NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 096 — Deion Sanders for president!
Josh Jacobs

 silverandblacktoday.com/2020/01/14/jacobs-wins-offensive-rookie-of-the-year-honors-from-football-writers/
Surda
Nagy öröm a srác!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Denzelle Good 1év 2,3M, amiből 1,4M garantált és a max összeg 3,3M játékidős incentivekkel...
Inkább erős depth deal ez szerintem, mint Gabe helyére kezdő deal

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Elvileg Rod hozzátok jön Dline coachnak.
Cowboykarcsi90
 www.dallascowboys.com/news/rod-marinelli-expected-to-join-raiders-staff
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 167 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Elvileg Rod hozzátok jön Dline coachnak.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Josh Jacobs

 silverandblacktoday.com/2020/01/14/jacobs-wins-offensive-rookie-of-the-year-honors-from-football-writers/
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Remélem időben helyére kerül a tető és nem kell még egy évet Oaklandben lehúzni.
Amadeus
ne izgulj, ott tető nélkül sem fog fázni Carr 😀
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Remélem időben helyére kerül a tető és nem kell még egy évet Oaklandben lehúzni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
...
Leírta azt is, hogy nyomás ellen mennyivel pontosabban és hatékonyabban dolgozik, mint korábban, de azt is elmondja, hogy a szezon közepi 5 meccses streak során jobban festett, mint valaha korábban, de ezt leszámítva idegesítően korán képes feladni playeket, utakat és vannak komolyan fejvakarós húzásai.
...
Rolni
Ezen nyilván nem segített, hogy a láb és háttörése után kapott két rookie-t a fal szélére.
Amíg bízik a falban, már-már a 2016-os évet idézi, de ha egyszer megütik, jön a kapkodás és valóban feladja a play-t, de továbbra is szeretne a nap hőse lenni, ebből pedig jönnek a hülye megoldások.
Én továbbra is azt mondom, hogy egy WR, aki állandó figyelmet igényel, megzavarná annyira a védelmeket, hogy Carr könnyebben és gyorsabban találjon üres embert, de nyilván fejben is vannak javítani valók.
Ha már itt tartunk, DeFilippo éppen elérhető...
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Ted Nguyen írt egy cikket az Athletic felületére, amiben Carr idei játékát elemzi.
Szerinte AB kiesése és a sok WR sérülés miatt nem lehet sajnos Carr-t teljesen jól megítélni ez az év alapján sem.

Azt gondolja egyébként, hogy Carr remekül ismeri és érti Gruden rendszerét, nagyon jól látja a futási elképzeléseket és rendre jól hív át playeket a LOS-nál. Emiatt a rutin, ismeret miatt nagyon nehéz lenne szerinte olyan veterén QB-t hozni, aki 2020-ban upgrade lenne.

Ettől függetlenül leírja és több példával bemutatja, hogy sokszor túl gyorsan megy végig a readeken Carr és azelőtt dönt a checkdown előtt, hogy a hosszabb route-okat megfuthatnák az elkapói. Kiemeli azt is, hogy bár javult PA terén, még mindig nem elég otthonos ebben, nem elég jó a fake move sem, nem hiszi el a D, hogy futni fogunk belőle. Ezen sokat kellene dolgoznia szerinte.

Leírta azt is, hogy nyomás ellen mennyivel pontosabban és hatékonyabban dolgozik, mint korábban, de azt is elmondja, hogy a szezon közepi 5 meccses streak során jobban festett, mint valaha korábban, de ezt leszámítva idegesítően korán képes feladni playeket, utakat és vannak komolyan fejvakarós húzásai.

Aztán jöttek a "tét" meccsek és a hideg meccsek és lefőtt a kávé és bár team sportról beszélünk az 1-10-es hideg idős mutató azért már valami. Szerinte komolyan foglalkozni kellene ezzel a hidegben játszassal is vmi szakember segítségével.

Drafttal kapcsolatban azt írja, hogy Burrow és Tua esélytelen, a többi emberben pedig nem látja a biztos upgrade lehetőségét egyenlőre.

Magyarul a konklúzió igazából az, hogy nem igen tudunk 2020-ra upgradet szerezni...

Szeritem erősíteni kell a rostert és berobogni Vegasba egy PO esélyes csapattal, aztán majd lehet terveket szőni egy '21-es, '22-es QBotF draftra...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Na akkor ennyi volt a Simmons draft esélye. Valszeg a Panthers kiviszi előttünk...
Bruce
Eddig is necces volt, most még neccesebb...majd kiderül...sztem kimegy top 10-ben
Kenneth Murray is remek fogás lehet és Ő inkább MLB amúgy...
Muszáj lenne FA-ról hozni egy impact LB-t, nem lehet csak a draftra hagyatkozni.

Cory Littleton remek fit lenne WLB posztra és igazi mai every down LB-nk lenne végre. Baromi drága lesz és sok érdeklődő is lesz körülötte, ha piacra kerül...

Joe Schobert is jó fit lenne és stabil pontja lehetne a LB sornak középen. Itt is kérdés, hogy piacra jut-e és mennyi helyre hívják majd.

Nick Kwiatkoski is megérhet egy próbát, Ő is mehetne középre nálunk, de azért nem lennék teljesen nyugodt, ha egy ennyire keveset bizonyított emberre bíznánk a dolgokat. Ha visszaigazolja a Bears akkor meg Danny Trevathan kerülhet a piacra, aki középre stop gap jelleggel jó lehet akár...

Mychal Kendricks lehetne sztem egész biztonságos megoldás OLB posztra pár évre.

Nick Vigil már erősen kérdéses emberke, de PG ismeri lehet érdemes megnézni mit tudna nálunk OLB-ként.

