Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/AdamSchefter/status/1167474823523721218?s=19

Wow. Erős kezdés.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Amúgy szerintetek az hogy 5 udfa is keretre kerülhet Mayock jelenlétének köszönhető vagy ennyire szar a keret?
Levi
attól függ milyenek azok az udfa-k. Ha Curt Warner, Wes Welker, Arian Foster, Chris Harris, Antonio Gates és Michael Bennett azok az udfa-k, akkor Mayock érdeme.
Ha viszont 5 campbody is rosterre kerül, akkor az egy kritika a keretre nézve.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Amúgy szerintetek az hogy 5 udfa is keretre kerülhet Mayock jelenlétének köszönhető vagy ennyire szar a keret?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
ne lepődjetek meg, ha P.J. Hall nem lesz rosteren.

Reggie McKenzie 2. körös pickjei: Menelik Watson, Derek Carr, Mario Edwards Jr, Jihad Ward, Obi, PJ Hall.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ami nekem a TC, preseason meccsek és a HK kapcsán új információ volt:

1, Úgy fest mégsem olyan diszfunkcionális a csapat vezetése, mint gondoltam vagy mint volt tavaly ilyenkor. Eddig úgy tűnik ez a Mayock GM húzás működhet, mert a GM és a HC között van megfelelő kommunikáció és közös munkavégzés folyik. A tavalyi kapkodás, csapkodás után egy elég összeszedett offseasonon van túl a csapat, amiben a legnagyobb vihar az AB féle média hisztéria volt és persze tavaly ilyenkor nem tudtunk még a Mack, Cooper cserékről vagy a veterán visszavonulásokról, de egyenlőre úgy fest, hogy a csapat megvette amit Gruden és Mayock árul. Ez mindenképpen pozitív szerintem.

2, Gruden bírja a csapat támogatását és jó a kapcsolata a játékosokkal. Sok betekintést nem engedett a csapat a HK-nak és a nézőknek (nagyon helyesen), de abból amit láttunk nekem az jött le, hogy Gruden a kihagyás és a nagyobb korkülönbség ellenenére továbbra is olyan edző aki képes ezeket a srácokat felpörgetni, aki képes vezetni egy csapat tesztoszterontól fűtött embert. Továbbra sem tudjuk mennyire up to date a rendszere és a playcalling, ezzel várni kell a rendes szezonig, de azért tavaly nekem voltak kérdéseim azzal kapcsolatban mennyire van meg neki az öltöző...

3, Derek Carr minden riport szerint remekül néz ki és az az egy drive igen pofás volt. Persze nála a komoly kérdés a live pressure kapcsán érkezik majd, de egyenlőre lehet kapaszkodni a "második éve a rendszerben jön a komoly előre lépés, mint 2016-ban" felvetésben. Ez adja az okot a bizalomra a szezon kapcsán. A csapat addig megy, amíg Derek Carr viszi őket. Vannak fegyverei, jól ismeri és átlátja a rendszert nincs semmilyen kibúvó oda kell pakolnia. Márpedig, ha Carr robbant, akkor szerintem a pozitív mérleg és akár WC hely is benne van a pakliban. Cserében, ha Carr a tavalyi szintet hozza, akkor viszont simán ott vagyunk megint a 4-8 W tartományban és a kell egy franchise QB kérdéskörnél. Vízválasztó szezon ez Carr számára.

4, Az OL annak ellenére jobban fest, hogy OG poszton komoly kérdőjelek vannak eltiltás és sérülés miatt. Meglátjuk mennyire a vanilla preseason védelmeknek köszönheti ezt Cable, de voltak igen értelmes driveok blokkolás szempontból rendszeresen. Én továbbra is tartok a fal és Cable munkájától, de bízni azért lehet T.Brown és Hudson liga szinten is erős produkciójára, Miller 2. éves ugrására és az OG poszt elfogadható játékára. Ha összeomlik a fal Carr körül, akkor nem hiszem, hogy sikerek várhatóak, de azt gondolom nem kell elit fal sem a sikerekhez.

