NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Csak nem Mack új szerződéséhez csinálnak helyet?
empty taxi
Ki is rúgnám Penn-t, ha az kellene Mack megtartásához.
Amadeus
Tud LT-t is játszani?
gordon
Az 1. körös rookie-t elvileg annak húzták, innentől fogva...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Csak nem Mack új szerződéséhez csinálnak helyet?
empty taxi
Ki is rúgnám Penn-t, ha az kellene Mack megtartásához.
Amadeus
Tud LT-t is játszani?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Csak nem Mack új szerződéséhez csinálnak helyet?
empty taxi
Ki is rúgnám Penn-t, ha az kellene Mack megtartásához.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Csak nem Mack új szerződéséhez csinálnak helyet?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Mi ez a faszság megint, Penn fizetésével kapcsolatban?
Chucky indítványozhatja ezeket az egyáltalán nem korrekt baromságokat?
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Penn-től paycut-ot kértünk.
De jó lesz a Miller fogja védeni Carr vak oldalát, kereshetünk új irányítót jövőre.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Keyről olvastam én is kurva jól nyomja
Amadeus
Akkor már Mack nem is kell! 😊
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Keyről olvastam én is kurva jól nyomja

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Egy cikk, hogy kik végeztek kimelekedő munkát (key mögött) eddig TC alatt, és kik villantottak meg valamicskét:
 www.silverandblackpride.com/2018/8/5/17654146/arden-key-leads-several-raiders-camp-surprises-and-standouts-at-the-halfway-point

Kiemelkedő: Carr, Lynch, Smith (FB), a belső OL, Feliciano(dikk), Jordy, Switzer, Ateman, Hurst, Hester és Harris (S)

Szerkesztette: Pari
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Key-ről nagyon szép hírek érkeznek a TC-ből.
At hagyján, hogy eddig Kolton Millert halára szopatta, de tegnap már Osemelét is befűzte.
 www.silverandblackpride.com/2018/8/6/17658730/rookie-arden-key-blew-past-raiders-all-pro-kelechi-osemele-in-camp-practice-twitter-reactions-gold
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom mit vétett a Raiders h Giacomini egyáltalán rosteren van, nem h kezdő RT-ként írják egyáltalán (még ha ezeket a DC-ket nem is szabad komolyan venni még).
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Az első hivatalos TC depth chartunk:
 www.nbcsports.com/bayarea/raiders/breaking-down-raiders-first-public-depth-chart-2018-training-camp

Amit ezzel kapcsolatban más oldalak meglepetésnek tartanak:
Saftey-k
Melifonwu lehet nem éri meg a rostert
Lamur (LB) kezdő
Harris mint visszahordó és nem Switzer
RTPari
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Az első hivatalos TC depth chartunk:
 www.nbcsports.com/bayarea/raiders/breaking-down-raiders-first-public-depth-chart-2018-training-camp

OFFENSE

WR – Jordy Nelson, Seth Roberts, Isaac Whitney, Marcel Ateman, Saeed Blacknall
Analysis: Ateman’s seeing more first-team reps that everybody on the list, save Nelson. The rookie seventh-round pick has been strong to start camp, especially on deep passes.

LT – Kolton Miler, David Sharpe, Jylan Ware (Donald Penn on PUP)
Analysis: Penn should move to the top of the depth chart when healthy, but he’s going to show well to stay there. Miller is being tested and is far from perfect, but coaches have been encouraged by his progress.

LG – Kelechi Osemele, Jon Feliciano, Jordan Simmons
Analysis: Both backups have been impressive. Feliciano is the primary reserve for all three interior spots

C – Rodney Hudson, James Stone, Cameron Hunt
Analysis: Feliciano works behind Hudson. In a perfect world, the Pro Bowler plays every single snap.

RG – Gabe Jackson, Oday Aboushi, Denver Kirkland
Analysis: Again, Feliciano’s the backup here. Kirkland’s gonna have to fight to keep his roster spot.

