NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Már nem úgy van a szabály hogy bármely két játékost vissza lehet hozni IR-ről?
Bruce
csak olyat lehet, aki volt az 53-as rosteren előtte...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Már nem úgy van a szabály hogy bármely két játékost vissza lehet hozni IR-ről?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Lynch will miss at least the next four games with a groin injury, league sources said, after undergoing an MRI on Wednesday. The team is discussing whether or not to place Lynch on injured reserve, which would mean missing at least eight weeks. Surgery is still an option.
Rolni
Nézzük meg akkor Warren-t.
Amadeus
Őt biztos nem fogjuk látni, mert nem lehet IR-ről visszahozni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Lynch will miss at least the next four games with a groin injury, league sources said, after undergoing an MRI on Wednesday. The team is discussing whether or not to place Lynch on injured reserve, which would mean missing at least eight weeks. Surgery is still an option.
Rolni
Nézzük meg akkor Warren-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Lynch will miss at least the next four games with a groin injury, league sources said, after undergoing an MRI on Wednesday. The team is discussing whether or not to place Lynch on injured reserve, which would mean missing at least eight weeks. Surgery is still an option.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
2. Folyamatosan keresitek a jatekosokat akik segithetnek:

"We're still looking at the roster. We're looking around the league to find means to get better," Gruden said. "[General manager] Reggie [McKenzie] and I had a long meeting yesterday. I know that's a shock to some people. They don't think we have any meetings. I'm telling you, we're working hard to solidify this roster every day and improve ourselves and get the right people on the field. Those are decisions that we're looking at. We're going to continue to try to develop our young players. We're going to stay on the gas pedal and go as hard as we can."
undisputedly
Offseason? Vagy akkor valami más dolguk volt?
bmg
Ahogy van NB I-es edzokozhely, ugy minden sportagban van. Az NFL-ben en szerintem nem volt meg GM, aki nem mondta volna el szo szerint ugyanezt a mondatot, amikor arrol kerdeztek, hogy keresi-e a lehetosegeket, hogy csere utjan hozzon valakit, vagy FA-zzon.

Pedig imadnam, amikor egy GM azzal felel: Nem, nem vagyok hajlando senkit sem hozni, ez a szar ugy jo, ahogy van, nem akarok javitani a csapaton, szeretem nezni, ahogy szenved mindenki. Nem akarok nyerni, mert a vereseg jobban tetszik.

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Rejtvény:
Mit keres ez a hír a raiders topikba?

 fuzovelkifele.com/2018/10/hawks-tamadofal-no1-az-utobbi-egy-honapban/

Megfejtés:
B+ Kábel
Pari
Ennek ellenére RH még mindig elit szinten GJ jól játszik.
Surda
Igen, es ha minden faktort figyelembe is veszunk (playcalling stb), mondhatjuk, hogy az elmult par heten a Hawks OL legalabb top5 volt az egesz ligaban passprot teren, mig kb. ugyanez az emberallomany Cable allatt rendre bottom5. Ez nem lehet veletlen. DE amugy tavaly amikor Brownt elhoztuk a Texanstol, romlottak a szamai Cable alatt, szoval nem idegen tole elcseszni egy jo OL jatekat.
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Rejtvény:
Mit keres ez a hír a raiders topikba?

 fuzovelkifele.com/2018/10/hawks-tamadofal-no1-az-utobbi-egy-honapban/

Megfejtés:
B+ Kábel
Pari
Ennek ellenére RH még mindig elit szinten GJ jól játszik.
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Rejtvény:
Mit keres ez a hír a raiders topikba?

 fuzovelkifele.com/2018/10/hawks-tamadofal-no1-az-utobbi-egy-honapban/

Megfejtés:
B+ Kábel
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 110 — Deion Sanders for president!
Én a magam részéről felvételről nézek meccset ezek után, vagy inkább összefoglalót. Lelkesedés kuka, viszont a Gruden show végkifejletére kíváncsi vagyok. Eddig se volt a kedvencem, de Mack elküldését nálam kurva nehezen fogja ledolgozni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
2. Folyamatosan keresitek a jatekosokat akik segithetnek:

"We're still looking at the roster. We're looking around the league to find means to get better," Gruden said. "[General manager] Reggie [McKenzie] and I had a long meeting yesterday. I know that's a shock to some people. They don't think we have any meetings. I'm telling you, we're working hard to solidify this roster every day and improve ourselves and get the right people on the field. Those are decisions that we're looking at. We're going to continue to try to develop our young players. We're going to stay on the gas pedal and go as hard as we can."
undisputedly
Offseason? Vagy akkor valami más dolguk volt?
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zu4yl8gqymau97tsg9fr
Jon Gruden: Raiders 'aren't tanking' for top draft pick
In face of speculation that his squad is losing in hopes of securing a high draft pick, Raiders coach Jon Gruden vehemently denies his team is dropping games on purpose as dissension rises.


