NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
@Amadeus, de, pont, hogy pressben jó.
Azért követem nyilván, mert GM gameben pickeltem.
A raiders subredditen is kicsit értetlenkedve néztek a fanok, de ők kezdenek megbékélni a következők hatására:

tenorx
 twitter.com/PFF_AustinGayle/status/1253612528053215233

nehéz elhinni hogy ő fogja felvenni a versenyt Hill-lel meg Jeudyval.
d3Y
Jeudynál egyelőre lássuk azt a térdet. Nem véletlenül nem vitte senki 15-ig el, ahogy Lamb is okkal csúszott 17-ig. Egy olyan ligában, ahol azonnal vagyonért tradelnek fel a kiszemeltekért én nem hiszem el, hogy nincs komolyabb oka ezeknek a csúszásoknak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
@Amadeus, de, pont, hogy pressben jó.
Azért követem nyilván, mert GM gameben pickeltem.
A raiders subredditen is kicsit értetlenkedve néztek a fanok, de ők kezdenek megbékélni a következők hatására:

tenorx
 twitter.com/PFF_AustinGayle/status/1253612528053215233

nehéz elhinni hogy ő fogja felvenni a versenyt Hill-lel meg Jeudyval.

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
tenorx
mennyire helytálló az, hogy egy Josh Norman klón az emberünk?
Amadeus
Hát, talán.
Van, akit a nem túl szép emlékű Conleyra emlékezteti.

Szerintem kaptatok egy olyan cornert, aki úgy tudott ilyen statokat hozni, hogy Okudah volt a másik oldalán, és nagyrészt rádobáltak.

Itt van Gruden telefonhívása vele a pick előtt:

 twitter.com/Raiders/status/1253569870878236672

Illetve azt ne felejtsétek el, hogy azért vártuk annyira alulra, mert ezeket láttuk a média big boardjain. Na most ha Mayock nem lenne GM, simán lehet, hogy nála pl. #3 lett volna, és az befolyásolta volna a többieket is, és akkor már nem is tűnne reachnek.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
@Amadeus, de, pont, hogy pressben jó.
Azért követem nyilván, mert GM gameben pickeltem.
A raiders subredditen is kicsit értetlenkedve néztek a fanok, de ők kezdenek megbékélni a következők hatására:







Illetve Kollman is csípi:

 twitter.com/BrettKollmann/status/1253512466471903233
tenorx
mennyire helytálló az, hogy egy Josh Norman klón az emberünk?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
@Amadeus, de, pont, hogy pressben jó.
Azért követem nyilván, mert GM gameben pickeltem.
A raiders subredditen is kicsit értetlenkedve néztek a fanok, de ők kezdenek megbékélni a következők hatására:







Illetve Kollman is csípi:

 twitter.com/BrettKollmann/status/1253512466471903233
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Bruce!
DE nem volt valószínū, Ferrell és Ngakoue megoldják. Vagy akkor kivédtétek a tutiinfót 1 yardról?
ulpianus
A tutiinfó csak iktriadtól származott, aki létező minden online felületen azzal kampányolt, hogy kinek miért érné meg megszerezni.
Majd egy jó 3. körért megszerezzük, aztán akkor boldogság lesz. 😀
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
 twitter.com/pff_raiders/status/1253515610362798080?s=21

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Bruce!
DE nem volt valószínū, Ferrell és Ngakoue megoldják. Vagy akkor kivédtétek a tutiinfót 1 yardról?
ulpianus
tudtam, hogy idén érik be Guenther munkája és lesz fasza a goalline defense.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
Bruce!
DE nem volt valószínū, Ferrell és Ngakoue megoldják. Vagy akkor kivédtétek a tutiinfót 1 yardról?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
kb 2 hete írtam be, hogy ne lepődjön meg senki, ha Ruggs megy ki elsőnek a WR-k közül. Elképesztő tempó, jó route running és kezek, igazi playmaker karakter. Tyreek Hill és Jacoby Ford szerelemgyermeke a srác, szerintem Gruden már megrajzolta a playeket neki. Szerintem remek, A+ pick.

Arnette nem press corner, amennyire én nézem a dolgokat, ő zone heavy gyerek. Egyébként eléggé a zone blitz irányba tendál a védelem. Ferrell szerű pick lesz, inkább a karaktert és a schemet néztük, mint a tehetséget, ami miatt reachnek tűnik. Egyelőre B- nálam, mert jól aludtam és optimista vagyok.

