NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Looking back at the Khalil Mack trade because i’m bored & it seems to be on every journalist lips right now talking about how we lost it majorly i’ve noticed something that never seems to be reported of throughly looked into regarding that 6th round pick we got back

It seems the 6th round pick we got for Mack was the catalyst for most of the 2020 draft:-

Raiders 1st (From Bears) = Josh Jacobs

Osemele + 6th for a 5th

Raiders 2nd + 5th Trade( Jets 5th) >Jags 2nd + 4th

Raiders 2nd > Bills 2nd + 5th = Trayvon Mullen

Raiders 4th (From Jags) > Colts 2 4th = Isaiah Johnson

Raiders 4th (From Colts)> Atlanta 4th & 7th = Foster Moreau ( also Quinton Bell 7th)

Raiders 5th (From Buffalo) & 7th > Dallas 5th = Hunter Renfrow

So basically one 6th round pick equalled us getting 4 players from that Mack trade none of this ever gets factored in due to lazy journalism & not wanting to connect the dots

Add those plus the Damon Arnette (1st) & Bryan Edwards (3rd) picks as well from this year & this trade looks a hell of alot different than being reported

Mack, Kmet & Hambright

For

Jacobs, Arnette, Mullen, Edwards, Johnson, Moreau & Edwards + cap space (add whatever players you want)

You could also say that us signing Kwiatkoski was also an offshoot from the Mack deal as the Bears couldn't resign him & Trevathian so had to choose because of limited cap space

Looks like to me we could make that trade look embarrassing & if even half of those 7 guys turn out to be the player they have the potential to be
Amadeus
 bleacherreport.com/articles/2890020-khalil-mack-trade-revisited-raiders-bears-full-deal-revealed-after-2020-draft
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Looking back at the Khalil Mack trade because i’m bored & it seems to be on every journalist lips right now talking about how we lost it majorly i’ve noticed something that never seems to be reported of throughly looked into regarding that 6th round pick we got back

It seems the 6th round pick we got for Mack was the catalyst for most of the 2020 draft:-

Raiders 1st (From Bears) = Josh Jacobs

Osemele + 6th for a 5th

Raiders 2nd + 5th Trade( Jets 5th) >Jags 2nd + 4th

Raiders 2nd > Bills 2nd + 5th = Trayvon Mullen

Raiders 4th (From Jags) > Colts 2 4th = Isaiah Johnson

Raiders 4th (From Colts)> Atlanta 4th & 7th = Foster Moreau ( also Quinton Bell 7th)

Raiders 5th (From Buffalo) & 7th > Dallas 5th = Hunter Renfrow

So basically one 6th round pick equalled us getting 4 players from that Mack trade none of this ever gets factored in due to lazy journalism & not wanting to connect the dots

Add those plus the Damon Arnette (1st) & Bryan Edwards (3rd) picks as well from this year & this trade looks a hell of alot different than being reported

Mack, Kmet & Hambright

For

Jacobs, Arnette, Mullen, Edwards, Johnson, Moreau & Edwards + cap space (add whatever players you want)

You could also say that us signing Kwiatkoski was also an offshoot from the Mack deal as the Bears couldn't resign him & Trevathian so had to choose because of limited cap space

Looks like to me we could make that trade look embarrassing & if even half of those 7 guys turn out to be the player they have the potential to be

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Hú bakkez ez de dúrva
RunDMC

 sports.yahoo.com/wild-video-reportedly-shows-darren-mc-fadden-drive-into-a-whataburger-wall-while-passed-out-during-dwi-arrest-001435482.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZmFjZWJvb2suY29tLw&guce_referrer_sig=AQAAAFtnbACRSyl2uOAh0-gLrNjd0Q8XXgerSrjAHH3ts2KIadccT5HsHN4elWUBtNb8ewfKzL7kwOid9SrKjBGocGAmo-Ms5pYmrPyUzosbL10p4nNOn5mVWlQGBLSgFJvIxRZWXzADdYw-OczcbkqfALi5UXwLnC5MGe39VMsl8x1T
Surda
még mindig csak 32 éves.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Hú bakkez ez de dúrva
RunDMC

