NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Én csak védőket hoznék.

Burgess a pass rush miatt
Seymour középre meg mint vezér egyéniség
Asomugha mint shut down corner
Woodson mint ész
Meg Captain Kirk mint LB.

Kb jó is lenne a védelmünk.
Bruce
Morrison nem volt valami jó, nem véletlenül draftola Al McClaint. bár a mostanihoz képest lehet, hogy upgrade, de nem lendítene nagyot.

a 2005-ös Randy Moss senkinek sem kéne?
deyell
ezek közül a 2005-ös Moss, Aso és CWood kéne, a többit eléggé túlértékeljük itt a topikban. Seymour agyfasz trade volt, a Suh/Donald szerződések előfutára, Morrison és Howard túlértékelt játékosok voltak. McClain jó lett volna 3-4be.
Amadeus
Woodson 2005-ben már nem volt jó, és úgy egyébként Gruden távozása után már nem igazán volt az. elégedetlen volt az edzőkkel (Callahan, Turner), nem volt kedve itt játszani, gyakran volt sérült. Gruden alatt frankó volt, de sajnos a helyzet az, hogy ő igazán elit játékos csak a Packersben lett... akkor neveltek belé munkamorált, akkor lett az év védője, akkor szerezte a legtöbb interceptiont, forced fumble-t. ezért nem választottam őt, amikor az elmúlt 15 év játékosairól volt szó. bár a 2014/2015-ös Woodsonra most is szükségünk lenne, mert a védelemnek nincs vezére, illetve még sérülten is jobb volt mint Reggie Nelson.

Seymournak volt két jó szezonja itt... play-off összejöhetett volna mindkettőben, ő hozzátette amit kell, nagy lúzerség volt a csapat részéről, hogy mégsem sikerült. nem volt rossz trade.

McClain sehogy sem lehetett volna jó, saját bevallása szerint utált itt játszani, mert messze volt a szülővárosától. amiket olvastam róla nemrég, az alapján úgy tűnik, hogy most már teljesen elmebeteg, és ez a mentális zavar akkor jött ki rajta, amikor idekerült.
deyell
kisebb vagyont fizettünk 2 jó szezonért, évekig nyomorított minket az a trade.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
Én csak védőket hoznék.

Burgess a pass rush miatt
Seymour középre meg mint vezér egyéniség
Asomugha mint shut down corner
Woodson mint ész
Meg Captain Kirk mint LB.

Kb jó is lenne a védelmünk.
Bruce
Morrison nem volt valami jó, nem véletlenül draftola Al McClaint. bár a mostanihoz képest lehet, hogy upgrade, de nem lendítene nagyot.

a 2005-ös Randy Moss senkinek sem kéne?
deyell
ezek közül a 2005-ös Moss, Aso és CWood kéne, a többit eléggé túlértékeljük itt a topikban. Seymour agyfasz trade volt, a Suh/Donald szerződések előfutára, Morrison és Howard túlértékelt játékosok voltak. McClain jó lett volna 3-4be.
Amadeus
Woodson 2005-ben már nem volt jó, és úgy egyébként Gruden távozása után már nem igazán volt az. elégedetlen volt az edzőkkel (Callahan, Turner), nem volt kedve itt játszani, gyakran volt sérült. Gruden alatt frankó volt, de sajnos a helyzet az, hogy ő igazán elit játékos csak a Packersben lett... akkor neveltek belé munkamorált, akkor lett az év védője, akkor szerezte a legtöbb interceptiont, forced fumble-t. ezért nem választottam őt, amikor az elmúlt 15 év játékosairól volt szó. bár a 2014/2015-ös Woodsonra most is szükségünk lenne, mert a védelemnek nincs vezére, illetve még sérülten is jobb volt mint Reggie Nelson.

Seymournak volt két jó szezonja itt... play-off összejöhetett volna mindkettőben, ő hozzátette amit kell, nagy lúzerség volt a csapat részéről, hogy mégsem sikerült. nem volt rossz trade.

McClain sehogy sem lehetett volna jó, saját bevallása szerint utált itt játszani, mert messze volt a szülővárosától. amiket olvastam róla nemrég, az alapján úgy tűnik, hogy most már teljesen elmebeteg, és ez a mentális zavar akkor jött ki rajta, amikor idekerült.

choose life
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Én csak védőket hoznék.

Burgess a pass rush miatt
Seymour középre meg mint vezér egyéniség
Asomugha mint shut down corner
Woodson mint ész
Meg Captain Kirk mint LB.

Kb jó is lenne a védelmünk.
Bruce
Morrison nem volt valami jó, nem véletlenül draftola Al McClaint. bár a mostanihoz képest lehet, hogy upgrade, de nem lendítene nagyot.

a 2005-ös Randy Moss senkinek sem kéne?
deyell
ezek közül a 2005-ös Moss, Aso és CWood kéne, a többit eléggé túlértékeljük itt a topikban. Seymour agyfasz trade volt, a Suh/Donald szerződések előfutára, Morrison és Howard túlértékelt játékosok voltak. McClain jó lett volna 3-4be.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
Én csak védőket hoznék.

Burgess a pass rush miatt
Seymour középre meg mint vezér egyéniség
Asomugha mint shut down corner
Woodson mint ész
Meg Captain Kirk mint LB.

Kb jó is lenne a védelmünk.
Bruce
Morrison nem volt valami jó, nem véletlenül draftola Al McClaint. bár a mostanihoz képest lehet, hogy upgrade, de nem lendítene nagyot.

a 2005-ös Randy Moss senkinek sem kéne?

choose life
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
From the SI article
 www.si.com/nfl/2018/09/01/khalil-mack-bears-raiders-trade-2018-nfl-roster-cuts


We had a lot of needs, we were gutted,” Gruden told me a few weeks ago. “We didn’t have a linebacker that we knew of on the team, our secondary, I think they’re all gone. I didn’t know who the right tackle was. Donald Penn was hurt. We needed some depth at all positions. … There’s no one left here from the 2013 draft class, not a player. And we haven’t gotten enough out of our 2015, ’16 or ’17 classes, at all. We gotta generate some competition and some depth and find some guys.”
Amadeus
Errő beszéltünk, sokkal összetettebb árnyaltabb a kép,annál h Gruden ego vagy balfasz,stb. Teljesen érhtő és elfogadható számomra, még akkor is ha imádtam Macket, a csapat a lényeg.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
From the SI article
 www.si.com/nfl/2018/09/01/khalil-mack-bears-raiders-trade-2018-nfl-roster-cuts


We had a lot of needs, we were gutted,” Gruden told me a few weeks ago. “We didn’t have a linebacker that we knew of on the team, our secondary, I think they’re all gone. I didn’t know who the right tackle was. Donald Penn was hurt. We needed some depth at all positions. … There’s no one left here from the 2013 draft class, not a player. And we haven’t gotten enough out of our 2015, ’16 or ’17 classes, at all. We gotta generate some competition and some depth and find some guys.”

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Én csak védőket hoznék.

Burgess a pass rush miatt
Seymour középre meg mint vezér egyéniség
Asomugha mint shut down corner
Woodson mint ész
Meg Captain Kirk mint LB.

Kb jó is lenne a védelmünk.
Bruce
Ugyanez vagy Seymour helyett Howard hogy a régi jó LB páros meglegyen



több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 057 — Így remélem megfelelek nektek.....
dumáltam egy haverommal és egy érdekes játékot toltunk.
az elmúlt 15 év Raiders játékosaiból visszahozhatnál ötöt erősítésnek. kit hoznátok? ( Mack nem ér!!!!)
1. Nnamdi Asomugha
2. Jacoby Ford
Surda
JaMarcus Russell, kubenak es DT-nek is hasznalhato, univerzalis.
Stez
Ezért ezen a fórumon ban jár! 😊
Bruce
Ne fenyegesd a mâsik fórumot 😛😉
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
dumáltam egy haverommal és egy érdekes játékot toltunk.
az elmúlt 15 év Raiders játékosaiból visszahozhatnál ötöt erősítésnek. kit hoznátok? ( Mack nem ér!!!!)
1. Nnamdi Asomugha
2. Jacoby Ford
Surda
JaMarcus Russell, kubenak es DT-nek is hasznalhato, univerzalis.
Stez
Ezért ezen a fórumon ban jár! 😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
dumáltam egy haverommal és egy érdekes játékot toltunk.
az elmúlt 15 év Raiders játékosaiból visszahozhatnál ötöt erősítésnek. kit hoznátok? ( Mack nem ér!!!!)
1. Nnamdi Asomugha
2. Jacoby Ford
Surda
JaMarcus Russell, kubenak es DT-nek is hasznalhato, univerzalis.

több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én csak védőket hoznék.

Burgess a pass rush miatt
Seymour középre meg mint vezér egyéniség
Asomugha mint shut down corner
Woodson mint ész
Meg Captain Kirk mint LB.

