Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 835 — Amerikai sportok rajongója
félig off (talán), de ezzel most találkoztam:

 www2.hm.com/hu_hu/search-results.html?q=raiders
Levi
Köszi a tippet, éltem vele.
Rendeltem egy kabátot meg egy kapucnis felsőt, van Nike-m, meg NE-m és Rebookom is de ez meglepően jó ár/érték arányú cucc. Jó minőség, pontos méretezés. Ha valaki gondolkodik rajta csak bátorítani tudom.
Surda
fuck it, rábeszéltetek, rendeltem én is. 😊
d3Y
Én Karácsonyra kaptam egy ilyen pulcsit, miután multkor kiszurtam meglepodve a boltban.😊
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
félig off (talán), de ezzel most találkoztam:

 www2.hm.com/hu_hu/search-results.html?q=raiders
Levi
Köszi a tippet, éltem vele.
Rendeltem egy kabátot meg egy kapucnis felsőt, van Nike-m, meg NE-m és Rebookom is de ez meglepően jó ár/érték arányú cucc. Jó minőség, pontos méretezés. Ha valaki gondolkodik rajta csak bátorítani tudom.
Surda
fuck it, rábeszéltetek, rendeltem én is. 😊
d3Y
😄 H&M-től kérek jutalékot!
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 625
félig off (talán), de ezzel most találkoztam:

 www2.hm.com/hu_hu/search-results.html?q=raiders
Levi
Köszi a tippet, éltem vele.
Rendeltem egy kabátot meg egy kapucnis felsőt, van Nike-m, meg NE-m és Rebookom is de ez meglepően jó ár/érték arányú cucc. Jó minőség, pontos méretezés. Ha valaki gondolkodik rajta csak bátorítani tudom.
Surda
fuck it, rábeszéltetek, rendeltem én is. 😊

choose life
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
félig off (talán), de ezzel most találkoztam:

 www2.hm.com/hu_hu/search-results.html?q=raiders
Levi
Köszi a tippet, éltem vele.
Rendeltem egy kabátot meg egy kapucnis felsőt, van Nike-m, meg NE-m és Rebookom is de ez meglepően jó ár/érték arányú cucc. Jó minőség, pontos méretezés. Ha valaki gondolkodik rajta csak bátorítani tudom.

Szerkesztette: Surda
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
 raiderswire.usatoday.com/2020/01/21/raiders-select-utah-state-qb-jordan-love-in-latest-cbs-sports-mock-draft/?fbclid=IwAR1FPVBW9f5MUZ_oVGa9FpbgiNF2aL5XM7VEXyG1Dg0Pzrlru0W3ofejEOg
Surda
Legalább hozna magával Vegasba egy kis muníciót:

 sportsnaut.com/2019/12/qb-jordan-love-among-four-utah-state-athletes-charged-with-marijuana-possession/

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
 raiderswire.usatoday.com/2020/01/21/raiders-select-utah-state-qb-jordan-love-in-latest-cbs-sports-mock-draft/?fbclid=IwAR1FPVBW9f5MUZ_oVGa9FpbgiNF2aL5XM7VEXyG1Dg0Pzrlru0W3ofejEOg
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
FUCK BRADY!!

 www.youtube.com/watch?v=ixloKY7HoWs
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
itt egy okos 😀

