NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
amúgy el kellene gondolkodni 3-4 zone blitzre átálláson jövőre, mert ez a 4 emberes történet bántóan nem működik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintem Carr túlzottan tiszteli Grudent.
Amit mond, az úgy van, ha pedig mégsem jön be, akkor magát hibáztatja, elkezd stresszelni és az egész egy öngerjesztő folyamattá válik. Korábban mindig lehetett látni az oldalvonalnál, hogy magyaráz az aktuális OC-nak, mit miért csinált, vagy hogyan kéne csinálni. Idén mindig csak azt látni, hogy Gruden mondja a magáét, Carr meg szorgalmasan bólogat hozzá. Nem kérdőjelezi meg, feltétlenül bízik a hívásban, ezért nem is veszi a hátára a csapatot, a sikertelen play-ek pedig a maradék önbizalmát is lerombolják. Szerintem a snap előtti áthívások is előre tervezettek...
Kicsit szabadabb kezet kellene adni neki, hogy vezetni tudja a csapatát, de mégse egyedül kelljen megoldania a dolgokat, mert tavaly láttuk, hogy az sem túl eredményes. Ez pedig Gruden egóján múlik, hogy mennyire hajlandó engedni a gyeplőn...
több mint 6 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Carr szerződése milyen? Mikor tudunk tőle megválni,sok dm nélkül? Lehet kéne 1 olyan Qb akit Chuky választ ki....
skat
Az a baj, hogy ha kibaszod Carr-t, akkor kell húzni helyette egy QB-t, aki elvisz egy magas picket (jó esetben egyet csak) és akkor a csapat többi részére kevesebb jut. Ha már nem vele képzelik el, akkor viszont cserélni kellene őt is, de nem hiszem, hogy olyan sok csapatnak kellene egy ilyen hektikus irányító (bár lehet a levegőváltozás jót tenne neki, de ezt innen nem lehet megítélni). Első kört meg szerintem nem ér meg senkinek.
Carr-t össze kell rakni és vele kell menni tovább, mert ha őt is elkótyavetyéljük, akkor itt hosszú ideig megint nem lesz csapat, de az is biztos, hogy vastagon benne van Carr is abban, hogy Cooper ilyen gyenge. Ha elcserélnénk mondjuk Coopert, tuti biztos, hogy 1000+ yardos és 10+ TD-s szezonokat hozna le sorozatban. Ezeket kellene rendbe hozni elsősorban, aztán lehet foltozni a lyukakat az offenseben, mert akkor már az maradna igazából. A defense-re meg ráfér a nagyobb vérfrissítés, mert ott kb senki nincs már, akire azt mondom, hogy köré építenék egy védelmet. Egy jó LB kellene, egy jó safety meg hát egy DE és ezek mellé már jöhetnek a kiegészítő emberek, de vezéralakok akkor is kellenek és most jelenleg ebből egy sincsen a védelem oldalán.
Bruce
Egyetértek veled, csak szerintem Carrt, a Raidersnél már nem várja dicsőség, ezért én simán megválnék tőle minél hamarább. Annyira töketlen lett, hogy rá már nem érdemes időt vesztegetni.
Az a múltheti rekordja is csak azért lett, mert minimális volt a passrush ellene. És ha még a költözéskor is velünk lessz, akkor lessz csak igazán Félelem és reszketés Las Vegas-ban Carr módra.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ti ebben a Gruden dologban egészen biztosak vagytok?
2007-2008-ban már kiégett volt a csávó. Emlékszem miután kiszállt a video roomban ült egy rakás időt, és spread offencet tanult, és elemezgetett 2008-ban!!!

Iszonyatosan nagyot változott a világ, főleg a teljesítményprogramozás terén, ami önálló tudomány lett együtt a mérési rendszerekkel. Ezek a 2000-es évek közepén még nem álltak ennyire masszív lábakon.
Ma már nincs ideje egy újoncnak ülni a padon és tanulni, azonnal felprogramozzák. Carrt, és az egész támadó alakulatot gyakorlatilag a nulláról kell felprogramozni.
E szakma legnagyobb mesterei éppen a 9-ersnél, a Billsnél, a Patsnél, a Phillinél, és LA-ben üldögélnek.
Akiket felsoroltatok, mint védő szakembereket, mind remek koponyák, de nem egyszerű a rendszerük, és nem csak arról van szó, hogy darabra megvagytok-e a posztokra. Nem tudok elmenni amellett sem, hogy míg Bradley balanced, de inkább fejenhéz rendszert épít Capers (kifejezetten) seggnehéz rendszereket épít Guenther inkább balanced rendszereket épít. Ez 3 nagyon más szemlélet.

Miért annyira jó ötlet Grudent visszahívni?
(és bocsánat)
Helmut Zimmer
Szerintem nem kell kétségbe esni a jelenlegi helyzet miatt, tudatos munkával kb. hetek alatt rendet lehet tenni a rendszerben. Nem dobnám Carrt a kamion elé.