1. Nem tankoltok, hogy az elso pick a tietek legyen.

"I'll say this, we aren't tanking anything," Gruden said Tuesday, via The Associated Press. "I hear the hatred out there, some of the rumors that we are tanking it to get a first-round pick or a higher pick. We are not getting up at 4 o'clock in the morning to tank it. Ain't nobody tanking it. I don't know who wrote that or who said that or who thinks that, but that isn't the case here. We are going to continue to work hard, continue to build our team and that was part of the message."

2. Folyamatosan keresitek a jatekosokat akik segithetnek:

"We're still looking at the roster. We're looking around the league to find means to get better," Gruden said. "[General manager] Reggie [McKenzie] and I had a long meeting yesterday. I know that's a shock to some people. They don't think we have any meetings. I'm telling you, we're working hard to solidify this roster every day and improve ourselves and get the right people on the field. Those are decisions that we're looking at. We're going to continue to try to develop our young players. We're going to stay on the gas pedal and go as hard as we can."

3. Melvinrol:

"I haven't talked to him yet, no. I'm sure I will," Gruden said. "I know [defensive coordinator] Paul Guenther did. I heard there was a Twitter report out there. Melvin is on his seventh team, I think. He's had different techniques. Maybe he's confused, I don't know. I'll talk to him. But he has to play better. He's in a competitive situation. Perhaps he's frustrated, and I can't blame him."
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Idáig elég kóklernek tűnik ez a Gruden... Házon belül is így kommunikál vajon a játékosokkal? Ha igen ennek nagyon nem lesz jó vége.

Mi lesz itt...
Én kíváncsian várom mert a hírek alapján ez már egy tragikomédia. Most úgy érzem, hogy nincs semmiféle elvárásom a csapat felé. Vajon mekkora károkat fog okozni? Mennyire teszi tönkre ezt a brandet az NFL-en belül? Megint ott fogunk tartani, hogy majd senki nem akar ide jönni játszani?
Mikor fog ez a "rombolás" átfordulni és eredményeket hozni? Eredményes lesz valaha? Nyilván igen csak pozitív eredménye lesz valamikor?
Mikor lesz pozitív szezonunk amíg ő a vezetőedző ha lesz egyáltalán?
Lehet Gruden Al öregkori reinkarnációja?

Nem az a baj, hogy 1-5el állunk és, hogy takarít hanem, hogy tök értelmetlen katyvasznak tűnik idáig amit csinál és össze vissza pofázik.
Mind1... Én nem háborgok. Hátradőlök és "élvezem" a showt... 😕
TST
Jómagam azt gondoltam nem létezik csipkellinél nagyobb csapatromboló, de csáki még ezt is meg tudja fejelni, amikor eltüntette az alfa hímet (Mack) csak a káosz maradhatott. Sajnos Carr a sérülése óta nem ugyanaz ez már JDR alatt is látszott ráférne egy sportpsziho. Sajálom a Raidereket mert a második kedvenc csapatom, ami most úgy néz ki mint egy játékostemető. Jó volna valami halvány fényt látni az alagút végén.
Moldi74
Mack nem volt egy alfahím típus.
Amadeus
Mack egy elit játékos. Ha nem lettek volna az előzmények, akkor most nálunk lenne elit.
Csapatkapitány lenne egyébként és a teljesítménye miatt mögé állnának a játékosok mindenképpen, tehát még vezéregyéniség is lenne, de igazából vagy egy MLB-nek kellene ezt a védelem vezére szerepet betölteni vagy mint Woodson esetében egy S-nek, mert ők látják jobban át azt, hogy mi történik a pályán, míg egy falember csak az orráig lát.
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Engem az zavar, hogy volt egy kész csapatunk, amiben alig volt lyuk. Tényleg ahogy írva volt itt korábban (meg már azt hiszem én is két éve ezt szajkóztam), hogy kell egy MLB, aztán utána igazából csak kiegészítő emberek kellettek volna. Egy ígéretes RT, egy jövőbeli LT-nek való, ami ha nem jön be, akkor még jövőre is lett volna alkalmunk első körben behúzni egyet. Egy CB, egy DT (ezen a drafton kettő is jött, aki ígéretes), a többi dologra meg ráértünk volna később is.
Erre a védelemre (Mack-el együtt) kellett volna egy használható sémát ráhúzni és akkor mondjuk idén kiderült volna, hogy hol van még pótolni való.
A támadó csapatrésznél meg Carr felépítését kellett volna szem előtt tartani, mert a többi rész rendben lenne, aztán a későbbiekben csak az öregedő játékosok pótlását kellett volna megoldani, meg az olyan eseteket, mint mondjuk Cooper, hogy ne neki adjunk nagy pénzt, hanem mondjuk húzzunk a drafton helyette újoncot vagy ilyesmi. Futóra nem kellett volna költeni, mert szerintem arra fölösleges, ha draftolatlanként lehet húzni igáslovakat...
Ezek után jöhettek volna olyan luxuspickek is, hogy kihúzzuk a legjobb G-t a drafton és leváltjuk mondjuk Osemele-t, hogy ott is csökkenjen a fizetés. Két szezon múlva lett volna egy Cap szempontból (Mack fizetésével együtt is) kezelhető helyzetünk és egy viszonylag jó csapat.
Persze ez egy ideális helyzetet feltételez, meg olyanokat, hogy pl Obi beválik, Conley beválik, Joseph beválik, az első körben húzott MLB beválik stb, de ha már álmodozunk, akkor merjünk nagyot álmodni...

