NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Jöhet Worley is:

Raiders CB Daryl Worley has been reinstated by NFL after serving four-game suspension tied to April arrest. Been able to attend meetings, hold private workouts with trainers. Now can practice with teammates and resume game participation.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Gruden és PG tetszik! Bisaccia és Cable nem!



Rolni
rég láttam Raiders D#-t úgy harcolni, mint tegnap a 3. negyedben. Érdekes volt az egész, hirtelen minden elkezdett működni; volt nyomás, volt cover, offense oldalon ment a futás, ment a passzjáték, ST is jól dolgozott visszahordásoknál. Nem tudom, hogy ez most halftime adjustment volt végre, vagy varázsütés, vagy mi a fene.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Joseph sérült már a második meccse, így ezért nincs a pályán. De mivel előtte sem sokat volt, így nem tudom hogy mennyire számolnak vele, bár ha meg nem számolnak vele, akkor miért van még itt?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hullámvasút volt az biztos, de a végén a W a lényeg. Illetve az érzés, amit visznek magukkal a srácok, meg persze mi is.

Az tetszik, hogy Gruden nem áradozott és verte a mellét a meccset követően...tudja, hogy messze még a fény, de legalább volt most is némi villogás odaátról és meglett az első győzelem és otthon!!

Carr 35/58 és volt jó pár drop megint...Bryant TD kiejtése volt a legfájóbb, de Roberts-nek is volt megint egy igazi balfasz drop-ja. Összességében pontos volt Carr, az INT-ket majd vissza kell nézni a hátsó szemszögből, de a pálya szélén a dupla coverbe amit dobott sztem rajta múlt. Hosszú passzok továbbra sem tetszenek, ezen még kéne dolgozni sokat, rendszerint túl sok levegőt tesz alá és rövid a dobás...jobban meg kéne tolni kicsit laposabban szerintem. Végre láttam rajta, hogy mérgesen osztja az elkapót hiba után, nem csak a jó fiú szerepét hozza...Cooper amikor befelé indult, pedig ha kifele fordul ott a TD...
Meccs közben megint temettem egyszer, de most talán megint fellángolt a bizakodás...év végére remélem mindenki számára egyértelmű lesz, hogy Carr-e a megoldás?!
4. legtöbb yardot hozza eddig, 4. legpontosabb, a TD-INT arány még gyenge, de most pl javított rajta...

Lynch igenis BeastMode még mindig...4. legtöbb yard, mostanra 4,4-es átlag ez a remek meccs után...
Martin súlytalan, lassan megnézném Washington-t a helyén, Warren nem tudom benne lesz-e a visszatérős IR kalapban...
Richard remek meccset hozott le, nyitogatja a szárnyt Ő is a sémában...

Cook remek opció továbbra is, 10. legtöbb yardja van, bőven vezeti a TE listát. Smith az elején indokolatlanul sok labdát kapott, minimális yardokért, nem tudom miért nem Carrier kerül ilyenkor inkább játékba...

Cooper megint jó volt, bár egy TD-t simán elrontott, amikor befele fordult...ehhez kell még idő és közös videózás...
Nelson megbízható, míg Bryant inkonzisztens, de folyamatos veszélyforrás...

Miller szívott rendesen Garrett ellen, de kevés rutinos LT bír el vele, nehogy rookie. Hudson teszi a dolgát, de a két agyonfizetett OG-től nem voltam elájulva ma sem...Penn helyén Parker nem hozott visszalépést, így valóban érdemes lehet játszatni, végülis Ő a jövő ideális esetben...
Futás blokkolásban a fő gondom az egyértelmű, rövid yardos szitukkal van. Nem tudom itt Cable mit kér a KO-Jackson párostól, de nem hatékonyak...

DL-ben Hurst és Hankins jól dolgoztak! Hurst a 2 sackjével a rookie DL-ek között holtversenyben az élen van. Rucker meglepően hasznos volt.
Ha nincs a két Chubb futás (tudom hülye feltételezés), akkor a run D számok nem rosszak annyira...Hall reméljük jövő héten már erősebb lesz és McDonald is meg meg villlan néha. A fal belső része jobb, mint tavaly, de ez most azért nem ér sokat, mert a széleken nem jön senki...
Irvin súlytalan a mostani sack és majdnem sack ellenére...rendszeresen teljesen elviszik táncolni, amikor nem tud átjönni a falon (most is blokkolatlanul engedték át) akkor vége.
Key se zavar túl sok vizet sajna, de neki legalább ott a rookie kártyája, amit kijátszhat.

