NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Az a baj, hogy nem élvezem azt, hogy meccs van.
Tegnap nekem is úgy jött össze, hogy elkezdtem nézni, aztán inkább elmentem megfürdetni és elaltatni a legkisebb gyermekemet és nem éreztem, hogy hiányzik a meccs. Persze a második félidőt néztem, de olyan apatikus hangulatban voltam, nem vártam semmit, csak hogy vége legyen ennek a semmi, szenvedés produktumnak.

Olyan érzések kavarogtak bennem, hogy ennyire nem lehetünk szarok, itt valami más is van a dologban, nem akar itt játszani senki vagy nem értem. Ez annyira gyenge, hogy nem hiszem el, ráadásul még sérülések is jönnek sorban, ami pont ezt támasztja alá, hogy nincs kedvük a játékosoknak játszani és ebből az lesz, hogy le is sérülnek.

Nem tudom mi a kivezető út, de mivel a játékosainkat nem fogjuk tudni olyan értéken eladni, hogy abból profitálni tudjunk, így szerintem ez az út, amit elkezdett Gruden, nem fog sehová vezetni. Mert ha mindenkiért megkapnánk azt az ellenértéket, ahol húztuk, akkor sem tudnánk pótolni mindenkit egy, sőt két év alatt sem.

Nem tudom, hogy mi lesz, de én rossz dolgokat látok most nálunk nagyon.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
En azzal kezdenem, hogy Cable-t elkergetem.
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
 www.si.com/nfl/2018/10/15/oakland-raiders-jon-gruden-derek-carr-defense-offensive-tackles-kolton-miller

Az elmezésből pár gondolat:
O:
Jack Del Rio’s offensive staffs had shrewdly hidden their middling tackles in their scheme. They asked Carr to throw quick strikes from spread sets, where the ball is out before a tackle can get beat; or they kept six and sometimes seven bodies in to block if Carr dropped back deep. The approach worked great in 2016 but led to an uneven offense in ’17...
Knowing that in today’s NFL, a successful offense needs enough front line aptitude to intertwine its passing game and running game, Gruden addressed the offensive tackle situation aggressively, at the expense of the defense. He used his first-round pick on Kolton Miller and a third-rounder on Brandon Parker. Unfortunately, neither has played well. Miller, in fact, has gotten worse each week, getting humiliated in a variety of ways...
But the scheme doesn’t matter if your blocking can’t hold up. When Carr gets uncomfortable, he tends to get jittery in the pocket and hasty in his progression reads...

D:
Coaches tell you how they really feel by the men they play and the calls they make. Lately, defensive coordinator Paul Guenther has played one—just one—player more than 80% of the snaps: Tahir Whitehead, a dynamic but up-and-down linebacker. At the other 10 positions, men are rotating. Think about that: Ten of 11 defensive positions are not fully settled.

Yes, Guenther believes in playing a variety of guys—that’s what he did as the defensive coordinator in Cincinnati—but not to this extent. Plus, schematically, Guenther has scaled down. Early in the year we saw many of the diverse pressure packages and coverage disguises that Marvin Lewis didn’t always encourage him to call. But in recent weeks, it’s been mostly straight four-man rushes and two-deep zone coverages. The Raiders aren’t talented enough to simply line up and just play like that, but they don’t trust their corners in one-on-one coverage enough to exoticize things.
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Mit gondoltok Carr helyzetéről, lefőtt neki itt a kávé? Tegnapi meccsen nagyon nem nézett ki jól és nem csak a mutatott játék miatt. Mentálisan is romokban van és nem nagyon látom, hogy innen Gruden feltudná e építeni újra. Új légkörre lenne szüksége, egy teljes újrakezdésre.