Szóval ehhez képest kicsit nagy lett a visszalépés, mert a támadócsapat az arrogancia miatt nem működik, Carr szét van esve, a védelem továbbra is olyan szar, sőt szarabb mint volt és a fiataljainkról sem tudunk semmit. Sírok 😕
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Idáig elég kóklernek tűnik ez a Gruden... Házon belül is így kommunikál vajon a játékosokkal? Ha igen ennek nagyon nem lesz jó vége.

Mi lesz itt...
Én kíváncsian várom mert a hírek alapján ez már egy tragikomédia. Most úgy érzem, hogy nincs semmiféle elvárásom a csapat felé. Vajon mekkora károkat fog okozni? Mennyire teszi tönkre ezt a brandet az NFL-en belül? Megint ott fogunk tartani, hogy majd senki nem akar ide jönni játszani?
Mikor fog ez a "rombolás" átfordulni és eredményeket hozni? Eredményes lesz valaha? Nyilván igen csak pozitív eredménye lesz valamikor?
Mikor lesz pozitív szezonunk amíg ő a vezetőedző ha lesz egyáltalán?
Lehet Gruden Al öregkori reinkarnációja?

Nem az a baj, hogy 1-5el állunk és, hogy takarít hanem, hogy tök értelmetlen katyvasznak tűnik idáig amit csinál és össze vissza pofázik.
Mind1... Én nem háborgok. Hátradőlök és "élvezem" a showt... 😕
TST
Jómagam azt gondoltam nem létezik csipkellinél nagyobb csapatromboló, de csáki még ezt is meg tudja fejelni, amikor eltüntette az alfa hímet (Mack) csak a káosz maradhatott. Sajnos Carr a sérülése óta nem ugyanaz ez már JDR alatt is látszott ráférne egy sportpsziho. Sajálom a Raidereket mert a második kedvenc csapatom, ami most úgy néz ki mint egy játékostemető. Jó volna valami halvány fényt látni az alagút végén.
Moldi74
Mack nem volt egy alfahím típus.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Moldi74 4
Idáig elég kóklernek tűnik ez a Gruden... Házon belül is így kommunikál vajon a játékosokkal? Ha igen ennek nagyon nem lesz jó vége.

Mi lesz itt...
Én kíváncsian várom mert a hírek alapján ez már egy tragikomédia. Most úgy érzem, hogy nincs semmiféle elvárásom a csapat felé. Vajon mekkora károkat fog okozni? Mennyire teszi tönkre ezt a brandet az NFL-en belül? Megint ott fogunk tartani, hogy majd senki nem akar ide jönni játszani?
Mikor fog ez a "rombolás" átfordulni és eredményeket hozni? Eredményes lesz valaha? Nyilván igen csak pozitív eredménye lesz valamikor?
Mikor lesz pozitív szezonunk amíg ő a vezetőedző ha lesz egyáltalán?
Lehet Gruden Al öregkori reinkarnációja?