 twitter.com/BBQChiefs/status/1219412266073849857?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1219412266073849857&ref_url=https%3A%2F%2Fdailysnark.com%2Fraiders-fan-spotted-doing-chiefs-tomahawk-chop-chant-during-afc-championship%2F
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Ha véletlenül Brady ide igazolna, akkor én addig amíg ő játszik nem nézem a meccseinket.
Bruce
Hamar összetörik. 3. héten újult erővel nézheted!
TST
Inkább azt remélem, hogy ilyen hülyeséget nem csinálunk. 5 évvel ezelőtt ha idejött volna, akkor még örültem volna neki, de most már nem hiszem hogy sok erősítést jelentene.
Bruce
Draftolsz mögé egy prospectet, 2 év múlva átveszi a dolgokat. Nem kell túlgondolni. Mentornak jó lehet, plusz FA mágnes a faszi.
Amadeus
Attól még nekem lehet nem szimpatikus lépés. Carr mögé is lehet draftolni egy prospectet. LV egyébként is FA mágnes lesz.
A trottyos meg menjen máshová mentorkodni...
Bruce
Brady>Carr, mentornak is. Szvsz Carr beállna hisztibe, ahogy draftolunk valakit. Már tavaly is nyomta Kyler miatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 095 — Deion Sanders for president!
Ha véletlenül Brady ide igazolna, akkor én addig amíg ő játszik nem nézem a meccseinket.
Bruce
Hamar összetörik. 3. héten újult erővel nézheted!
TST
Inkább azt remélem, hogy ilyen hülyeséget nem csinálunk. 5 évvel ezelőtt ha idejött volna, akkor még örültem volna neki, de most már nem hiszem hogy sok erősítést jelentene.
Bruce
Draftolsz mögé egy prospectet, 2 év múlva átveszi a dolgokat. Nem kell túlgondolni. Mentornak jó lehet, plusz FA mágnes a faszi.
Amadeus
Talán jönne vissza Brown, meg a köcsög Gronk is. Jippijé!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Ha véletlenül Brady ide igazolna, akkor én addig amíg ő játszik nem nézem a meccseinket.
Bruce
Hamar összetörik. 3. héten újult erővel nézheted!
TST
Inkább azt remélem, hogy ilyen hülyeséget nem csinálunk. 5 évvel ezelőtt ha idejött volna, akkor még örültem volna neki, de most már nem hiszem hogy sok erősítést jelentene.
Bruce
Draftolsz mögé egy prospectet, 2 év múlva átveszi a dolgokat. Nem kell túlgondolni. Mentornak jó lehet, plusz FA mágnes a faszi.
Amadeus
Attól még nekem lehet nem szimpatikus lépés. Carr mögé is lehet draftolni egy prospectet. LV egyébként is FA mágnes lesz.
A trottyos meg menjen máshová mentorkodni...
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Ha véletlenül Brady ide igazolna, akkor én addig amíg ő játszik nem nézem a meccseinket.
Bruce
Hamar összetörik. 3. héten újult erővel nézheted!
TST
Inkább azt remélem, hogy ilyen hülyeséget nem csinálunk. 5 évvel ezelőtt ha idejött volna, akkor még örültem volna neki, de most már nem hiszem hogy sok erősítést jelentene.
Bruce
Draftolsz mögé egy prospectet, 2 év múlva átveszi a dolgokat. Nem kell túlgondolni. Mentornak jó lehet, plusz FA mágnes a faszi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Ha véletlenül Brady ide igazolna, akkor én addig amíg ő játszik nem nézem a meccseinket.
Bruce
Hamar összetörik. 3. héten újult erővel nézheted!
TST
Inkább azt remélem, hogy ilyen hülyeséget nem csinálunk. 5 évvel ezelőtt ha idejött volna, akkor még örültem volna neki, de most már nem hiszem hogy sok erősítést jelentene.
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ha véletlenül Brady ide igazolna, akkor én addig amíg ő játszik nem nézem a meccseinket.
Bruce
Hamar összetörik. 3. héten újult erővel nézheted!
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Ha véletlenül Brady ide igazolna, akkor én addig amíg ő játszik nem nézem a meccseinket.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/1218748446754078720/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1218748446754078720&ref_url=https%3A%2F%2Fraiderforums.com%2Fviewtopic.php%3Ff%3D3%26t%3D16443%26view%3Dunread%23unread

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 095 — Deion Sanders for president!
Jön Brady és nincs kifogás.
Amadeus
Azt hittem Reggie-vel a kukázást is dobtuk!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Jön Brady és nincs kifogás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ha nem akarunk "beállni a sorba" - és hát ez nem szokásunk - akkor a KC ellen pont ez az old school futásorientált játék lehet a legkellemetlenebb számukra. A Titans jól csinálta majdnem 2 egész negyedig.
Azért örülök a 9ersnek, hogy bekerültek mert a KC ellen több esélyük van szerintem mint a GB-nek.
TST
A Titans pédájával nem pont azt cáfolod, hogy a nem beállni a sorba működik a Chiefs ellen?
Levi
Hát az van, hogy idáig a KC offense megállíthatatlan. Ha az ellenfél nem tudja megállítani őket egyszer se, akkor kár bármiről beszélni. És itt jön az, hogy kell egy D, ami remélhetőleg a 9ersnek megvan (nemsokára kiderül) és abban az 50 mp-ben limitálja a KC-t. Ezenkívül pedig a padon kell tartani őket futással. Szóval a Mahomes futott TD-ig a Titans marha jól csinálta amit csinált és ebből kiindulva lehet esélye 9ersnek.