Viszont a trade partnereket nem látom,vagyis azokat amivel még a Raiders is jól járna. Így első körben akik felmerülhetnek az a Giants,Broncos,Jags hármas. De Broncosba gondolom semmi pénzért nem tradelnék el, Jagsbe se szívesen adnák, plusz nekik cap se nagyon lenne rá, a Giants meg lehet inkább a draftról oldaná meg a QB kérdést. Még második vonalban lehet partner a Dolphins és a Cowboys, ha megelégelik a jelenlegi QB-kat.
De ez trade szempontjából sem néz ki jól a Raidersnek. Szinte nincs az az opció amivel nem rúgnák magukat tökön ha tradelik Carr-t.
Mr.Breaker
Nehéz bármit is mondani, az meg hogy Gruden mit fog kezdeni vele, végképp homály.
Szerintem még mindig kiváló QB csak kell neki egy jó fal, vagy falhoz mérten jó playcall, illetve az sem ártana, ha nem kéne minden évben új playbookot magolnia, mert úgy emlékszem, még nem volt ugyanaz az OC/HC páros egy évben sem mióta ledraftoltuk.
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
 www.silverandblackpride.com/2018/10/14/17975714/loss-in-london-shows-every-move-jon-gruden-has-made-is-leading-to-disaster
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 880
Mit gondoltok Carr helyzetéről, lefőtt neki itt a kávé? Tegnapi meccsen nagyon nem nézett ki jól és nem csak a mutatott játék miatt. Mentálisan is romokban van és nem nagyon látom, hogy innen Gruden feltudná e építeni újra. Új légkörre lenne szüksége, egy teljes újrakezdésre.

Viszont a trade partnereket nem látom,vagyis azokat amivel még a Raiders is jól járna. Így első körben akik felmerülhetnek az a Giants,Broncos,Jags hármas. De Broncosba gondolom semmi pénzért nem tradelnék el, Jagsbe se szívesen adnák, plusz nekik cap se nagyon lenne rá, a Giants meg lehet inkább a draftról oldaná meg a QB kérdést. Még második vonalban lehet partner a Dolphins és a Cowboys, ha megelégelik a jelenlegi QB-kat.
De ez trade szempontjából sem néz ki jól a Raidersnek. Szinte nincs az az opció amivel nem rúgnák magukat tökön ha tradelik Carr-t.
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Teljes nyugalommal kapcsoltam ki az első félidő utolsó perceiben. Szánalmas!
Rolni
Dettó csak én teát mentem el főzni...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Teljes nyugalommal kapcsoltam ki az első félidő utolsó perceiben. Szánalmas!

Gruden nálam megbukott mostanra nemcsak, mint GM, de mint HC és OC is. Visszafelé vágom már a centit...

PG is mehet amerre lát, úgy fest Zimmer és Lewis nélkül nem megy neki a dolog...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
4 éve, az első meccs, amit kihagytam 1az1-ben.
Továbbra sem vagyok Gruden ellenes, de azt képtelen vagyok elhinni, hogy az a roster, ami 2 éve villogott, tavaly közepesen szar volt, az idén vállalhatatlan.
Elhiszem, hogy séma váltás, elhiszem, hogy új playbook, de én továbbra is azt vallom, hogy a sémát kell az adott rosterhez igazítani és nem fordítva.
És Gruden sok sok wtf döntéséből eddig nagyon úgy fest egy sem jött be. Azt nem vagyok hajlandó elfogadni, hogy 52 játékosból 50 szar, csak az edző nem. (Rams - Fisher)

Szerintem leginkább wtf döntései, akik nem, hogy nem jöttek be ezidáig, de még kifejezetten károsak is voltak:

Mack - no comment

Miller - fos, már akkor is wtf volt, amikor ledraftoltuk. De ahelyett, hogy padoztatná, rotációba tenné, inkább kibaszta a pro bowler LT-t RT-be, ahol a nyomorult azt se tudja merre nézzen. (Lehet Penn se a fénykorát éli, de össze volt szokva KO-val és ketten együtt jól megoldották Carr blind side-t. Ez a döntés oda jutott, hogy most mind két oldali tackle szar és Carr retteg a zsebben, mert nem bízik bennük. Lett volna egy éve rotációban tanulni, felkészülni, gyakorolni, összeszokni, ehelyett a liga bohóca.

Crabtree - Jordy - (szeretem Jordy-t igazi team player, lead by example, de láthatóan nem érzi jól magát, igazi cluth király, de picit meg is kopott és nem találja egyelőre a helyét, míg Crabs is cluth)

Bryant - on/off field issues, deep threat, csak Carrnak nincs ideje, deepre nézni

King+(Tavecchio) - Nem komálta Kinget, rendbe. jött egy fos jobbos punter és emiatt egy jobb lábas rugó (az hogy sérült, nem Gruden hibája) de tavaly legalább ez működött.

