NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 110 — Deion Sanders for president!
most van Al halálának évfordulója 2011 okt 8. (ill. tegnap )
erről két dolog jut eszembe
Gruden tuti kurva szarul érzi magát, tekintve az előzményeket
a másik az örök pillanat #24Huffal, (de milyen szarok voltunk akkor is)
lehet nem ennyire.
ez az este volt a mi SB-unk. azóta nem ekézem Hue-t
Hero Night
annyi mindenen mentünk át, ez a mostani is elmúlik
Just Win Baby!

 www.youtube.com/watch?v=6b0UQo1jzgo
Surda
De rég volt ez is.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
King denverben lapát... Ha felépül apróért visszajöhetne...
skat
Jó eséllyel a ligából is lapàt.
Amadeus
Saskatchewan Roughriders . Ide kb jó lesz, mint a mi(Ravens) Matt Elam-ünk.
KeyG
King Elammel ellentétben jó játékos a maga posztján, szvsz neki lesz még NFL csapata.
empty taxi
remélem nálatok köt ki, ha már kasert kiraktátok 😕
pedig tavaly is fosul kezdte a szezont, de feljavult a második félévre,

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
King denverben lapát... Ha felépül apróért visszajöhetne...
skat
Jó eséllyel a ligából is lapàt.
Amadeus
Saskatchewan Roughriders . Ide kb jó lesz, mint a mi(Ravens) Matt Elam-ünk.
KeyG
King Elammel ellentétben jó játékos a maga posztján, szvsz neki lesz még NFL csapata.
empty taxi
Én egyébként örülnék ha visszahoznánk, mert jó punter nagyon. Sajnáltam amikor elment, mert hozzá képest szinte bárki visszalépés a posztján, ami most tapasztaltunk is a szezon elején. De mivel semmi esély rá, hogy hozzánk tér vissza, így nem is sóvárgok utána.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Deone Bucannon egy kései körért?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
King denverben lapát... Ha felépül apróért visszajöhetne...
skat
Jó eséllyel a ligából is lapàt.
Amadeus
Saskatchewan Roughriders . Ide kb jó lesz, mint a mi(Ravens) Matt Elam-ünk.
KeyG
King Elammel ellentétben jó játékos a maga posztján, szvsz neki lesz még NFL csapata.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 094
King denverben lapát... Ha felépül apróért visszajöhetne...
skat
Jó eséllyel a ligából is lapàt.
Amadeus
Saskatchewan Roughriders . Ide kb jó lesz, mint a mi(Ravens) Matt Elam-ünk.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
King denverben lapát... Ha felépül apróért visszajöhetne...
skat
Jó eséllyel a ligából is lapàt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
King denverben lapát... Ha felépül apróért visszajöhetne...
skat
Kizárt dolognak tartom, hogy visszajönne, mivel kb az első ember volt, akit eltávolított Gruden személyes okok miatt.
Bruce
Esélytelen...Chucky-s videó nélkül se lenne sansza...

Conley kapcsán PG azt nyilatkozta, hogy a tavalyi kiesett éve miatt kvázi rookie és így, hogy van elég veterán most majd igyekszenek úgy is kezelni...nem volt parádés Conley és pont olvastam egy twitter folyamot, ahol a játékát elemezték és ott is az volt a konklúzió, hogy bőven van mentális hibája, kvázi rookie módra játszik...a gondom az, hogy nem tudom mennyire vágja haza az önbizalmát, ha most elkezd padozni, illetve mennyire előremutató ez, mert ugye idén nem nyerünk semmit, tehát miért nem gyűjtetjük vele a tapasztalatot?
Ez a szezon elúszott nem kérdés...minden poszton ahol van tolni kéne a fiatalokat, hogy legalább lássuk mink van és ki mennyit tud fejlődni...