3. körben jöhet Hurts.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Végülis a két nagy needre érkezett ember. Nem azok akiket előzetesen vártunk, de bízni kell Grudock-ban, hogy jobban tudják mi van.
Annak nagyon örülök, hogy nem jött QB az első körben és hogy nem húztunk DE-t sem, ami Ferrell miatt fontos.

Egyébként tud Carr nagyokat dobni, szóval biztos hogy ha úgy alakul akkor ez is benne lesz a repertoárjában a csapatnak.
Ha a hátsó körökben húzunk olyan embereket, mint tavaly, akkor nem lesz baj. Persze így sincs még egyelőre, mert vannak fiatalok a rosteren és ugye ebből két tavaly húzott CB is van, akikből még bármi lehet.
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
1/12: Henry Ruggs III WR, Alabama

5’11 magas és 188 súlyú elkapó, aki kishíján megdöntötte a Combine sebesség rekordját. Végül 4,27-el kellett megelégednie, ami mellé 42-es vertical-t valamint 131-es broad jumpot produkált.

Nagyon komoly atléta a srác és emellett jó kezei vannak (elvileg biztosabb kezű, mint Jeudy pl) és route futás terén sem lehet azt mondani rá, hogy egy utas sprinter lenne. Azt még érdemes megjegyezni, hogy a srác vezére és alfája volt a Bama WR roomnak és csapatnak a hírek szerint, ez pedig Grudock esetében alap feltétel ugyebár.

Nem meglepő a pick, lehetett tudni egy ideje, hogy Gruden Őt, míg Mayock inkább Lamb-et akarja és ugye eddig is tudtuk kinek nagyobb a fegyvere...

Ruggs lehet Gruden Tyreek Hill-je értelemszerűen, persze ehhez megfelelően használni is kell majd. Nincs kétségem afelől, hogy mindenki meg lenne őrülve (jogosan), ha Reid vagy Shanny húzta volna be Ruggs-ot.

Szépen beillik az elkapó egységbe majd, mint Z, T.Williams (X), D.Waller (Y) és Renfrow (slot) mellé.

A nagy kérdés persze az lesz, hogy Carr mennyire tudja majd kihasználni a sebességét, mennyire veszik komolyan a DC-k a deep ball lehetőséget, vagyis mennyire fókuszálnak majd rá. Ha képes lesz konstans S segítséget kényszeríteni a CB mögé a saját oldalán, komolyan kinyílhat a passing game. Ha nem lesz meg ez a mélységi veszélyeztetés, akkor hibás választás lesz Lamb helyett szerintem.

Mint említettem nem csak mélységi utakra használható és rengetek lehetőséget rejt a sebessége különböző keresztező utaknál vagy pl jet sweepeknél, így mondhatjuk, hogy remek séma fit és van olyan oldala, ami miatt könnyen Carr számára is kedves elkapó lehet hamar, de azt gondolom csak akkor éri meg, hogy Őt hoztuk első WR-ként egy ilyen erős draftról, ha használjuk majd mélyen is.

Amúgy meg igazi Al Davis – Raiders pick!!


1/19: Damon Arnette CB, Ohio State

6’0 magas és 195-el mérlegelt a Combine-on, ahol mindössze egy 4,56-ot futott, ami miatt nem gondoltam, hogy egyáltalán a radaron lehet nálunk, persze most olvasom, hogy ennél gyorsabb a pályán blablabla.

AJ Terrell kiment 1/16-nál, akit ugye nagyon írtak hozzánk és aki a Mullen pick után valóban elég logikusnak tűnt, de ettől még igen meglepő, hogy Arnette-t hoztuk el Gladney, Johnson, Diggs, Fulton vagy Igbinoghene előtt. Persze lehet borul a média rangsor a poszton, mert 1/30-on, mint 5. CB kiment Noah Igbinoghene is, akit szintén hátrébb vártak a szakik.

Attól függetlenül, hogy borul vagy nem borul a média CB ranking nem értem a picket. A srác lehet, hogy kompetitív és kemény, de nem elég gyors ahhoz, hogy NFL szinten press CB legyen szerintem.

Legjobb ismeretem szerint mi viszont presst játszunk többnyire, ráadásul tele van gyors, fürge elkapókkal a csoport.