üdv.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Carr szerződése milyen? Mikor tudunk tőle megválni,sok dm nélkül? Lehet kéne 1 olyan Qb akit Chuky választ ki....
skat
Az a baj, hogy ha kibaszod Carr-t, akkor kell húzni helyette egy QB-t, aki elvisz egy magas picket (jó esetben egyet csak) és akkor a csapat többi részére kevesebb jut. Ha már nem vele képzelik el, akkor viszont cserélni kellene őt is, de nem hiszem, hogy olyan sok csapatnak kellene egy ilyen hektikus irányító (bár lehet a levegőváltozás jót tenne neki, de ezt innen nem lehet megítélni). Első kört meg szerintem nem ér meg senkinek.
Carr-t össze kell rakni és vele kell menni tovább, mert ha őt is elkótyavetyéljük, akkor itt hosszú ideig megint nem lesz csapat, de az is biztos, hogy vastagon benne van Carr is abban, hogy Cooper ilyen gyenge. Ha elcserélnénk mondjuk Coopert, tuti biztos, hogy 1000+ yardos és 10+ TD-s szezonokat hozna le sorozatban. Ezeket kellene rendbe hozni elsősorban, aztán lehet foltozni a lyukakat az offenseben, mert akkor már az maradna igazából. A defense-re meg ráfér a nagyobb vérfrissítés, mert ott kb senki nincs már, akire azt mondom, hogy köré építenék egy védelmet. Egy jó LB kellene, egy jó safety meg hát egy DE és ezek mellé már jöhetnek a kiegészítő emberek, de vezéralakok akkor is kellenek és most jelenleg ebből egy sincsen a védelem oldalán.
több mint 6 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Carr szerződése milyen? Mikor tudunk tőle megválni,sok dm nélkül? Lehet kéne 1 olyan Qb akit Chuky választ ki....
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
és még valami a jelenlegi mentalitásunkról.
félidőből vissza van 58 mp, legalább és van időkérésed nem próbálsz felkúszni legalább fg. távolságba?
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Régi Carrhoz képest a mostani tompa, beszari, nem egy vezér alkat.
Védelemben nincs vezér.
Futás ellen még oké, de akármelyik irányító, ha ennyi időt adunk neki szét fog passzolni,Mahomesre nem is merek gondolni, de Rivers is szét dobál minket.
Azt láttam most is, hogy kijövünk egy tervel ami az első félidőben működik. Először Cook, most Nelson a hangsúlyos, de nem tudunk alkalmazkodni ill. változtatni. Második félidőben ahogy Amadeus is mondta szétszednek és nem válaszolun csak nyomjuk a mantránkat közben Carr telefossa a gatyát. Hogy Coopal mi a faszom baj van azt nem tudom, ilyet nem elkapni, no comment.
Lynch egy állat, nem puding, Martint én is pont szidni akartam, mikor megvillant,.
Carral kezdeni kell vmt. Nagyon rossz döntéseket hoz.
Ezer sebből vérzünk, de simán összeállhatna, de h össze tudják tákolni ?
több mint 6 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Én nem vártam azonnali csodát, de mivel ez a támadósor, kb ugyanezen emberekkel (Crabtree helyet Nelson van, Murray helyett meg Lynch, ami szerintem nem visszalépés és a TE poszton pedig kicsit minőségibb az anyag) liga TOP 5 támadó produktumot nyújtott, így joggal várható el egy támadó felfogású edzőtől, hogy ha nem is TOP 5, de legalább egy jó szintet hozzon a támadórészleg.
A védelem részéről is vártam előrelépést, de mivel nagyon sok az új ember és a rendszer is teljesen új, így itt még csak jelek vannak arra, hogy tudna jól szerepelni ez a védelem, de még nem állt össze a kép teljesen.

Valószínűleg ez a szezon rá fog menni az útkeresésre, ami azzal fog járni, hogy lesz egy TOP5 pickünk, meg egy közepe-vége felé az első körnek a Bears révén. Addig kiderül, hogy Carr-t el kell e felejtenünk vagy sem és a Cooper projekt is kiderül. Jelenleg ezen a fronton sem állunk valami fényesen.
Bruce
Szvsz O-nk nagyon is jó lenne, ha nem volna ez a kocsonyásan reszkető szent fazekunk.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Én nem vártam azonnali csodát, de mivel ez a támadósor, kb ugyanezen emberekkel (Crabtree helyet Nelson van, Murray helyett meg Lynch, ami szerintem nem visszalépés és a TE poszton pedig kicsit minőségibb az anyag) liga TOP 5 támadó produktumot nyújtott, így joggal várható el egy támadó felfogású edzőtől, hogy ha nem is TOP 5, de legalább egy jó szintet hozzon a támadórészleg.
A védelem részéről is vártam előrelépést, de mivel nagyon sok az új ember és a rendszer is teljesen új, így itt még csak jelek vannak arra, hogy tudna jól szerepelni ez a védelem, de még nem állt össze a kép teljesen.