Ha minden jól megy a Gruden által megálmodott Offense a kövi szezonra létrejön és erősödik a rengeteg cap space miatt a D, és akkor talán, TALÁN lehet minimális esélyünk ellenük. Legalább a reguláris szezonban.

Szerkesztette: TST
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Ha nem akarunk "beállni a sorba" - és hát ez nem szokásunk - akkor a KC ellen pont ez az old school futásorientált játék lehet a legkellemetlenebb számukra. A Titans jól csinálta majdnem 2 egész negyedig.
Azért örülök a 9ersnek, hogy bekerültek mert a KC ellen több esélyük van szerintem mint a GB-nek.
TST
A Titans pédájával nem pont azt cáfolod, hogy a nem beállni a sorba működik a Chiefs ellen? Hiába működik tökéletesen Gruden futásorientált+rövid passzos game planje, ha eleve halálra van ítélve azáltal, hogy max 30 pontot tud feltenni. Bejön Mahomes a 4. negyed végén és 50 mp alatt megdobja a 36. pontot a Chiefsnek.

A 9ers amúgy ebből a szempontból valóban jó, hogy bejutott a döntőbe, mert betekintést nyújthat a jövőnkbe. Gruden rendszere elég hasonló Shanahanéhez, szal ha minden összejön kb. ugyanolyan csapat leszünk mint most a 9ers. Ha őket is viszonylag könnyen outscoreolja a Mahomes+Reid duó, akkor sanszos, hogy az elkövetkező években max a wc lehet a cél és a főcsoport döntőben meg kiszopunk a Chiefstől.
Levi
A SF-nek szvsz egyetlen jó esélye van a KC ellen, mégpedig ugyanaz az izomfoci, mint amit a Green Bay ellen nyomtak.

Csak az irányító képességei miatt még az sem elég, hogy a fronttal rádöntöd a falat az irányítóra (Rodgerst ezzel megették önmagában), mert Mahomes kimozgásait is meg kell akadályoznod, aki a futásból legpontosabban dobó irányító.

Ha a Niners ezt megoldja, akkor kerül át a térfelükre az előny, mert a KC frontja a Niners gépezetével szétfutható. A SF run brigádja nem egyszemélyes, mint Henry és nem is belül mennek, ahol Chris Jones van, hanem a külső zónákat blokkolják. Csak így irányíthatja a meccset a SF.

A legnagyobb probléma a szempontjukból az, hogy a KC offense sebességére nem tud reagálni a sec-jük és Reid sztem nagyon sok reverse-t és screen-t fog betenni. Kérdés, hogy Warnerék ezekre hogyan érnek ki.

Nektek ebből annyi fontos, hogy a Raiders védelem mikor lesz nem ementáli, amin átgyalogolsz 1 perc alatt. Mert a KC-t csak kiváló védelmek tudják limitálni és akkor kerülnek bajba, ha az ellenoldalon van egy óraevő OFF, amir Gruden rendszere kétségkívül alkalmas.

OFF: A legérdekesebb SB-ek egyike lesz ez szerintem, mert kb a két csapat rendszerei mintha egymás ellen lennének elméletben kitalálva.
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Ha nem akarunk "beállni a sorba" - és hát ez nem szokásunk - akkor a KC ellen pont ez az old school futásorientált játék lehet a legkellemetlenebb számukra. A Titans jól csinálta majdnem 2 egész negyedig.
Azért örülök a 9ersnek, hogy bekerültek mert a KC ellen több esélyük van szerintem mint a GB-nek.
TST
A Titans pédájával nem pont azt cáfolod, hogy a nem beállni a sorba működik a Chiefs ellen? Hiába működik tökéletesen Gruden futásorientált+rövid passzos game planje, ha eleve halálra van ítélve azáltal, hogy max 30 pontot tud feltenni. Bejön Mahomes a 4. negyed végén és 50 mp alatt megdobja a 36. pontot a Chiefsnek.

A 9ers amúgy ebből a szempontból valóban jó, hogy bejutott a döntőbe, mert betekintést nyújthat a jövőnkbe. Gruden rendszere elég hasonló Shanahanéhez, szal ha minden összejön kb. ugyanolyan csapat leszünk mint most a 9ers. Ha őket is viszonylag könnyen outscoreolja a Mahomes+Reid duó, akkor sanszos, hogy az elkövetkező években max a wc lehet a cél és a főcsoport döntőben meg kiszopunk a Chiefstől.

