NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Robertson remélem azt jelenti, hogy Joyner FS lesz.
Amadeus
Sztem nem, Gruden kategórikusan kijelentette egy interjúban, hogy Joyner NCB lesz. Randall lesz az FS és Amik meg a jövő NCB-je...sztem

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Robertson remélem azt jelenti, hogy Joyner FS lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
1/12: Henry Ruggs III WR, Alabama

Overall, Ruggs displays the twitchy speed and quick, confident hands to be a dangerous offensive weapon, also offering the high-level competitiveness and special teams skills that will lead to early playing time.

A much better route runner than given credit for, he has the ability to stop on a dime in order to change directions without any extra needed steps. Ruggs III can win in the short-to-intermediate areas of the field as well. His speed forces defenses to guard every blade of grass, but even when doing so, he can leave tread marks on the playing surface from how fast he runs in an instant, Ruggs III is in line to become a top-15 selection and a prospect that can be an instant impact type of threat because of how translatable his skill set is into today’s game.



1/19: Damon Arnette CB, Ohio State

Overall, Arnette is a charged-up run defender and boasts the athletic traits to stay hiptohip with receivers at all depths of the field, projecting as a man-to-man NFL starterif his reported maturation checks out.

Damon Arnette is a Day 1 corner prospect for teams looking for a starter in press coverage, which should be every team in the league. The only concern with Damon Arnette's pro projection is the time it took for him to develop into a starter, as Arnette was a rare senior in the Ohio State secondary given his shaky junior performance. However, in his final season, Arnette displayed an aggressive approach to press coverage that allowed him to win by disrupting route timing early and crowding route stems in the short game. Arnette doesn't have elite speed and can lose own downfield routes, but his transitional quickness and hip mobility allow him a full range of short-area recovery, and he has tremendous ball skills at the catch point at all angles. Arnette should start in Year 1 in the league and find success as long as he keeps light feet at the line of scrimmage.



3/16: Lynn Bowden WR, Kentucky

Overall, Bowden is an unpolished pass catcherand must improve the specifics of the position to reach his full potential, but he bringsversatile and instinctive playmaking skills to the slot and return game.

Lynn Bowden projects in the short term as a gadget player in the NFL — although there is the ceiling to develop into something much more with focus on specialization as a receiver. Bowden was pressed into action as an option QB in 2019, which took away valuable opportunities to work on polishing his route running skills. In all, Bowden is an exciting open field athlete with natural play making ability. Long-term projection is into slot, where his quickness can shine.



3/17: Bryan Edwards WR, South Carolina

Overall, Edwards needs to honehis technique and reliability finishing catches, but his athleticskilland physicalityas a pass catchermake him a potential NFL weapon, especially over the middle of the field.

Bryan Edwards projects as a strong candidate to serve as a complimentary starter at the NFL level. Edwards may be best off as a "big slot" target, he frequently won his routes from the slot as a middle of the field receiver and struggled most with separation when trying to press and sell vertically on the boundary. Edwards shows some strong nuance to aid his route running ability and has physically dominant tendencies at the catch point. If he can sure up his hands, his ceiling grows.



3/36: Tanner Muse S/LB, Clemson

Overall, Muse doesn’t have the athletic skill set to survive in coverage vs. proweapons, but his straight-line speed, diagnose skills and toughness could make him a hired gun on special teams coverages and backup linebacker.

Clemson’s Tanner Muse enters the NFL with 59 games of experience and 39 starts in college where he primarily played safety. With that said, his role in Brent Venables defense showcased his versatility and frequently played him in the box where I believe his best fit is at the next level. Muse’s urgency, speed, size and physicality are best utilized as a weakside linebacker in a 4-3 defense in a pursuit style role. His experience at safety will serve him well in coverage where he should hold his own in the NFL. Muse does have to develop and adjust to life as a full-time linebacker but his proven special teams ability should give him the time needed to transition and excel. At a minimum, Muse should be a quality special teamer and sub package defender but he has the upside to start by year 2/3 as a 4-3 WILL.



