NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Guenther sémája ennyire bonyolult lenne?

Olyan agyi kvalitású emberek mozogtak benne ösztönösen és eredményesen, mint Pacman Jones, Darqueez Dennard, Dre Kirkpatrick, Vontaze Burfict és George Iloka.

Jó alapképességű, a pályán teljesítményt leadó és viszonylag tehetséges emberek. De egyiket sem mondanám egy észlénynek.

Sztem pedig szégyen és edzői hiba, hogy sorra buknak meg az embereitek a "rendszeren". Akkor szar a rendszer, amihez mindenkit hozzá kell igazítani. Működésképtelen.

Bevallom, hogy olyanra nem is nagyon emlékszem, hogy egy védelmi sémában mindenki átlag alatti volt (Hawks séma pl nehéz volt, de Wagner vagy Bennett kezdettől faja volt benne, inkább a sec volt érdekes egy darabig). Hát nálatok def-ben most ez van pedig.
Jóindulattal még a koncepció is kérdéses egyelőre nálam. Vagy eleve hibás dolog DL nélkül nekiállni ennek a sémának, de hogy még a sec-ben sem mutatkozik semmi különös, épkézláb LB meg emberemlékezet nem volt Tölgyvidéken, az nonszenznek tűnik MOST. Hogy 3 év múlva jobb lesz-e az kérdés persze.
Fast Willie
komolyan érdekelne, hogy a jelenlegi D rosterrel milyen rendszert kellene futtatni, ami működne is. Azért ne Wagner legyen már a mérce....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 300
Guenther sémája ennyire bonyolult lenne?

Olyan agyi kvalitású emberek mozogtak benne ösztönösen és eredményesen, mint Pacman Jones, Darqueez Dennard, Dre Kirkpatrick, Vontaze Burfict és George Iloka.

Jó alapképességű, a pályán teljesítményt leadó és viszonylag tehetséges emberek. De egyiket sem mondanám egy észlénynek.

Sztem pedig szégyen és edzői hiba, hogy sorra buknak meg az embereitek a "rendszeren". Akkor szar a rendszer, amihez mindenkit hozzá kell igazítani. Működésképtelen.

Bevallom, hogy olyanra nem is nagyon emlékszem, hogy egy védelmi sémában mindenki átlag alatti volt (Hawks séma pl nehéz volt, de Wagner vagy Bennett kezdettől faja volt benne, inkább a sec volt érdekes egy darabig). Hát nálatok def-ben most ez van pedig.
Jóindulattal még a koncepció is kérdéses egyelőre nálam. Vagy eleve hibás dolog DL nélkül nekiállni ennek a sémának, de hogy még a sec-ben sem mutatkozik semmi különös, épkézláb LB meg emberemlékezet nem volt Tölgyvidéken, az nonszenznek tűnik MOST. Hogy 3 év múlva jobb lesz-e az kérdés persze.
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
#Raiders Derek Carr - red zone QBR by year (source: ESPN)
2014 - 96.9
2015 - 51.1
2016 - 41.7
2017 - 29.7
2018 - 14.8

Wow.
Rolni
Mondjuk '14-ben nem sokat jártunk a redzone-ban -, de az legalább eredményes volt.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Elvileg Gruden és Guenther rendszere is elég komplex és ennek az átlátása miatt preferálják egyfelől a veteránokat.


Rolni
Carr emiatt szenved, életében nem kellett ennyi döntést hoznia a pályán, s emellett még pánikol is. Én csípem PG-t, de szerintem lehetett volna hozni 3-4 DC-t a csapathoz, a jelenlegi emberanyag még mindig fit lenne abba is, és ott Macknek is lett volna értelme kifizetni a 23 millát.
Amadeus
Bizonyos fokig megértem, hogy Carr szenved a bonyolult rendszerben. Aztán van az a pont, ahol már nem. Már ott vagyok...
Ami még gond ezzel, hogy ha Gruden igazán nagy mágus lenne, akkor megoldaná, hogy Carr ne szenvedjen ennyire...McVay elég ügyesen megoldotta Goff-al, pedig neki nem volt ennyi rutinja...Reid is elég jól hasít egy kvázi rookie QB-val...nem úgy fest, hogy Mahomes túl sokat kell agyaljon...komoly összeget tennék arra, hogy Cooper ász lenne a KC-ben mondjuk Watkins helyén...