Kb jó is lenne a védelmünk.
több mint 6 éve
redforman Green Bay Packers 33
Egy jó Woodson senkinek nem kell?
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
dumáltam egy haverommal és egy érdekes játékot toltunk.
az elmúlt 15 év Raiders játékosaiból visszahozhatnál ötöt erősítésnek. kit hoznátok? ( Mack nem ér!!!!)
1. Nnamdi Asomugha
2. Jacoby Ford
Surda
Asomugha, Burgess, Seymour, Veldheer, Lechler.
+1: Marcel Reece
+2: Lamarr Houston
deyell
#45 Reece ☠️ imádtam.
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
dumáltam egy haverommal és egy érdekes játékot toltunk.
az elmúlt 15 év Raiders játékosaiból visszahozhatnál ötöt erősítésnek. kit hoznátok? ( Mack nem ér!!!!)
1. Nnamdi Asomugha
2. Jacoby Ford
Surda
Asomugha, Burgess, Seymour, Veldheer, Lechler.
+1: Marcel Reece
+2: Lamarr Houston

choose life
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
dumáltam egy haverommal és egy érdekes játékot toltunk.
az elmúlt 15 év Raiders játékosaiból visszahozhatnál ötöt erősítésnek. kit hoznátok? ( Mack nem ér!!!!)
1. Nnamdi Asomugha
2. Jacoby Ford
Surda
Burgess
Seymour
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
dumáltam egy haverommal és egy érdekes játékot toltunk.
az elmúlt 15 év Raiders játékosaiból visszahozhatnál ötöt erősítésnek. kit hoznátok? ( Mack nem ér!!!!)
1. Nnamdi Asomugha
2. Jacoby Ford

Szerkesztette: Surda
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Arden Key Chubbot követi a rookie edge rusherek listáján, 6. helyen.
Amadeus
Ez pff értékelés alapján?
kristóf17
Aha

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Arden Key Chubbot követi a rookie edge rusherek listáján, 6. helyen.
Amadeus
Ez pff értékelés alapján?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Arden Key Chubbot követi a rookie edge rusherek listáján, 6. helyen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Én is ezt látom a D#-ben, általában jó a playcall, csak szar a megvalósítás

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nugent IR
Amadeus
PJ Hall meg már edzett
Bruce
Talán lesz egy kis passrush
Amadeus
Ő egyébként hogy muzsikál, van benne fantázia?
gabokocka
Van bizony
Amadeus
nem volt ismeros a neve, rakerestem, elso dolog ami kibaszta a szemem, h 4.73at futott 300+ fontosan. pedig meg kovettem is a kombajnt, nemtom h maradtam le rola, tuti h szenzacio volt 😀
Borbinho
Az sem rossz, de a csóka konkrétan olyan robbanékony, mint egy átlag feletti elkapó.
Vertical Jump: 38
Broad Jump: 09'08"
Engem ezek sokkoltak teljesen

Ja amúgy ezeket a Pro Dayen tolta, nem a combine-on, valszeg úgy 😊

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ted Nguyen írt a Miami meccs kapcsán az offense-ről.

Új rendszer installálásakor szerinte a RZ offense áll össze legkésőbb, ott a szűk hely miatt jobban kijön a rutin, közös gondolkodás, precizitás hiánya.

Gruden támadó rendszere alapvetően tetszik neki eddig, a nyitó drive-ok mind nagyon szépen lettek felrajzolva és mindből született is pont.

Rámutat, hogy a termelt yardok (6. legjobb) és a termelt pontok (28.) kapcsán mennyire kétarcú az egység. A liga legrosszabb induló pozíció a miénk eddig, ez se segít a pontszerzésben, illetve a RZ gyengeség se.

Miami meccs:
Kiemelte milyen szépen volt a Nelson TD és a másik big gain felrajzolva, kivitelezve.

Első INT szerinte Cooper sara. Nem szabadott volna feladnia a routot és végig menni kellett volna. Ebben az esetben elkapás is lehetett volna, mert volt amúgy 1-2 lépés előnye. Ha elkapás nem is, de PI simán vagy legalább leüthette volna az INT-t. Carr itt egy agresszív dobás mellett döntött, esélyt akart adni az elkapójának, kvázi azt tette amiért minden fan kiabált eddig...na ilyenkor kéne az elkapónak építenie a bizalmat és mindent megtenni, hogy a QB jól jöjjön ki a dologból...Cooper mentalitása valahogy túl puha ehhez a Wr poszthoz talán (saját gondolatom már...)

Második INT Carr sara szerinte. Nem voltak hatékonyak a cut blockok egyik OT-től sem igazán, így ráértek a nyakára. Miller még nagyjából rendben megcsinálta, lelassította az emberét, de Clemmings csúnyán elbaszta még meg is ütik Carr-t a dobás pillanatában. Ez után még az is baj, hogy miután Howard nem ette meg a pump fake-t nem engedte el Carr ezt a look-ot, az érkező nyomással. Itt nyugodtan ki kellett volna dobni a laszdit, mert nem volt tiszta a célpont, jött a nyomás. Ha már eldobja, akkor viszont külső vállra kellett volna dobni, ahol csak Bryant tudja elkapni, itt meg lehet persze jegyezni, hogy ha nem ér oda megütni a LDE, akkor lehet külső vállra megy a passz. Itt szerintem lehet azt mondani, hogy túlságosa akart Carr, de ami fontos nem volt ez annyira WTF play, mint meccs közben tűnt Carr részéről...