4/3: John Simpson OG, Clemson

Overall, Simpson is built to be a road-grader and dominates his square due to his girthy body and brute power, projecting asastarter-level NFL prospectwith room to get better.

Clemson offensive guard John Simpson enters the NFL after starting the last two seasons for the Tigers. The notable part of Simpson's game is his devastating play strength. He blends heavy hands, a powerful upper body, good core strength and powerful legs to create strong vertical push in the run game. His anchor is stout and nobody is going through him. With that said, his lateral mobility, foot speed and overall tightness present some challenges when working out in space, mirroring rushers and redirecting. Simpson is a scheme-specific prospect that profiles as a starting guard in a gap power run scheme.



4/33: Amik Robertson CB, Louisiana Tech

Overall, Robertson won’t meet the size benchmarks for several NFL teams, but his foot quickness, diagnose skills and nose forthe football make him a prime candidate for nickel work, displaying the toughness to see meaningful snaps from Day 1.

Amik Robertson has many of the attributes needed to shine as a starting nickel corner in the NFL where his feisty competitive demeanor, anticipation, physicality, run defense and ball skills would truly shine and his lack of size won’t be an issue. Robertson offers versatility in man and zone coverage but there are size and speed restrictions that present some matchup challenges if tasked with tight ends or bigger slots. Robertson has that junkyard dog mentality when competing and his ball skills are outstanding, making his tape is easy to love. His style of play could lead to some injury issues but he should carve out a prominent slot role early in his career.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
a mai húzások jók. kár hogy nincs több pickünk.
d3Y
Gabe vagy Hall még adhat esetleg...
Tavaly is a 3. napos pickek után derült ki az ég számomra az erős kezdés után, így áll idén is a helyzet.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
a mai húzások jók. kár hogy nincs több pickünk.

choose life
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Idén is jobb lesz a 4. körös emberünk, mint az első? 😊

Ferrell-Crosby
Arnette-Amik

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Amik Robertson CB, Louisiana Tech

Megvan a Nickel CB of the future jelölt. Akkor Arnette outside gondolom. Ez a pick is tetszik!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 486
szóval lehet Incognito utóda lesz jövőre és nem Jackson helyére érkezik...
Rolni
Azért ha csak fele annyira tanítja ki a legal but nasty tárból már jók vagyunk jó pár évre a poszton 😊



több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Kis feltrade után
John Simpson OG, Clemson
Szép darab srác az biztos 😊
Róla elég vegyes a szakik véleményé, volt aki igen hátrasorolta, de volt ahol a legjobb OG-k között volt. Igazi PBS ember.
Run blokkja domináns, pass protectionban van fejlődésre hely 😊
LG volt a Clemsonon, szóval lehet Incognito utóda lesz jövőre és nem Jackson helyére érkezik...persze lehet Yannick egy-egyben Gabe-ért és ezért kellett feltrade árán is 😊

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Nekem ezt a Bowden picket emésztgetnem kell még...
Rolni
akkor nézd meg ezt

 twitter.com/rodger/status/1253875339710697472
d3Y
Itt azért a védők voltak inkább balf@szok mint a punter/visszahordó király


több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Nekem ezt a Bowden picket emésztgetnem kell még...
Rolni
akkor nézd meg ezt

 twitter.com/rodger/status/1253875339710697472

choose life
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Én kifejezettem laikus vagyok, de a meglátásaim a következők:
- szerintem Mayock-ék bíznak Mullen-ben és nagy esély van rá, hogy CB1-nek szánják
- Arnette pick reach, de viszont scheme fit és mentalitásban is passzol a Guenther-féle ideológiához. Láttam, hogy mindenki Conley-hoz hasonlítja, de Arnette szeret és tud is szerelni és remélhetőleg nem CB1 lesz.
- az offense pick-ekről azt gondolom, hogy követik a trendeket, amiket a Kansas és a San Francisco diktál, miszerint az elkapók alacsonyak, gyorsak,sokat futtatják őket és yards after catch-ben a legproduktívabbak. A futók meg legyenek biztos kezűek. A possesion catch-nél meg ott vannak tight end-ek
Nem csináltunk szerintem, semmi rosszat csak, haladunk trendekkel, ami egy nagy kérdőjel volt Gruden kinevezésével kapcsolatban.
Lehet rosszul látom a dolgokat, és nagyon szívesen meghallgatom más véleményét is!
Kinnáll A. Gézu
Üdv a fedélzeten!
Az első üzenet alapján nem vagy Te annyira laikus 😊