5, Támadó oldalon maradva mind WR, mind RB, mind TE poszton vannak olyan játékosaink, akik komoly missmatch lehetőséget jelentenek. A TE egység rutintalansága ellenére is kijelenthető, hogy szerintem a legutóbbi Gruden idők óta nem volt ilyen jó minőség és mélység skill posztokon a csapatnál. Ami külön tetszik, hogy elkapó és futó posztokon is igen sokoldalú, jól "keverhető" játékosaink vannak és nagyon sokféleképpen tudunk majd azonos personel-ből dolgozni.

6, Védelemben preseasonhoz képest sok blitzet láttunk, amire PG olyasmit nyilatkozott, hogy gyakorolni akarták kicsit ezt is, hogy a kommunikáció itt is rendben legyen. Sok új kezdőnk lesz, nagyon fontos a megfelelő kommunikáció. Eddigi információk alapján végre vannak vezéregyéniségek a védelemben és van rendes kommunikáció is. Burfict, Joyner és Abram tűnnek fontos láncszemeknek egyenlőre. Burfict egészsége/tartóssága és Abram rookie mivolta (mekkora lesz neki a valódi live action) hordoz kockázatokat, de megvan az esély arra, hogy egy jól szervezett egységet küldjön PG pályára már az első hetekben is.

7, Sokkal gyorsabb a védelem, mint volt a megelőző években. A secondary végre NFL szinten van sebességben és ez kulcs fontosságú ahhoz, hogy egyáltalán eséllyel léphessünk pályára egy Chiefs vagy Chargers ellen.

8, Futás elleni védelem elég jónak tűnik egyenlőre, de a pass rush szerintem a mostani szezonban is problémás lesz. Nem látom a kereten a 10+ sackes embert, azt aki folyamatos nyomás alatt tudja majd tartani az irányítókat. Persze team effort ez, de kell veszélyes egyén is. Key eddig bíztató, de leginkább a tavalyi borzalomhoz képest. Ferrell megmutatta, hogy erős, eszes srác és nagyon jól indul a snapeknél, de azért egyenlőre nem mutatott olyat, ami miatt a kétkedők elhalkulhatnának. Mayowa semmit nem mutatott, Crosby eltörte a kezét és rookie, szóval azért a DE egységben nem látom komoly pass rush veszélyt. Nagyon sok (túl sok) kellene szerintem a Hankins-Hurst párostól és a mélységtől DT poszton, ha jó pass rusht akarunk.


A szezon előtt most azt gondolom, hogy:

1, Gruden és Carr számára tulajdonképpen papíron minden adott ahhoz, hogy a liga első felébe tartozó egységet működtessenek. Ha nem sikerül ezt összehozni akkor LV-ben megint reboot kell, új faledzővel és új QB-val.

2, Gyors a secondary, javul a run D, de komoly pass rush nélkül továbbra is égetni fognak minket a jó QB-k. Márpedig játszunk 2-szer Mahomes, 2-szer Rivers ellen és játszunk Rodgers, Watson, Stafford ellen is, valamint Darnold, Foles és Cousins se lebecsülendő. Mariota, Turbo, Dalton, Brissett vagy Flacco nem fog éjszakánként fenntartani, de NFL irányítók ők is és a hibákat tudják büntetni.

3, Minden meccsen fontos lesz, hogy az offense jól induljon és megbízható módon hozza a pontokat és használja az órát. A védelem nem fog meccseket nyerni, de remélhetőleg igazán elveszíteni sem.

4, Az egyik legsötétebb lova vagyunk az idei alapszakasznak. A pakliban a "maradunk a posványban"-tól a komolyan meglepjük az NFL-t is benne van. A kulcs Carr, Gruden és az OL.

5, A mi sorsolásunk a legrosszabb az egész NFL-ben és mivel tavaly igen gyengék voltunk nehéz lenne túl pozitívan tippelni a szezonra vonatkozóan, de azért megpróbálom én is.

Week 1 otthon a Denver ellen: W
Hozni kell, ha bármit szeretnénk idén. Új stáb van odaát, komoly kérdés az OL és a QB kapcsán, rendes hazai meccs, nincs mese.

Week 2 otthon a Chiefs ellen: L
A Chiefs nem gyengült tavalyhoz képest, sőt. Ebből lehet csak kiindulni és egyenlőre túlzó optimizmus lenne ide W-t tenni szerintem.

Week 3 idegenben a Vikings ellen: L
A Vikings is erős négy meccsel nyitja a szezont, mi vagyunk benne a könnyű meccs, szóval esetleg bealudhatnak, de Zimmer szerintem nem az a fajta edző aki ezt hagyja. Kemény az a védelem és a támadó egységük se leírható szerintem.

Week 4 idegenben a Colts ellen: W
A Colts rostere igen jó, de szerintem nem tudják Luck visszavonulását állva kihordani. Kvázi csere QB ellen fogunk játszani, ezt hozni kell.

Week 5 otthon, de mégse a Bears ellen: W
Ez az első szerintem meglepő tippem. Megmondom őszintén, hogy a Bears kapcsán idénre visszaesést várok. Nem hiszem, hogy a védelem annyira jó tud maradni, mint tavaly voltak. Nem hittem még el, hogy Turbo képes a hátára kapni a csapatot és nyerni. Tavaly az egyik legkönnyebb sorsolásuk volt, ami idén sokkal nehezebb lesz. Ezzel együtt Mack lebonthatja egyedül az OL-t, de Grudentől giga gameplant várok, vért fog itatni mindenkivel, mert az egója nem bírná el ha Mack egyedül hazavágná főműsoridőben.

Week 6 bye: azt mondom, hogy 3-2-es rajttal ülünk le szusszanni.

Week 7 idegenben a Packers ellen: L
Rodgers az azért még Rodgers.

Week 8 idegenben a Texans ellen: W
Egyszerűen nem tűnik félelmetesnek a Texans még Watsonnal sem. Az OL, a futó kérdés...másik oldalon Clowney helyzete, Watt tartóssága...és a teljes BOB HC-GM káosz...

Week 9 otthon a Lions ellen: W
Hozni kell! A második heti Chiefs zakó óta nem játszott hazai közönség előtt a csapat, ez akkora lökést ad, ami elég lehet a Lions ellen.

Week 10 otthon a Chargers ellen: L
Rövid héten, erős meccs után fogadjuk Riverst aki addigra kiegészül Gordonnal és hengerel.

Week 11 otthon a Bengals ellen: W
Új stáb, necces OL és sok belső infó a csapatról még mindig PG kapcsán, ráadásul több idő lesz készülni a Chargers meccs után.

Week 12 idegenben a Jets ellen: W
A Jets szerintem lehet meglepi csapat idén. Megelőlegezem Gase-nek, hogy dob egyet Darnold-on és erős O-t rak össze, Williams pedig általában harapós védelmeket épít, de mi 6-4-el állunk, felcsillan a PO esély és eddigre az OL teljes erővel fut, mert Gabe visszatért és belerázódott.

Week 13 idegenben a Chiefs ellen: L
Lásd week 2.

Week 14 otthon a Titans ellen: W
Ismét itthon, ismét egy kemény összecsapás. Carr szerintem jobb irányító, mint Mariota és ez eddigre mindenki számára egyértelmű lesz, ez pedig billenti a mérleg nyelvét.

Week 15 otthon a Jaguars ellen: L
A Jaguars védelme megint menni fog most, hogy lesz támadó egység is. Foles komoly előre léps Bortles-hez képest és Fournette is dobbantani fog idén az "új" offenseben, miután rendezte a sorait az offseasonban.

Week 16 idegenben a Chargers ellen: L
Eddigre a Chiefs szerintem viszi a csoportot és a Chargers fut a WC helyért. 1-2 győzelemmel előttünk vannak, de baromi komolyan fogják venni a meccset, mert más csapatokkal is futják a versenyt ugye. Eddigre Derwin James visszatérhet esetleg, ami komoly lökést adhat a D-nek.

Week 17 idegenben a Broncos ellen: W
Eddigre Flacco a padon ül és megnézik mit tud Lock. Gruden hajtja a fiúkat a pozitív mérleg felé és a jó szezon zárás felé, így elhozzák a W-t.


A szezont a csapat 9-7-el zárja az AFC West harmadik helyén.

A szezon során kiderül, hogy Carr valóban fr.Qb és lehet rá építeni. Az OL erőn felül teljesít, de végre Gruden meglépi az OL edző cserét, ami megalapozza a további fejlődést LV-ben.
A védelemben a fiatalok szépen fejlődnek, jól beilleszkednek és kirajzolódik a további fejlesztési irány is.
Indulhat a 2020-as offseason 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
W: Den H, Indy A, Det H, LAC H, Cin H, NYJ A, Ten H, Jax H, Den A

?: HOU A

L: KC A, Min A, CHI London, Packers A, KC A, LAC A

10-6/9-7/8-8 szerintem.

Amúgy Peterman kéne back upnak, nem Glennon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Mivel egy egész drive-ot játszottak csak a kezdők előszezonban, így elég nehéz hosszútávú következtetéseket levonni, de az legalább biztató volt.
Carr láthatóan magabiztosabb. Ha igaz, amit mond, hogy jobban átlátja a védelmeket és tényleg komfortosabb neki az offense a második évben - és a Musgrave-es második évből kiindulva -, az új fegyverekkel szerintem pontban nem lesz hiány.

Az első hét után lehet majd rendesen jósolni, hogy komoly pass rush ellen, két kieső kezdő falemberrel mit tud a támadóegység.
A védelem a kérdés, ha megfelelő pontelőnyt tudnak biztosítani a támadóknak és nem az eredmény után kell futni, szerintem egy wild card helyért is harcban lehetünk.

Szerintem biztos vereség lesz kettő a KC ellen, egy Chargers és Londonban a Bears, a többi pedig nyerhető, de biztos győzelmet nem tudnék mondani.
Egy 9-7-tel elégedett lennék, de úgy gondolom, hogy egy 6-10 reális elvárás a csapattal szemben.
Szeptember 10-én átgondolom.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Texanst bukóra vettem, és azt gondoltam, hogy a Titan/Lions közül az egyik bukta.

Köszi szépen a segítséget Szerencse fel!
Köszi srácok, lehet nem voltam pozitív a tippelések során
5-11 reális idén?

előre is köszi
Helmut Zimmer
Érzésem szerint az 5-11 az egy nagyon minimális cél lehet jelen helyzetben a csapatnál, érzésem szerint 7-9 körül leszünk.

Broncos nyitómeccstől sok függ, ha ott sikerülne nyerni az sokat lendítene mindenkin, tehát ez egy nagyon fontos meccsünk lesz minden tekintetben. A hazai pálya miatt ezt én W-re tenném 1-0
Chiefs ellen szintén otthon játszunk, de sok esélyünk nincs ellenük az előzetesek alapján, mivel azonban csoportmeccsről van szó, bármi lehet. Legyen L. 1-1
Vikings ellen idegenben szerintem elvérzünk, de nem érzem olyan erősnek azért ezt a Vikingset idén, hogy feltartott kézzel kellene mennünk. L 1-2
Colts-nál nem mehetünk el Luck visszavonulása mellett, de addigra kiderül, hogy tudják e irányító oldalon valamennyire kompenzálni magukat, véleményem szerint L-re tenném ezt is, 1-3
Londoni meccs, Bears, sima zakó L 1-4
Bye week után Packers, akik ellen kikapunk L 1-5
Texans ellen idegenben is lehet esélyünk és én ezt most W-re tenném W 2-5
Lions ellen végre újra otthon játszunk és győzünk is W 3-5
Ezután csütörtöki meccs a Chargers ellen, vereség L 3-6
Bengals ellen, kicsivel hosszabb felkészülési idővel, azt gondolom, hogy meglesz a W 4-6
Jets ellen megyünk idegenbe, kicsit fekete ló nekem a Jets, eddigre már látszani fog, hogy mi van velük, de itt most L-t prognosztizálok. L 4-7
Chiefs ellen idegenbeli meccsen szerintem nincs esélyünk. L 4-8
Titans ellen otthon nyerni kellene mindenképpen. W 5-8
Jaguars nem festett túl jól tavaly sem, de véleményem szerint sokkal erősebb csapat mint amit mutattak tavaly. L 5-9
A két utolsó csoportmeccsből egyet be fogunk húzni szerintem, így 6-10 a mérleg, de mivel egy meglepetésszámba menő győzelmünk lesz, így a 7-9 akár reális is lehet.

A Colts, Vikings, Jets elkapható szerintem azok közül akiket L-re vettem most.
Bruce
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
5-11 reális idén?

előre is köszi
Helmut Zimmer
Ha nem lesz nálunk kulcs játékosokat érintő sérülés hullám, akkor igen.
Ha lesz, akkor akár az 1/1 is meg lehet.
Ha a csoport ellenfeleinket elkerüli a szerencse, akkor lehet 7-9
Pari
Egy nagyon optimista becsléssel meg határ a csillagos ég.
Broncos W
Chiefs itthon lehet akár W is csoportmeccsen
Vikings ha rozsdásabb akkor itt is meglehet a W
Colts Luck miatt W
Bears az tuti bukó L
Bye week után a Packers elkapható lehet W
Texans W
Lions W
Chargers ellen itthon a rövid hét ellenére W
Bengals W
Jets W
Chiefs ellen bukta L
Titans W
Jaguars W
Chargers L
Broncos W

13-3
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
5-11 reális idén?

előre is köszi
Helmut Zimmer
Ha nem lesz nálunk kulcs játékosokat érintő sérülés hullám, akkor igen.
Ha lesz, akkor akár az 1/1 is meg lehet.
Ha a csoport ellenfeleinket elkerüli a szerencse, akkor lehet 7-9
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
5-11 reális idén?

előre is köszi
Helmut Zimmer
Érzésem szerint az 5-11 az egy nagyon minimális cél lehet jelen helyzetben a csapatnál, érzésem szerint 7-9 körül leszünk.

Broncos nyitómeccstől sok függ, ha ott sikerülne nyerni az sokat lendítene mindenkin, tehát ez egy nagyon fontos meccsünk lesz minden tekintetben. A hazai pálya miatt ezt én W-re tenném 1-0
Chiefs ellen szintén otthon játszunk, de sok esélyünk nincs ellenük az előzetesek alapján, mivel azonban csoportmeccsről van szó, bármi lehet. Legyen L. 1-1
Vikings ellen idegenben szerintem elvérzünk, de nem érzem olyan erősnek azért ezt a Vikingset idén, hogy feltartott kézzel kellene mennünk. L 1-2
Colts-nál nem mehetünk el Luck visszavonulása mellett, de addigra kiderül, hogy tudják e irányító oldalon valamennyire kompenzálni magukat, véleményem szerint L-re tenném ezt is, 1-3
Londoni meccs, Bears, sima zakó L 1-4
Bye week után Packers, akik ellen kikapunk L 1-5
Texans ellen idegenben is lehet esélyünk és én ezt most W-re tenném W 2-5
Lions ellen végre újra otthon játszunk és győzünk is W 3-5
Ezután csütörtöki meccs a Chargers ellen, vereség L 3-6
Bengals ellen, kicsivel hosszabb felkészülési idővel, azt gondolom, hogy meglesz a W 4-6
Jets ellen megyünk idegenbe, kicsit fekete ló nekem a Jets, eddigre már látszani fog, hogy mi van velük, de itt most L-t prognosztizálok. L 4-7
Chiefs ellen idegenbeli meccsen szerintem nincs esélyünk. L 4-8
Titans ellen otthon nyerni kellene mindenképpen. W 5-8
Jaguars nem festett túl jól tavaly sem, de véleményem szerint sokkal erősebb csapat mint amit mutattak tavaly. L 5-9
A két utolsó csoportmeccsből egyet be fogunk húzni szerintem, így 6-10 a mérleg, de mivel egy meglepetésszámba menő győzelmünk lesz, így a 7-9 akár reális is lehet.