Mack-nek 4-3ban is simén lett volna értelme odaadni a pénzt...ez nem séma függő kérdés...
Simán csak megsértődött Gruden és idegből elcserélte, mert azért "Én vagyok itt a basszszájba Na!"
Tette ezt úgy, hogy évekig kvázi holdoutolt és várta a megfelelő helyet, pénzt, hatalmat...
Egyre inkább azt gondolom, hogy ha RM kezébe maradt volna a kormány, akkor június során meglett volna a Mack deal, ahogy megvolt a Carr deal is előtte...
Rolni
Teljesen más példa Goff és Mahomes is. Előbbi nem volt összetörve, gyakorlatilag rookieként tanították be WCO-ba, Mahomes meg valóban nem kell sokat agyaljon, bár ez utóbbi véleményemért kaptam rendesen a KC topikban. Cooper dropjai nem tudom mitől javulnának meg egy csapásra, viccen kívül, mivel dropolna kevesebbet Dallasban, vagy KC-ben, ha már Alabamaban is dropolt, aztán nálunk is tököm tudja hány offenseben. Jelenleg hoz egy 3rd WR szintet játékban.

Amadeus
Ez itt OFF, de Goff és a Rams játéka az kurvára nem WCO.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
#Raiders Derek Carr - red zone QBR by year (source: ESPN)
2014 - 96.9
2015 - 51.1
2016 - 41.7
2017 - 29.7
2018 - 14.8

Wow.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
 silverandblacktoday.com/2018/10/10/lombardi-grudens-biggest-challenge-as-coach-is-quarterback-play/

“The biggest concern after five weeks is Carr hasn’t really improved,” Lombardi said. “He keeps making the same mistakes over and over again. Poor decisions in the red zone especially. He gets rid of the ball too quickly. He’s not been able to take that next step. Maybe he will over the next 11 weeks but so far, I haven’t seen it.”

 silverandblacktoday.com/2018/10/04/inside-the-numbers-raiders-offensive-line/

Through four games, the Raiders rank 18th in allowing pressure. According to PFF, the Raiders have an allowed pressure percentage of 24.2 percent. Rookie Kolton Miller has a pressure percentage of 6.2% ranking 109th of 147 offensive linemen. Oakland center Rodney Hudson ranks second with a ridiculous 1.1%. The rest of the Raiders line: Kelechi Osemele (11) Gabe Jackson (115) 6.7%, and Donald Penn (131) 8.7%.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Elvileg Gruden és Guenther rendszere is elég komplex és ennek az átlátása miatt preferálják egyfelől a veteránokat.


Rolni
Carr emiatt szenved, életében nem kellett ennyi döntést hoznia a pályán, s emellett még pánikol is. Én csípem PG-t, de szerintem lehetett volna hozni 3-4 DC-t a csapathoz, a jelenlegi emberanyag még mindig fit lenne abba is, és ott Macknek is lett volna értelme kifizetni a 23 millát.
Amadeus
Bizonyos fokig megértem, hogy Carr szenved a bonyolult rendszerben. Aztán van az a pont, ahol már nem. Már ott vagyok...
Ami még gond ezzel, hogy ha Gruden igazán nagy mágus lenne, akkor megoldaná, hogy Carr ne szenvedjen ennyire...McVay elég ügyesen megoldotta Goff-al, pedig neki nem volt ennyi rutinja...Reid is elég jól hasít egy kvázi rookie QB-val...nem úgy fest, hogy Mahomes túl sokat kell agyaljon...komoly összeget tennék arra, hogy Cooper ász lenne a KC-ben mondjuk Watkins helyén...

Mack-nek 4-3ban is simén lett volna értelme odaadni a pénzt...ez nem séma függő kérdés...
Simán csak megsértődött Gruden és idegből elcserélte, mert azért "Én vagyok itt a basszszájba Na!"
Tette ezt úgy, hogy évekig kvázi holdoutolt és várta a megfelelő helyet, pénzt, hatalmat...
Egyre inkább azt gondolom, hogy ha RM kezébe maradt volna a kormány, akkor június során meglett volna a Mack deal, ahogy megvolt a Carr deal is előtte...
Rolni
Teljesen más példa Goff és Mahomes is. Előbbi nem volt összetörve, gyakorlatilag rookieként tanították be WCO-ba, Mahomes meg valóban nem kell sokat agyaljon, bár ez utóbbi véleményemért kaptam rendesen a KC topikban. Cooper dropjai nem tudom mitől javulnának meg egy csapásra, viccen kívül, mivel dropolna kevesebbet Dallasban, vagy KC-ben, ha már Alabamaban is dropolt, aztán nálunk is tököm tudja hány offenseben. Jelenleg hoz egy 3rd WR szintet játékban.