24 éves rookie lesz, ami inkább amiatt gond, hogy várhatóan kevesebbet tud fejlődni már, mint a többi rookie CB.

Sose volt #1 CB ugye az egyetemi csapatában, de cserébe játszott kívül is és belül is.

Összességében nem tudok nem fanyalogva nézni erre a pickre, pont úgy, ahogy tavaly a Ferrell pick esetében. A poszt rendben, de szerintem volt benn jobb elérhető ember.

Persze Mayock többet felejtett már a fociról, mint amennyit én valaha fogok tudni, szóval remélem igazuk lesz, de ezt most kicsit erős lenyelni. Legalább mentünk volna hátrébb...persze ahhoz még partner kell tudom.


Kíváncsi leszek a 2. körbe feljövünk esetleg vagy szépen ülünk a harmadik körös pickeken? Esetleg bedobunk egyet közülük Yannick-ért 😊 ?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
legalább nem jött Jordan Love. nem igaz hogy nem tudtok örülni.

choose life
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Hú de Ferrell feelingem van újra...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Azért kemény reacheket toltok...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Sikerült a lehető legszarabbat választani a TOP3 Wr-ekből. Majd leshetjük azért Lamb-et vagy Jeudyt évi 2-szer a denvernél

Szerkesztette: Bruce
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Annyira Raiders 😀 😀

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/Julioqu16362581/status/1253407409424314368?s=20


BRUUUUUUUUUUUUUUUUUCEEEEEEEEEE
Amadeus
Biztos, hogy egy 2 ember/account által követett emberke legit forrás?
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/Julioqu16362581/status/1253407409424314368?s=20


BRUUUUUUUUUUUUUUUUUCEEEEEEEEEE
Amadeus
na így már azért más a szitu 😀
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
MAKE
IT
HAPPEN

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
 twitter.com/Julioqu16362581/status/1253407409424314368?s=20


BRUUUUUUUUUUUUUUUUUCEEEEEEEEEE

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tavaly Crosby jobb számokat hozott mint ő és amúgy sincs elég pénz a sapka alatt.
Levi
Ha egy csapat nagyon akar valakit, bármikor tud ennek megfelelő cap spacet teremteni. 😉
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Update Ngakoue ügyben:

Volt tárgyalás a Jax FO-val. Nem lesz belátható időn belül trade. Ennek az az oka, hogy olyan fizetési igénye van, főleg a garantált tartalmat nézve a játékosnak, amire azt mondtuk, hogy nem köszi.
Amadeus
Az én Jagses forrásaim mást mondanak.. Konkrétan az 1 yardos vonalon van a csere. 😉
iktriad
kinek az 1 yardosán?
Levi
A tieteken. 😊 És nekünk elég az utolsó pillanatban bevinni a TD-t, mint az utolsó oaklandi Raiders meccsen(too soon?). 😊

Én egyébként a helyetekben kurvára örülnék Ngakoure esetleges érkezésének akár egy 1. kör árán is. Egy sack és turnover gyár, mióta az NFL-ben van. 2018-ban a harmadik legtöbb QB hitje volt Donald és Cox után. A sackkel nem éri be, mindig igyekszik turnovert is szerezi. Ha valakinek a leggyengébb évében 8 sackje van, 39,5 sackjével konkrétan 2. a Jags sack örökranglistán, mindezt 4 év alatt hozta össze. És még csak idén 25 éves. Ne mondjátok, hogy ez nem ér meg egy első kört? Volt itt már nála ezerszer rosszabb 1. körös (sőt 1/1-es) pick is. Ráadásul 1 meccset hagyott ki négy év alatt, munkamániás, rendszeresen fejleszti magát. Nem balhés, csak le kéne szoknia a twitterről(igaz a vitája velünk személyes jellegű, és mentségére szóljon, nem ő kezdte, #KösziCoughlin), de ha eljöhet tőlünk és kap itt mondjuk évi 18-20 milliót, akkor szerintem nem kell miatta aggódni, hogy hirtelen elfelejt jól játszani. Szerinte konkrétan extra motivált lesz, ha elkerülhet tőlünk. És vele Mayock is helyre hozhatná azt a hibát, hogy nem vitte Josh Allent tavaly 1/4-re.
iktriad
Tavaly Crosby jobb számokat hozott mint ő és amúgy sincs elég pénz a sapka alatt.

