NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Marshawn Lynch állítólag hosszú távú sérülést szenvedett... eljött Richard ideje?

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Kitettük dj-t, cabinda jött helyette
Levi
állítólag nem rossz gyerek, kíváncsi leszek rá

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Kitettük dj-t, cabinda jött helyette
Levi
most vettem meg Ultimate Teamben 100.000 coinért. Hát bazmeg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Kitettük dj-t, cabinda jött helyette
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Gruden saga folyt.köv.

 fansided.com/2018/10/14/oakland-raiders-fire-jon-gruden-overrated/
Surda
az a legjobb ebben a cikkben, hogy ha 6-0val állna a csapat, akkor pontosan ugyanez az ember most azt írná, hogy de kurva jók vagyunk és ő bezzeg tudta előre.
Amadeus
igaz
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Gruden saga folyt.köv.

 fansided.com/2018/10/14/oakland-raiders-fire-jon-gruden-overrated/
Surda
az a legjobb ebben a cikkben, hogy ha 6-0val állna a csapat, akkor pontosan ugyanez az ember most azt írná, hogy de kurva jók vagyunk és ő bezzeg tudta előre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
hát urak olvasom a kinti posztokat
és olyan mint ha egy szürreális filmet néznék
ahol nem tudom eldönteni, hogy a főhős -Gruden-
egy meg nem értett zseni vagy szimplán egy futóbolond.
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Gruden saga folyt.köv.

 fansided.com/2018/10/14/oakland-raiders-fire-jon-gruden-overrated/
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Rashaan Melvin sztori jól leírja a gondot szerintem.

Leigazolunk egy veterán CB-t, akit kezdőnek szánunk a korábban mutatott játéka alapján.
Miután megérkezik elkezdjük egy új technikára megtanítani, mert mi ezt szeretnénk látni a CB-inktől. Biztos mindenki emlékszik, amikor talán a 3. pre season meccsen Ő volt az egyetlen kezdő aki benn nyomta a roster alja harcban...akkor is ez volt a magyarázat, új technikát tanul.

Nem tetszik neki, nem is megy olyan jól, ezért fogjuk és padoztatjuk...brávó...ahelyett, hogy a saját bevált technikáját illesztenénk be a rendszerbe és lenne egy hatékony kezdőnk, inkább padoztatjuk és hagyjuk twitteren füstölögni...gondolom miket mondhat az öltözőben...ott ül mellette a padon Conley, aki szintén padoztatva van, biztos remek hatással van rá ahogy a veterán mérgelődik és elmondja, hogy más normális csapatoknál ez hogy menne...biztos alakul az öltözői hangulat mi?

Ja és Worley aki a helyükön játszik, mert ugye Ő remek corner ég, mint a Reichstag...5 dobás ment felé, 4 elkapás vagy 100 yardért, 1 TD és 1 PD...mintha nem a teljesítmény lenne a döntő tényező...oktatunk, követelünk, példátstatuálunk? és közben elveszítjük az öltözőt...

Közben pedig Rashaan kapcsán minden forrás azt írta, írja, hogy igazi kemény, dolgos gyerek...
Rolni
Ja. Ez valahol igaz, valahol meg nem. Mert ha edzokent ezt csinalod, amit leirtal, akkor egy fasz edzo vagy.

De ha jatekoskent meg azt, amit Melvin, akkor is egy meretes faszkalap vagy. Nem elkezdesz fesztivalozni, hogy neked ez nem megy, hanem kussban kudesz, hajtasz, dolgozol, megprobalod megtanulni, mert a belefektetett munkanak meg is lesz az eredmenye.

Ez a tipikusan nem akarasnak nyoges a vege, amit Melvin is muvel. Arrol nem is beszelve, hogy pontosan magaval baszott most ki. Egyreszt, mert fesztivalozik, az ilyen jatekosokat pedig gyulolik az edzok. Masreszt pedig, emberunk egyeves szerzodessel jatszik, es nem hogy kuzdene, dolgozna es hajtana, hogy azaltal is jovore kapjon barhol evi 10 milliot, hanem sikeresen elintezi maganak, hogy padozzon vegig egy idenyt, majd ezek utan jovore meg alairhat megint egy prove it szerzodest evi 2-3 millioert.

