondtuk, hogy nem köszi.
Amadeus
Az én Jagses forrásaim mást mondanak.. Konkrétan az 1 yardos vonalon van a csere. 😉
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
 www.silverandblackpride.com/2020/4/23/21232317/raiders-mock-draft-2-round-nfl-trades

Hmm, ennek még örülnék is.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Egyre több helyen hozzák, hogy tárgyalunk a Jags-el...Nem tudom, hogy csak egymást hülyítik a médiumok vagy tényleg komoly a téma...
Nagyon meglepne az egyszer biztos...
Rolni
Azt tartom irányadónak, amit a pft-től idéztem. Nem hiszem, hogy a ma éjjelig ebből lesz valami.

A komolyabb insiderek is azt erősítik meg.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Egyre több helyen hozzák, hogy tárgyalunk a Jags-el...Nem tudom, hogy csak egymást hülyítik a médiumok vagy tényleg komoly a téma...
Nagyon meglepne az egyszer biztos...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Update Ngakoue ügyben:

Volt tárgyalás a Jax FO-val. Nem lesz belátható időn belül trade. Ennek az az oka, hogy olyan fizetési igénye van, főleg a garantált tartalmat nézve a játékosnak, amire azt mondtuk, hogy nem köszi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
Jake Fromm? Mi a faszomnak?
Amadeus
ABC

Anybody but Carr.
Amadeus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Matt Miller is lehozta a 7 körös mockját

 bleacherreport.com/articles/2887110-2020-nfl-mock-draft-matt-millers-final-7-round-predictions

12. WR CeeDee Lamb, Oklahoma
19. CB Trevon Diggs, Alabama
80. QB Jake Fromm, Georgia
81. (via CHI): IOL John Simpson, Clemson
91. (via SEA): IDL James Lynch, Baylor
121. S Kenny Robinson, XFL
159. LB Markus Bailey, Purdue

eleje és a vége jó lenne, a harmadik körös választások nem különösebben.
d3Y
Jake Fromm? Mi a faszomnak?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Matt Miller is lehozta a 7 körös mockját

 bleacherreport.com/articles/2887110-2020-nfl-mock-draft-matt-millers-final-7-round-predictions

12. WR CeeDee Lamb, Oklahoma
19. CB Trevon Diggs, Alabama
80. QB Jake Fromm, Georgia
81. (via CHI): IOL John Simpson, Clemson
91. (via SEA): IDL James Lynch, Baylor
121. S Kenny Robinson, XFL
159. LB Markus Bailey, Purdue

eleje és a vége jó lenne, a harmadik körös választások nem különösebben.

choose life
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
amúgy én ezt az ajánlatot tenném:
Carr + 1/19

Ngakoue + 2. kör
Amadeus
Istenem 😀 Még szerencse hogy nem te vagy az ajánlattevő 😀
Bruce
ABC

Anybody but Carr.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
amúgy én ezt az ajánlatot tenném:
Carr + 1/19

Ngakoue + 2. kör
Amadeus
Istenem 😀 Még szerencse hogy nem te vagy az ajánlattevő 😀
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Ngakoue azért nem one year wonder.
Nagyon stabilan generál pressure-t (mondjuk tény és való h egy tehetséges védőfal tagja volt).
Liga jobbik felébe tartozó RDE ő egyértelműen, inkább cap szempontból tartom valószínűtlennek h idecserélik.
empty taxi
Pontosan. Giga pénzt szeretne, mi meg nem hinném, hogy azt adni szeretnénk neki. Ezt én abszolút smoke-nak érzem, gondolom ügynöke próbál kétségbeesetten vkit megugrasztani a draft előtt.

Ferrell szerintem alapköve Grudock stratégiájának, nem adják fel a projektet. Nem 10+ sackes pass rushernek hozták, hanem stabil all down játékosnak, kapitánynak, öltözői ragacsnak, a kívánt szellemiség megtestesítőjének.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ngakoue azért nem one year wonder.
Nagyon stabilan generál pressure-t (mondjuk tény és való h egy tehetséges védőfal tagja volt).
Liga jobbik felébe tartozó RDE ő egyértelműen, inkább cap szempontból tartom valószínűtlennek h idecserélik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
amúgy én ezt az ajánlatot tenném:
Carr + 1/19

Ngakoue + 2. kör

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Én sem Mims-nek, sem Ngakoue-nak nem örülnék.
Előbb tiszta DHB, utóbbi meg max 5 kör vagy alattiért...
Top 3 WR-ból, ha egyet hozunk jó, azon kívül max olyan BPA, aki valamiért csúszik (Simmons, de lehet DT vagy OT,CB esetleg Tua, de csak nagyon esetleg) ezen felül minden más esetben csalódott lennék. 19-en beleférhet némi kockázat egy csúszóért
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
According to Charlie Campbell of WalterFootball.com, the Raiders intend to offer pick 19 in tomorrow’s draft to the Jaguars for defensive end Yannick Ngakoue.

ez ugye kamu?
d3Y
Remélem, hogy az. Bár mindenki el van ájulva Ngakoue-től, én nem örülnék neki. Mert az azt jelentené, hogy nem vagyunk elégedettek Ferrell-el és ezzel a lépéssel csak azt bizonyítanánk, hogy ő nem tényező.

