NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Gruden lenyilatkozta / megerősítette hogy dolgoznak Mack szerződésén. Nem lesz csere.
Cubehead
🙏🙏🙏
Köszi a hírt. 😎
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 494
Gruden lenyilatkozta / megerősítette hogy dolgoznak Mack szerződésén. Nem lesz csere.



több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Penn -> RT

 twitter.com/VicTafur/status/1029407825779253248
deyell
nem vagyok meggyozodve, hogy ez jo move.
Penn egy jó LT (10+ éve), összeszokva a fal többi tagjával, és Carr-al, inkább Millert kellet volna kipróbálni RT-be...egyszer vmelyik OT mondta (talán Joe Thomas),azoknak akik szerint ez nem nagy váltás LT->RT, hogy próbálják ki egyszer, hogy egy idegi másik kézzel törölnek feneket, mert pont annyira más.
Pari
Igen, ezen a szinten már bármelyik váltás nagy visszaesést eredményezhet. Lásd Gabe Jackson tavalyi és tavalyelőtti teljesítménye, pedig a G poszton még kisebb a váltás.

Egyébként Miller is mindig LT volt világ életében, de a tapasztalat azt mondatja velem is hogy inkább legyen egy tuti LT, aki már bevált és néha vessük be Millert is, hogy egyrészt a versenyhelyzetet érezzék, másrészt lássuk, hogy reálisan lehet rá számítani a későbbiekben.
Bruce
Pont az OL az aminek összetételét nem szívesen buzerálja az ember



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Penn -> RT

 twitter.com/VicTafur/status/1029407825779253248
deyell
nem vagyok meggyozodve, hogy ez jo move.
Penn egy jó LT (10+ éve), összeszokva a fal többi tagjával, és Carr-al, inkább Millert kellet volna kipróbálni RT-be...egyszer vmelyik OT mondta (talán Joe Thomas),azoknak akik szerint ez nem nagy váltás LT->RT, hogy próbálják ki egyszer, hogy egy idegi másik kézzel törölnek feneket, mert pont annyira más.
Pari
Igen, ezen a szinten már bármelyik váltás nagy visszaesést eredményezhet. Lásd Gabe Jackson tavalyi és tavalyelőtti teljesítménye, pedig a G poszton még kisebb a váltás.

Egyébként Miller is mindig LT volt világ életében, de a tapasztalat azt mondatja velem is hogy inkább legyen egy tuti LT, aki már bevált és néha vessük be Millert is, hogy egyrészt a versenyhelyzetet érezzék, másrészt lássuk, hogy reálisan lehet rá számítani a későbbiekben.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Penn -> RT

 twitter.com/VicTafur/status/1029407825779253248
deyell
Ez csak az első edzésen volt, szerintem öreg hiba lenne, ha így is maradna. Szépen Miller visszamegy a második csapathoz majd és az öreg Penn lesz a kezdő az első héten, aztán ha nem teljesít rendesen, akkor kaphat szerepet Miller a szezon során, ezek alatt majd ki is derül, hogy alkalmas e hosszútávon az LT szerepre. Jövőre meg kibasszuk Penn-t a csapatból dead money nélkül.

Aztán lehet hogy Penn marad RT és ott is fog kezdeni, Miller meg megy a mély vízbe, de mivel mindketten mindig LT-t játszottak örök életükben, így nem kellene megkavarni a dolgokat.