Doug Martin - faszt keres még itt, inkább nézném Warren-t, legalább bizonyítási vágy van benne.

Irvin - évek óta rettentő gyenge, úgy hogy Mack miatt sokkal kisebb figyelem hárult rá az ellenfél OL-jétől. Amellett egy barom.

Secondary - Itt nem vagyok képes elhinni, hogy az évek alatt beleölt draft pickek és FA-k közül 0!!!!!!! ember sem képes egy átlagos szintet megütni akármilyen rendszerben, ez nem létezik! Statisztikai lehetetlenség. KJ, OBi, Conley, N. Nelson, Worley, Amerson, R.Nelson, Harris, Luani, Gilchrist, Melvin, Hall, McGill, Hayden, Carrie, DRC, Smith, Allen
18 emberből 2,5 év alatt egy átlagos teljesítményt sem sikerült kihozni?!? (Tudom nem Gruden éra a java, de itt vmi nagy gebasz van)

LB - Évek óta probléma, amit nem bírunk megoldani, Bowman tavaly legalább futás ellen jó volt, erre nem ide draftolnuk, hanem elhozzuk Whitehaed-et és DJ.


Trade blockra teszi Coopert, valószínűleg Carr-t is, jövőre valszeg Lynch sem lesz már.

DL - elengedjük Autry-t. Belső nyomás továbbra sincs. Igaz egyedül Hurst aki upgrade ezen a rosteren a tavalyihoz képest és ezt nem lehet azzal elintézni, hogy building van, vagy hogy Gruden rühelli az egyik játékos ügynököt.


Nem követelem Chucky kirúgását, de nem látom derűsen a rebuildet, amikor ennyi wtf

Jövő évi needjeink ma:
LT
RT
WR*3
RB
QB

DE*2
ILB*2
CB*2
S*2

ehhez képest, idén úgy ültünk le a draft elé, hogy kell egy ILB egy DT és egy CB, meg egy tartalék T
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Az OL-t nem tartjátok kicsit túlértékeltnek?
Amadeus
miután lenulláztátok a denveri passrusht? ööö... nem.
Black_Adder
cserébe a runblock szar volt
Amadeus
a futás elleni védelmünk szerintem idén is liga elit lesz.
Black_Adder
Mégsem. bocsi.

de majd PO helyett küzdünk egymással az 1/1ért

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 093
Chucky’s revenge

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 110 — Deion Sanders for president!
vicc

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Uraim 2018/19
🚽
több mint 5 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Lehet ez a Segal gyerek tudatosan szabotálja Grudent,meg a csapatot
😁
Utálom az ügynököket.
PS:Vagy annyira belelát a dolgokba, hogy inkáb kimenti a játékosait Chucky karmaiból, mielőtt beégnek.
😁
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Glazer szerint Joseph és Cooper van a trade deadline előtti fire sale listánkon...
Mi közös bennük azon túl, hogy korábbi első körös Raiders draft pickek?

Az ügynökük...Joel Segal...
Igen Mack is nála van!
Rolni
menekülünk előre.

"Reggie wanted to trade Cooper earlier but he dropped the ball." ezen kurvára felröhögtem

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Glazer szerint Joseph és Cooper van a trade deadline előtti fire sale listánkon...
Mi közös bennük azon túl, hogy korábbi első körös Raiders draft pickek?

Az ügynökük...Joel Segal...
Igen Mack is nála van!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Hello. Légyszi, tud valaki linket az esti meccshez?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
 www.cbssports.com/nfl/news/raiders-shopping-recent-top-draft-picks-as-they-brace-for-an-offseason-of-many-changes/

Joseph, Obi, D. Johnson és off-seasonben Carr.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Én pl azt nem értem, hogy Joseph, Obi, Conley vagy Mario Edwards miért nem értik/tudják alkalmazni a PG playbook-ot, ha Adam Jones és Dre Kirkpatrick-kaliberű faszik megoldották. Ennyivel hülyébbek?
Fast Willie
Igen. Obi JDR-nél hülye volt, Joseph szintén, Conley tipik rookie cb, aki van, hogy jó és van, hogy égetik. MEjr meg a nyaksérülése óta gyenge volt, hozzá kèpest Hurst upgrade volt. Kirkpatrick meg csak Saban védelemből lett draftolva, ez kb a Bobby Wagner szintű hasonlat volt. Fordítsuk meg: Taylor Maysnek miért nem ment ez a séma sem?
Amadeus
Na az egyéni képesség felismerése, beillesztése és fejlesztése itt totál félrement eddig, ami akármennyire szépítjük edzői és GM hiba.