Mack 4-3ban sosem volt olyan domináns, mint most 3-4ben, elég rendesen lefojtottuk a skilljeit azzal, hogy mindenki minden áron 4-3-t akart nyomatni nálunk, őt meg sikerült 4-3 endnek megálmodni. Most, hogy nem csak erőből kell játszania gyakorlatilag kilőtt a teljesítménye. Akárhogy is, ez már a mi lett volna ha kategória, amin nincs értelme agyalni. Szerintem ő JDR kirúgásakor és Gruden/Guenther érkezésekor eldöntötte, hogy nem marad, de erről sem fogjuk megtudni sosem az igazságot.

Nekem viszont nem lenne ellenemre, hogy eladjunk mindenkit aki értéket képvisel és újra felépítjük a csapatot.
Ebből most úgysem lesz semmi, bár ha meg azt vesszük, hogy olyan bonyi az új játékrendszer, hogy nem tudják egyesek megtanulni, akkor hogy várják majd ezt el egy csomó újonctól...

Bruce
Sok mindennel egyetértek, amit írsz. Ugye jelenleg Cooper, Conley és Joseph neve pörög, hogy kifele áll a szénájuk. Mind Gruden, mind Guenther olyan rendszert futtat, amiben gondolkodni is kell tudni, amiből adódik, hogy Joseph (és Obi) lényegében használhatatlan, és az eddigiek alapján Conleyval kapcsolatban is vannak aggályaim. Hiába mutat szép dolgokat, fejben rengetegszer megverik. Coopernek van agya, de cserébe teljességgel megbízhatatlan a pályán.

A vastagbetűsre annyit írnék csak, hogy Mo Hurst a legmagasabban jegyzett védőnk jelenleg (pff), ugye ő sem a hülye vonulatot képviseli a csapatban. Offenseben pedig Hudson pl jó teljesítményt hoz, aki szintén magasabb IQ-val rendelkezik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nekem viszont nem lenne ellenemre, hogy eladjunk mindenkit aki értéket képvisel és újra felépítjük a csapatot.
Ebből most úgysem lesz semmi, bár ha meg azt vesszük, hogy olyan bonyi az új játékrendszer, hogy nem tudják egyesek megtanulni, akkor hogy várják majd ezt el egy csomó újonctól...

Mondjuk Amari ellenértékét nem nagyon tudom belőni, de ha nem kapunk érte első kört, akkor szopó...
Ha Karlért nem kapunk első kört azt mondjuk megértem, bár szerintem őt kár lenne elkótyavetyélni olcsóért...
Bruce
Csak az a baj, hogy az ilyen "nem tudja playbookot, azért padozik" jellegű hírekkel pont a lehetséges ellenértékét rontjuk egyre lentebb. Szerintem 3. körnél többet biztos nem kapunk érte...
bmg
Nem tudom srácok, de megítélésem szerint Joseph értéke nagyon messze van jelenlegi állapotok miatt 3. körtől és Amari sem mutatja 1. körös ellenérték képét.
Beki
na látod, gondolhatod mekkora lelkierő volt 2 első körös ajánlatra nemet mondanom 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nekem viszont nem lenne ellenemre, hogy eladjunk mindenkit aki értéket képvisel és újra felépítjük a csapatot.
Ebből most úgysem lesz semmi, bár ha meg azt vesszük, hogy olyan bonyi az új játékrendszer, hogy nem tudják egyesek megtanulni, akkor hogy várják majd ezt el egy csomó újonctól...