A Colts, Vikings, Jets elkapható szerintem azok közül akiket L-re vettem most.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
5-11 reális idén?

előre is köszi
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ebben a 3-1es mérlegben annyi a pozitívum szerintem, hogy nem úgy hoztuk össze, hogy a kezdőink többet játszottak volna mindig, mint a másik oldalon és emiatt egyenlőtlen harc lett volna. Persze az edzők vszeg többet dobták bele, mint az ellenfél edzői, gondolom Grudennél idén a csapat hangolásának része a W a pre meccseken is, de a lényeg szerintem, hogy mélyebb a keret, mint az elmúlt években bármikor...nem a vizesfiúk ülnek majd a padon a kezdők mögött

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Sajnos nem sikerült hibátlan mérleget szállítani az előszezonban - nem mintha számítana, de azért megvolt az esély a végén az egyenlítésre is. A statok alapján nem láttam senki nagyobb nevű játékost játszani. A QB2 pozíció elég fej fej mellett halad, így lehet hogy valóban 3 QB-val fogunk nekimenni a szezonnak. Vasárnapra minden kiderül...
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Csináltam egy 53 man rostert a hecc kedvéért. Meglássuk mennyire lesz pontos...
Rolni
Nehéz lesz ez a szombati cut.
Én nagyon szívesen venném, ha Ingold, Doss, Rush is maradna az 53-ba.
Nixon-t se bánnám.
De baromi nehéz lesz kibűvészkedni, hogy a fiatalok mind itt maradjanak egy egész korrekt preseason után.
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nekem konkrétan a problémáim:
Ahogy Carr-hoz beszélt. Nem éreztem benne alázatot sem mint "veteránabb" játékos felé, sem mint a "QB-nk" felé. Ahogy megjegyezte a 120M dolláros szerzősés, meg hogy nem kell már dolgoznia stb stb.
Illetve, ahogy Gruden-nek magyarázta, hogy nem ő a hibás, hogy elesett a támadó játékos, mikor kurvára tudta, hogy nincs igaza.

Remélem megcáfol a személyiségével később, de szerintem az igazi énje, azok ezek a megnyilvánulásai voltak. De nem para, kívánom, hogy jó playa legyen stb. Csak gondoltam megosztom mennyire szemet szúrt nekem a csávó. Míg eközben csapat többi része pedig pozitív benyomást tett rám.
GiantsMLBhunter
Azért azt se felejtsük el, hogy sokan nincsenek készen egy ilyen "karrierre". Még fejben gyerek. Idővel - remélhetőleg - komolyodni fog. Speciel nála az edzőknek fater szerepkört is hozni kell... Igen, fura de ez van amikor fiatalokkal foglalkozik az ember.

Azt hiszi, hogy Én azt majd tudom. Engem azért "inkább" nem zavar vagy elviselem a HK alapján mert inkább ilyen legyen mint egy vanilla D-be beleszürkülő, asszisztáló rookie aki eltűnik az első 10 percben.
Így az 1. körös tehetségével/értékével kapcsolatban meg reméljük nem az lesz, hogy szevasz Ignác engem többet nem látsz!
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Nekem konkrétan a problémáim:
Ahogy Carr-hoz beszélt. Nem éreztem benne alázatot sem mint "veteránabb" játékos felé, sem mint a "QB-nk" felé. Ahogy megjegyezte a 120M dolláros szerzősés, meg hogy nem kell már dolgoznia stb stb.
Illetve, ahogy Gruden-nek magyarázta, hogy nem ő a hibás, hogy elesett a támadó játékos, mikor kurvára tudta, hogy nincs igaza.

Remélem megcáfol a személyiségével később, de szerintem az igazi énje, azok ezek a megnyilvánulásai voltak. De nem para, kívánom, hogy jó playa legyen stb. Csak gondoltam megosztom mennyire szemet szúrt nekem a csávó. Míg eközben csapat többi része pedig pozitív benyomást tett rám.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Belenéztem Hard Knocks epizódokban ez az Abram (Saftey) gyerek ritka irritáló, csodálkoznék ha később nem lenne balhéja / eltiltása. Nekem nagyon tiszteletlen, sunnyiskodó, buta csávónak tűnt.

Egyébként Gruden és Abram-en kívül mindenki szimpi és normálisnak tűnt nekem.
GiantsMLBhunter
A srácra könnyen lehet mondani, hogy irritáló a HK alapján, nekem is sok volt kicsit. A tiszteletlen, sunyiskodó és buta viszont elég felületes és fura komment.

Nézd meg a részt, amikor Woodson beszélget vele...süt a tisztelet sztem.

A sunyiskodó lövésem sincs honnan jött neked...pont, hogy előre szól és jön még is üt típusú srác...nem az a csendben blindsideról STben odabaszós.