Szerintem egyértelműen CB 1 Mullen a csapatnál, Arnette mögé érkezett. Amire kíváncsi leszek az az, hogy mennyi slot snapet kap majd? Szerintem ugyanis neki a slot lenne a legmegfelelőbb poszt és a grand plan lehet az is, hogy ő a slot és a tavalyi all upside I.Johnson lesz 2021-től mondjuk a CB2, ő ugyanis remek outside fit papíron.
Joyner esetleg mehet majd a kisebb, fürgébb elkapók után a szélre is és akkor Arnette lehet slot. Lehet keverik majd őket...

Abszolút egyetértek a 49ers, Chiefs hasonlatoddal. Menni is kell utánuk, ők most a példa O-k. Nekünk leginkább a 49ers szerintem, ott több a hasonlóság érzésem szerint. Mahomes-t nem fogjuk tudni "imitálni". Nekem ezt a Bowden picket emésztgetnem kell még...
Rolni
Mahomes a millióból az egy. Szerintem is nekünk inkább a 49ers, valamint a Ravens, ami érdekes lehet. Titans jut még eszembe.

Bowdenen ne rágódj, ha jó lesz, akkor nagyon jó lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Én kifejezettem laikus vagyok, de a meglátásaim a következők:
- szerintem Mayock-ék bíznak Mullen-ben és nagy esély van rá, hogy CB1-nek szánják
- Arnette pick reach, de viszont scheme fit és mentalitásban is passzol a Guenther-féle ideológiához. Láttam, hogy mindenki Conley-hoz hasonlítja, de Arnette szeret és tud is szerelni és remélhetőleg nem CB1 lesz.
- az offense pick-ekről azt gondolom, hogy követik a trendeket, amiket a Kansas és a San Francisco diktál, miszerint az elkapók alacsonyak, gyorsak,sokat futtatják őket és yards after catch-ben a legproduktívabbak. A futók meg legyenek biztos kezűek. A possesion catch-nél meg ott vannak tight end-ek
Nem csináltunk szerintem, semmi rosszat csak, haladunk trendekkel, ami egy nagy kérdőjel volt Gruden kinevezésével kapcsolatban.
Lehet rosszul látom a dolgokat, és nagyon szívesen meghallgatom más véleményét is!
Kinnáll A. Gézu
Üdv a fedélzeten!
Az első üzenet alapján nem vagy Te annyira laikus 😊

Szerintem egyértelműen CB 1 Mullen a csapatnál, Arnette mögé érkezett. Amire kíváncsi leszek az az, hogy mennyi slot snapet kap majd? Szerintem ugyanis neki a slot lenne a legmegfelelőbb poszt és a grand plan lehet az is, hogy ő a slot és a tavalyi all upside I.Johnson lesz 2021-től mondjuk a CB2, ő ugyanis remek outside fit papíron.
Joyner esetleg mehet majd a kisebb, fürgébb elkapók után a szélre is és akkor Arnette lehet slot. Lehet keverik majd őket...

