Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Shareece Wright (CB) érkezik, akárki is legyen.
Amadeus
ő volt az akit Andrew Luck beledöngölt a földbe az egyetemen, én erről ismerem.

 www.youtube.com/watch?v=pFbqCrTzdzs

choose life
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Shareece Wright (CB) érkezik, akárki is legyen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Van egy pár igazolás amit nem értek, főleg ez az utóbbi LS igazolás... Faszért kell ennyit fizetni egy olyan posztért, amit fillérekért meg lehetne oldani...
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Egy nem várt igazolás:

A korábbi Bears LS, Andrew DePaola 4 éves, 4.27 milliós szerződést kötött Raidersszel! Ő lett a legjobban fizetett LS!

Karl Klug-ot kitette a Titans, jó kis rotációs DE/DT én rámozdulnék.

Vontaze Burfict kapott egy 4 meccses eltiltást, ami törölte a szerződésében szereplő garantált tartalmat, így ha a Bengals akarja, gyakorlatilag fájdalom nélkül engedheti el. Ebben az esetben szerintem képben lehetünk, illetve, ha érdeklődtünk iránta (amit elvileg cáfoltak), akkor most a csereértéke is hatalmasat zuhant. A "helyére" már le is igazolta a Bengals Preston Brownt.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Gruden szór rendesen... Már várom Lynch kirúgását.
Bowmant nagyon szívesen látnám ismét ezüst feketében.
EJ. Manuel is teljesen jó back upnak. Elég jól vitte a csapatot csak az RZ-nél fogyott el mindig.
Marcus Gilchristről mi a vélemény?
TST
főleg ebbe a Gruden-féle rövid passzos WC-ba lenne patent Manuel, ideális back up. Bwt Lynch nem system fit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Gruden szór rendesen... Már várom Lynch kirúgását.
Bowmant nagyon szívesen látnám ismét ezüst feketében.
EJ. Manuel is teljesen jó back upnak. Elég jól vitte a csapatot csak az RZ-nél fogyott el mindig.
Marcus Gilchristről mi a vélemény?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
micsinál ez a gruden
 twitter.com/MikeClayNFL/status/974362267952218117

egyébként ha megnézitek Gruden első ténykedését a Raidersnél, akkor is számos idősödő játékost igazolt. Gannon, Jerry Rice, Andre Rison, Trace Armstrong stb... akkor ezek az igazolások javarészt beváltak. de azóta eltelt majd 20 év, és sokat változott a futball, gyorsabb lett.
deyell
olyanokat igazol, mintha 2014 lenne. nem tudom mi lesz ebből, most inkább buktának tűnik a dolog.
gedam
Tényleg ennyire gáz, hogy 7 játékosból 2 már túl van a csúcson? Ráadásul Martin szerintem simán elküldhető lesz szezon előtt. Bár a szerződése még nem ismert.
Levi
Tekintve, hogy DC4 mvp kaliber QB bőven jó lesz Jordy. Rendszer a lényeg, Gruden abba keresi az embereket, ahogy PG is a védelem oldalán.

#trust

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
micsinál ez a gruden
 twitter.com/MikeClayNFL/status/974362267952218117

egyébként ha megnézitek Gruden első ténykedését a Raidersnél, akkor is számos idősödő játékost igazolt. Gannon, Jerry Rice, Andre Rison, Trace Armstrong stb... akkor ezek az igazolások javarészt beváltak. de azóta eltelt majd 20 év, és sokat változott a futball, gyorsabb lett.
deyell
olyanokat igazol, mintha 2014 lenne. nem tudom mi lesz ebből, most inkább buktának tűnik a dolog.
gedam
Tényleg ennyire gáz, hogy 7 játékosból 2 már túl van a csúcson? Ráadásul Martin szerintem simán elküldhető lesz szezon előtt. Bár a szerződése még nem ismert.
több mint 6 éve
gedam 5 802
micsinál ez a gruden
 twitter.com/MikeClayNFL/status/974362267952218117

egyébként ha megnézitek Gruden első ténykedését a Raidersnél, akkor is számos idősödő játékost igazolt. Gannon, Jerry Rice, Andre Rison, Trace Armstrong stb... akkor ezek az igazolások javarészt beváltak. de azóta eltelt majd 20 év, és sokat változott a futball, gyorsabb lett.
deyell
olyanokat igazol, mintha 2014 lenne. nem tudom mi lesz ebből, most inkább buktának tűnik a dolog.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Tahir Fehérfej MLB-ben nagyon megégett ezért is draftoltuk Davist (aki szintén megégett csak nem annyira meg ő rookie).
Tavaly újra elfogadhatót nyújtott mint OLB.
Bazzani
Köszi! OLB akkor...
Így még Bowman képben lehet ha nem kap jobb ajánlatot máshonnan...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tahir Fehérfej MLB-ben nagyon megégett ezért is draftoltuk Davist (aki szintén megégett csak nem annyira meg ő rookie).
Tavaly újra elfogadhatót nyújtott mint OLB.