Hallgasd meg egy interjúját ajánlom Adam Lefkoe showban az interjút, a srác kimondottan értelmes.

Szerintem is sokat beszél és nekem is túl sok az önbizalma rookie létére, de nem vágom miből szűrted le a balhét vagy akár az eltiltást sem...
Rolni
nem tudja túllőni még mindig ott van Burfict


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Woodson pont azt mondta neki, ha jol emlekszem, hogy sokan fogjak a stilusat (miszerint minden ellenfelet agyon akar utni) leszolni, de ne valtozzon meg. Ez egy mukodo dolog, kell is a csapatba ilyen jatekos, ezzel lesz vezer, hamarabb mint hinne. Woodson persze joval intelligensebb jatekos volt. Ettol meg Abram lehet tul fog loni a celon neha, de majd belejon. Vagy beleverik. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Belenéztem Hard Knocks epizódokban ez az Abram (Saftey) gyerek ritka irritáló, csodálkoznék ha később nem lenne balhéja / eltiltása. Nekem nagyon tiszteletlen, sunnyiskodó, buta csávónak tűnt.

Egyébként Gruden és Abram-en kívül mindenki szimpi és normálisnak tűnt nekem.
GiantsMLBhunter
A srácra könnyen lehet mondani, hogy irritáló a HK alapján, nekem is sok volt kicsit. A tiszteletlen, sunyiskodó és buta viszont elég felületes és fura komment.

Nézd meg a részt, amikor Woodson beszélget vele...süt a tisztelet sztem.

A sunyiskodó lövésem sincs honnan jött neked...pont, hogy előre szól és jön még is üt típusú srác...nem az a csendben blindsideról STben odabaszós.

Hallgasd meg egy interjúját ajánlom Adam Lefkoe showban az interjút, a srác kimondottan értelmes.

Szerintem is sokat beszél és nekem is túl sok az önbizalma rookie létére, de nem vágom miből szűrted le a balhét vagy akár az eltiltást sem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Belenéztem Hard Knocks epizódokban ez az Abram (Saftey) gyerek ritka irritáló, csodálkoznék ha később nem lenne balhéja / eltiltása. Nekem nagyon tiszteletlen, sunnyiskodó, buta csávónak tűnt.

Egyébként Gruden és Abram-en kívül mindenki szimpi és normálisnak tűnt nekem.
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
AB ügyes volt ezzel a sisakmizzériával!😊
Bruce
Ez több mint ügyes. 30mill$😉
Surda
Amatőrök vagyunk fiúk ezekhez a dolgokhoz 😉 Itt mindennek oka van azt kell hogy mondjam.Ezt gyonyoruen csinálta AB és mi úgy ahogy van egytől egyig benyaltuk😃
Rózsa Sándor (betyár)
Ettől még 1 bohóc sajnos... De jó emberek vannak körülötte,ha pénzről van szó...
skat
Azért ez így nem igaz, mert ugyan ezek az emberek, pl nekem 30$ sem tudnának összehozni 😉 és én sem vagyok bohóc 😎 AB bohocelnevezés egy karaktergyilkos trollkodás, 30mill $ a válasz rá, a sisakgyár csak tudja mit csinál 😜.
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
AB ügyes volt ezzel a sisakmizzériával!😊
Bruce
Ez több mint ügyes. 30mill$😉
Surda
Amatőrök vagyunk fiúk ezekhez a dolgokhoz 😉 Itt mindennek oka van azt kell hogy mondjam.Ezt gyonyoruen csinálta AB és mi úgy ahogy van egytől egyig benyaltuk😃
Rózsa Sándor (betyár)
Ettől még 1 bohóc sajnos... De jó emberek vannak körülötte,ha pénzről van szó...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
AB ügyes volt ezzel a sisakmizzériával!😊
Bruce
Ez több mint ügyes. 30mill$😉
Surda
Amatőrök vagyunk fiúk ezekhez a dolgokhoz 😉 Itt mindennek oka van azt kell hogy mondjam.Ezt gyonyoruen csinálta AB és mi úgy ahogy van egytől egyig benyaltuk😃
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
AB ügyes volt ezzel a sisakmizzériával!😊
Bruce
Ez több mint ügyes. 30mill$😉