Nem létezik, hogy 3 ember ne tűnjön jónak legalább időnként.
Fast Willie
ezzel félig-meddig egyetértek. Azt a részét sikerült felmérni, hogy az eddigi D roster sem volt túl acélos és, hogy a D-be ellőtt pickek mind besültek (2 kivétellel), hogy egy kinti kommentet idézzek: all-bust defense. Más kérdés, hogy a pótlásukra hozott emberek sem jobbak. Engem nagyon a Dennis Allen éra helyzetére emlékeztet a jelenlegi helyzetünk, amikor UDFA-k és random FA-k játszottak itt, akkor éreztem azt, amit most, hogy mindegy ki az edző, meg, hogy milyen a séma, itt az a cél, hogy teljen az idő és lehessen folytatni a csapatépítést az off-seasonben. Ezért is mondom egy ideje, hogy mindegy milyen szezon lesz ez a végére, nem lesz elküldve senki sem. Ebbe a rendszerbe fogunk draftolni és igazolni jövőre, remélhetőleg jobban. Ez a Denver meccs óta szerintem komplett rebuild a labda mindkét oldalán, amit max Hudson, Osemele és a rookiek élnek túl majd, még Carr helyzetét sem látom biztosnak | főleg, hogy pletykálnak egy Giants tradet vele kapcsolatban, na ott is hülyék vannak, ha azzal a fallal Carrban látják az új Eli-t. | .

Azért McKenzienek remélem megköszönik a szezon végén, nyakig benne van ebben az összeomlásban a szar draftjaival.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 300
Én pl azt nem értem, hogy Joseph, Obi, Conley vagy Mario Edwards miért nem értik/tudják alkalmazni a PG playbook-ot, ha Adam Jones és Dre Kirkpatrick-kaliberű faszik megoldották. Ennyivel hülyébbek?
Fast Willie
Igen. Obi JDR-nél hülye volt, Joseph szintén, Conley tipik rookie cb, aki van, hogy jó és van, hogy égetik. MEjr meg a nyaksérülése óta gyenge volt, hozzá kèpest Hurst upgrade volt. Kirkpatrick meg csak Saban védelemből lett draftolva, ez kb a Bobby Wagner szintű hasonlat volt. Fordítsuk meg: Taylor Maysnek miért nem ment ez a séma sem?
Amadeus
Bobby Wagner egy plda volt arra, hogy kifejezetten rosszul kinéző védelmekben - mint a kezdeti Hawks- is voltak jól teljesítők (DeShawn Shead is játszott ott jól ideig óráig, azt ő sem jobb mint Karl Joseph)

A ti esetetekben szerintem - bár csak 3 meccseteket láttam idén - mindenki kilátástalan. Ha mindenki hülye a sémába, akkor rossz a séma (Steelersnél is kicsiben ezzel küzdünk, de nálunk azért vannak kiemelkedő védők , akik egyénileg megoldják).

JDR védelme jobb volt, mint a mostani, persze a mostani még kísérleti fázisban van. Mondjuk nekem Guenther védelme a North-ban sem tetszett, hosszútávon - kb 8-10 meccsenként - megállt vele. Geno Atkins mondjuk így is mindig király volt, de az már egyéni képesség.

Na az egyéni képesség felismerése, beillesztése és fejlesztése itt totál félrement eddig, ami akármennyire szépítjük edzői és GM hiba.