RT – Breno Giacomini, Brandon Parker, Ian Silberman
Analysis: Coaches are taking a long look at Silberman here. He has received tons of first-team work with Giacomini’s inconsistent availability. Also, David Sharpe belongs in this group. He has worked primarily on the right.

WR – Amari Cooper, Martavis Bryant, Ryan Switzer, Dwayne Harris, Johnny Holton, Griff Whalen
Analysis: Switzer’s in better standing than Bryant at this stage. He’s the primary slot receiver. Gruden publicly demanded better from Bryant.

QB – Derek Carr, Connor Cook, EJ Manuel
Analysis: The battle to be Derek Carr’s backup is real. Manuel might be the front runner, but the coaching staff is pushing Cook’s development.

RB – Marshawn Lynch, Doug Martin, Jalen Richard, DeAndre Washington, Chris Warren, James Butler
Analysis: Seems likely either Richard or Washington make the squad, not both. That’ll be a tough call. Butler has been flashed some despite signing during camp.

FB – Keith Smith, Ryan Yuracheck
Analysis: Smith’s the guy here. Yuracheck could end up on the practice squad.

DEFENSE

DE – Tank Carradine, Fadol Brown, Frostee Rucker
Analysis: Notice a name missing from this list? No? Give it a second. It’ll hit you like a Mack truck.

DT – Mario Edwards, PJ Hall, Treyvon Hester (Eddie Vanderdoes on PUP)
Analysis: Maurice Hurst should be in this list. He might be the primary three technique, though Edwards isn’t letting go of a starting spot easy. He’s been solid to start camp.

DT – Justin Ellis, Maurice Hurst, Ahtyba Rubin, Shakir Soto
Analysis: Ellis will play in the base, with a Hall, Edwards, Hurst rotation in the nickel.

DE – Bruce Irvin, Arden Key, Shilique Calhoun
Analysis: This is Irvin’s spot, but Key’s coming on strong and should provide pass-rushing depth the Raiders haven’t had in years.

SLB – Emmanuel Lamur, Kyle Wilbur, James Cowser
Analysis: Lamur’s been the guy here. That shouldn’t change.

MLB – Derrick Johnson, Marquel Lee, Jason Cabinda
Analysis: This is a nod to the veteran Johnson. Lee is winning the battle to be the base defense middle linebacker. Johnson has been working in the nickel, though Morrow can play here, too. Cabinda could work a roster spot as well.

WLB – Tahir Whitehead, Nicholas Morrow, Azeem Victor
Analysis: Whitehead should be a three-down player. That’s rare in this defense.

CB – Rashaan Melvin, Leon Hall, Shareece Wright, Antonio Hamilton, Tevin Mitchel, Raysean Prince
Analysis: Hall’s the primary slot corner at this stage. Worley will be the first guy off the bench at either outside cornerback spot.

CB - Gareon Conley, Daryl Worley, Nick Nelson, Dexter McDonald
Analysis: See above on Worley. Nick Nelson will push for playing time, and should be the fifth corner at least.

S – Marcus Gilchrist, Reggie Nelson, Shalom Luani, Dallin Leavitt
Analysis: Gilchrist and Nelson could start and play together a lot. The safety spots are somewhat interchangeable.

S – Karl Joseph, Erik Harris, Obi Melifonwu
Analysis: Joseph is being pushed, but should still be part of a three-man safety rotation. Coaches love Harris. He’s battling for a defensive role. And, yeah, Melifonwu’s in the right spot. A place on the roster is not guaranteed.

SPECIAL TEAMS

P – Johnny Townsend
LS – Andre Depaola
K – Eddy Pineiro, Mike Nugent
Analysis: The only “battle” here is at kicker, but we all know that’s Pineiro’s gig.

KR – Dwayne Harris, Ryan Switzer, Griff Whalen, Nick Nelson
Analysis: Harris has to show well this preseason. Switzer could return kickoffs (and save them a roster spot) and provide some wiggle there.