Mondjuk az RT poszt is van olyan fontos mint az LT manapság
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Penn -> RT

 twitter.com/VicTafur/status/1029407825779253248
deyell
nem vagyok meggyozodve, hogy ez jo move.
Penn egy jó LT (10+ éve), összeszokva a fal többi tagjával, és Carr-al, inkább Millert kellet volna kipróbálni RT-be...egyszer vmelyik OT mondta (talán Joe Thomas),azoknak akik szerint ez nem nagy váltás LT->RT, hogy próbálják ki egyszer, hogy egy idegi másik kézzel törölnek feneket, mert pont annyira más.
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 645
Penn -> RT

 twitter.com/VicTafur/status/1029407825779253248

choose life
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Penn belement a paycut-ba, bár ennek elég kevés hatása van Mack szerződésére, úgy fogalmazott az egyik szakíró, hogy olyan ez, mintha lemondanád a Netflix előfizetésedet mielőtt egy új autót veszel.
Bruce
Elképzelhető hogy nem Mack miatt kérték,olvastam olyan pletykát hogy jön vizitre DRC erősíteni a secondaryt.
Cubehead
Nem tudom, hogy mi a valós ok, de szerintem első körben mindenképpen Mack-el való megállapodást próbálják tető alá hozni, a többi pletyka is ezt hivatott szerintem előkészíteni. Belengetnek egy nagy nevet, hogy hátha beadja már a derekát Mack.

Egyébként azt gondolom, hogy egy erős pass rush, amihez mindenképpen kellene Mack, jobban segítené a sec munkáját, mint DRC.

Aaron Donald megállapodása is közel van, talán Mack lesz a következő...
Bruce
Teljesen egyetértünk ami a passrush és a secondary munka kapcsolatát illeti. Valamint én is annak örülnék a legjobban ha drc csak smoke lenne és Mack szerződése tető alá kerülne végre.
Cubehead
Egyébként én még akkor sem lennék annyira elszontyolodva, ha Mack-et elengednénk. Persze megfelelő ellenérték fejében, pl egy olyan csapathoz, aki előre láthatóan korai első kört tudna adni nekünk érte + egy következő (2020) évi első kört vagy valami értékes picket.

Na mármost a saját első körünk + a Mack csere keretében kapott első körrel lenne két első körös választásunk a 2019-es drafton és 2020-ban is szintén lenne két első körös cetlink, ami a jövőre nézve nem lenne rossz.
Persze a legjobb az lenne, ha maradna Mack, de azért az látható, hogy hosszú távon bajban lehetünk, mert a falemberek nagyon nagy pénzt keresnek, Carr természetesen megint nagy pénzt keres, ha Mack is gigaszerződést kap, akkor a későbbiekben olyan kicsi mozgástér lesz, hogy egy Coopert pl nem fogunk tudni megtartani.

Biztos megy a matek a háttérben rendesen 😀
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 494
Penn belement a paycut-ba, bár ennek elég kevés hatása van Mack szerződésére, úgy fogalmazott az egyik szakíró, hogy olyan ez, mintha lemondanád a Netflix előfizetésedet mielőtt egy új autót veszel.
Bruce
Elképzelhető hogy nem Mack miatt kérték,olvastam olyan pletykát hogy jön vizitre DRC erősíteni a secondaryt.
Cubehead
Nem tudom, hogy mi a valós ok, de szerintem első körben mindenképpen Mack-el való megállapodást próbálják tető alá hozni, a többi pletyka is ezt hivatott szerintem előkészíteni. Belengetnek egy nagy nevet, hogy hátha beadja már a derekát Mack.

Egyébként azt gondolom, hogy egy erős pass rush, amihez mindenképpen kellene Mack, jobban segítené a sec munkáját, mint DRC.

Aaron Donald megállapodása is közel van, talán Mack lesz a következő...
Bruce
Teljesen egyetértünk ami a passrush és a secondary munka kapcsolatát illeti. Valamint én is annak örülnék a legjobban ha drc csak smoke lenne és Mack szerződése tető alá kerülne végre.



több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Penn belement a paycut-ba, bár ennek elég kevés hatása van Mack szerződésére, úgy fogalmazott az egyik szakíró, hogy olyan ez, mintha lemondanád a Netflix előfizetésedet mielőtt egy új autót veszel.
Bruce
Elképzelhető hogy nem Mack miatt kérték,olvastam olyan pletykát hogy jön vizitre DRC erősíteni a secondaryt.
Cubehead
Nem tudom, hogy mi a valós ok, de szerintem első körben mindenképpen Mack-el való megállapodást próbálják tető alá hozni, a többi pletyka is ezt hivatott szerintem előkészíteni. Belengetnek egy nagy nevet, hogy hátha beadja már a derekát Mack.