Washington kéne Martin helyett.
D.Carrier kéne egyre többet L.Smith helyett.
Nyomja csak a rookie OT duo...
Hurst, Hall, Key minél többet...
Calhoun is kéne, hogy dolgozzon, meg Fadol, mert Frostee nem lesz már jobb és nem is lesz itt jövőre...
Hankins még fiatal, így vele ha tervezünk hosszabb távon hajrá, de ahogy Vanderdoes vissza tud térni kell neki is majd a snap gazdagon...
DJ helyett menjen Morrow...
Conley over DRC, Nelson over Hall...kapja a PT aki fiatal és akire lehet építeni jó esetben...
Melvin és Worley amúgy rendben vannak és koruk miatt ők még a köv pár évben lehetnek építő kockák...
A Gilchrist-Nelson páros helyén dolgozzon a Joseph-Harris duo, ahogy Karl egészséges...a két öreg-ről tudjuk amit kell...lassúak, nem NFL kezdő szintű játékosok...Joseph-ről ki kell deríteni, hogy mi a helyzet és Harris esetében is látni kéne, hogy van-e benne több, mint ST játékos...
Ilyen szempontból a rugó hármas rendben van...fiatalok, fejlődnek...ott majd a kérdés, hogy Pineiro visszatér-e esetleg...amúgy Townsend talán legjobb meccsét tolta a Chargers ellen...lehet alakul...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
King denverben lapát... Ha felépül apróért visszajöhetne...
skat
Kizárt dolognak tartom, hogy visszajönne, mivel kb az első ember volt, akit eltávolított Gruden személyes okok miatt.
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
King denverben lapát... Ha felépül apróért visszajöhetne...
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
most van Al halálának évfordulója 2011 okt 8. (ill. tegnap )
erről két dolog jut eszembe
Gruden tuti kurva szarul érzi magát, tekintve az előzményeket
a másik az örök pillanat #24Huffal, (de milyen szarok voltunk akkor is)
lehet nem ennyire.
ez az este volt a mi SB-unk. azóta nem ekézem Hue-t
Hero Night
annyi mindenen mentünk át, ez a mostani is elmúlik
Just Win Baby!

 www.youtube.com/watch?v=6b0UQo1jzgo

Szerkesztette: Surda
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Én is végig szenvedtem, csak nem eredménykövetőztem, mert csak panaszkodni tudtam volna, azt meg minek. Nézem a kövi meccset is.
Bruce
Detto



több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Fenntartom, hogy Del Rio kirúgása faszság volt; viszont Gruder kirúgása még nagyobb lenne. Most már kapjon vagy 2 évet addig meg kuss legyen (mármint kedves tulajunknak), így hogy minden oda lett neki dobva.
♉gaben♉
Így van, senki nem venne minket komolyan, ha Gruden is repülne 1 éven belül a szerződésétől, mint Del Rio anno. 2-3 év, addig majd elleszünk itt. DA-t is túléltük, az még ennél is rosszabb volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 110 — Deion Sanders for president!
Fenntartom, hogy Del Rio kirúgása faszság volt; viszont Gruder kirúgása még nagyobb lenne. Most már kapjon vagy 2 évet addig meg kuss legyen (mármint kedves tulajunknak), így hogy minden oda lett neki dobva.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én is végig szenvedtem, csak nem eredménykövetőztem, mert csak panaszkodni tudtam volna, azt meg minek. Nézem a kövi meccset is.
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igen Én is így állok hozzá, hogy egy évben (sajnos) MAXIMUM 16-szor láthatom a csapatot játszani... Csak annyira szar nézni a meccseinket. Számítottam is rá, hogy nem lesz egyből PO a Raiders de arra nem, hogy ilyen hulla szar fogalmatlan lesz az egész csapat. Van 1-2 jó drive amire lehet építkezni csak már kb Tuck Rule óta építkeznek... Szarul...

Mondjuk ez volt az első meccs ahol kb már az elején elvéreztek de akkor is.
(Nyilván baszok rá és nézni fogom a meccseket csak már lehet hamarabb kikapcsolom 2 TD hátrányban...)
Valahogy húzzák be a Hox ellen a meccset és jöjjön a bye week.
A csapatnak és nekünk is jót fog tenni.

Szerkesztette: TST
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
én végig néztem, nem kellett izgulni, de megnéztem.
egy évben 16-szor van alkalmam látni őket.
én így közelítem meg, szar a csapat, de a magyar narancs is savanyú 😀
itt tartunk most, ezer sebből vérezve, egy zavarodott QB-val.
innen csak felfelé vezet az út.
mikor a Rams, még StLuisban kitömött minket 52:0-ra azt is néztem, mondjuk fájt rendesen. másnap a párom mindig megkérdi, na mi lett az eredmény.
vereség/vereség hátán, két éve nem, de előtte és utána, hát ja....
és hogy nem unom-e?
de kibaszottul unom, de csak szurkolni tudok, meg itt megbeszélni veletek.


 www.youtube.com/watch?v=QVD-WGM7e8Q
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
1\1 here we come?!

Justin Herbert QB Oregon >?> Derek Carr QB Raiders...Ez itt a kérdés lassan sztem...
Rolni
Félidőben mennem kellett, mert kelni kellett, így nem láttam végig, de kint mindenki Carr awareness hiányáról ír, és új qb-t követelnek. Mi a jó isten történt megint?
Amadeus
Én kikapcsoltam és elmentem aludni az INT után, mert nem volt kedvem ezt tovább nézni...
...
Ma negyed 1kor olyan sztoikus nyugalommal kapcsoltam ki a meccset és mentem aludni, ami már már normális emberi reakció volt...
Rolni
Én már a félidő előtt kikapcsoltam. Lehet hülyén hangzik de egyszerűen belefáradtam a szar játékba... (direkt nem vereséget írtam) Nincs kedvem nézni ezt a szenvedést. A támadó oldalon még van rá esély, hogy csiszolódik a szezon végéig de a védelem... Nem is tudom mikor láttam utoljára olyan tölgyföldi védelmet ami akár átlagosan agresszív lett volna.
Fosadék az egész. Addig nézem a meccseket amíg kedvem van. Ha 5 perc után azt látom, hogy úristen ma is mi copás lesz úgy kinyomom ahogy a Rolni függetlenül attól, hogy mi lesz a vége.
Nem az a baj, hogy szarok vagyunk hanem ahogy vagyunk.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Valami olyasmit látok, amit korábban írtam keserédes poénnal, hogy Gruden lesz az NFL Guardiolája.
Amadeus
Ezt csak szeretnéd...

Btw , hogy érintené a cash-flow-t Gruden idő előtti kirúgása? Milyen opciók vannak a szerződésében? Nem hiszem, hogy 2-3 évre ne lenne bebiztosítva az állása ebből a szempontból.
gordon
Gruden a pénz nagyrészét majd LV-ben kapja és elvileg van kiszállási lehetősége a csapatnak előtte...valóban persze nem tud senki semmi konkrét infót...
Rolni
annyit lehetett meg olvasni, hogy erosen backloaded amit irtal is, konkret info nincs sehol.
arrol lehetett meg olvasni par hete, hogy elso 5 ev 25 millio, masodik 5 ev 75 millio. meg azt tobben is irtak, hogy az elso evekben joval kozelebb van az 5M/evhez, mint a 10M/evhez.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Valami olyasmit látok, amit korábban írtam keserédes poénnal, hogy Gruden lesz az NFL Guardiolája.
Amadeus
Ezt csak szeretnéd...

Btw , hogy érintené a cash-flow-t Gruden idő előtti kirúgása? Milyen opciók vannak a szerződésében? Nem hiszem, hogy 2-3 évre ne lenne bebiztosítva az állása ebből a szempontból.
gordon
Gruden a pénz nagyrészét majd LV-ben kapja és elvileg van kiszállási lehetősége a csapatnak előtte...valóban persze nem tud senki semmi konkrét infót...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Valami olyasmit látok, amit korábban írtam keserédes poénnal, hogy Gruden lesz az NFL Guardiolája.
Amadeus
Ezt csak szeretnéd...

Btw , hogy érintené a cash-flow-t Gruden idő előtti kirúgása? Milyen opciók vannak a szerződésében? Nem hiszem, hogy 2-3 évre ne lenne bebiztosítva az állása ebből a szempontból.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
1\1 here we come?!

Justin Herbert QB Oregon >?> Derek Carr QB Raiders...Ez itt a kérdés lassan sztem...
Rolni
Félidőben mennem kellett, mert kelni kellett, így nem láttam végig, de kint mindenki Carr awareness hiányáról ír, és új qb-t követelnek. Mi a jó isten történt megint?
Amadeus
Én kikapcsoltam és elmentem aludni az INT után, mert nem volt kedvem ezt tovább nézni...

Carr csinált talán két szép menekülést, de összességében gyenge volt megint. Nem tudom mi a baj vele, de úgy látom Gruden nem éppen összefele rakja a srácot.

OL haldoklik, Carr mintha visszafele fejlődne, közben a védelem meg az új elvileg remek koordinátorral is történelmi mélységekben...7 yardot engedünk átlagban...


Az jutott eszembe, hogy ez az egész Reggie féle rebuild valamikor ott feneklett meg, amikor a remek 2014-es draft-ot követő gyenge szezon végén Mark Davis átnyúlt Reggie feje fölött és kinevezte JDR-t. Mintha azóta megint úgy működnénk, mint egy rendes diszfunkcionális franchise...
Azóta nem ülnek a draftok, azóta csinálunk olyat, hogy JDR kap egy 4éves szerződés hosszabbítást egy jó szezonra, majd rögtön év végén kirúgja a tulaj, az utolsó meccs után...ráadásul annyi vér sincs a pucájában, hogy maga jelentené ezt be...beküldi a csapathoz, majd a média elé is, hogy bejelentse a saját kirúgását...

Ezután a tulaj a GM feje fölött megint átnyúlva visszahozza a kommentátori székből a barátját, aki kb 20 éve volt utoljára sikeres NFL edző. Eljátsszák a remek GM-HC párost, de Gruden folyamatosan kutyázza RM eddigi munkáját a sajtóban, módszeresen kigyomlálja a csapatból a korábbi draft pickeket, annak ellenére, hogy nem tud a helyükre igazi upgradet hozni, mert jelenleg ott tartunk, hogy a liga leglassabb csapata vagyunk a sok veteránnal mindkét oldalon...Al Davis meg forog a sírjában persze...

Mark hagyja, hogy az egyetlen igazi HOF kaliber játékost egy ego driven döntéssel Gruden elcserélje közvetlen a szezon előtt, majd persze miután a kompenzációt még a Madden játék is kevesli RM-re keni azt a részét...

Eddig pedig azt látjuk a szezonban, hogy rohadtul nem ülnek ezek a sémák...nem egy Rams 2.0-ra számítottam McVay és Phillips módra, de azért ezt a fajta szerencsétlenkedést, amit művelünk igen nehezen veszi be a gyomrom...pedig 2007 óta nem éppen gyenge dolgokon "nevelkedtem"...

Vannak szép drive-ok, szép playek mindkét oldalon, de nulla konzisztencia, nulla eredmény összességében. Ezt simán hozta a JDR-Musgrave-Norton trio is töredék pénzért...

Szezon végére lesz egy romokban lévő 25+ millát kereső QB-nk, akit vagy elküldünk vagy majd Gruden egó-ból megmutatja és jól szerelgeti a következő években...közben meg rohadtul egy helyben toporgunk majd...

Mark Davis nem egy egyenes pali az alapján, amit én eddig láttam innen a világ másik feléről...így pedig megérdemli, hogy a spanja évekre hazavágja a csapatát...a gond, hogy ezzel mi szívunk hétről, hétre...bár ahogy most haladunk lehet szépen kineveli belőlem Gruden ezt a nagy Raiders és NFL mániát...ma negyed 1kor olyan sztoikus nyugalommal kapcsoltam ki a meccset és mentem aludni, ami már már normális emberi reakció volt...
Rolni
Nézd, sosem volt ez a csapat "rendes" franchise, szóval ezután kár merengnünk. Valami olyasmit látok, amit korábban írtam keserédes poénnal, hogy Gruden lesz az NFL Guardiolája. Van egy elképzelése, egy kurva nagy egoja, korlátlan hatalma. Szerintem még lesz jó pár agyfasz trade, cut, szerződés, draft pick, mire a) kiforrja magát a rendszer, b) nem forrja ki magát és elküldik. Összességében tehát jelenleg mérgelődni ezen a részén nincs értelme. Más kérdés, hogy Carr a rookie éve óta nem lépett előre ad hoc döntéshozatalban, és láthatóan gyenge a nyomás alatti játékban. Az előbbit nagyon érezzük a RZ-ban, meg úgy általában egy rossz ómen, ha WCO-t futtat egy csapat, utóbbi meg egy kurva nagy mínusz NFL szinten. Nem lepne meg, ha jövőre nem ő lenne a QB, btw korai volt neki 120 milliót adni. Ha azt a pénzt megkapja Mack és Gruden most egy FA qb-val kezdett volna, akkor előrébb lennénk. Ez persze megint a "mi lett volna, ha" felesleges kérdésre.
A defenset rengetegszer kiveséztük, komplett katasztrófa volt minden pick szinte, ami odajött, a FA-k sem jöttek be, elképesztő a tehetséghiány abban a csapatrészben, az legalább 2-3 éves munka lesz. Lassúak, szarul szerelnek, nem elég agresszívak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
1\1 here we come?!