Ted leírja azt is, hogy bár működik a run game, nagyon inkonzisztens. Sokat ellensúlyoz Lynch a futásával, de fontos rövid yardos szitukban jól látszik, hogy nem megy megbízhatóan a run block. Ez nem új keletű gond teszem hozzá...sajnos KO és Gabe se megbízható etéren évek óta, annak ellenére, hogy ránézésre pont ebben kéne remekelniük.
Az első negyedben ugye felmehettünk volna 14-0-ra ha az egy yardos vonalról bevisszük. Itt pont az interior nyomás megfelelő, de a két OT-t betolják és Smith nem ér elég mélyre mielőtt leütközik. Miller jól láthatóan gyenge még sokszor futás blokkoláshoz. Nagyon fontos lesz neki a következő off season erősödés szempontjából szerintem!


Ted azt írja, hogy tavaly a week 3-as meccset követően a meccs videók alapján kevés esély volt az offense feltámadására, mert annyira hiányzott a kreativitás és a leleményesség, de idén más a helyzet! Most úgy érzi közel lehet a breakthrough!!



Oakland-Cleveland margójára:
Gruden és Jackson jó cimbik, Hue bevallása szerint nagyon sokat tanult Grudentől, miután egy irodába kerültek, ahogy Hue QB-ból RB edző lett a University of Pacific csapatánál, ahol Gruden TE edző volt.

Baromi veszélyes védelem a Browns-é, olvastam már olyat is a napokban twitteren, hogy talán a legjobb jelenlegi védelem...maradjunk annyiban, hogy az erősek közé tartozik, így nem lesz könnyű dolgunk az biztos. Ettől függetlenül ha megérkezne az áttörés akkor jók lehetünk otthon egy W, bár kéne egy jó meccs a védelemtől is. Akiknek az életét Mayfield fogja keseríteni...nem lesz egyszerű feladat őt tartani, az se segít, hogy kevés film van róla ugye...ettől függetlenül szerintem ki kell használni a Browns OT gyengélkedését, főleg az LT poszton és meg kell csapkodni a rookie QB-t. Nem lehet annyi időt adni neki, mint Tanny-nek múlt héten. PJ Hall visszatérése segíthet és egyre nagyobb szerepvállalás kell Key-től is!!

Key a Miami ellen jegyzett már 2 QB hit-et, lassan kell a sack is, mert Irvin nem úgy fest, mint aki képes egyedül bármire is...


PG elmondása szerint a második jet sweep-nél tudta mi jön, behívta a játékot, Grant mégis érintetlenül befutott...ilyen lassúak vagyunk kérem szépen...
PG a sok új emberkére "fogta" a dolgot és megint megvédte Nelson-t...

Védelmi oldalon baromira látszik a pass rush hiánya mellett a LB és S sorok gyengesége, illetve lassúsága...a Lee-Whitehead páros futás ellen jól dolgozik, de a Whithead-DJ páros baromi lassú cover terén...Lee dettó, Ő igazi 2 down run stopper. Morrow vmiért nem jut szóhoz, lehet sok neki a séma fejben, Ő azért kis suli UDFA volt...
Nelson rohadt lassú, Gilchrist se gyors éppen, Joseph mellőzve van vagy sérült, egyedül Harrisban van fantázia talán. Az biztos, hogy jövőre újra kell húzni a védelem közepét...kéne végre egy all down MLB és legalább egy megbízható S.
Conley még lehet jó kezdő, mert vannak remek megmozdulásai, Melvin eddig bíztató és Nelson-t nem is láttuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nugent IR
Amadeus
PJ Hall meg már edzett
Bruce
Talán lesz egy kis passrush
Amadeus
Ő egyébként hogy muzsikál, van benne fantázia?
gabokocka
Van bizony
Amadeus
nem volt ismeros a neve, rakerestem, elso dolog ami kibaszta a szemem, h 4.73at futott 300+ fontosan. pedig meg kovettem is a kombajnt, nemtom h maradtam le rola, tuti h szenzacio volt 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Nugent IR
Amadeus
PJ Hall meg már edzett
Bruce
Talán lesz egy kis passrush
Amadeus
Ő egyébként hogy muzsikál, van benne fantázia?
gabokocka
Van bizony

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Nugent IR
Amadeus
PJ Hall meg már edzett
Bruce
Talán lesz egy kis passrush
Amadeus
Ő egyébként hogy muzsikál, van benne fantázia?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.