 sports.yahoo.com/wild-video-reportedly-shows-darren-mc-fadden-drive-into-a-whataburger-wall-while-passed-out-during-dwi-arrest-001435482.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZmFjZWJvb2suY29tLw&guce_referrer_sig=AQAAAFtnbACRSyl2uOAh0-gLrNjd0Q8XXgerSrjAHH3ts2KIadccT5HsHN4elWUBtNb8ewfKzL7kwOid9SrKjBGocGAmo-Ms5pYmrPyUzosbL10p4nNOn5mVWlQGBLSgFJvIxRZWXzADdYw-OczcbkqfALi5UXwLnC5MGe39VMsl8x1T
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
na még utoljára Arnette 40 yardos futásáról. biztos jól mérték a Combine-on?

 twitter.com/BrettKollmann/status/1256400326732611587

choose life
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Így van, csak a Friscónál felépítettek egy rendszert, amiben a ha a nagyanxám a futó, ő is fut 5 yardos átlaggal, ti meg draftoltatok egy futót az első körben. Nem tudom melyik a jobb ötlet....
gabokocka
Ne szívassál már, épp most fizettetek agyon egy top10-ben húzott futót.
Amadeus
Meg egy ezer yardos elkapót.

gabokocka
jól sikerült marketing.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Így van, csak a Friscónál felépítettek egy rendszert, amiben a ha a nagyanxám a futó, ő is fut 5 yardos átlaggal, ti meg draftoltatok egy futót az első körben. Nem tudom melyik a jobb ötlet....
gabokocka
Ne szívassál már, épp most fizettetek agyon egy top10-ben húzott futót.
Amadeus
Meg egy ezer yardos elkapót.
De ettől meg igaz amit írtam.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Így van, csak a Friscónál felépítettek egy rendszert, amiben a ha a nagyanxám a futó, ő is fut 5 yardos átlaggal, ti meg draftoltatok egy futót az első körben. Nem tudom melyik a jobb ötlet....
gabokocka
Ne szívassál már, épp most fizettetek agyon egy top10-ben húzott futót.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Való igaz, csak ahasonlat nem volt jó, akkor inkább a Titanst lehet alapnak venni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Így van, csak a Friscónál felépítettek egy rendszert, amiben a ha a nagyanxám a futó, ő is fut 5 yardos átlaggal, ti meg draftoltatok egy futót az első körben. Nem tudom melyik a jobb ötlet....
gabokocka
Mindkettő működhet! Szerencsére nem csak egy féle megközelítés létezik.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Így van, csak a Friscónál felépítettek egy rendszert, amiben a ha a nagyanxám a futó, ő is fut 5 yardos átlaggal, ti meg draftoltatok egy futót az első körben. Nem tudom melyik a jobb ötlet....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Nem szovivonek valasztottak. 😊
Hanem, mikent megmondta Gruden (GM), pont azt amit a Broncos GM, Elway is mondott. Egyben erdekes, mennyire is komoly amit a Chiefs offense mutatott tamadasban. Miszerint (megnevezve konkretan) a Chiefs offense a modern tamadofoci, ugyanolyan gyorsnak kell lenni, ugyanugy fel kell tenni minosegi, es gyors elkaposort. Ezt neveztek meg mint elsodleges szempont, az elso koros (es mas) elkapok kivalasztasanal.