Egyébként azt gondolom, hogy egy erős pass rush, amihez mindenképpen kellene Mack, jobban segítené a sec munkáját, mint DRC.

Aaron Donald megállapodása is közel van, talán Mack lesz a következő...
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 494
Penn belement a paycut-ba, bár ennek elég kevés hatása van Mack szerződésére, úgy fogalmazott az egyik szakíró, hogy olyan ez, mintha lemondanád a Netflix előfizetésedet mielőtt egy új autót veszel.
Bruce
Elképzelhető hogy nem Mack miatt kérték,olvastam olyan pletykát hogy jön vizitre DRC erősíteni a secondaryt.



több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Penn belement a paycut-ba, bár ennek elég kevés hatása van Mack szerződésére, úgy fogalmazott az egyik szakíró, hogy olyan ez, mintha lemondanád a Netflix előfizetésedet mielőtt egy új autót veszel.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Amúgy én is erre gondoltam. Hiába csak egy preseason meccs, azért ez a védelmi teljesítmény jobb alkupozícióba teszi a csapatot.
Levi
pontosan. Nyilván jó lenne, ha Mack maradna, de az, hogy a legjobban fizetett non-qb játékos legyen/y a ligában, az azért eléggé erős. (azért Von Miller csak egy SB-ig ment egy bitang erős védelem vezéreként) Zárójelben jegyezném meg, hogy nem jött be sem Mario Williamsnek, sem Suhnak, sem Haynesworthnek ez a payday dolog, egyik sem töltötte ki a szerződését, de még PO meccset sem láttak.
Amadeus
Emlékszel mikor Richard Seymourról lemondott a Pats és leigazoltuk?
Ha működik a rendszer, abba illeszkedő elemek kellenek, nem elég csak egy elit. És ez elkezdhet működni. Minden ilyen meccs bizonyítja hogy értékesítsük a legmagasabb áron. Iszonyat sajnálnám az embert, demégis csak Raiders fan vk és ami jó a csapatnak.......... 💪
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 645
 www.youtube.com/watch?v=vrgYVHXRf8g

 twitter.com/PFF_Raiders/status/1028389144689602561

choose life
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Amúgy én is erre gondoltam. Hiába csak egy preseason meccs, azért ez a védelmi teljesítmény jobb alkupozícióba teszi a csapatot.
Levi
pontosan. Nyilván jó lenne, ha Mack maradna, de az, hogy a legjobban fizetett non-qb játékos legyen/y a ligában, az azért eléggé erős. (azért Von Miller csak egy SB-ig ment egy bitang erős védelem vezéreként) Zárójelben jegyezném meg, hogy nem jött be sem Mario Williamsnek, sem Suhnak, sem Haynesworthnek ez a payday dolog, egyik sem töltötte ki a szerződését, de még PO meccset sem láttak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Amúgy én is erre gondoltam. Hiába csak egy preseason meccs, azért ez a védelmi teljesítmény jobb alkupozícióba teszi a csapatot.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
őszintén kellemes volt látni a JDR éra után valami védelemre emlékeztetőt. Látszik PG keze munkája, jó lesz ez a védelem még Mack nélkül is, ha összeérnek az emberek. Végre van coaching a csapatnál emberek, szóhoz sem jutok!
Amadeus
Mack for sale? 😀
Surda
nem, de emberelje meg magát, mert most már nem csak őbelőle áll egyedül ez a védelem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
őszintén kellemes volt látni a JDR éra után valami védelemre emlékeztetőt. Látszik PG keze munkája, jó lesz ez a védelem még Mack nélkül is, ha összeérnek az emberek. Végre van coaching a csapatnál emberek, szóhoz sem jutok!
Amadeus
Mack for sale? 😀
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
őszintén kellemes volt látni a JDR éra után valami védelemre emlékeztetőt. Látszik PG keze munkája, jó lesz ez a védelem még Mack nélkül is, ha összeérnek az emberek. Végre van coaching a csapatnál emberek, szóhoz sem jutok!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 494
Hát srácok!