Szerkesztette: Levi
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Update Ngakoue ügyben:

Volt tárgyalás a Jax FO-val. Nem lesz belátható időn belül trade. Ennek az az oka, hogy olyan fizetési igénye van, főleg a garantált tartalmat nézve a játékosnak, amire azt mondtuk, hogy nem köszi.
Amadeus
Az én Jagses forrásaim mást mondanak.. Konkrétan az 1 yardos vonalon van a csere. 😉
iktriad
kinek az 1 yardosán?
Levi
A tieteken. 😊 És nekünk elég az utolsó pillanatban bevinni a TD-t, mint az utolsó oaklandi Raiders meccsen(too soon?). 😊

Én egyébként a helyetekben kurvára örülnék Ngakoure esetleges érkezésének akár egy 1. kör árán is. Egy sack és turnover gyár, mióta az NFL-ben van. 2018-ban a harmadik legtöbb QB hitje volt Donald és Cox után. A sackkel nem éri be, mindig igyekszik turnovert is szerezi. Ha valakinek a leggyengébb évében 8 sackje van, 39,5 sackjével konkrétan 2. a Jags sack örökranglistán, mindezt 4 év alatt hozta össze. És még csak idén 25 éves. Ne mondjátok, hogy ez nem ér meg egy első kört? Volt itt már nála ezerszer rosszabb 1. körös (sőt 1/1-es) pick is. Ráadásul 1 meccset hagyott ki négy év alatt, munkamániás, rendszeresen fejleszti magát. Nem balhés, csak le kéne szoknia a twitterről(igaz a vitája velünk személyes jellegű, és mentségére szóljon, nem ő kezdte, #KösziCoughlin), de ha eljöhet tőlünk és kap itt mondjuk évi 18-20 milliót, akkor szerintem nem kell miatta aggódni, hogy hirtelen elfelejt jól játszani. Szerinte konkrétan extra motivált lesz, ha elkerülhet tőlünk. És vele Mayock is helyre hozhatná azt a hibát, hogy nem vitte Josh Allent tavaly 1/4-re.
iktriad
nem fog megtörténni.
Amadeus
Szerintem se.*


*😉
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Update Ngakoue ügyben:

Volt tárgyalás a Jax FO-val. Nem lesz belátható időn belül trade. Ennek az az oka, hogy olyan fizetési igénye van, főleg a garantált tartalmat nézve a játékosnak, amire azt mondtuk, hogy nem köszi.
Amadeus
Az én Jagses forrásaim mást mondanak.. Konkrétan az 1 yardos vonalon van a csere. 😉
iktriad
kinek az 1 yardosán?
Levi
A tieteken. 😊 És nekünk elég az utolsó pillanatban bevinni a TD-t, mint az utolsó oaklandi Raiders meccsen(too soon?). 😊

Én egyébként a helyetekben kurvára örülnék Ngakoure esetleges érkezésének akár egy 1. kör árán is. Egy sack és turnover gyár, mióta az NFL-ben van. 2018-ban a harmadik legtöbb QB hitje volt Donald és Cox után. A sackkel nem éri be, mindig igyekszik turnovert is szerezi. Ha valakinek a leggyengébb évében 8 sackje van, 39,5 sackjével konkrétan 2. a Jags sack örökranglistán, mindezt 4 év alatt hozta össze. És még csak idén 25 éves. Ne mondjátok, hogy ez nem ér meg egy első kört? Volt itt már nála ezerszer rosszabb 1. körös (sőt 1/1-es) pick is. Ráadásul 1 meccset hagyott ki négy év alatt, munkamániás, rendszeresen fejleszti magát. Nem balhés, csak le kéne szoknia a twitterről(igaz a vitája velünk személyes jellegű, és mentségére szóljon, nem ő kezdte, #KösziCoughlin), de ha eljöhet tőlünk és kap itt mondjuk évi 18-20 milliót, akkor szerintem nem kell miatta aggódni, hogy hirtelen elfelejt jól játszani. Szerinte konkrétan extra motivált lesz, ha elkerülhet tőlünk. És vele Mayock is helyre hozhatná azt a hibát, hogy nem vitte Josh Allent tavaly 1/4-re.
iktriad
nem fog megtörténni.

criminal lawyer or criminal lawyer?