Justin Herbert QB Oregon >?> Derek Carr QB Raiders...Ez itt a kérdés lassan sztem...
Rolni
Félidőben mennem kellett, mert kelni kellett, így nem láttam végig, de kint mindenki Carr awareness hiányáról ír, és új qb-t követelnek. Mi a jó isten történt megint?
Amadeus
Én kikapcsoltam és elmentem aludni az INT után, mert nem volt kedvem ezt tovább nézni...

Carr csinált talán két szép menekülést, de összességében gyenge volt megint. Nem tudom mi a baj vele, de úgy látom Gruden nem éppen összefele rakja a srácot.

OL haldoklik, Carr mintha visszafele fejlődne, közben a védelem meg az új elvileg remek koordinátorral is történelmi mélységekben...7 yardot engedünk átlagban...


Az jutott eszembe, hogy ez az egész Reggie féle rebuild valamikor ott feneklett meg, amikor a remek 2014-es draft-ot követő gyenge szezon végén Mark Davis átnyúlt Reggie feje fölött és kinevezte JDR-t. Mintha azóta megint úgy működnénk, mint egy rendes diszfunkcionális franchise...
Azóta nem ülnek a draftok, azóta csinálunk olyat, hogy JDR kap egy 4éves szerződés hosszabbítást egy jó szezonra, majd rögtön év végén kirúgja a tulaj, az utolsó meccs után...ráadásul annyi vér sincs a pucájában, hogy maga jelentené ezt be...beküldi a csapathoz, majd a média elé is, hogy bejelentse a saját kirúgását...

Ezután a tulaj a GM feje fölött megint átnyúlva visszahozza a kommentátori székből a barátját, aki kb 20 éve volt utoljára sikeres NFL edző. Eljátsszák a remek GM-HC párost, de Gruden folyamatosan kutyázza RM eddigi munkáját a sajtóban, módszeresen kigyomlálja a csapatból a korábbi draft pickeket, annak ellenére, hogy nem tud a helyükre igazi upgradet hozni, mert jelenleg ott tartunk, hogy a liga leglassabb csapata vagyunk a sok veteránnal mindkét oldalon...Al Davis meg forog a sírjában persze...

Mark hagyja, hogy az egyetlen igazi HOF kaliber játékost egy ego driven döntéssel Gruden elcserélje közvetlen a szezon előtt, majd persze miután a kompenzációt még a Madden játék is kevesli RM-re keni azt a részét...

Eddig pedig azt látjuk a szezonban, hogy rohadtul nem ülnek ezek a sémák...nem egy Rams 2.0-ra számítottam McVay és Phillips módra, de azért ezt a fajta szerencsétlenkedést, amit művelünk igen nehezen veszi be a gyomrom...pedig 2007 óta nem éppen gyenge dolgokon "nevelkedtem"...

Vannak szép drive-ok, szép playek mindkét oldalon, de nulla konzisztencia, nulla eredmény összességében. Ezt simán hozta a JDR-Musgrave-Norton trio is töredék pénzért...

Szezon végére lesz egy romokban lévő 25+ millát kereső QB-nk, akit vagy elküldünk vagy majd Gruden egó-ból megmutatja és jól szerelgeti a következő években...közben meg rohadtul egy helyben toporgunk majd...

Mark Davis nem egy egyenes pali az alapján, amit én eddig láttam innen a világ másik feléről...így pedig megérdemli, hogy a spanja évekre hazavágja a csapatát...a gond, hogy ezzel mi szívunk hétről, hétre...bár ahogy most haladunk lehet szépen kineveli belőlem Gruden ezt a nagy Raiders és NFL mániát...ma negyed 1kor olyan sztoikus nyugalommal kapcsoltam ki a meccset és mentem aludni, ami már már normális emberi reakció volt...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
1\1 here we come?!

Justin Herbert QB Oregon >?> Derek Carr QB Raiders...Ez itt a kérdés lassan sztem...
Rolni
Félidőben mennem kellett, mert kelni kellett, így nem láttam végig, de kint mindenki Carr awareness hiányáról ír, és új qb-t követelnek. Mi a jó isten történt megint?
Amadeus
Az, hogy Istenben bízik, nem a tökeiben. Balfasz Carr. Áldásért imádkozik, de igazából Ő egy Isten csapása a csapatnak!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
1\1 here we come?!

Justin Herbert QB Oregon >?> Derek Carr QB Raiders...Ez itt a kérdés lassan sztem...
Rolni
Félidőben mennem kellett, mert kelni kellett, így nem láttam végig, de kint mindenki Carr awareness hiányáról ír, és új qb-t követelnek. Mi a jó isten történt megint?

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?