Nem az a baj, hogy 1-5el állunk és, hogy takarít hanem, hogy tök értelmetlen katyvasznak tűnik idáig amit csinál és össze vissza pofázik.
Mind1... Én nem háborgok. Hátradőlök és "élvezem" a showt... 😕
TST
Jómagam azt gondoltam nem létezik csipkellinél nagyobb csapatromboló, de csáki még ezt is meg tudja fejelni, amikor eltüntette az alfa hímet (Mack) csak a káosz maradhatott. Sajnos Carr a sérülése óta nem ugyanaz ez már JDR alatt is látszott ráférne egy sportpsziho. Sajálom a Raidereket mert a második kedvenc csapatom, ami most úgy néz ki mint egy játékostemető. Jó volna valami halvány fényt látni az alagút végén.
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Idáig elég kóklernek tűnik ez a Gruden... Házon belül is így kommunikál vajon a játékosokkal? Ha igen ennek nagyon nem lesz jó vége.

Mi lesz itt...
Én kíváncsian várom mert a hírek alapján ez már egy tragikomédia. Most úgy érzem, hogy nincs semmiféle elvárásom a csapat felé. Vajon mekkora károkat fog okozni? Mennyire teszi tönkre ezt a brandet az NFL-en belül? Megint ott fogunk tartani, hogy majd senki nem akar ide jönni játszani?
Mikor fog ez a "rombolás" átfordulni és eredményeket hozni? Eredményes lesz valaha? Nyilván igen csak pozitív eredménye lesz valamikor?
Mikor lesz pozitív szezonunk amíg ő a vezetőedző ha lesz egyáltalán?
Lehet Gruden Al öregkori reinkarnációja?

Nem az a baj, hogy 1-5el állunk és, hogy takarít hanem, hogy tök értelmetlen katyvasznak tűnik idáig amit csinál és össze vissza pofázik.
Mind1... Én nem háborgok. Hátradőlök és "élvezem" a showt... 😕
TST
és még egy qrva fontos kérdés, ha ezek igazak és Gruden egy futóbolond.
ki a fasz fogja ezt rendbe rakni és mikorra?
gyerekek nem lehet, hogy ez ennyire mellémenjen! :/
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Idáig elég kóklernek tűnik ez a Gruden... Házon belül is így kommunikál vajon a játékosokkal? Ha igen ennek nagyon nem lesz jó vége.

Mi lesz itt...
Én kíváncsian várom mert a hírek alapján ez már egy tragikomédia. Most úgy érzem, hogy nincs semmiféle elvárásom a csapat felé. Vajon mekkora károkat fog okozni? Mennyire teszi tönkre ezt a brandet az NFL-en belül? Megint ott fogunk tartani, hogy majd senki nem akar ide jönni játszani?
Mikor fog ez a "rombolás" átfordulni és eredményeket hozni? Eredményes lesz valaha? Nyilván igen csak pozitív eredménye lesz valamikor?
Mikor lesz pozitív szezonunk amíg ő a vezetőedző ha lesz egyáltalán?
Lehet Gruden Al öregkori reinkarnációja?

Nem az a baj, hogy 1-5el állunk és, hogy takarít hanem, hogy tök értelmetlen katyvasznak tűnik idáig amit csinál és össze vissza pofázik.
Mind1... Én nem háborgok. Hátradőlök és "élvezem" a showt... 😕
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szerencsére a hétvégén nincsen meccs! 😊
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Melvin hülyeséget csinál éppen ez tiszta sor, de azért, ahogy ezt kezelik Grudenék az is nevetséges...ez a legutóbbi komment tőle...mintha ovis lenne és sárral dobálóznának...

DJ elvileg kérte, hogy engedjük el és eleget tettünk a kérésének...majd ezt követően próbálják azt mondani, hogy jöjjenek a fiatalok...jól hangzik csak éppen Conley vagy Joseph kapcsán meg rohadtul nem ezt csinálták, mondták nem rég...de már a Conley témából is elkezdett kifarolni Gruden, amivel egyébként PG nyilatkozatának vág éppen alá...szépen elmar mindenkit majd maga körül...
Amúgy Cabinda igen lassúnak tűnt pre-season során, nem hiszem, hogy megoldja a cover gondokat...javasolnám Morrow bevetését, aki tavaly egész jónak tűnt

Lenyilatkozta, hogy nem elégedett Townsenddel és a kirúgásokkal, Jano meg milyen faszán tolja még mindig...öcsém, hát te küldted el 😊 meg a P posztot is Te rendezted így...vicc a pali

Lynch ha kiesik komoly lesz a run game is 😊 kontakt előtti yardok tekintetében csak az Arizon gyengébb nálunk, egyedül Lynch yards after contact teljesítménye miatt van némi futójáték...jön majd szépen a Doug Martin show 😊 Talán D.Wash is szóhoz jut majd, de nem vagyok benne biztos, hogy észreveszi ezt a lehetőséget a Főnök...

Cooper kapcsán elkezdték megszellőztetni, hogy nem "szerelmes" a fociba és nem elég elhivatott...gondolom ezzel akarják védeni a seggüket, amikor szar trade keretében vagy cut után máshol folytatja...mondjuk arra gondolhattak volna, hogy így nehezebb lesz elcserélni...

Amúgy azt vágja mindenki, hogy M.Lee tolja a meccs előtti csapat feltüzelést? Egy másodéves, gyenge közepes 2 down player...ja Carr kérte meg erre és ennek Lee nagyon örül...ezt értem, de azt, hogy Carr miért kérte meg rá, azt már nem...nagy itt a baj gyerekek...
Rolni
JA, ezt a Lee dolgot néztem én is, hogy mégis hogyan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Melvin hülyeséget csinál éppen ez tiszta sor, de azért, ahogy ezt kezelik Grudenék az is nevetséges...ez a legutóbbi komment tőle...mintha ovis lenne és sárral dobálóznának...

DJ elvileg kérte, hogy engedjük el és eleget tettünk a kérésének...majd ezt követően próbálják azt mondani, hogy jöjjenek a fiatalok...jól hangzik csak éppen Conley vagy Joseph kapcsán meg rohadtul nem ezt csinálták, mondták nem rég...de már a Conley témából is elkezdett kifarolni Gruden, amivel egyébként PG nyilatkozatának vág éppen alá...szépen elmar mindenkit majd maga körül...
Amúgy Cabinda igen lassúnak tűnt pre-season során, nem hiszem, hogy megoldja a cover gondokat...javasolnám Morrow bevetését, aki tavaly egész jónak tűnt

Lenyilatkozta, hogy nem elégedett Townsenddel és a kirúgásokkal, Jano meg milyen faszán tolja még mindig...öcsém, hát te küldted el 😊 meg a P posztot is Te rendezted így...vicc a pali

Lynch ha kiesik komoly lesz a run game is 😊 kontakt előtti yardok tekintetében csak az Arizon gyengébb nálunk, egyedül Lynch yards after contact teljesítménye miatt van némi futójáték...jön majd szépen a Doug Martin show 😊 Talán D.Wash is szóhoz jut majd, de nem vagyok benne biztos, hogy észreveszi ezt a lehetőséget a Főnök...

Cooper kapcsán elkezdték megszellőztetni, hogy nem "szerelmes" a fociba és nem elég elhivatott...gondolom ezzel akarják védeni a seggüket, amikor szar trade keretében vagy cut után máshol folytatja...mondjuk arra gondolhattak volna, hogy így nehezebb lesz elcserélni...

Amúgy azt vágja mindenki, hogy M.Lee tolja a meccs előtti csapat feltüzelést? Egy másodéves, gyenge közepes 2 down player...ja Carr kérte meg erre és ennek Lee nagyon örül...ezt értem, de azt, hogy Carr miért kérte meg rá, azt már nem...nagy itt a baj gyerekek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Hmm Gruden azt mondja, hogy inkább az ifjoncokat fogja felküldeni a pályára. DJ elküldése ennek szól. Végre egy jónak tűnő döntés.
Amadeus
Magyaran mar most elengedte a szezont, aztan probalgatja, hatha a fiatalok kozott valami kincsre lel.
Stez
Pont ezért tartom jó döntésnek. Melvin meg örüljön, hogy nem repül a bye alatt.

Gruden on former starting CB Rashaan Melvin, who was unhappy with PT in London: "I heard there was a Twitter report out there. Melvin's on his seventh team, I think. He's had different techniques. Maybe he's confused. I don't know. I'll talk to him. But he's got to play better."

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Hmm Gruden azt mondja, hogy inkább az ifjoncokat fogja felküldeni a pályára. DJ elküldése ennek szól. Végre egy jónak tűnő döntés.
Amadeus
Magyaran mar most elengedte a szezont, aztan probalgatja, hatha a fiatalok kozott valami kincsre lel. Igy akkor Lynch is menni fogsz szvsz IR-re, de akkor Melvinnek sem josolok tul sokat a csapatnal.

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Hmm Gruden azt mondja, hogy inkább az ifjoncokat fogja felküldeni a pályára. DJ elküldése ennek szól. Végre egy jónak tűnő döntés.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Marshawn Lynch állítólag hosszú távú sérülést szenvedett... eljött Richard ideje?
peterbadbone
Simán hoznám fel Warren-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?