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
The #Raiders are closing in on a deal with #Lions free agent LB Tahir Whitehead, source said. This is expected to get done, giving Oakland some defensive help.
Rolni
Whitehead jó kis játékos ha nem kap túl sok cover feladatot. A TE-ek rendre megégették.
Sok sikert neki.
4-3 OLB poszton a legjobb.
Bazzani
Köszi!
Én MLB posztra várom nálunk, de akkor lehet OLB lesz...meglássuk

SLB posztra base csomagban sztem Irvin a befutó, míg James és Morrow küzdhet a WLB posztért...Lee vszeg MLB depth lenne Tahir mögött...Irvin mögé meg odaérhet Cowser mondjuk...
Persze jó eséllyel jön még ide egy rookie is valahol, de sztem nem 1/10-nél...
Rolni
James elképzelhető MLB-ként?
empty taxi
Elképzelhető, de nem lennék nyugodt.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 634 — Rise My Nation!
The #Raiders are closing in on a deal with #Lions free agent LB Tahir Whitehead, source said. This is expected to get done, giving Oakland some defensive help.
Rolni
Whitehead jó kis játékos ha nem kap túl sok cover feladatot. A TE-ek rendre megégették.
Sok sikert neki.
4-3 OLB poszton a legjobb.
Bazzani
Köszi!
Én MLB posztra várom nálunk, de akkor lehet OLB lesz...meglássuk

SLB posztra base csomagban sztem Irvin a befutó, míg James és Morrow küzdhet a WLB posztért...Lee vszeg MLB depth lenne Tahir mögött...Irvin mögé meg odaérhet Cowser mondjuk...
Persze jó eséllyel jön még ide egy rookie is valahol, de sztem nem 1/10-nél...
Rolni
James elképzelhető MLB-ként?
empty taxi
remélem max csak rotációba
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
The #Raiders are closing in on a deal with #Lions free agent LB Tahir Whitehead, source said. This is expected to get done, giving Oakland some defensive help.
Rolni
Whitehead jó kis játékos ha nem kap túl sok cover feladatot. A TE-ek rendre megégették.
Sok sikert neki.
4-3 OLB poszton a legjobb.
Bazzani
Köszi!
Én MLB posztra várom nálunk, de akkor lehet OLB lesz...meglássuk

SLB posztra base csomagban sztem Irvin a befutó, míg James és Morrow küzdhet a WLB posztért...Lee vszeg MLB depth lenne Tahir mögött...Irvin mögé meg odaérhet Cowser mondjuk...
Persze jó eséllyel jön még ide egy rookie is valahol, de sztem nem 1/10-nél...
Rolni
James elképzelhető MLB-ként?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
The #Raiders are closing in on a deal with #Lions free agent LB Tahir Whitehead, source said. This is expected to get done, giving Oakland some defensive help.
Rolni
Whitehead jó kis játékos ha nem kap túl sok cover feladatot. A TE-ek rendre megégették.
Sok sikert neki.
4-3 OLB poszton a legjobb.
Bazzani
Köszi!
Én MLB posztra várom nálunk, de akkor lehet OLB lesz...meglássuk

SLB posztra base csomagban sztem Irvin a befutó, míg James és Morrow küzdhet a WLB posztért...Lee vszeg MLB depth lenne Tahir mögött...Irvin mögé meg odaérhet Cowser mondjuk...
Persze jó eséllyel jön még ide egy rookie is valahol, de sztem nem 1/10-nél...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Köcsög Talibán nem is tudta elnyomni.
Surda
Szerintem ezt a részt rosszul látod. Talib nagyon is belemászott a fejébe! A Broncos meccsek nem is szóltak másról a számára, minthogy bosszút álljon a sérelmeiért.

Crabtreet én is bírtam, de mostanra el kellett engedni, mert nem volt hasznára a csapatnak.
peterbadbone
 youtu.be/k3MyqmLeT98
Továbbra is azt gondolom, hogy ez a döntés elhibázott.
Surda
 youtu.be/sUsSHI8UUdY
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Köcsög Talibán nem is tudta elnyomni.
Surda
Szerintem ezt a részt rosszul látod. Talib nagyon is belemászott a fejébe! A Broncos meccsek nem is szóltak másról a számára, minthogy bosszút álljon a sérelmeiért.

Crabtreet én is bírtam, de mostanra el kellett engedni, mert nem volt hasznára a csapatnak.
peterbadbone
 youtu.be/k3MyqmLeT98
Továbbra is azt gondolom, hogy ez a döntés elhibázott.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The #Raiders are closing in on a deal with #Lions free agent LB Tahir Whitehead, source said. This is expected to get done, giving Oakland some defensive help.
Rolni
Whitehead jó kis játékos ha nem kap túl sok cover feladatot. A TE-ek rendre megégették.
Sok sikert neki.
4-3 OLB poszton a legjobb.

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
eddig solid igazolások, akik meghatározott rendszerbe illesztve lehetnek hasznosak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Former #Texans safety Marcus Gilchrist is signing a 1-yr deal with the #Raiders, source said. Another defensive signing today.
Rolni
#Raiders new S Marcus Gilchrist in one word: Versatile.

The 5-foot-10, 198-pounder and former second-round pick played significant defensive snaps (100+) at free safety, strong safety, slot cornerback and linebacker with HOU in 2017.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Former #Texans safety Marcus Gilchrist is signing a 1-yr deal with the #Raiders, source said. Another defensive signing today.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
The #Raiders are closing in on a deal with #Lions free agent LB Tahir Whitehead, source said. This is expected to get done, giving Oakland some defensive help.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Nem tetszik amit látok,de ezek után,remélem Linch repül... Ha már a rosszakat kirakjuk...
skat
"a rosszakat el kell ítélni" - Oláh Gínó
Amadeus
Jó,kicsit elkapkodtam az írást,Lynchet is szarul írtam,szóval a bomlasztókat! 😊
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Nem tetszik amit látok,de ezek után,remélem Linch repül... Ha már a rosszakat kirakjuk...
skat
"a rosszakat el kell ítélni" - Oláh Gínó

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
 twitter.com/MikeClayNFL/status/974362267952218117

egyébként ha megnézitek Gruden első ténykedését a Raidersnél, akkor is számos idősödő játékost igazolt. Gannon, Jerry Rice, Andre Rison, Trace Armstrong stb... akkor ezek az igazolások javarészt beváltak. de azóta eltelt majd 20 év, és sokat változott a futball, gyorsabb lett.

choose life