Mondjuk Amari ellenértékét nem nagyon tudom belőni, de ha nem kapunk érte első kört, akkor szopó...
Ha Karlért nem kapunk első kört azt mondjuk megértem, bár szerintem őt kár lenne elkótyavetyélni olcsóért...
Bruce
Csak az a baj, hogy az ilyen "nem tudja playbookot, azért padozik" jellegű hírekkel pont a lehetséges ellenértékét rontjuk egyre lentebb. Szerintem 3. körnél többet biztos nem kapunk érte...
bmg
Nem tudom srácok, de megítélésem szerint Joseph értéke nagyon messze van jelenlegi állapotok miatt 3. körtől és Amari sem mutatja 1. körös ellenérték képét.
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Nekem viszont nem lenne ellenemre, hogy eladjunk mindenkit aki értéket képvisel és újra felépítjük a csapatot.
Ebből most úgysem lesz semmi, bár ha meg azt vesszük, hogy olyan bonyi az új játékrendszer, hogy nem tudják egyesek megtanulni, akkor hogy várják majd ezt el egy csomó újonctól...

Mondjuk Amari ellenértékét nem nagyon tudom belőni, de ha nem kapunk érte első kört, akkor szopó...
Ha Karlért nem kapunk első kört azt mondjuk megértem, bár szerintem őt kár lenne elkótyavetyélni olcsóért...
Bruce
Csak az a baj, hogy az ilyen "nem tudja playbookot, azért padozik" jellegű hírekkel pont a lehetséges ellenértékét rontjuk egyre lentebb. Szerintem 3. körnél többet biztos nem kapunk érte...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Elvileg Gruden és Guenther rendszere is elég komplex és ennek az átlátása miatt preferálják egyfelől a veteránokat.


Rolni
Carr emiatt szenved, életében nem kellett ennyi döntést hoznia a pályán, s emellett még pánikol is. Én csípem PG-t, de szerintem lehetett volna hozni 3-4 DC-t a csapathoz, a jelenlegi emberanyag még mindig fit lenne abba is, és ott Macknek is lett volna értelme kifizetni a 23 millát.
Amadeus
Bizonyos fokig megértem, hogy Carr szenved a bonyolult rendszerben. Aztán van az a pont, ahol már nem. Már ott vagyok...
Ami még gond ezzel, hogy ha Gruden igazán nagy mágus lenne, akkor megoldaná, hogy Carr ne szenvedjen ennyire...McVay elég ügyesen megoldotta Goff-al, pedig neki nem volt ennyi rutinja...Reid is elég jól hasít egy kvázi rookie QB-val...nem úgy fest, hogy Mahomes túl sokat kell agyaljon...komoly összeget tennék arra, hogy Cooper ász lenne a KC-ben mondjuk Watkins helyén...

Mack-nek 4-3ban is simén lett volna értelme odaadni a pénzt...ez nem séma függő kérdés...
Simán csak megsértődött Gruden és idegből elcserélte, mert azért "Én vagyok itt a basszszájba Na!"
Tette ezt úgy, hogy évekig kvázi holdoutolt és várta a megfelelő helyet, pénzt, hatalmat...
Egyre inkább azt gondolom, hogy ha RM kezébe maradt volna a kormány, akkor június során meglett volna a Mack deal, ahogy megvolt a Carr deal is előtte...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nekem viszont nem lenne ellenemre, hogy eladjunk mindenkit aki értéket képvisel és újra felépítjük a csapatot.
Ebből most úgysem lesz semmi, bár ha meg azt vesszük, hogy olyan bonyi az új játékrendszer, hogy nem tudják egyesek megtanulni, akkor hogy várják majd ezt el egy csomó újonctól...

Mondjuk Amari ellenértékét nem nagyon tudom belőni, de ha nem kapunk érte első kört, akkor szopó...
Ha Karlért nem kapunk első kört azt mondjuk megértem, bár szerintem őt kár lenne elkótyavetyélni olcsóért...
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Bazmeg... Amarit is elcserélik felmondok.
Amennyiben elmegy ziher atom lesz! Neki lehet jobb lenne mert a tehetségét itt csak elpazaroljuk...
Nem kell itt feltalálni a kereket. Elég ha felé dobjuk a lasztit.
TST
"Elég ha felé dobjuk a lasztit."
na ez mostanában elég nehézkesen megy
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Bazmeg... Amarit is elcserélik felmondok.
Amennyiben elmegy ziher atom lesz! Neki lehet jobb lenne mert a tehetségét itt csak elpazaroljuk...
Nem kell itt feltalálni a kereket. Elég ha felé dobjuk a lasztit.
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
AC eladó? akkor már menjen DC is? 😀