Abszolút egyetértek a 49ers, Chiefs hasonlatoddal. Menni is kell utánuk, ők most a példa O-k. Nekünk leginkább a 49ers szerintem, ott több a hasonlóság érzésem szerint. Mahomes-t nem fogjuk tudni "imitálni". Nekem ezt a Bowden picket emésztgetnem kell még...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Kinnáll A. Gézu 2
Én kifejezettem laikus vagyok, de a meglátásaim a következők:
- szerintem Mayock-ék bíznak Mullen-ben és nagy esély van rá, hogy CB1-nek szánják
- Arnette pick reach, de viszont scheme fit és mentalitásban is passzol a Guenther-féle ideológiához. Láttam, hogy mindenki Conley-hoz hasonlítja, de Arnette szeret és tud is szerelni és remélhetőleg nem CB1 lesz.
- az offense pick-ekről azt gondolom, hogy követik a trendeket, amiket a Kansas és a San Francisco diktál, miszerint az elkapók alacsonyak, gyorsak,sokat futtatják őket és yards after catch-ben a legproduktívabbak. A futók meg legyenek biztos kezűek. A possesion catch-nél meg ott vannak tight end-ek
Nem csináltunk szerintem, semmi rosszat csak, haladunk trendekkel, ami egy nagy kérdőjel volt Gruden kinevezésével kapcsolatban.
Lehet rosszul látom a dolgokat, és nagyon szívesen meghallgatom más véleményét is!
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Bowdentől kb mindenki el van ájulva kint, hogy mekkora pick volt a 3. körben.
Amadeus
ő az NFL/NCAA-nézés megtestesült lakmusz tesztje 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Amúgy a lényeg az, hogy 2020-ban most már Grudennek fel kell tennie a parádés támadó egységét a pályára. Minden fegyver adott, adott az OL, van QB-ra akit 3. szezonra hoz vissza.

Ha most nem tud az NFL legjobb támadó egységei közé kerülni, menjen vissza TV-zni.

Ugyan ezt gondolom PG kapcsán is. A védelem minden szintjén van kezdő kaliberű embere, sokat gyorsult az állomány és erősebb lett a depth is ja és a liga egyik legjobb DL edzője is segíti már. Ha 2020-ban sem tud egy legalább átlagos védelmet a pályára küldeni, akkor menjen a fenébe.

Kiderül mire képesek az edzőink, már nem lehet a kerettel takarózni.
Rolni
én tartom a 4 éves türelmi időt, de remélem látok fejlődést idén és harcban leszünk minimum a PO-ért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Bowdentől kb mindenki el van ájulva kint, hogy mekkora pick volt a 3. körben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Amúgy a lényeg az, hogy 2020-ban most már Grudennek fel kell tennie a parádés támadó egységét a pályára. Minden fegyver adott, adott az OL, van QB-ra akit 3. szezonra hoz vissza.

Ha most nem tud az NFL legjobb támadó egységei közé kerülni, menjen vissza TV-zni.

Ugyan ezt gondolom PG kapcsán is. A védelem minden szintjén van kezdő kaliberű embere, sokat gyorsult az állomány és erősebb lett a depth is ja és a liga egyik legjobb DL edzője is segíti már. Ha 2020-ban sem tud egy legalább átlagos védelmet a pályára küldeni, akkor menjen a fenébe.

Kiderül mire képesek az edzőink, már nem lehet a kerettel takarózni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Értékelem és irigylem a hurrá optimizmusodat!!

Bowden egy poszt nélküli valami, amiket draft vége felé vagy UDFA szoktak a rendes csapatok összeszedni, hátha beválik alapon.

Edwards picket nem bántom az szerintem is jó. Kérdés mondjuk mekkora instant segítség lesz TW-vel bőven maga előtt a routeren, de jövőre is lesz szezon persze.

Ha Muse kezd nagyon nagy bajban leszünk. ST ember és talán lehet belőle hasznos LB depth. RB-k ellen pont nem lehet használni, mert a legnagyobb baja az irányváltoztatás, amit a futók sűrűn alkalmaznak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Bowden: igazi svájci bicska, kurva nagy x-faktor, ha sikerül értelmesen beépíteni a csapatba. Itt coaching fog kelleni. Ruggs, JJ, Bowden wildcat pl, vagy ők együtt Marcsival a pályán. Rengeteg opció és dinamika.

Edwards: sokak szerint steal, nagytestű, jól blokkoló wr. Átveheti Tyrell Willials helyét gombokért focizva.