Valószínűleg ez a szezon rá fog menni az útkeresésre, ami azzal fog járni, hogy lesz egy TOP5 pickünk, meg egy közepe-vége felé az első körnek a Bears révén. Addig kiderül, hogy Carr-t el kell e felejtenünk vagy sem és a Cooper projekt is kiderül. Jelenleg ezen a fronton sem állunk valami fényesen.
Bruce
abban a top5 offenseben volt egy sérülés előtti Carr.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én nem vártam azonnali csodát, de mivel ez a támadósor, kb ugyanezen emberekkel (Crabtree helyet Nelson van, Murray helyett meg Lynch, ami szerintem nem visszalépés és a TE poszton pedig kicsit minőségibb az anyag) liga TOP 5 támadó produktumot nyújtott, így joggal várható el egy támadó felfogású edzőtől, hogy ha nem is TOP 5, de legalább egy jó szintet hozzon a támadórészleg.
A védelem részéről is vártam előrelépést, de mivel nagyon sok az új ember és a rendszer is teljesen új, így itt még csak jelek vannak arra, hogy tudna jól szerepelni ez a védelem, de még nem állt össze a kép teljesen.

Valószínűleg ez a szezon rá fog menni az útkeresésre, ami azzal fog járni, hogy lesz egy TOP5 pickünk, meg egy közepe-vége felé az első körnek a Bears révén. Addig kiderül, hogy Carr-t el kell e felejtenünk vagy sem és a Cooper projekt is kiderül. Jelenleg ezen a fronton sem állunk valami fényesen.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
na, a világvége margójára

Offense:
Elég hülye a helyzet. Az offense nagyon Janus-arcú lett az idei évben. Tipikusan az első félidőkben megy előre a henger, és a 4. negyedre fogy el a történet. Ott látom a problémát, amit Chucky elkövetett, benyelt, hogy Carr-t rosszul mérte fel. Nyilván azt, hogy Carr ennyire rosszul kezeli a pressuret, azt TC-ben felmérni nem nagyon lehet. A 4. negyedre azért olvad el az O, mert tipikusan addigra váltanak agresszívre az ellenfél védelmei. Vance Joseph mondta, hogy túl passzív védelmet hívott, ezért tudott Carr tündökölni Denverben. Probléma az, hogy ha ezt nem sikerül fixálni, akkor ez a szezon kuka, mert rendre agresszív védelmek fognak szembe jönni. (pl Gregg Williams jövőhéten) Cooper a szokásost hozza. Másik probléma Chuckyval, hogy nyomja a Guardiolát, túlságosan köti az ebet a playhíváshoz, ami probléma, ha hátrányból kell támadnunk.

Defense: Reggienek a kurva anyját, hogy ennyi év alatt nem oldotta meg az MLB problémát. Nincs jelenleg védőnk, aki olvasni tudná az ellenfél támadóit, innentől kezdve lame duck a védelem, ahogy elfogy a védőfal. Lényegében erőből akarjuk megoldnai azt, amit ésszel kéne. Itt komplett rebuild kell, fölöslegesen bővebben belemenni. Ha Gruden, ha nem Gruden, a védelem gyenge, Mackkel is az lenne.

ST: kuka.

Szóval nem varrnék mindent Gruden nyakába, mert a dolgok egy részéről effektíve nem tehet, viszont lehetne rugalmasabb a saját rigolyáiban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Amúgy nem tudom mit vártak Chuckytól? Én nagyon fáztam tőle már amikor rebesgették akkor is. Nem tudom mi lesz most. Mi leszünk az új Browns...
skat
Annyira nem rossz a helyzet(REMÉLLEM). Összeáll ez meglátod, bár most így Baker M.-el a browns is húzós lessz. Egy biztos, kell a türelem Chucky-hoz. Azoknak könnyeb, akik nem vártak azonnali csodát.
több mint 6 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Amúgy nem tudom mit vártak Chuckytól? Én nagyon fáztam tőle már amikor rebesgették akkor is. Nem tudom mi lesz most. Mi leszünk az új Browns...
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Legalább Melanie Collins vigasztalna...
TST
🙏
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Uraim tiszta 2014.
Ez most kilátástalan.
Surda
jöjjön McCarron, ezt az AC/DC dolgot elengedtem teljesen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Legalább Melanie Collins vigasztalna...
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Uraim tiszta 2014.
Ez most kilátástalan.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
#Dolphins rookie S Minkah Fitzpatrick starts for Jones.

Nem lett jobb ettől nekünk 😊
Rolni
eddig nem kezdett?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
#Dolphins rookie S Minkah Fitzpatrick starts for Jones.

Nem lett jobb ettől nekünk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Boldogat A!!!


#Dolphins starting S Reshad Jones (shoulder) is inactive.

#OAKvsMIA

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Isten éltessen sokáig Amadeus!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Boldogat Amadeus!



több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Rapoport arrol is, hogy megy a cirkusz a stabban. Gruden baszik McKenzie embereire magasrol, megy a klikkesedes es a balhek allitolag.
Stez
3 ilyen draft után én is basznék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Csak annyit kérek szülinapra, hogy győzzünk.
Amadeus
Boldog szülinapot! 😊
Bruce
Boldog születésnapot!