LB poszton nagy baj! Whitehead eddig csalódás, DJ nagyon szürke, nem tudom Morrow miért nem jön...Lamur sok vizet nem zavar, egyedül Lee-ben van fantázia, de Ő is hibázik rendre azért...

Conley tetszett és Melvin, valamint DRC is rendben volt szerintem. Nick Nelson-t kéne még látni majd...

S poszt pusztulat...Nelson csiga és Gilchrist is kevés, Harris meg fejben nem elég sajnos...Joseph ennyire nulla vajon??

Townsend bántóan gyenge, a friss McCrane-t nem baszogatnám még a salakról elhibázott rúgások miatt...főleg, hogy a végén hozta a meccset!

Gruden és PG tetszik! Bisaccia és Cable nem!


Jövő héten kvázi hazai pályán lehet a Chargers ellen megmutatni, hogy elindult vmi...kutya nehéz lesz!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Azért az komoly lesz, ha egy drafton megtaláltátok a két franchise OT-t.
Nyilván csak egy meccs volt, de ha valamiben jó a browns az a pass rush.
eaglesmcnabb
Az meg még komolyabb lenne, ha még a két DT is és Key is beválna. Mondjuk Key annyira nem meggyőző nekem, de bőven van benne potenciál. Hurst egyelőre azért a jobbak között van, Hall-tól meg sokat várunk az előszezon alapján.
Mondjuk Key ellenére egy pass rusher biztos hogy kelleni fog a későbbiekben, a többi hiányposzt pedig az LB sorban és a secondary-ban van.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azért az komoly lesz, ha egy drafton megtaláltátok a két franchise OT-t.
Nyilván csak egy meccs volt, de ha valamiben jó a browns az a pass rush.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
El kellene gondolkodni Bowmam és Galette beteszkozásán btw.
Amadeus
szegény Galette twitteren ajánlja szolgáltatásait, már a veterán minimumot is elfogadná.

 twitter.com/JovaisG/status/1046065306668552192

amúgy nekem Brandon Parker, a 3. számú RT játéka volt pozitív meglepetés.
deyell
A meccsen én is kiemeltem, hogy annyira nem volt világtalan, remélem megkapja a lehetőséget a bizonyításra még akkor is, ha Penn játékra alkalmas, mivel a jövőt építjük és ahhoz inkább ő kell, mint Penn.
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
El kellene gondolkodni Bowmam és Galette beteszkozásán btw.
Amadeus
szegény Galette twitteren ajánlja szolgáltatásait, már a veterán minimumot is elfogadná.

 twitter.com/JovaisG/status/1046065306668552192

amúgy nekem Brandon Parker, a 3. számú RT játéka volt pozitív meglepetés.

choose life
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
El kellene gondolkodni Bowmam és Galette beteszkozásán btw.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Király hogy sikerült győzni, mert a W számít csak.


Bruce
Ami engem illet, én boldogabb lettem

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Király hogy sikerült győzni, mert a W számít csak.

De attól ez a csapat még továbbra is keresi magát és még sok sok ilyen lélekemelő W kell ahhoz, hogy elinduljunk felfelé.
Az offense a számok alapján jól muzsikált és ez azért nagy szó, mert Penn kiválásával mindkét oldalon az újonc T játszott és a túloldalt azért nem akárkik álltak szemben Garett és Ogbah személyében, tehát így tovább. Ez a szezon ha rá is megy, de legalább kiderül, hogy kell-e egyáltalán OT-ben gondolkoznunk.
Carr a meccs nagyobb részében töketlen volt, de azért most voltak szép passzai és a végén teljesen sikerült vezéregyéniségnek tűnnie.
Lynch nagyon szépeket brusztolt és volt egy-két szép futása, viszont Martint szerintem el kellene felejteni, jöjjön többet Richard és amint lehet Warren-t aktiválni kellene és rakni rá a terhet, hogy itt is lássuk, szükség van e valakire jövőre.
Az elkapósor is jól szerepelt, főleg annak örültem, hogy Coop-nak volt TD-je, aztán meg, hogy a 100 yardot is sikerült meghaladnia. Cook pedig nagyon durva szezont tol eddig. Nelson megbízható, Bryant sem rossz, de az az elejtett TD, hát az csúnya volt.

a védelemnél természetesen legjobban a 3. negyedes produktum tetszett, amikor 4 védekezésből sikerült 4 yardon tartani a Browns-t, Mo Hurst strip sack-jével kezdődött az egész valamint tetszett Conley picksix-e és Hankins két FR-je is. Ezt kellene valahogy állandósítani, hogy veszélyt jelentsünk a labdára védekezés közben is. Sajnos a pass rush az nem működik továbbra sem, pedig a Browns fala nem a ligaelit szint. Nem nagyon láttam P.J Hall-t feltűnni, de tőle tényleg egy kis javulást várok ezen a szinten, bár csodát tőle sem várhatunk.
Egyébként a védelem továbbra is elég lassúnak tűnik, főként hátul... Gilchrist az egyik TD-nél, ha kicsivel gyorsabb, akkor simán szerelhette volna a futót, de inkább lemaradt... Nelson megint lassú, Hall sem lesz már gyorsabb szóval itt van azért baj, talán innen most Lee-t tudnám kiemelni, aki pont abban az időszakban pörgött nagyon, amikor nulláztuk a Browns támadósorát, ebből is látszik, hogy egy jó LB azért nagyon kellene.

A punterünk egy nagy szar, a kickerünk meg szintén elég szar (de legalább megnyerte a meccset), nem gondoltam volna, hogy visszasírom King-et és Jano-t, de legalább régen sejthető volt egy punt után, hogy nem fognak olyan jó field pozícióból jönni az ellenfelek, most ez sajnos nem mondható el...

Mindegy, győztünk, nem lesz 0-16 és hátha áttört valamit ez a győzelem Carr esetében és látunk még tőle szép dolgokat és nem kell azon agyalnunk, hogy a jövőben kell e új irányító nekünk.
Mert hiányposzt az van bőven még, szóval örülnék, ha a QB és úgy általában az offense az nem lenne lyukas.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Press Conf:

- Chucky azt mondja, hogy a végén tudatosan arra mentünk, hogy Hue idő előtt dobja be az időkérést, hogy ne tudják a FG előtt fagyasztani a rúgót.
- Hudson kurva jó volt
- szerinte Carr jó és még jobb lesz
- Lynch kurva jó volt

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Ez gyerekek dúrvább volt mint leszállni Rodoszon 🤣
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
ez volt az igazi hullámvasút.

choose life
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
via Imgflip Meme Generator

(kérem kiemelni, csak bejött)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Just
Win
Baby.

jó, hogy újra itt vagy Chucky, még, ha kicsit tovább is tartott, mint vártam. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt csak így idepöttyentem.
 twitter.com/AdamStites_/status/1046546723537965056
(és mi anno 2 zacsi mogyoróért szórtuk el Cincybe. Köszi JDR...) .
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Ja, akkor Tom Bradyt.
Amadeus
Nem jol csinalod!

dumáltam egy haverommal és egy érdekes játékot toltunk.
az elmúlt 15 év Raiders játékosaiból visszahozhatnál ötöt erősítésnek. kit hoznátok? ( Mack nem ér!!!!)
1. Nnamdi Asomugha
2. Jacoby Ford
Surda
ulpianus
Nem az én műfajom ez a jàték
Amadeus
Pedig egy jogásznak jó ha érti amit olvas 😊
Bruce
Legalább is nem árt 😂
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Ja, akkor Tom Bradyt.
Amadeus
Nem jol csinalod!

dumáltam egy haverommal és egy érdekes játékot toltunk.
az elmúlt 15 év Raiders játékosaiból visszahozhatnál ötöt erősítésnek. kit hoznátok? ( Mack nem ér!!!!)
1. Nnamdi Asomugha
2. Jacoby Ford
Surda
ulpianus
Nem az én műfajom ez a jàték
Amadeus
Pedig egy jogásznak jó ha érti amit olvas 😊
Bruce
Kurva másnapos vagyok 😃