Nem létezik, hogy 3 ember ne tűnjön jónak legalább időnként.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Én pl azt nem értem, hogy Joseph, Obi, Conley vagy Mario Edwards miért nem értik/tudják alkalmazni a PG playbook-ot, ha Adam Jones és Dre Kirkpatrick-kaliberű faszik megoldották. Ennyivel hülyébbek?
Fast Willie
Igen. Obi JDR-nél hülye volt, Joseph szintén, Conley tipik rookie cb, aki van, hogy jó és van, hogy égetik. MEjr meg a nyaksérülése óta gyenge volt, hozzá kèpest Hurst upgrade volt. Kirkpatrick meg csak Saban védelemből lett draftolva, ez kb a Bobby Wagner szintű hasonlat volt. Fordítsuk meg: Taylor Maysnek miért nem ment ez a séma sem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 300
Én pl azt nem értem, hogy Joseph, Obi, Conley vagy Mario Edwards miért nem értik/tudják alkalmazni a PG playbook-ot, ha Adam Jones és Dre Kirkpatrick-kaliberű faszik megoldották. Ennyivel hülyébbek?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Én azért PG irányába is kritikusabb vagyok, mint Amadeus.

A csávó elvileg egy jó DC ugye? Jah eddig kb pont annyit hoz, mint JDR és Norton. Az egyetlen dolog, ami meglephette és rosszul érinti az a Mack trade. Nem akarom lebecsülni ennek a hatását, de az a szenvedés és helyenként történelmi mélyrepülés amit látunk nem csak Mack hiánya miatt van!

Több ponton nagyon félre elemezték a keretet és az igazolások se ülnek.

Irvin egyedül szánalmasan kevés...gondolom azt hitték, h Mack nélkül is hoz majd 8-10 sacket és őt kell kiegészíteni...hű de visszafelé sült el... hiába ígéretes a Hurst-Hall-Key trió összességében nagyon kevés ez. A DL pont nem az a terület ahol rookie-ek robbantani szoktak.

A teljes LB sor borzalmas...egyedül Lee mutat valamit futás ellen. A Whitehead igazolás baromi nagy mellényúlás és DJ se volt jó pick up. Az LB sorunk a liga legrosszabb LB egysége a passz ellen. Minden szempontból. Ez azért nem jó DC-ről árulkodik...

CB sor az egyetlen ahol látok előre lépést, de itt is kezdődik a WTF Conley padoztatásával...

Nem érkezett komoly S erősítés se FA-n, se drafton. Nem hiszem el, hogy a Nelson-Gilchrist párost komolyan gondolta PG?!

Igazából az egyetlen dolog ami miatt még nem követelem az Ő fejét is az a sok korábbi korai körös játékosunk, akiknek gondolom esélyt akarták adni. Calhoun, Edwards, Joseph, Obi, Conley...
Máshogy festene a kép, ha Edwards, Joseph, Obi és Conley hatékony kezdő lenne még Calhoun hasznos csere...
De az, hogy nem ismerte fel az OTA-k alatt már PG sara is sztem.

Nem látom hol teszi hozzá a sémával és szakértelemmel azt a pluszt. Hol van az a difi, amit mondjuk egy Wade Philips hozzátett JDR után a Broncosnál vagy utána a Ramsnél? Nem kell akkora ugrás, mert értem, hogy Wade az egyik legjobb és remek rosteren kapott, de azért vmi előrelépés kéne azért sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Guenther sémája ennyire bonyolult lenne?

Olyan agyi kvalitású emberek mozogtak benne ösztönösen és eredményesen, mint Pacman Jones, Darqueez Dennard, Dre Kirkpatrick, Vontaze Burfict és George Iloka.

Jó alapképességű, a pályán teljesítményt leadó és viszonylag tehetséges emberek. De egyiket sem mondanám egy észlénynek.

Sztem pedig szégyen és edzői hiba, hogy sorra buknak meg az embereitek a "rendszeren". Akkor szar a rendszer, amihez mindenkit hozzá kell igazítani. Működésképtelen.