Patrick Onwuasor is megérhet egy erősebb elemzést WLB posztra a stábtól, bár idén PFF nagyon lehúzta pl.

Sean Lee lenne még stop gap jelölt, főleg, hog Marinelli érkezett a stábba.

Amúgy én Will Compton-t visszahoznám biztonsági opciónak, megdolgozott érte.


Valami ilyesmit el tudnék képzelni, mert a Littleton és Schobert leigazolások szerintem túl drágák lennének Gruden&Co elképzelései szerint:

Cut Tahir Whitehead
Resign Will Compton 1 évre olcsón
Resign Nicholas Morrow, de csak 1 minimum közeli évre és nem RFA tenderre
Keep Marquel Lee egyenlőre, mert idén sokat nem láttunk belőle sajnos.

Sign Nick Vigil egy korrekt közepes távú WLB pénzre...ott lenne mögötte Morrow
Sign Sean Lee, mint stop gap SLB posztra...ott lenne mögötte M.Lee
Draft Kenneth Murray MLB of the future szerepre és ha kell Compton bedobható a kezdőbe az elején
Ezek után pedig a 3. vagy 4. körben próbálnék még egy gyors LB draftolni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 twitter.com/victafur/status/1217272473617489921?s=21

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Na akkor ennyi volt a Simmons draft esélye. Valszeg a Panthers kiviszi előttünk...
Bruce
MLB kell nekik
Amadeus
Nincs már ilyen, hogy MLB. Olyan játékos kell, aki be tudja játszani a pályát, jó futás ellen is és passz ellen is.
Bruce
Amúgy belőlük kinézek egy QB picket is. Nem kell aggódni.

Gondolj erősen Simmonsra és ott lesz 1/12-re.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Na akkor ennyi volt a Simmons draft esélye. Valszeg a Panthers kiviszi előttünk...
Bruce
MLB kell nekik
Amadeus
Nincs már ilyen, hogy MLB. Olyan játékos kell, aki be tudja játszani a pályát, jó futás ellen is és passz ellen is.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Na akkor ennyi volt a Simmons draft esélye. Valszeg a Panthers kiviszi előttünk...
Bruce
MLB kell nekik

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Na akkor ennyi volt a Simmons draft esélye. Valszeg a Panthers kiviszi előttünk...
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 twitter.com/VicTafur/status/1217186769323450368?s=19

 twitter.com/VicTafur/status/1217187349005619200?s=19

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Buckner úgy festett jól kijön a srácokkal, de én nem voltam hanyatt esve tőle. Azon túl, hogy meccs előtt jól pörgette őket nem tudom mit csinált...persze nem is nagyon lehet ezt megítélni innen.
Hurst és Hall nekem nem ugrott eleget 2. évükre, ahogy Key sem...

Mindentől függetlenül egy ilyen érkező mellett nem lehet bánni sztem Buckner elküldését. Rod Marinelli komoly szakember/szaktekintély, amennyire földi halandóként innen meg tudom ítélni a liga egyik legjobb DL szakija.
Gruden alatt ass.HC is volt amúgy és a Lions HC posztjára cserélte aztán le a DL edzői posztot.
Ezzel amúgy házon belülre került egy DC tapasztalattal is bőven rendelkező ember PG alá...

Nem bánnám, ha Byron Jones követné 😊
Maliek Collins is csatlakozhat esetleg vagy akár R.Quinn is egy utolsó körre...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
ha minden igaz Rod Marinelli érkezik. Monte Kiffin és Gruden alatt volt Dline edző Tampaban, minden idők egyik legjobb védőfalát edzette. Kíváncsi vagyok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Brentson Buckner DL edző kirúgva... ő vitte el a balhét Guenther helyett?
peterbadbone
érthetetlen, kiváló munkát végzett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Brentson Buckner DL edző kirúgva... ő vitte el a balhét Guenther helyett?

több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Clemson Raiders:

1.Cin - Joe Burrow QB LSU
2.Was - Chase Young DE Ohio State
3.Det - Andrew Thomas OT Georgia
4.NYG - Jeff Okudah CB Ohio State
5.Mia - Tua Tagovailoa QB Alabama
6.LAC - Tristan Wirfs OT Iowa
7.Car - Derrick Brown DT Auburn
8.Ari - CeeDee Lamb WR Oklahoma
9.Jax - Justin Herbert QB Oregon
10.Cle - Jedrick Wills OT Alabama
11.NYJ - Jerry Jeudy WR Alabama
12.LV - Isaiah Simmons LB Clemson
13.Ind - Javon Kinlaw DL South Carolina
14.TB - Grant Delpit S LSU
15.Den - Kristian Fulton CB LSU
16.Atl - A.J Epenesa DE Iowa
17.Dal - Trevon Diggs CB Alabama
18.Mia - Henry Ruggs III WR Alabama
19.LV - Tee Higgins WR Clemson

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
 twitter.com/JReidNFL/status/1216385702499430401

na ilyen figurák hiányoznak nagyon a védelemből. a pótlásukat kezdhetnénk mondjuk Simmonsszal.
d3Y
Littleton FA-ról, aztán Simmons a draftról!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
 twitter.com/JReidNFL/status/1216385702499430401

na ilyen figurák hiányoznak nagyon a védelemből. a pótlásukat kezdhetnénk mondjuk Simmonsszal.
d3Y
eljött a 4-3 fit LB-k aranykora.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 625
 twitter.com/JReidNFL/status/1216385702499430401

na ilyen figurák hiányoznak nagyon a védelemből. a pótlásukat kezdhetnénk mondjuk Simmonsszal.

choose life
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 262 — Keep pounding
JG semmivel nem jobb Carrnál, sőt, egyszerűen Shanny zsenialitása teszi naggyá.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.