Egyfelől tudom hogy ez elő szezon azaz nem több mint egy posztit a falon. Másfelől még nincs vége.
De ami eddig szembejött és kimondottan tetszik:
Kezdem az offense-l mert az áll ugye hozzám közelebb.
Kimondottan tetszik hogy igazi sok rétű West cost megy. Változatos felállások, cserelgetett személyi állományok,shiftek, folyamatosan rövid, közép, mély útvonalak passznal.bejatszva a pályát. Futásnál folyamatosan valtogatba a sebességre vagy erőre építő futás tipusokat. Jó volt latni a draw,bootleg,delay,trap,contain, típusokat repertoárban.

Én ezt egyértelműen Gruden számlájára írom. Egy ennyire komplex rendszert nagyin nehéz és sok idő finomra hangolni de biztató. Playak akiket kiemelnek cook,holton,whasington. Viszint bryant tényleg csalódás. Nagyon a tehetsége alatt játszik. Többször is az volt azberzesem nem az elkapasra hanem a sorban jövő kontaktra figyel 😒

Defesne még mindig van hova fejlődni de klasszisokkal másabb és szvsz jobb is mint volt. Főleg ha figyelembe vesszük hogy kb majdnem 2negyeden keresztül olyan second string qb-val néztek szembe akintavaly még kezdő volt. Szóval azért van különbség Cook és Smith között. Akiket kiemelnek PJ Hall. Nagyon kellemes meglepetés. Ha kap még segítséget Mack,Irvin,Mo stb alltal akkor kellemes lehet szezon közben is. Jobb a pocket pressur de még mindig több hit és vagy sack kellene De posztoktol. Lee folyamatosan jól helyezkedett,biztosan szetelt, jól olvasott. Még a végén felnő a szerepéhez és akár félve mondom de jó MLB lehet. K. Joseph - ott folytatja ahol abba hagyta. Gyors,jol olvas és kőkemény és a bírák tehetnej egy szívességet. Igen is szabályos volt ahogy lenullázta Abdullah-t.

Egyenlőre ennyi. Összességében van hova fejlődni de nekem biztató jelekbeb sincs hiány

Szerkesztette: Cubehead



több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Na Elkezdtük
Lynch 💪
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
 www.silverandblackpride.com/2018/8/10/17677030/ex-gm-lombardi-says-khalil-mack-looking-for-22m-per-year-others-skeptical

Mack is tehet egy szívességet. évente 3 millával lenne több, mint Von Miller.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Cable-t sose hagyjátok ki a képletből!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
Csak nem Mack új szerződéséhez csinálnak helyet?
empty taxi
Ki is rúgnám Penn-t, ha az kellene Mack megtartásához.
Amadeus
Tud LT-t is játszani?
gordon
Az 1. körös rookie-t elvileg annak húzták, innentől fogva...
empty taxi
De RT nek szánták az első években szerintem.. Szóval kezdenél két újonccal a fal két szélén ebben a csoportban ?
gordon
Ha csak így tudom megtartani Macket, igen.
Btw 2017-ben is draftoltak 2 OT-t, nem csak '18-ban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Csak nem Mack új szerződéséhez csinálnak helyet?
empty taxi
Ki is rúgnám Penn-t, ha az kellene Mack megtartásához.
Amadeus
Tud LT-t is játszani?
gordon
Az 1. körös rookie-t elvileg annak húzták, innentől fogva...
empty taxi
De RT nek szánták az első években szerintem.. Szóval kezdenél két újonccal a fal két szélén ebben a csoportban ?