PR -- Dwayne Harris, Ryan Switzer, Griff Whalen, Nick Nelson
Analysis: Gruden said Switzer was one of the best college punt returners he had ever seen. That’s your clue on who should be atop this chart.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Azt kell megérteni,hogy a jatekosok mögött komoly ugynöki cégek dolgoznak akiknek a profitmaximalzálás a cél...nem Mack egyéni hite hogy kevés évi 18-20 millio...

több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Tavecchionak nagyon szurkoltam tavaly, de voltak gyenge meccsei, így nem csoda, hogy hoztak mellé versenytársat, aki ki is szorította. Ez van... a veterán igazolás kötelező volt, de nem hiszem, hogy Nugentnek lenne esélye.

Jordy Nelsonról áradoznak Grudenék, remélhetőleg a szezonban is meg fogja mutatni ezt a csoda formáját.

Ellenben Martavis Bryantről rossz hírek érkeznek. Egy betegség ugyan hátráltatta, de Grudenék többet várnak tőle.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Új kickerünk van; Mike Nugent
Amadeus
ezt sem ertem igazan, Tavechio nem volt rossz, erre hozunk a ynakara egy rookiet es a holderet, majd most ez...
Pari
Egy kis versenyhelyzet sosem árt a TC-ben/előszezonban. Ne kényelmesedjen el nagyon a kezdő, nálunk is szokott lenni kihívó ilyen posztokon is.

Mondjuk a baj, hogy Nugent még erre is totál alkalmatlan, akkora faszparaszt

több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Új kickerünk van; Mike Nugent
Amadeus
ezt sem ertem igazan, Tavechio nem volt rossz, erre hozunk a ynakara egy rookiet es a holderet, majd most ez...
Pari
Előbb jött Townsend, aztán úgy voltak vele, hogyha már ő lesz a holder, hozzuk ide a rúgóját is.
Pineiro-nak meg jók a számai és nagy a valószínűsége, hogy ő kerül majd végül keretre.
Szerintem egyszerűen csak egy tapasztaltabb mentort hoztak neki, akitől tanulhat a TC-ben.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Új kickerünk van; Mike Nugent
Amadeus
ezt sem ertem igazan, Tavechio nem volt rossz, erre hozunk a ynakara egy rookiet es a holderet, majd most ez...
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Új kickerünk van; Mike Nugent

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én mindig mindenki érvét megértem
Wyatt
Ezt most mégsem sikerült, mert ha újra olvasod amit írtam szerintem elég egyértelmű, hogy nem mack pártján állok ebben a kérdésben, mégis engem idézve olvashattuk a litániát 😊
peach
Én értettelek téged is, csak szimplán a legutolsó engem idézett hsz-re reagáltam, ha esetleg ebből úgy jött le, hogy direktbe neked címzem (ami amúgy logikus is lehet persze), akkor sorryka van 😊

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Én mindig mindenki érvét megértem
Wyatt
Ezt most mégsem sikerült, mert ha újra olvasod amit írtam szerintem elég egyértelmű, hogy nem mack pártján állok ebben a kérdésben, mégis engem idézve olvashattuk a litániát 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Nick Nelson edzésen:

 res.cloudinary.com/nflclubs/image/private/t_photogallery/f_auto/raiders/mzayfqatpent5bt6exur.jpg

Hurst akcióban:
 res.cloudinary.com/nflclubs/image/private/t_photogallery/f_auto/raiders/yext96todhy9e5d7afet.jpg

Két volt U$C játékos egymás ellen(Wright-Whitney):

 res.cloudinary.com/nflclubs/image/private/t_photogallery/f_auto/raiders/gxrtnk8ahmzwwtn6qjfo.jpg

Legendák egymás között:

 res.cloudinary.com/nflclubs/image/private/t_photogallery/f_auto/raiders/eb9fivxe66bicw8irbfu.jpg
peterbadbone
"Te PM emlékszel mikor egy meccsen két passzodat is lehalásztam" CW. 😀
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Legendák egymás között:

 res.cloudinary.com/nflclubs/image/private/t_photogallery/f_auto/raiders/eb9fivxe66bicw8irbfu.jpg
peterbadbone
Azért ne túlozzunk. Volt egy viszonlyag jó "rookie" szezonja Tavecchionak, de azért legendaként emlegetni kicsit elhamarkodott szerintem... 😀
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nick Nelson edzésen:



Hurst akcióban:


Két volt U$C játékos egymás ellen(Wright-Whitney):



Legendák egymás között:


több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Jelenleg csak annyi a kérdés, hogy a szerződés, amit Mack elé tettek, az korrekt volt-e. Az eddigi hosszabbítások és szerződések alapján (Carr, Jackson, Osemele), nem hiszem, hogy nem lettek volna korrektek a számok, csak vagy az ő, vagy az ügynöke kapzsisága azt mondta, hogy LV-ben ezekből a számokból több csurrannna-cseppenne (mind neki és ugye mind az ügynökének). Nekem egy ilyen TC kihagyás azt sugallja, hogy neki nem a csapat a fontos, hanem a $ (JaMarcus Russell). Ha ez így van, akkor mindegy, hogy egy szurkoló mennyire nőtt az adott játékoshoz hozzá érzelmileg, a játékos attól még nem nőtt hozzá a csapathoz lelkileg, így nem is várható el se a csapattól, se a játékostól, hogy minden áron kötődjön a másikhoz. Remélem ez érthető volt... Amúgy ha annyira egy bizonyos évre akarják koncentrálni a nagy lét, akkor miért nem egy rövidebb szerződést hoznak össze, amit abban az évben meg lehetne hosszabbítani? Mack biztos nem kockáztatná, hogy megsérül és ugrik a lé, pedig így akkor kapna pénzt amikor akarna, nézd meg Durantet és a GSW-t. Addig sem keresne rosszul, csak nem lenne hosszú távú biztonsága. A csapatnak mindegy lenne, mert ha lejár a szerződése mehet a FR tag és egy évig még mindíg lehet tárgyalgatni, mint pl Asomughaval is volt. Szóval, ha végül Mack nem nálunk fog játszani, akkor bizony inkább az ő oldalán van turpisság, mintsem a csapatén.
peterbadbone
Nem biztos, hogy jó viszonyítás, de ha pl. én tudom, hogy egy cégnél jó munkát végzek és úgymond húzóember vagyok és a többi húzóembernek is megadták a jó lóvét, akkor ne rajtam akarjanak már spórolni.
Persze ha én többre tartom magam, mint amennyit valójában érek, akkor könnyen azt vehetem észre, hogy elköszönnek tőlem.
Lehet sose fog kiderülni, hogy mik voltak a két fél elképzelései.

A Patsnél is folyamatosan ment a sírás meg a jajgatás mikor BB húzóembereket vágott ki, aztán végül csak megoldotta. Lehet, hogy ez sokaknak nem szimpatikus, de ha az adott ember hiánya nem tűnik fel, akkor az az edzőt igazolja, főleg ha SB-t nyernek. Bill Walsh is csak addig tartotta a 49ersnél a játékosokat amíg azok a toppon voltak.

Bízzatok Grudenben és adjatok neki esélyt, hogy bebizonyítsa, tudja mit csinál (de azért a Pats nyerje az SB-t, bármilyen unalmas is lenne 😉 ).
Solymi
Szegény pici ember alig több mint 3.8 milliárdot keres majd három hónap alatt. Én esküszöm csinálok egy alapítványt neki mindjárt
Wyatt
Mindenki kapjon 1 misit aztán abból ki lehet jönni nem is értem a sok hisztit.
Toca
Bocsika, de havi 37 ezer forintbol is ki lehet jonni. Szoval Macknek is ki kellene tudnia.