Szerkesztette: Levi
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Mayock szerint Carr nagyot lépett előre idén. Én nem így gondolom.
Amadeus
Lépett előre egy nagyot szezon közben, aztán a végére elfogyott, mint a csapat is.
A kérdés, hogy ez a "nagy" lépés elég-e nekünk? Ha nem, akkor meg hogyan, mikor lehet lecserélni?

Amúgy van érdekes kérdésem?
Szerintetek Carr mennyivel nézne ki jobban Kis Shanny alatt?
Franchise QB-nak festene Andy Reid kezei alatt?
Ki a fontosabb: Reid vagy Mahomes?
Mahomes akkor is így szárnyalna, ha mondjuk Gruden draftolja bármilyen csapathoz és fejleszti?
Rolni
Szerintem nem.
Nyilván Mahomes tehetsége megkérdőjelezhetetlen. Szerintem Gruden alatt is jó lenne, de nem ilyen jó. Gruden konzervatív és más típusú "alapanyag" kell neki mivel merőben másképp gondolkodik. Aki Grudennél sikeres lehet/lesz az máshol nem biztos, hogy jó lenne és fordítva. Mivel mindenki más és más, és igaz ez az edzőkre és játékosokra, nem lehet megmondani. Én nem vágom annyira ezt a témát, de azért láttunk már jó sok példát arra, hogy játékosok néhány csapatban szenvednek aztán meg kivirágzanak.
Akkor jó, ha az edző tisztában van az erősségeivel (és gyengeségeivel IS!) és szakmai alapon épít. Reid ezt tök jól csinálja. Már az Eaglesben is ott volt egy McNabb aki szintén futkorászós QB volt (nyilván nem annyira mint Patrick). Egy atom atletikus szélvész gyors játékot talált ki (Én nem tudom hogy, hülye vagyok hozzá...).
Kicsit ahhoz tudnám hasonlítani amikor a Golden State Warriros berobbant az NBA-be a tripla dobásaival. Képesek 1 negyed alatt akár 60 pontot szerezni. A KC is csak nem 60 hanem 28 pontot, amit a két szép szemeinkkel is láthattunk. Fuck...

Ha nem akarunk "beállni a sorba" - és hát ez nem szokásunk - akkor a KC ellen pont ez az old school futásorientált játék lehet a legkellemetlenebb számukra. A Titans jól csinálta majdnem 2 egész negyedig.
Azért örülök a 9ersnek, hogy bekerültek mert a KC ellen több esélyük van szerintem mint a GB-nek. Nyílván a 9ers ARoddal lenne a tökéletes mert Ő kibaszott okos QB.
Na mind1, meg kell erősíteni az LB sort, - nembaj ha inkább statikus és erős a DL sor ha az LB-k meg a SEC be tudja játszani a pályát - és kell még egy erőfutó Jakobsz mögé/mellé és futni kell a KC ellen. Mivel ebbe az irányba ment el a csapatépítkezés ezt kell csinálni.
Futni, futni és futni. Hosszú passzok sajnos nem lesznek mert Carr fosik a PA-től. 😕

Na mind1. A kérdésedre válaszolva Rolni nem hiszem, hogy ugyanolyan jó lenne Mahomes mint a KC-ban. 😊

Szerkesztette: TST
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Mayock szerint Carr nagyot lépett előre idén. Én nem így gondolom.
Amadeus
Lépett előre egy nagyot szezon közben, aztán a végére elfogyott, mint a csapat is.
A kérdés, hogy ez a "nagy" lépés elég-e nekünk? Ha nem, akkor meg hogyan, mikor lehet lecserélni?

Amúgy van érdekes kérdésem?
Szerintetek Carr mennyivel nézne ki jobban Kis Shanny alatt?
Franchise QB-nak festene Andy Reid kezei alatt?
Ki a fontosabb: Reid vagy Mahomes?
Mahomes akkor is így szárnyalna, ha mondjuk Gruden draftolja bármilyen csapathoz és fejleszti?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Mayock szerint Carr nagyot lépett előre idén. Én nem így gondolom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Azért az LB sornak évek kemény munkája kellett, hogy elérjék ezt az eredményt.