Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Csináltam egy 53 man rostert a hecc kedvéért. Meglássuk mennyire lesz pontos...

QB: Carr, Glennon 2 (Tafur szerint Gruden 3 QB-t fog vinni, de egyszerűen nekem nem jön ki a matek úgy)
RB: Jacobs, Richard, Washington 5
FB: Smith 6
TE: Waller, Moreau, Carrier 9
WR: Brown, Williams, Grant, Renfrow, Nelson, Harris 15 (Doss lehet aki ebbe beleszól, ha félnek PS-re tolni)
OT: Miller, Brown, Sharpe, Parker 19
OG: Cooper, Good, Kirkland, Cotton 23 (Richie Inconito reserve/suspended listán az első két hétre; Gabe Jackson visszatérős IR, amivel 10. héten játszhat)
OC: Hudson, Devey 25

DT: Hankins, Hurst, Liuget, Hall, Rush 30 (Ellis térdével gondok vannak és Rush-t lehet nem sikerülne PS-re dugni)
DE: Ferrell, Mauro, Key, Mayowa, Crosby 35
LB: Burfict, Marshall, Whitehead, Lee, Morrow, Cabinda 41 (Cabinda helyére befuthat az ST vezér Wilber)
CB: Conley, Worley, Mullen, Nixon 45 (Johnson IR miután túl sokat hagyott ki és végülis sérült vmennyire; Lawson első 4 meccsre reserve/suspended listán; kevésnek tűnik a 4db, de Joyner úgyis CB lesz inkább...)
S: Abram, Joyner, Joseph, Harris, Riley 50 (soknak tűnhet az 5, de Joyner szerepe miatt kellhet)

K: Carlson 51
P: Cole 52
LS: Sieg 53

Smith és Harris esetében nyert az ST ability és ST vezér szerepkör a fiatalokkal szemben (Ingold, Doss), de cserébe a másik oldalon Cabindát tettem rosterre Wilber helyett. Ezt a 3 helyet nehezen lehet szerintem meglőni, nem tudjuk mekkora súllya lesz az ST value-nak a végén.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
AB ügyes volt ezzel a sisakmizzériával!😊
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Doug Martin IR-re került végül...DWash erős offseasonja, preseasonja miatt így is elég jól fest a RB egység és lehet amúgy is Martin került volna kereten kívülre az 53-as szűkítésnél, mert főleg ha Jon tényleg akar 3 QB-t vinni, akkor nem fér bele 4RB és 1FB is...

Corey Liuget érkezése kicsit meglepő, pláne ilyen későn...gondolom most lett egészséges, de nem igen látom hol a helye...Hankinsról áradozik mindenki, Hurst egész pre seasonban remekül játszik, Jelly, Hall, Rush és a többiek meg azért mélységnek megfelelőnek tűnnek...lehet Hall lába alatt valóban ég a talaj?? Erről lehetett olvasni, de aztán pre meccseken villant 1-et, 2-öt...Liuget esetleg Hurst mögé jöhet UT back upnak sztem...meg lehet akarnak még egy veteránt és esetleg meglépik a Jelly->Rush cserét majd...így lehetne egy Hankins-Hurt kezdő Rush-Liuget cserepárral...

Miután egész TC/preseason alatt azt lehetett olvasni, hogy baromi szoros az LS csata, sztem tök logikus, hogy az olcsó fiatal marad. Ez a fiatal ST 3-as, ami így kialakult évekre megoldhatja a kérdést a csapatnál ideális esetben...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Trent Sieg lesz a LS.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Corey Liuget érkezett.
TST
Utolsó 2 évében 18 meccset tolt, viszont még csak 29 éves. Egy próbát megér, jó játékos egészségesen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Corey Liuget érkezett.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mekkora zsidó már te uram atyám 😃☝És mekkora játékos !
 fuzovelkifele.com/2019/08/itt-a-vege-az-ab-sisak-sztorinak/

Nagyon nem lepne meg ha az egész csak pénzről és szponzori szerződésről szólt volna.
De szó mi szó jól csinálta plusz pár millió $$$$$-ka
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Martin cut

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
 www.youtube.com/watch?v=9Pb9MxeNuzo

 www.youtube.com/watch?v=jT-dAdhpZG0

hogy miért is nehéz a Gruden-Reid-Walsh fémjelezte tree sémáját megtanulni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Pittsburgh régiójában a legnagyobb a HK nézettsége.
Amadeus
Nézik és röhögnek!
Viszont nekem úgy tünik Chucky tekintélye közel 0.
♉gaben♉
Én még sajnos csak az első részt láttam, mert vártam a feliratos részt és abból még csak az első van meg. A hétvégén jön a második a sport2-n.

Egyébként szerintem közel sem mutatja meg a HK azt, hogy kinek milyen tekintélye van.

kb így:
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Hol lehet Peter Nathanman mezt rendelni?
shawnka
Sokfelé van raktáron, általában 5$. 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
Pittsburgh régiójában a legnagyobb a HK nézettsége.
Amadeus
Nézik és röhögnek!
Viszont nekem úgy tünik Chucky tekintélye közel 0.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 102 — Deion Sanders for president!
és 0 yardon tartottátok Aaron Rodgerst
Black_Adder
Championship
Amadeus
Ja, az előző két meccsetek alapján fel sem merték engedni a pályára 😛
dande
se stadionunk, se sikerélményünk az elmúlt években, erre ezt a preseasont is sajnálod tőlünk. Shame on you!
Amadeus
??????????????? 😊 Nem eztet akartam modani sorry 😀 Hanem pont arra utaltam, hogy rettegnek tőletek az ellenfelek 😊
dande
Az előszezonban?????
Óóóo!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
5-6 UDFA-nak is van esélye rostert fogni: Cole, Doss, Ingold, Rush, Nixon, James.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
és 0 yardon tartottátok Aaron Rodgerst
Black_Adder
Championship
Amadeus
Ja, az előző két meccsetek alapján fel sem merték engedni a pályára 😛
dande
se stadionunk, se sikerélményünk az elmúlt években, erre ezt a preseasont is sajnálod tőlünk. Shame on you!
Amadeus
??????????????? 😊 Nem eztet akartam modani sorry 😀 Hanem pont arra utaltam, hogy rettegnek tőletek az ellenfelek 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Middlekauff írt egy tőle (számomra) meglepően értelmes cikket, amiben a mi támadó egységünket és az elvárásokat elemezgeti.

Azt írja, hogy csupán 4 csapat van a ligában akik 2019-ben többet költenek a támadó egységükre, mint mi. A Redskins az első, de nekik rögtön ki is esik Alex Smith és egyre inkább úgy fest, hogy Trent Brown is, szóval ha aktív játékosokat nézünk és mivel Gabe sérülése nem season ending őt is benne hagyjuk valóban az egyik legdrágább O lesz a miénk idén.

Carr (25M), T.Brown (15,25M), A.Brown (15M), Williams (10,1M), Hudson (10M), Jackson (7M) ugye a nagyágyúk, akik posztjukon is komolynak számító pénzt keresnek és akik a mérleg nyelvét billentik, de azért ne felejtsük el, hogy Richard (3M), Miller (3M), Jacobs (2,1M) tender, illetve draft hely miatt keres majd elég jól.

Middlekauff szerint papíron van blue-chip talent több poszton és vannak impact kezdők tulajdonképpen minden pozícióban. Elsőre mondhatná az ember, hogy homer iromány, de azért pont Middlekauff eddig nem igen volt a Raiders kapcsán kedvesen irogató emberek között, így ha nem most próbál benyalni érdekes komment ez.
Tulajdonképpen könnyen igazolható, amit ír, hiszen AB és Hudson szerintem minden focihoz értő számára blue-chip, míg TB és TW (mint #2) impact kezdő papíron. DC kapcsán sok a kérdőjel, de talent kapcsán neki is meg lehet előlegezni az impact kezdő posztot és ugyan így lehet szerintem tenni Gabe esetében is. Jacobs rookie, szóval nem mennék ennyire messzire, de cserébe ott van Richard aki remek kiegészítő és összességében az RB egység (az idén erős furmát mutató Washingtonnal együtt) szerintem impact kaliber. A WR poszton érdemes lehet megemlíteni, hogy AB és TW mögött is jónak tűnik a felhozatal, így az elkapó egység tényleg igazi húzórésze lehet a csapatnak (persze kell, hogy AB sisakot húzzon tudom).
TE poszt amit Ő nem említ ebben a részben, ott ugye nincs jól fizetett ember és nincs olyan se akire egy impact kezdő bélyeget rá lehet húzni, még akkor sem, ha Darren Waller mindenki sleepere (már ha lehetsz sleeper úgy, hogy mindeki téged hypeol 😊).

TE poszt ide vagy oda papíron tényleg rendben van a QB körül a supporting cast...Carr és Gruden felelőssége, hogy működjön is (meg persze a Kábeles emberé, de róla inkább ne beszéljünk...)

Middlekauff szerint:
Carr minden riport és szem teszt (kvázi 1 drive) alapján úgy fest igen komfortos a rendszerben második évében, de ettől függetlenül komoly nyomás van/lesz rajta. Meg kell győzze Grudent és Mayockot arról, hogy Ő a csapat QB-ja, vissza kell térjen a 2016-os szintre, különben bajba kerülhet, ugyanis a mostani szezont követően minimális (5M) DM-el el lehet küldeni majd.

A támadófalnak minden esélye megvan arra, hogy nagyon jó legyen. Brown és Hudson remek játékosok és Gabe aránylag korán visszatérhet. A nagy kérdés Miller és az, hogy mennyit tud második évére fejlődni, mekkora lesz a year 1 utáni ugrás. (Komoly segítség lehet neki az is, ha egészséges tud maradni. Incognitot nem hozta szóba, de Ő is adhat lökést a 3. héttől és D.Good úgy fest rendbe lehet első hétre, ami komoly segítség.)

RB egységet nagyon kedveli "papíron". Sokat vár Jacobstól, aki remekül mutatkozott be a Cardinals ellen. Richard remek modern day back up és az idén egészséges Washington is komoly tényező lehet, aki Tafur szerint D.Martin helyét is veszélyeztetheti.
Washington a Tafur cikkben elmondja amúgy, hogy végre egészséges, miután tavaly végig gondja volt a térdével. Olson szerint is gyorsabb, fürgébb és erősebb, mint tavaly és Gruden is dícsérte már...

WR poszton a mi 2018-as top 3 emberünk (gondolom Cooper, Nelson, Roberts) 130 elkapásig és 1513 yardig jutott 6TD-vel, míg a top 3 igazolásunk idénre (Brown, Williams, Grant) 180 elkapást és 2388 yardot hozott össze 21TD-vel. Hatalmas a talent upgrade a poszton. Megjegyzi, hogy Carr 2016-os évében domináns volt a WR triója (Cooper, Crabs, Roberts) 210 elkapással, 2553yarddal és 18TD-vel.
AB bizonyítványát nem kell magyarázni (a pályán), úgy fest jó a chemistry DC és TW között, illetve Grant upgrade Robertshez képest és ott van még Renfrow is. Én még hozzátenném JJ Nelson-t, aki meglepően jó TC-t tolt és ott van Doss is, aki szintén remekül fest eddig...

TE poszt ugye a nagy lyuk, mert Cook nagyon jó playa és nagyon produktív volt tavaly, Carr nagy bizalommal volt felé. Idén HK is Darren Wallerről szól, aki bár remek story (amúgy tényleg az és én nem tudtam milyen mélyen volt ez a srác a függőségével a gödörben...) és megvan a mérete és az atletikussága, de azért 18 elkapásra nehéz alapozni. Azt is megjegyzi, hogy a másik két skill egység ability-je miatt nem is kell csoda Wallertől, ha egy 35 elkapást 3-4TD-vel tudna hozni, akkor már igazán "fun" támadó egységünk lehetne. Waller kapcsán érdemes megjegyezni, hogy TC-ben egyik DB-nk se tudta igazán tartani és a pre season meccseken is igen jól festett. Mellette Moreau tűnik locknak, illetve szerintem Carrier. Willson abban bízhat, hogy 4 TE kerül rosterre, míg Butler a PS-re gyúrhat szerintem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
és 0 yardon tartottátok Aaron Rodgerst
Black_Adder
Championship
Amadeus
Ja, az előző két meccsetek alapján fel sem merték engedni a pályára 😛
dande
se stadionunk, se sikerélményünk az elmúlt években, erre ezt a preseasont is sajnálod tőlünk. Shame on you!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
és 0 yardon tartottátok Aaron Rodgerst
Black_Adder
Championship
Amadeus
Ja, az előző két meccsetek alapján fel sem merték engedni a pályára 😛
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
és 0 yardon tartottátok Aaron Rodgerst
Black_Adder
Championship

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
és 0 yardon tartottátok Aaron Rodgerst

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
ami tetszik: egész agresszív a D call és talán most már emberein is vannak hozzá
ami tetszik: 3-0
ami még jobban tetszene: ha szeptemberben is 3-0 lenne
ami nem tetszik: PJ Hall kb a rosterhelyért küzd.

Nick Nelson 2 meccsen 4 TD-t engedett, valószínűleg ő sem éli túl a nyarat.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 259 — Tyrone Creek
Hol lehet Peter Nathanman mezt rendelni?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
W az W még ha rövid is a pálya . Ezt a fos ötletet, h Kanada legyen a helyszín.
Na mindegy, Az O dögös a D él, erről talán ennyit 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pittsburgh régiójában a legnagyobb a HK nézettsége.
Amadeus
Hogy hogynem 😂
Savanyú az a kúrva szőlő.
Surda
Vagy lehet, legszebb (legfinomabb) öröm, a söröm 😉
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Pittsburgh régiójában a legnagyobb a HK nézettsége.
Amadeus
Hogy hogynem 😂
Savanyú az a kúrva szőlő.