 raiderswire.usatoday.com/2018/10/11/should-the-raiders-trade-wr-amari-cooper-to-the-dallas-cowboys/
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Karl Joseph nem fog sokáig maradni a csapatnál a pletykák szerint. Továbbra sem tudja a playbookot.
Amadeus
 thefalconswire.usatoday.com/2018/10/11/espn-suggests-falcons-trade-for-raiders-s-karl-joseph/
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
 twitter.com/PFF_AustinGayle/status/1050532022429605888?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1050532022429605888%7Ctwgr%5E363937393b70726f64756374696f6e&ref_url=https%3A%2F%2Fraiderforums.com%2Fviewtopic.php%3Ff%3D3%26t%3D14030%26start%3D60

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Karl Joseph nem fog sokáig maradni a csapatnál a pletykák szerint. Továbbra sem tudja a playbookot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Türelem, tornaterem! 😊
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Elvileg Gruden és Guenther rendszere is elég komplex és ennek az átlátása miatt preferálják egyfelől a veteránokat.


Rolni
Carr emiatt szenved, életében nem kellett ennyi döntést hoznia a pályán, s emellett még pánikol is. Én csípem PG-t, de szerintem lehetett volna hozni 3-4 DC-t a csapathoz, a jelenlegi emberanyag még mindig fit lenne abba is, és ott Macknek is lett volna értelme kifizetni a 23 millát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Kolton Miller térdében az oldalszalag megrándult. Ideális esetben pihentetnie kellene egy pár hétig, de sajnos a falunkban többen is maródiak, így valószínűleg játszani fog Londonban, de ha abból indulunk ki, hogy a Chargers ellen elég ergya volt, akkor az nem sok jót jelent a Seahawks ellen sem...
Csak ne sérüljön rá komolyabban, mert akkor mehet IR-re és igazából nem fogjuk megtudni, hogy érdemes e vele hosszú távon számolni.
Parker meg hát egyelőre nem túl meggyőző, bár a posztján Penn sem volt az.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Elvileg Gruden és Guenther rendszere is elég komplex és ennek az átlátása miatt preferálják egyfelől a veteránokat.

Másik érv/szempont az, hogy úgy látták nincs a csapatban, öltözői szinten megfelelő mennyiségű és minőségű vezér, példa értékű játékos. Tuck és CWood voltak utoljára ilyenek, mert igazából valahogy se Carr, se Mack nem tudott öltözőt meghatározó, "vivő" vezérré, motivátorrá felnőni. Ezt is veteránoktól várják idén...Frostee kapcsán lehet ezt több helyen olvasni, Irvin is megpróbálta ugye, de neki ezek a brain fart jellegű büntetései nem hiszem, hogy komolyan segítik a helyzetét. R.Nelson kapcsán is mindig elmondják milyen jó vezér, profi. Gondolom J.Nelson-tól is várnak a WR roomban hasonlót stb...
A gond nem is ezzel van, mert Tuck vagy CWood is remek volt az egész öltöző számára anno, de ők közben a pályán is minőségi játékot tudtak még hozni...Most a baj, hogy R.Nelson hiába tudja és mutatja a fiataloknak, hogyan kell sikeres hosszú pályafutást összerakni, milyen munkamorál kell hozzá, közben a pályán gyenge láncszem...
Nem a veterán igazolásokkal van igazából bajom, hanem, hogy miért ezeket a veteránokat hozták...Ennél a Nelson-Gilchrist párosnál azért volt jobb veterán opció FA-n...
Illetve ha már egyértelműen elcsúszott a szezon (köszönhetően pl a Mack trade-nek ugye) akkor ne kezdjük el leültetni a fiatalt azért, hogy az öreg játszasson...főleg, hogy Hurst, Hall, Key, Miller, Parker kapcsán látjuk, hogy ha kell akkor használják a fiatalokat...ezzel, hogy Conley például padozni kezd sztem csak fejben eltörik, elvesztik a srácot...nem értem miért nem lesz NCB legalább Leon Hall helyén, aki meg mehetne eggyel hátrébb S-nek, hátha jobb, mint Nelson és/vagy Gilchrist...
Karl Joseph-et is csak meg kéne nézni akcióban...ennél több big playt Ő se tud beszopni...
Na mindegy...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
King denverben lapát... Ha felépül apróért visszajöhetne...
skat
Jó eséllyel a ligából is lapàt.
Amadeus
Saskatchewan Roughriders . Ide kb jó lesz, mint a mi(Ravens) Matt Elam-ünk.
KeyG
King Elammel ellentétben jó játékos a maga posztján, szvsz neki lesz még NFL csapata.
empty taxi
remélem nálatok köt ki, ha már kasert kiraktátok 😕
pedig tavaly is fosul kezdte a szezont, de feljavult a második félévre,
eaglesmcnabb
Van már új punterünk, számodra sem ismeretlen: Donnie Jones.
empty taxi
vágom ,de mire vége a szezonnak visszavonul kétszer, kell a helyére majd valaki

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
King denverben lapát... Ha felépül apróért visszajöhetne...
skat
Kizárt dolognak tartom, hogy visszajönne, mivel kb az első ember volt, akit eltávolított Gruden személyes okok miatt.
Bruce
Esélytelen...Chucky-s videó nélkül se lenne sansza...

Conley kapcsán PG azt nyilatkozta, hogy a tavalyi kiesett éve miatt kvázi rookie és így, hogy van elég veterán most majd igyekszenek úgy is kezelni...nem volt parádés Conley és pont olvastam egy twitter folyamot, ahol a játékát elemezték és ott is az volt a konklúzió, hogy bőven van mentális hibája, kvázi rookie módra játszik...a gondom az, hogy nem tudom mennyire vágja haza az önbizalmát, ha most elkezd padozni, illetve mennyire előremutató ez, mert ugye idén nem nyerünk semmit, tehát miért nem gyűjtetjük vele a tapasztalatot?
Ez a szezon elúszott nem kérdés...minden poszton ahol van tolni kéne a fiatalokat, hogy legalább lássuk mink van és ki mennyit tud fejlődni...

Washington kéne Martin helyett.
D.Carrier kéne egyre többet L.Smith helyett.
Nyomja csak a rookie OT duo...
Hurst, Hall, Key minél többet...
Calhoun is kéne, hogy dolgozzon, meg Fadol, mert Frostee nem lesz már jobb és nem is lesz itt jövőre...
Hankins még fiatal, így vele ha tervezünk hosszabb távon hajrá, de ahogy Vanderdoes vissza tud térni kell neki is majd a snap gazdagon...
DJ helyett menjen Morrow...
Conley over DRC, Nelson over Hall...kapja a PT aki fiatal és akire lehet építeni jó esetben...
Melvin és Worley amúgy rendben vannak és koruk miatt ők még a köv pár évben lehetnek építő kockák...
A Gilchrist-Nelson páros helyén dolgozzon a Joseph-Harris duo, ahogy Karl egészséges...a két öreg-ről tudjuk amit kell...lassúak, nem NFL kezdő szintű játékosok...Joseph-ről ki kell deríteni, hogy mi a helyzet és Harris esetében is látni kéne, hogy van-e benne több, mint ST játékos...
Ilyen szempontból a rugó hármas rendben van...fiatalok, fejlődnek...ott majd a kérdés, hogy Pineiro visszatér-e esetleg...amúgy Townsend talán legjobb meccsét tolta a Chargers ellen...lehet alakul...
Rolni
Szimpatikus eszmefuttatás ez a fiatalítás, már csak Grudent kéne meggyőzni. Logikusan így lehetne építeni a jövőt, mégsem ezt látjuk Chucky-tól. Mondjuk nekem még mindig van bizodalmam Grudenben hosszútávon.
PS:Mit gondoltok, miért ragaszkodik Chucky ennyire a veterán állományért, és nem próbálkozik valami olyasmivel, amit Rolni is felvázolt?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
King denverben lapát... Ha felépül apróért visszajöhetne...
skat
Jó eséllyel a ligából is lapàt.
Amadeus
Saskatchewan Roughriders . Ide kb jó lesz, mint a mi(Ravens) Matt Elam-ünk.
KeyG
King Elammel ellentétben jó játékos a maga posztján, szvsz neki lesz még NFL csapata.
empty taxi
remélem nálatok köt ki, ha már kasert kiraktátok 😕
pedig tavaly is fosul kezdte a szezont, de feljavult a második félévre,
eaglesmcnabb
Van már új punterünk, számodra sem ismeretlen: Donnie Jones.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...