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ja, akkor Tom Bradyt.
Amadeus
Nem jol csinalod!

dumáltam egy haverommal és egy érdekes játékot toltunk.
az elmúlt 15 év Raiders játékosaiból visszahozhatnál ötöt erősítésnek. kit hoznátok? ( Mack nem ér!!!!)
1. Nnamdi Asomugha
2. Jacoby Ford
Surda
ulpianus
Nem az én műfajom ez a jàték
Amadeus
Pedig egy jogásznak jó ha érti amit olvas 😊
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Ja, akkor Tom Bradyt.
Amadeus
Nem jol csinalod!

dumáltam egy haverommal és egy érdekes játékot toltunk.
az elmúlt 15 év Raiders játékosaiból visszahozhatnál ötöt erősítésnek. kit hoznátok? ( Mack nem ér!!!!)
1. Nnamdi Asomugha
2. Jacoby Ford
Surda
ulpianus
Nem az én műfajom ez a jàték

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Ja, akkor Tom Bradyt.
Amadeus
Nem jol csinalod!

dumáltam egy haverommal és egy érdekes játékot toltunk.
az elmúlt 15 év Raiders játékosaiból visszahozhatnál ötöt erősítésnek. kit hoznátok? ( Mack nem ér!!!!)
1. Nnamdi Asomugha
2. Jacoby Ford
Surda


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
A trade erős volt, de Seymour jó játékos volt és maga az ellenérték semmit nem von le az érdemeiből.
Bruce
En is ugy ertettem, hogy nem az a kerdes, ki erte meg. Hanem kit hoznal, mint erosites.
ulpianus
Ja, akkor Tom Bradyt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
A trade erős volt, de Seymour jó játékos volt és maga az ellenérték semmit nem von le az érdemeiből.
Bruce
En is ugy ertettem, hogy nem az a kerdes, ki erte meg. Hanem kit hoznal, mint erosites.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én csak védőket hoznék.

Burgess a pass rush miatt
Seymour középre meg mint vezér egyéniség
Asomugha mint shut down corner
Woodson mint ész
Meg Captain Kirk mint LB.

Kb jó is lenne a védelmünk.
Bruce
Morrison nem volt valami jó, nem véletlenül draftola Al McClaint. bár a mostanihoz képest lehet, hogy upgrade, de nem lendítene nagyot.

a 2005-ös Randy Moss senkinek sem kéne?
deyell
ezek közül a 2005-ös Moss, Aso és CWood kéne, a többit eléggé túlértékeljük itt a topikban. Seymour agyfasz trade volt, a Suh/Donald szerződések előfutára, Morrison és Howard túlértékelt játékosok voltak. McClain jó lett volna 3-4be.
Amadeus
Woodson 2005-ben már nem volt jó, és úgy egyébként Gruden távozása után már nem igazán volt az. elégedetlen volt az edzőkkel (Callahan, Turner), nem volt kedve itt játszani, gyakran volt sérült. Gruden alatt frankó volt, de sajnos a helyzet az, hogy ő igazán elit játékos csak a Packersben lett... akkor neveltek belé munkamorált, akkor lett az év védője, akkor szerezte a legtöbb interceptiont, forced fumble-t. ezért nem választottam őt, amikor az elmúlt 15 év játékosairól volt szó. bár a 2014/2015-ös Woodsonra most is szükségünk lenne, mert a védelemnek nincs vezére, illetve még sérülten is jobb volt mint Reggie Nelson.

Seymournak volt két jó szezonja itt... play-off összejöhetett volna mindkettőben, ő hozzátette amit kell, nagy lúzerség volt a csapat részéről, hogy mégsem sikerült. nem volt rossz trade.

McClain sehogy sem lehetett volna jó, saját bevallása szerint utált itt játszani, mert messze volt a szülővárosától. amiket olvastam róla nemrég, az alapján úgy tűnik, hogy most már teljesen elmebeteg, és ez a mentális zavar akkor jött ki rajta, amikor idekerült.
deyell
kisebb vagyont fizettünk 2 jó szezonért, évekig nyomorított minket az a trade.
Amadeus
A trade erős volt, de Seymour jó játékos volt és maga az ellenérték semmit nem von le az érdemeiből.