Ami tanulsagos egyreszt. Az NFLben nem ulhetsz hatradolve, mert elmegy melletted a csoport es a liga. Masreszt igen erdekes lesz 3 (4? mivel nekem Herbert nagy kedvenc prospectem, megha nem is oskan vagyunk igy) ilyen komoly passzjatekkal rendelkezo csapat meccseit nezni sorozatban. Ha mukodni fognak, akkor a nyugati ponthaborus ovezetbe latogatni elmeny lesz. 😊
ulpianus
ilyenkor nyer a futójáték. Nagy évet várok Jacobstól.
Amadeus
Friscoban is azt hitték....
gordon
konkrétan super bowlt nyertek volna, ha futnak a döntőben 10 pontos előnyben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Nem szovivonek valasztottak. 😊
Hanem, mikent megmondta Gruden (GM), pont azt amit a Broncos GM, Elway is mondott. Egyben erdekes, mennyire is komoly amit a Chiefs offense mutatott tamadasban. Miszerint (megnevezve konkretan) a Chiefs offense a modern tamadofoci, ugyanolyan gyorsnak kell lenni, ugyanugy fel kell tenni minosegi, es gyors elkaposort. Ezt neveztek meg mint elsodleges szempont, az elso koros (es mas) elkapok kivalasztasanal.

Ami tanulsagos egyreszt. Az NFLben nem ulhetsz hatradolve, mert elmegy melletted a csoport es a liga. Masreszt igen erdekes lesz 3 (4? mivel nekem Herbert nagy kedvenc prospectem, megha nem is oskan vagyunk igy) ilyen komoly passzjatekkal rendelkezo csapat meccseit nezni sorozatban. Ha mukodni fognak, akkor a nyugati ponthaborus ovezetbe latogatni elmeny lesz. 😊
ulpianus
ilyenkor nyer a futójáték. Nagy évet várok Jacobstól.
Amadeus
Friscoban is azt hitték....
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Nem szovivonek valasztottak. 😊
Hanem, mikent megmondta Gruden (GM), pont azt amit a Broncos GM, Elway is mondott. Egyben erdekes, mennyire is komoly amit a Chiefs offense mutatott tamadasban. Miszerint (megnevezve konkretan) a Chiefs offense a modern tamadofoci, ugyanolyan gyorsnak kell lenni, ugyanugy fel kell tenni minosegi, es gyors elkaposort. Ezt neveztek meg mint elsodleges szempont, az elso koros (es mas) elkapok kivalasztasanal.

Ami tanulsagos egyreszt. Az NFLben nem ulhetsz hatradolve, mert elmegy melletted a csoport es a liga. Masreszt igen erdekes lesz 3 (4? mivel nekem Herbert nagy kedvenc prospectem, megha nem is oskan vagyunk igy) ilyen komoly passzjatekkal rendelkezo csapat meccseit nezni sorozatban. Ha mukodni fognak, akkor a nyugati ponthaborus ovezetbe latogatni elmeny lesz. 😊
ulpianus
ilyenkor nyer a futójáték. Nagy évet várok Jacobstól.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 876 — Circus Maximus
Nem szovivonek valasztottak. 😊
Hanem, mikent megmondta Gruden (GM), pont azt amit a Broncos GM, Elway is mondott. Egyben erdekes, mennyire is komoly amit a Chiefs offense mutatott tamadasban. Miszerint (megnevezve konkretan) a Chiefs offense a modern tamadofoci, ugyanolyan gyorsnak kell lenni, ugyanugy fel kell tenni minosegi, es gyors elkaposort. Ezt neveztek meg mint elsodleges szempont, az elso koros (es mas) elkapok kivalasztasanal.

Ami tanulsagos egyreszt. Az NFLben nem ulhetsz hatradolve, mert elmegy melletted a csoport es a liga. Masreszt igen erdekes lesz 3 (4? mivel nekem Herbert nagy kedvenc prospectem, megha nem is oskan vagyunk igy) ilyen komoly passzjatekkal rendelkezo csapat meccseit nezni sorozatban. Ha mukodni fognak, akkor a nyugati ponthaborus ovezetbe latogatni elmeny lesz. 😊