Bevallom, hogy olyanra nem is nagyon emlékszem, hogy egy védelmi sémában mindenki átlag alatti volt (Hawks séma pl nehéz volt, de Wagner vagy Bennett kezdettől faja volt benne, inkább a sec volt érdekes egy darabig). Hát nálatok def-ben most ez van pedig.
Jóindulattal még a koncepció is kérdéses egyelőre nálam. Vagy eleve hibás dolog DL nélkül nekiállni ennek a sémának, de hogy még a sec-ben sem mutatkozik semmi különös, épkézláb LB meg emberemlékezet nem volt Tölgyvidéken, az nonszenznek tűnik MOST. Hogy 3 év múlva jobb lesz-e az kérdés persze.
Fast Willie
komolyan érdekelne, hogy a jelenlegi D rosterrel milyen rendszert kellene futtatni, ami működne is. Azért ne Wagner legyen már a mérce....
Amadeus
Nyilván fogalmam nincs😁. Csak azt mondom, hogy nem tudom elhinni, hogy mindenki hülye Guenther koncepciójához. Vagy akkor érdekes scoutjaitok vannak😁

Illetve nem hiszem, hogy ez a séma ennyire bonyolult lenne. Agresszív, rotálandó, de sztem nem ördöglakat (pl Gus Bradley vagy Dick Lebeau sémáiba sokan belebuktak, jó alapadottságú emberek is, de PG-nél én erre nem hajlok)

Karl Joseph, Gareon Conley, DRC kaliberű tehetségeket meg tudjanak már használni, azaz igazítsák a kerethez vmelyest.

Btw a sémába illő kulcsemberetek (Geno Atkins + 1-1 használható UT és DE, Burfict- szerű LB, Iloka-szerű S + egy shutdown CB) sztem egy sincs most és nem is volt (Mack-en túl), úgyhogy Gruden gondolom hosszútávban gondolkodott itt is, mert ehhez kell kb 3év majd, mire nulláról összeáll. Ha azonnali eredményt akart volna, akkor más DC-t és sémát választ.

Fast Willie
köszönöm.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 300
Guenther sémája ennyire bonyolult lenne?

Olyan agyi kvalitású emberek mozogtak benne ösztönösen és eredményesen, mint Pacman Jones, Darqueez Dennard, Dre Kirkpatrick, Vontaze Burfict és George Iloka.

Jó alapképességű, a pályán teljesítményt leadó és viszonylag tehetséges emberek. De egyiket sem mondanám egy észlénynek.

Sztem pedig szégyen és edzői hiba, hogy sorra buknak meg az embereitek a "rendszeren". Akkor szar a rendszer, amihez mindenkit hozzá kell igazítani. Működésképtelen.

Bevallom, hogy olyanra nem is nagyon emlékszem, hogy egy védelmi sémában mindenki átlag alatti volt (Hawks séma pl nehéz volt, de Wagner vagy Bennett kezdettől faja volt benne, inkább a sec volt érdekes egy darabig). Hát nálatok def-ben most ez van pedig.
Jóindulattal még a koncepció is kérdéses egyelőre nálam. Vagy eleve hibás dolog DL nélkül nekiállni ennek a sémának, de hogy még a sec-ben sem mutatkozik semmi különös, épkézláb LB meg emberemlékezet nem volt Tölgyvidéken, az nonszenznek tűnik MOST. Hogy 3 év múlva jobb lesz-e az kérdés persze.
Fast Willie
komolyan érdekelne, hogy a jelenlegi D rosterrel milyen rendszert kellene futtatni, ami működne is. Azért ne Wagner legyen már a mérce....
Amadeus
Nyilván fogalmam nincs😁. Csak azt mondom, hogy nem tudom elhinni, hogy mindenki hülye Guenther koncepciójához. Vagy akkor érdekes scoutjaitok vannak😁

Illetve nem hiszem, hogy ez a séma ennyire bonyolult lenne. Agresszív, rotálandó, de sztem nem ördöglakat (pl Gus Bradley vagy Dick Lebeau sémáiba sokan belebuktak, jó alapadottságú emberek is, de PG-nél én erre nem hajlok)

Karl Joseph, Gareon Conley, DRC kaliberű tehetségeket meg tudjanak már használni, azaz igazítsák a kerethez vmelyest.

Btw a sémába illő kulcsemberetek (Geno Atkins + 1-1 használható UT és DE, Burfict- szerű LB, Iloka-szerű S + egy shutdown CB) sztem egy sincs most és nem is volt (Mack-en túl), úgyhogy Gruden gondolom hosszútávban gondolkodott itt is, mert ehhez kell kb 3év majd, mire nulláról összeáll. Ha azonnali eredményt akart volna, akkor más DC-t és sémát választ.