Muse: nfl szinten olb lesz, abból viszont a rb coverben erős fajta. Nem tartom lehetetlennek, hogy a 4-3 setekben kezdjen Kwia és Littleton mellett, nickelben back up lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Mi a fene zajlik nálunk? Mayock nem fizette be a net/telefon számláit és Gruden egyedül vagdalkozik?

Kihúzza a speed démont, azt mondom fasza, értem.

Reachel hiányposztra egy erőset, hát vhogy lenyelem.

A harmadik körben hoz 2db elkapót, meg ismét egy komolyat reachel egy ST játékosért. Mivan? Ja hogy Bowden RB lesz...hát ha RB, miért nem hoztunk inkább tényleg RB-t...na mindegy, így egy fokkal jobban értem. Kérdés, hogy tudnak-e ő JJ-t tehermentesíteni vagy csak Richard-tól vesz el snapet? Bowden kapcsán mind return, mind RB, mind gadget szerepkörben para a fumblitisz...

Bryan Edwards egy nagy fizikális elkapó, jó sebesseggel, de drop gondokkal. Gondolom T.Williams mögé. Így, hogy Bowden RB lesz elvileg a WR darabszám ok és méretre Edwards jól passzol a képbe. Ha nem sérült combine-on és jól teljesít steal-nek mondanánk itt vagy nem is lett volna elérthető.

Tanner Muse jött depth LB-nk és ST ásznak...a harmadik körben...hát nem tudom. 4., 5. körnél előbb sehol se láttam, de mindegy akkorát üt, mint egy vonat...
Legalább hátrébb tradeltünk kicsit.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Eric Crocker (korábbi NFL CB) threadje Bryan Edwardsról, érdemes elolvasni

 twitter.com/eric_crocker/status/1244289453058711553

choose life
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 youtu.be/qUCQdlvbDO4

1ora 32 kor Rapoport nezett be Eisenekhez, Deion kerdezte tole h mi a szitu Cammel es Winstonnal?
Rapoport szerint Cam fixen kezdo akar lenni, es ki is var ha kell augusztus/szeptemberig.
Winston ellenben mar viszonylag hamar csapatot talalhat maganak, mert "there's a couple QB gurus who have had their eyes on Jameis Winston as a project to fix. And you know one of them well". A veget mar Eisennek mondta.

Ruggsal lehetne egy joval agresszivabb offense, amihez Flameis jobb, mint Carr. Bar mentalitasra kerdes h meg tudna e gyozni Grudeneket. (+ Mayocknal Marioto volt az 1.QB '15ben 😀)

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 www.pff.com/news/draft-pffs-live-analysis-of-the-2020-nfl-draft

PICK 12: LAS VEGAS RAIDERS — WR HENRY RUGGS III, ALABAMA
The Raiders couldn’t have gone wrong with any of these wide receiver prospects, but they got a guy who is going to fit perfectly in Jon Gruden’s West Coast offense. Ruggs’ ability to make plays in traffic is extraordinary. On slants, crossers and in-routes in 2019, Ruggs caught 15 of his 20 targets for 11 explosive plays, averaging of 26.5 yards per catch and 15.2 yards after the catch per reception. Utilizing that 4.27 speed of his, Ruggs is lethal after the catch and an explosive-play machine. Jon Gruden, Mike Mayock and Las Vegas hit a home run here.

PICK 19: LAS VEGAS RAIDERS — CB DAMON ARNETTE, OHIO STATE
This is the first real wild card of the draft so far. While Arnette is a solid all-around cornerback prospect, there is nothing that really excites you to the tune of a Round 1 selection. He has graded between 70.0 and 75.0 in each of the last three seasons, will be 24 as a rookie and has some off-the-field concerns. As a Day 2 pick, this would have made sense for the Raiders, but there were simply better cornerback options on the board (namely Kristian Fulton and Jaylon Johnson) than PFF’s CB14.
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
ezt a threadet érdemes elolvasni. egy volt NFL / AFL CB elemezi Arnette játékát.

 twitter.com/eric_crocker/status/1246878685757444096

choose life