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
 www.youtube.com/watch?v=yd7qknTpurc
Amadeus
Azért ha nem is az összes prospectet, de legalább az első körbe vártakat igazán elküldhetnek vmi beszédtanárhoz a draft előtt. Szerintem nem volt olyan mondata az embernek amit értettem volna.
Levi
 www.youtube.com/watch?v=MoP4o6AFJjg

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 www.youtube.com/watch?v=yd7qknTpurc
Amadeus
Azért ha nem is az összes prospectet, de legalább az első körbe vártakat igazán elküldhetnek vmi beszédtanárhoz a draft előtt. Szerintem nem volt olyan mondata az embernek amit értettem volna.
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
A draft után nekünk volt legtöbb játékosunk routeren, gondolom ezért a kisebb UDFA aktivitás, illetve Mayock nyilatkozott egy olyat is, hogy azért nem akartak a draft végébe se húzni igazán, mert a rövid offseason miatt sokkal rosszabb a kései körös rookiek rosterre kerülési esélye. Gondolom UDFA kapcsán is így érzik.
K és LS is érkezett camp versenyre, ami jó sztem. Mindenhol kell a verseny!
Gondolom ez a TE is inkább PS jelölt és bíznak benne, h majd jövőre elő lehet venni a kalapból, amik Witten ismét nyugdíjba vonul 😊

Rookie számok is megvannak közben:
Ruggs - 11
Arnette - 20
Bowden - 33
Bryant - 89
Muse - 55
Simpson - 76
Robertson - 41

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
nem nagyon mentünk rá az UDFA-kra, pedig még lehetne igazolni. két UDFA-nk kapott eddig garantáltat, közülük Nick Bowers (TE, Penn State) kapta a legtöbbet, $100.000 garantáltat. a másik a long snapper az Ohio State-ről, de ő jóval kevesebbet kapott.

azt nem tudom, hogy miért pont Bowersre mentünk rá, amikor TE poszton ott van Waller, Moreau, Witten, Carrier, O'Leary.

choose life
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
az összes Arnette-re dobott passz a tavalyi szezonból

...
d3Y
Jó ez a video. Sebességgel nem látok komoly gondot, de büntikkel gond lehet, ha nem változtatnak a fogdosáson...nem tudom a gipsznek volt-e köze hozzá vagy sem...
Rolni
ő legalább nagykorúakat fogdos.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
az összes Arnette-re dobott passz a tavalyi szezonból

...
d3Y
Jó ez a video. Sebességgel nem látok komoly gondot, de büntikkel gond lehet, ha nem változtatnak a fogdosáson...nem tudom a gipsznek volt-e köze hozzá vagy sem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
 www.youtube.com/watch?v=yd7qknTpurc

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
az összes Arnette-re dobott passz a tavalyi szezonból

 www.youtube.com/watch?v=bipSHe2YZI8

reméljük ő jobb lesz, mint az utóbbi két Ohio State-ről jövő CB, Conley és Chekwa.

choose life
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
lehet gúnyolódni, de Gruden visszatérése óta tendenciózusan jó irányba megy a franchise egy fokozatos fejlődés mentén.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Arnette qrva jó lesz. A class legalulértékeltebb cornere volt nálam.
Bowden meg tényleg kvázi lakmuszpapírja lesz annak, hogy Gruden mennyire képes korszerű támadófootball-t játszatni.
empty taxi
jók leszünk, érzem!
Amadeus
Kérdés, hogy mire 😊
empty taxi
Amadeust ismerve SB győzelem a minimum! 😀
(Csak ez a fránya Carr)
Bruce
Van még 7 évünk rá. Nyugi.
Amadeus
Úgy lenne igazságos, ha 7 év múlva kirúgnák, jönne Dungy és SB-t nyerne egyből a csapattal. 😊
iktriad
Vagy 7 év múlva egy új szabály vitatható alkalmazása miatt elhasalnak a conf döntőben, kirúgják Grudent, megy a Tampába és Brady-vel legyőzi a Raiderst a SB-on

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear