NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szó van róla, hogy Conley lehet hogy a hétvégén már nem kezdőként lép pályára, hiszen annak ellenére, hogy volt egy pick six-e, elég sokszor megégették a meccsen és a meccs utolsó részében már DRC volt a helyén. Most hogy Worley is játszhat már, így lehetséges, hogy kevesebb szerep juthat Conley-nak.
Bruce
DRC remek igazolás eddig btw.
Amadeus
Azért még annyira nem volt sokat a pályán, hogy ezt meg lehessen ítélni sztem. Ha most nagyobb szerepet kap és jól teljesít, akkor egyrészt örülhetünk, másrészt a jövőre nézve gondban leszünk, mert Conley is akkor maximum 3rd CB-ként jöhet szóba...
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Szó van róla, hogy Conley lehet hogy a hétvégén már nem kezdőként lép pályára, hiszen annak ellenére, hogy volt egy pick six-e, elég sokszor megégették a meccsen és a meccs utolsó részében már DRC volt a helyén. Most hogy Worley is játszhat már, így lehetséges, hogy kevesebb szerep juthat Conley-nak.
Bruce
DRC remek igazolás eddig btw.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Szó van róla, hogy Conley lehet hogy a hétvégén már nem kezdőként lép pályára, hiszen annak ellenére, hogy volt egy pick six-e, elég sokszor megégették a meccsen és a meccs utolsó részében már DRC volt a helyén. Most hogy Worley is játszhat már, így lehetséges, hogy kevesebb szerep juthat Conley-nak.
Bruce
Erről Gruden egyik sajtótájékoztatóján is volt szó, hogy hátulra még keresik a megfelelő mixet



több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szó van róla, hogy Conley lehet hogy a hétvégén már nem kezdőként lép pályára, hiszen annak ellenére, hogy volt egy pick six-e, elég sokszor megégették a meccsen és a meccs utolsó részében már DRC volt a helyén. Most hogy Worley is játszhat már, így lehetséges, hogy kevesebb szerep juthat Conley-nak.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Tagnap nem edzett Osemele, Lynch és Joseph sem...
Limitáltan edzett Hudson, Cooper, Jackson, Hurst és Miller.

Egész jó, hogy a teljes falunk sérült valamilyen formában, kivéve Parkert. Nem valami jó előjel a Chargers ellen.

Mondjuk a másik oldalon a Chargersnél is vannak bajok ezen a fronton, hiszen a két kezdő OT-jük maródi és nem edzett szerdán valamint Bosa sem edzett még, így nem valószínű hogy játszani fog ellenünk. Mellettük még Travis Benjamin sem edzett és Kyzir White LB sem.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Jöhet Parker és mögötte Clemmings mellé érkezett Silberman sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
The #Raiders are placing starting RT Donald Penn on Injured Reserve because of a groin injury he suffered on Sunday. The timeline of the injury would allow him to return this season. - Rapoport
Beki
Akkor Parkernek jöhet a mélyvíz.

Egyébként úgy lett ahogy az eredménykövető topicban írtam, hogy érzésem szerint jó volt Parker, de biztos le fogják húzni a szakértők. Így is lett, többeknél olvastam, hogy mind Penn, mind Miller, mind Parker a rosszabbak közé tartozott a meccsen.
Bruce
Gyakorlatilag virágnyelven cuttoltuk Penn-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
The #Raiders are placing starting RT Donald Penn on Injured Reserve because of a groin injury he suffered on Sunday. The timeline of the injury would allow him to return this season. - Rapoport
Beki
Akkor Parkernek jöhet a mélyvíz.

Egyébként úgy lett ahogy az eredménykövető topicban írtam, hogy érzésem szerint jó volt Parker, de biztos le fogják húzni a szakértők. Így is lett, többeknél olvastam, hogy mind Penn, mind Miller, mind Parker a rosszabbak közé tartozott a meccsen.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
The #Raiders are placing starting RT Donald Penn on Injured Reserve because of a groin injury he suffered on Sunday. The timeline of the injury would allow him to return this season. - Rapoport
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
fény az alagút végén?
 www.raidersbeat.com/raiders-offense-already-among-the-best-in-the-nfl-trail-only-the-rams-in-total-yards/
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
 www.youtube.com/watch?v=FQIPXaf2HCA

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Marha nagy itt a csönd a W után.
Nem láttam még a mérkőzést, de sok helyen olvasom, hogy állítólag a bírók segítettek a győzelemhez. Főleg egy Brownsnak megnemadott first down-t emlegetnek a 4. negyedből.
Mit tudtok erről és mik a vélemények?
Amúgymeg, fő hogy győztünk! 😉
Go Raiders!
FinoDaLungovillagio
Sokkot kaptunk!
Amúgy nem volt meg.
♉gaben♉
Már így utánnanézve én is úgy látom hogy hajszál híján ugyan, de nem volt meg.
De átlestem a barna topikba is, ott most nagyon utálnak minket,meg a bírókat. Megtudom érteni 😎
FinoDaLungovillagio
Sztem absz. nem volt nagy utálkozás.
A döntéssel meg nem az a baj, h. úgy ítéltek, h. nem volt meg, hanem hogy elsőre megadták utána meg visszavonták. Ahhoz ugyanis megdönthetetlen bizonyíték kell. Így van a szabálykönyvben. Kétlem hogy ott pár mp. videózás elég volt ehhez.

"A decision will be reversed only when there is clear and obvious visual evidence available that warrants the change."

Igazából nekünk mindegy, lehet így előbb megszabadulunk Huetól, akkor meg köszi zebrák lol... 😊
Joey Tribbiani
Na ugye, minden rosszban ott van a jó is, meg fordítva 😁
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Marha nagy itt a csönd a W után.
Nem láttam még a mérkőzést, de sok helyen olvasom, hogy állítólag a bírók segítettek a győzelemhez. Főleg egy Brownsnak megnemadott first down-t emlegetnek a 4. negyedből.
Mit tudtok erről és mik a vélemények?
Amúgymeg, fő hogy győztünk! 😉
Go Raiders!
FinoDaLungovillagio
Sokkot kaptunk!
Amúgy nem volt meg.
♉gaben♉
Már így utánnanézve én is úgy látom hogy hajszál híján ugyan, de nem volt meg.
De átlestem a barna topikba is, ott most nagyon utálnak minket,meg a bírókat. Megtudom érteni 😎
FinoDaLungovillagio
Sztem absz. nem volt nagy utálkozás.
A döntéssel meg nem az a baj, h. úgy ítéltek, h. nem volt meg, hanem hogy elsőre megadták utána meg visszavonták. Ahhoz ugyanis megdönthetetlen bizonyíték kell. Így van a szabálykönyvben. Kétlem hogy ott pár mp. videózás elég volt ehhez.

"A decision will be reversed only when there is clear and obvious visual evidence available that warrants the change."

Igazából nekünk mindegy, lehet így előbb megszabadulunk Huetól, akkor meg köszi zebrák lol... 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
 dailysnark.com/wp-content/uploads/2017/12/thumb-57.jpg

csak hogy ne merüljön feledésbe és otthon voltunk
baszott Teratore
Surda
úgy látszik szereti az NFC East csapatokat, vele lettünk bajnokok :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Browns is elismeri hogy rövid volt

 www.dawgsbynature.com/2018/10/1/17922818/deconstructing-clevelands-overturned-first-down
Surda
Azért az oldalon, amit belinkeltél, a végén van egy szavazás, ahol 73%-ban még mindig amellett vanbak hogy megvolt. De ezt gondolom az agyonfrusztrált barna drukkereknek köszönhető.
FinoDaLungovillagio
ja a szavazás, tudom
meg ingyen sör és örök élt 😀
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293


csak hogy ne merüljön feledésbe és otthon voltunk
baszott Teratore
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
De igazából jó érzéssel tölti el az embert, hogy mindig van mire fogni a vereséget, bár idén még én sem igazán bíróztam, pedig ha van ember aki nálam jobban utálja a játékvezetőket, az hazudik! 😀
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Inkább a Carr fumble (4th 6:31), ami érdekesebb volt... azzal szerintem nagyon jól jártunk, hogy lefújták, ahogy hozzáértek. Abból TD-t is vihetett volna a Browns.
bmg
Igen, de "cserébe" ott volt a Lynch futás, amit lefújtak, holott lábon volt és ki is szabadult, mire jött a síp...
meg Arden Key QB "bántalmazása" vagy múltkor Hurst QB "bántalmazása"...

Bírózni minden meccsen lehet, általában mindkét oldalról, de sok értelme nincs sose...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Inkább a Carr fumble (4th 6:31), ami érdekesebb volt... azzal szerintem nagyon jól jártunk, hogy lefújták, ahogy hozzáértek. Abból TD-t is vihetett volna a Browns.

Szerkesztette: bmg
több mint 6 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Marha nagy itt a csönd a W után.
Nem láttam még a mérkőzést, de sok helyen olvasom, hogy állítólag a bírók segítettek a győzelemhez. Főleg egy Brownsnak megnemadott first down-t emlegetnek a 4. negyedből.
Mit tudtok erről és mik a vélemények?
Amúgymeg, fő hogy győztünk! 😉
Go Raiders!
FinoDaLungovillagio
Sokkot kaptunk!
Amúgy nem volt meg.
♉gaben♉
Már így utánnanézve én is úgy látom hogy hajszál híján ugyan, de nem volt meg.
De átlestem a barna topikba is, ott most nagyon utálnak minket,meg a bírókat. Megtudom érteni 😎

Szerkesztette: FinoDaLungovillagio
több mint 6 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Browns is elismeri hogy rövid volt

 www.dawgsbynature.com/2018/10/1/17922818/deconstructing-clevelands-overturned-first-down
Surda
Azért az oldalon, amit belinkeltél, a végén van egy szavazás, ahol 73%-ban még mindig amellett vanbak hogy megvolt. De ezt gondolom az agyonfrusztrált barna drukkereknek köszönhető.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 110 — Deion Sanders for president!
Marha nagy itt a csönd a W után.
Nem láttam még a mérkőzést, de sok helyen olvasom, hogy állítólag a bírók segítettek a győzelemhez. Főleg egy Brownsnak megnemadott first down-t emlegetnek a 4. negyedből.
Mit tudtok erről és mik a vélemények?
Amúgymeg, fő hogy győztünk! 😉
Go Raiders!
FinoDaLungovillagio
Sokkot kaptunk!
Amúgy nem volt meg.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Browns is elismeri hogy rövid volt

 www.dawgsbynature.com/2018/10/1/17922818/deconstructing-clevelands-overturned-first-down
több mint 6 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Marha nagy itt a csönd a W után.
Nem láttam még a mérkőzést, de sok helyen olvasom, hogy állítólag a bírók segítettek a győzelemhez. Főleg egy Brownsnak megnemadott first down-t emlegetnek a 4. negyedből.
Mit tudtok erről és mik a vélemények?
Amúgymeg, fő hogy győztünk! 😉
Go Raiders!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
2. az offense yd/game statban az egész NFL-ben, 13. A szerzett pontokban.

criminal lawyer or criminal lawyer?