Csak mert halkan jegyzem meg, en Colts-fankent pontosan tudom, hogy Melvinnek baromira nincs mire vernie a farkat, tavaly az altala jatszott meccsek felen volt jo, amugy volt full fos is, raadasul le serult. A karrierjeben pedig ezen kivul annyira ocsmany fos volt szinte mindenhol, hogy orommel basztak ki allandoan.

Szoval pontosan ez a faszi az, akinek vegkepp kussban kellene vert pisalnia az edzeseken es a meccseken, ugyanis ha beletanul mas rendszerbe is, akkor csak meg tobb csapat fogja keresni jovore, mivel tobb semaban es stilusban alkalmazhato, ami altal a hatarai csak kiterjednek.

Szoval gratulalni tudok csak Melvinnek, mert annyi esze van, mint egy halaadasi pulykanak.

több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Maka
[...]
Remek draft pickek, egy remekül működő OL rendszerbe, egy remek szakember kezei alá...
[...]
KO szerintem sima cut jövőre, ha ez így marad, de gond nélkül el tudom képzelni, hogy Gabe is repül...elég Cable-nek pár exbirkozó is ehhez nem?
Rolni
En Cable nagy kritikusa vagyok, es soha semmi nem tamasztotta ala a ligaban terjedo velemenyt, amely szerint egy OL guru lenne. Amihez hozzaer, az elromlik.
Sosem tudott akar csak atlagosan jo passprot falat osszeallitani es a runblockingban is annyit tanit a jatekosoknak, hogy hogyan kell cutblockolni.
undisputedly
Utoljára nálunk csinált szarból vmit...Gallery fémjelezte OL összehozott 1000yardot a félelmetes Justin Fargasnak 😊
Rolni
Ha jól emlékszem Bush is ő alatt volt jó ill ő meg Hue alatt

Szerkesztette: Cubehead



több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Maka
[...]
Remek draft pickek, egy remekül működő OL rendszerbe, egy remek szakember kezei alá...
[...]
KO szerintem sima cut jövőre, ha ez így marad, de gond nélkül el tudom képzelni, hogy Gabe is repül...elég Cable-nek pár exbirkozó is ehhez nem?
Rolni
En Cable nagy kritikusa vagyok, es soha semmi nem tamasztotta ala a ligaban terjedo velemenyt, amely szerint egy OL guru lenne. Amihez hozzaer, az elromlik.
Sosem tudott akar csak atlagosan jo passprot falat osszeallitani es a runblockingban is annyit tanit a jatekosoknak, hogy hogyan kell cutblockolni.
undisputedly
Utoljára nálunk csinált szarból vmit...Gallery fémjelezte OL összehozott 1000yardot a félelmetes Justin Fargasnak 😊
Rolni
Mario Hendersonnal és a többi agysebésszel.
Amadeus
Kwame Harris!
empty taxi
nálunk Alex Barron szintű klasszisok is voltak

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Maka
[...]
Remek draft pickek, egy remekül működő OL rendszerbe, egy remek szakember kezei alá...
[...]
KO szerintem sima cut jövőre, ha ez így marad, de gond nélkül el tudom képzelni, hogy Gabe is repül...elég Cable-nek pár exbirkozó is ehhez nem?
Rolni
En Cable nagy kritikusa vagyok, es soha semmi nem tamasztotta ala a ligaban terjedo velemenyt, amely szerint egy OL guru lenne. Amihez hozzaer, az elromlik.
Sosem tudott akar csak atlagosan jo passprot falat osszeallitani es a runblockingban is annyit tanit a jatekosoknak, hogy hogyan kell cutblockolni.
undisputedly
Utoljára nálunk csinált szarból vmit...Gallery fémjelezte OL összehozott 1000yardot a félelmetes Justin Fargasnak 😊
Rolni
Mario Hendersonnal és a többi agysebésszel.
Amadeus
Kwame Harris!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Maka
[...]
Remek draft pickek, egy remekül működő OL rendszerbe, egy remek szakember kezei alá...
[...]
KO szerintem sima cut jövőre, ha ez így marad, de gond nélkül el tudom képzelni, hogy Gabe is repül...elég Cable-nek pár exbirkozó is ehhez nem?
Rolni
En Cable nagy kritikusa vagyok, es soha semmi nem tamasztotta ala a ligaban terjedo velemenyt, amely szerint egy OL guru lenne. Amihez hozzaer, az elromlik.
Sosem tudott akar csak atlagosan jo passprot falat osszeallitani es a runblockingban is annyit tanit a jatekosoknak, hogy hogyan kell cutblockolni.
undisputedly
Utoljára nálunk csinált szarból vmit...Gallery fémjelezte OL összehozott 1000yardot a félelmetes Justin Fargasnak 😊
Rolni
Mario Hendersonnal és a többi agysebésszel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Maka
[...]
Remek draft pickek, egy remekül működő OL rendszerbe, egy remek szakember kezei alá...
[...]
KO szerintem sima cut jövőre, ha ez így marad, de gond nélkül el tudom képzelni, hogy Gabe is repül...elég Cable-nek pár exbirkozó is ehhez nem?
Rolni
En Cable nagy kritikusa vagyok, es soha semmi nem tamasztotta ala a ligaban terjedo velemenyt, amely szerint egy OL guru lenne. Amihez hozzaer, az elromlik.
Sosem tudott akar csak atlagosan jo passprot falat osszeallitani es a runblockingban is annyit tanit a jatekosoknak, hogy hogyan kell cutblockolni.
undisputedly
Utoljára nálunk csinált szarból vmit...Gallery fémjelezte OL összehozott 1000yardot a félelmetes Justin Fargasnak 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Ez megvolt?


Maka
És Derek Carr ugyan ilyen NextGenStats céltáblája? Az is igen vicces...


Amúgy még egy kis gondolkodni való arról mire megyünk majd a sok draft cetlivel...
Kolton Miller a PFF 68. legrosszabb OT-je 74-ből...50,8-as overall grade-el...
Brandon Parker még nincs ezen a listán, mert kevés snapje van, de idővel ott lesz Miller mellett, mert 53,4 az overall grade-je...
Remek draft pickek, egy remekül működő OL rendszerbe, egy remek szakember kezei alá...

Még kicsit Cable-t nézegetve:
Penn 47-es grade-ig jutott sérüléséig
A beugró Clemmings 54,6-ig
Gabe Jackson 68,7-el egész jó grade-t kapott eddig (ezzel a 20/73)
KO 55-ös graddel áll (ezzel 51/73)
Murray 60,7, míg Feliciano 35,1

Egedül Hudson-t nem tudta még tönkre vágni, aki 77,3-as grade-el a 3. legjobb OC

Azt ne felejtsük el, hogy ezeket a gradeket amúgy segíti Carr baromi gyors szabadulása is még 😊

KO szerintem sima cut jövőre, ha ez így marad, de gond nélkül el tudom képzelni, hogy Gabe is repül...elég Cable-nek pár exbirkozó is ehhez nem?
Rolni
Kolton kasza előtt még érdemes megemlíteni, hogy sérült térddel játszik 2 meccs óta, mivel nincs backup mögötte.
Amadeus
Ez leginkább csak azt igazolja, hogy meglehetősen szar döntés volt 1 db rookie LT-vel nekivágni a szezonnak.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Ez megvolt?


Maka
És Derek Carr ugyan ilyen NextGenStats céltáblája? Az is igen vicces...


Amúgy még egy kis gondolkodni való arról mire megyünk majd a sok draft cetlivel...
Kolton Miller a PFF 68. legrosszabb OT-je 74-ből...50,8-as overall grade-el...
Brandon Parker még nincs ezen a listán, mert kevés snapje van, de idővel ott lesz Miller mellett, mert 53,4 az overall grade-je...
Remek draft pickek, egy remekül működő OL rendszerbe, egy remek szakember kezei alá...

Még kicsit Cable-t nézegetve:
Penn 47-es grade-ig jutott sérüléséig
A beugró Clemmings 54,6-ig
Gabe Jackson 68,7-el egész jó grade-t kapott eddig (ezzel a 20/73)
KO 55-ös graddel áll (ezzel 51/73)
Murray 60,7, míg Feliciano 35,1

Egedül Hudson-t nem tudta még tönkre vágni, aki 77,3-as grade-el a 3. legjobb OC

Azt ne felejtsük el, hogy ezeket a gradeket amúgy segíti Carr baromi gyors szabadulása is még 😊

KO szerintem sima cut jövőre, ha ez így marad, de gond nélkül el tudom képzelni, hogy Gabe is repül...elég Cable-nek pár exbirkozó is ehhez nem?
Rolni
Kolton kasza előtt még érdemes megemlíteni, hogy sérült térddel játszik 2 meccs óta, mivel nincs backup mögötte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Maka
[...]
Remek draft pickek, egy remekül működő OL rendszerbe, egy remek szakember kezei alá...
[...]
KO szerintem sima cut jövőre, ha ez így marad, de gond nélkül el tudom képzelni, hogy Gabe is repül...elég Cable-nek pár exbirkozó is ehhez nem?
Rolni
En Cable nagy kritikusa vagyok, es soha semmi nem tamasztotta ala a ligaban terjedo velemenyt, amely szerint egy OL guru lenne. Amihez hozzaer, az elromlik.
Sosem tudott akar csak atlagosan jo passprot falat osszeallitani es a runblockingban is annyit tanit a jatekosoknak, hogy hogyan kell cutblockolni.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ez megvolt?


Maka
És Derek Carr ugyan ilyen NextGenStats céltáblája? Az is igen vicces...


Amúgy még egy kis gondolkodni való arról mire megyünk majd a sok draft cetlivel...
Kolton Miller a PFF 68. legrosszabb OT-je 74-ből...50,8-as overall grade-el...
Brandon Parker még nincs ezen a listán, mert kevés snapje van, de idővel ott lesz Miller mellett, mert 53,4 az overall grade-je...
Remek draft pickek, egy remekül működő OL rendszerbe, egy remek szakember kezei alá...

Még kicsit Cable-t nézegetve:
Penn 47-es grade-ig jutott sérüléséig
A beugró Clemmings 54,6-ig
Gabe Jackson 68,7-el egész jó grade-t kapott eddig (ezzel a 20/73)
KO 55-ös graddel áll (ezzel 51/73)
Murray 60,7, míg Feliciano 35,1

Egedül Hudson-t nem tudta még tönkre vágni, aki 77,3-as grade-el a 3. legjobb OC

Azt ne felejtsük el, hogy ezeket a gradeket amúgy segíti Carr baromi gyors szabadulása is még 😊

KO szerintem sima cut jövőre, ha ez így marad, de gond nélkül el tudom képzelni, hogy Gabe is repül...elég Cable-nek pár exbirkozó is ehhez nem?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Cooper ára szintén 1. körös cetli. Ez lenne a harmadik 1. körünk jövőre és utána lenne még 2db az azt követő drafton.
Amadeus
1. kört nem fogtok kapni érte. Ha vhogy mégis összejönne, megérdemli a pacsit aki összehozta.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ez legalább vicces valamennyire:
 isgrudengoneyet.com/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Ez megvolt?


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ez a Rashaan Melvin sztori jól leírja a gondot szerintem.

Leigazolunk egy veterán CB-t, akit kezdőnek szánunk a korábban mutatott játéka alapján.
Miután megérkezik elkezdjük egy új technikára megtanítani, mert mi ezt szeretnénk látni a CB-inktől. Biztos mindenki emlékszik, amikor talán a 3. pre season meccsen Ő volt az egyetlen kezdő aki benn nyomta a roster alja harcban...akkor is ez volt a magyarázat, új technikát tanul.

Nem tetszik neki, nem is megy olyan jól, ezért fogjuk és padoztatjuk...brávó...ahelyett, hogy a saját bevált technikáját illesztenénk be a rendszerbe és lenne egy hatékony kezdőnk, inkább padoztatjuk és hagyjuk twitteren füstölögni...gondolom miket mondhat az öltözőben...ott ül mellette a padon Conley, aki szintén padoztatva van, biztos remek hatással van rá ahogy a veterán mérgelődik és elmondja, hogy más normális csapatoknál ez hogy menne...biztos alakul az öltözői hangulat mi?

Ja és Worley aki a helyükön játszik, mert ugye Ő remek corner ég, mint a Reichstag...5 dobás ment felé, 4 elkapás vagy 100 yardért, 1 TD és 1 PD...mintha nem a teljesítmény lenne a döntő tényező...oktatunk, követelünk, példátstatuálunk? és közben elveszítjük az öltözőt...

Közben pedig Rashaan kapcsán minden forrás azt írta, írja, hogy igazi kemény, dolgos gyerek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
WCOban konstans nyomas alatt jatszik. Ezt nem ertem. Marmint inkabb mint mas rendszerek eseteben?
Sztem pont hogy nem. Masreszt utaltam ra egy honapja kabe, nekem ugy tunik, mintha ujoncoknak kiadott playbokot jatszana Carr, annyira tutikat dobatnak vele. Tulzas igy, de ertitek. Csak igy sem megy. Ami erthetetlen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Cooper ára szintén 1. körös cetli. Ez lenne a harmadik 1. körünk jövőre és utána lenne még 2db az azt követő drafton.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Mit csinál majd a mindenkori GM free agency-n, ha Gruden állandóan erőből oldja meg a dolgokat? Ki akar ilyen vezetővel együtt dolgozni, egyáltalán milyen jövőkép az, amit le kell tolni mások torkán? Pete Carroll is épített egy "franchise-t", a Ninersnél is van példa a nulláról kezdésre most, kicsit más és kicsit szimpatikusabb módszerekkel. Meg innovációval.

Igazat adok abban, hogy Gruden elmérte a keretet (amúgy baj van, ha a tizenx évvel ezelőtti stratégiájára gyúr - pl kifejezetten gunslinger, bevállalós, ütést tűrő QB; birkozó, fighter WR-ek; PBS támadófal, ösztönös felismerőképességű safety-k, etc. - mert ellenkezőjét láttam itt); és leginkább a DC választását nem értem. Oké, az offról azt gondolta, hogy 2016-os szinten majd eldöcög, de Guenther sémájához konkrétan semmi nem volt itt.

Nyilván korai az értékítélet, de az, hogy mindent benézett, nem jelent jót és sztem nem vall jó vezetőre. A kommunikációját nem említve. Másrészt köcsögség volt Reggie-t ilyen formában itt hagyni, h rá lehessen kenni a szart. Egyenes beszéd az lett volna, h ember, minden draftod használhatatlan a rendszereimbe, ezért puszipá!

Én így látom! Btw Carrt elnézném Pittben, ha BB visszavonulna (úgysem, de Rudolph nekem nem kezdő szint, hanem olyan Keenum-szerű backupnak jó)
Fast Willie


Nem lesz GM, vagy csak egy Bruce Allen típusú pénzügyi GM, aki manageli a capet és meghagyja a foci részét Grudennek. Ja, Gruden a keretet sajnos elmérte, és erre vonatkozóan látott már "forrás" napvilágot, hogy itt a pre-season végén, regular season elején esett le a staffnál, hogy kurvára nincs meg az a QB a rosteren, akivel működhetne hosszútávon ez a történet. Azt elrontotta Gruden, hogy nem terhelte az első csapatot a pre-season meccseken, így nyilván csak a trainingből tudott kiindulni, ami pont azt a pressuret veszi lesz a QB válláról, ami WCO-ban konstanst ott van rajta.
A DC választásban igazad van, hogy semmi sem adott a 4-3 védelemhez, és ez így volt már Del Rio alatt is. Folyamatosan 3-4es embereket erőltettünk 4-3ba. Engem ez is abba az irányba terel, hogy itt nem win now van, és komplett takarítás után fogják a puzzlet összerakni.
Reggie-t valóban el kellett volna küldeni, mert kiérdemelte. Abban igazad van, hogy el kellett volna kerülni ezt a helyzetet.

criminal lawyer or criminal lawyer?