Amúgy meg a 12-es picket akarja a Jaguars, azt azért remélem nem adjuk.
Bruce
3 éve volt egy jó szezonja egy fullos védelemben...kurvára remélem h csak kamu.
Levi
mondjuk Crosbyval ketten már nem lennének rosszak, persze ettől még az ár sok. Ferrell miatt aggódom, kintiek írják, hogy bodyshape, meg ilyenek nem a legjobbak egyelőre. Valszeg ezt látták meg Grudenék. Ha valamit bebizonyított a Gruden - Mayock páros eddig, akkor az az, hogy szarnak bele az arcvesztésbe és azonnal lerendezik azt, aki csak kerékkötő a csapatban. CF-nek muszáj előre lépnie passrushban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
According to Charlie Campbell of WalterFootball.com, the Raiders intend to offer pick 19 in tomorrow’s draft to the Jaguars for defensive end Yannick Ngakoue.

ez ugye kamu?
d3Y
Remélem, hogy az. Bár mindenki el van ájulva Ngakoue-től, én nem örülnék neki. Mert az azt jelentené, hogy nem vagyunk elégedettek Ferrell-el és ezzel a lépéssel csak azt bizonyítanánk, hogy ő nem tényező.

Amúgy meg a 12-es picket akarja a Jaguars, azt azért remélem nem adjuk.
Bruce
3 éve volt egy jó szezonja egy fullos védelemben...kurvára remélem h csak kamu.
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Denzel Mims a másik top wr, akivel folyamatosan kontaktban vagyunk. Ő lehet a B terv.
Amadeus
Gondolom ha 12-re nem WR-t viszünk, akkor lehet szóban Ő. Freak a csávó az mondjuk biztos...
Rolni
Nincs kedvem magam ismételni:  bowl.hu/forum/nfl-csapatforumok/indianapolis-colts/2080329
empty taxi
Nem örülnék neki korán az tuti. Szerintem olyan magas a bust faktora, amit nem éri meg bekockáztatni, de freak-nek freak...

1\19-nél a "nagy" 3-as után J.Jefferson lenne akinek örülnék, ha Ő sincs, akkor Reagor és Aiyuk lenne még, akikben lenne fantázia szerintem, de mindkét srác kapcsán egy kis hátramozgás üdvözítő lenne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Ilyenkor akkora füst van már, hogy nem lehet átlátni rajta 😊

Közben Daniel Jeremiah, aki ugye Mayock kis padawanja volt ezt hozta össze:
1\12: CeeDee Lamb
1\19: AJ Terrell

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
According to Charlie Campbell of WalterFootball.com, the Raiders intend to offer pick 19 in tomorrow’s draft to the Jaguars for defensive end Yannick Ngakoue.

ez ugye kamu?
d3Y
Remélem, hogy az. Bár mindenki el van ájulva Ngakoue-től, én nem örülnék neki. Mert az azt jelentené, hogy nem vagyunk elégedettek Ferrell-el és ezzel a lépéssel csak azt bizonyítanánk, hogy ő nem tényező.

Amúgy meg a 12-es picket akarja a Jaguars, azt azért remélem nem adjuk.
Bruce
A 12-es esélytelen. Olvastam egy Gabe Jackson + 3rd pick combot is, de nekem az irreálisan kevésnek tűnik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
According to Charlie Campbell of WalterFootball.com, the Raiders intend to offer pick 19 in tomorrow’s draft to the Jaguars for defensive end Yannick Ngakoue.

ez ugye kamu?
d3Y
Remélem, hogy az. Bár mindenki el van ájulva Ngakoue-től, én nem örülnék neki. Mert az azt jelentené, hogy nem vagyunk elégedettek Ferrell-el és ezzel a lépéssel csak azt bizonyítanánk, hogy ő nem tényező.

Amúgy meg a 12-es picket akarja a Jaguars, azt azért remélem nem adjuk.
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
According to Charlie Campbell of WalterFootball.com, the Raiders intend to offer pick 19 in tomorrow’s draft to the Jaguars for defensive end Yannick Ngakoue.

ez ugye kamu?

choose life
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
újabb report van arról, hogy Tua-t visszük.
Amadeus
felmegyünk érte vagy hogy?
Levi
most már ilyen pletyka is van, hogy igen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
újabb report van arról, hogy Tua-t visszük.
Amadeus
felmegyünk érte vagy hogy?