Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
Nem tetszik amit látok,de ezek után,remélem Linch repül... Ha már a rosszakat kirakjuk...
skat
"a rosszakat el kell ítélni" - Oláh Gínó

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
 twitter.com/MikeClayNFL/status/974362267952218117

egyébként ha megnézitek Gruden első ténykedését a Raidersnél, akkor is számos idősödő játékost igazolt. Gannon, Jerry Rice, Andre Rison, Trace Armstrong stb... akkor ezek az igazolások javarészt beváltak. de azóta eltelt majd 20 év, és sokat változott a futball, gyorsabb lett.

choose life
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Tank Carradine is vizitál

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Haaat en imadom Jordyt es Crabtreet is de ha mindent felreteszunk, szerintem a wr allomany ezzel most gyengult, persze ennel tobb tenyezos dontes ez.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én úgy voltam vele, hogy ha Jordy nálunk is fog játszani 18ban akkor be fog menni már slotba. (Cobb cut-ot láttam volna szívesebben). A kezei még mindig remekek. RZ-ban továbbra is életveszélyes.
Ahogy Fiztgerrald is bement slotba ahogy elérte a kor Nelsonnál is szerintem ez lenne a helyes lépés.

Örülök, hogy ide jött. Afc, nem közvetlen rivális, és Woodson miatt mindig is szimpatizáltam valahol a csapattal.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Köcsög Talibán nem is tudta elnyomni.
Surda
Szerintem ezt a részt rosszul látod. Talib nagyon is belemászott a fejébe! A Broncos meccsek nem is szóltak másról a számára, minthogy bosszút álljon a sérelmeiért.

Crabtreet én is bírtam, de mostanra el kellett engedni, mert nem volt hasznára a csapatnak.

több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Adam Schefter@AdamSchefter
Raiders are releasing WR Michael Crabtree, per source.

Gondolom akkor megvan Nelson...
Rolni
Csak szerintem jobb játékos Rákfa, mint Nelson(aki lassú, de legalább öreg)?
iktriad
nem csak szerinted. meg Lynch is jóval jobb játékos, mint Martin. de ez a két figura bomlasztott az öltözőben, így nincs maradásuk.
deyell
Így már értem.
iktriad
Penn például lájkolta a Crabtree kivágásáról szóló tweetet... nem véletlenül.

 pbs.twimg.com/media/DYWs-fDXUAAH32c.jpg
deyell
Na Penn kussolhatna
Én qrvara sajnálom Crabtreet. Visszaesése inkább Carr\O coach balfaszok/ JDR számlája. Nehéz eset a stílusa az tuti. Köcsög Talibán nem is tudta elnyomni. Sztm ez rossz döntés.
Surda
Pl amikor játszottunk elellenetek 2016-ban, előtte olvasgattam elemezéseket a csapatról, és azok mind kiemelték, hogy Crabtree csinálja meg a clutch catcheket a 4. negyedben és nem Cooper. Ezért is furcsálltam a döntést, de ha probléma volt vele az öltözőben, akkor értem hogy miért lépte meg a front office.
iktriad
Helyén vannak a tökei, na. Nem egyszerű pali, de bírja a nyomást. Számtalan esettben bizonyította. Lynchet kibasznám, Crab megtartanám szankciókkal. Pennt meg már most kizavarnám edzeni nehogy sztrajkon járjon az a lajkos agya.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adam Schefter@AdamSchefter
Raiders are releasing WR Michael Crabtree, per source.

Gondolom akkor megvan Nelson...
Rolni
Csak szerintem jobb játékos Rákfa, mint Nelson(aki lassú, de legalább öreg)?
iktriad
nem csak szerinted. meg Lynch is jóval jobb játékos, mint Martin. de ez a két figura bomlasztott az öltözőben, így nincs maradásuk.
deyell
Így már értem.
iktriad
Penn például lájkolta a Crabtree kivágásáról szóló tweetet... nem véletlenül.

 pbs.twimg.com/media/DYWs-fDXUAAH32c.jpg
deyell
Na Penn kussolhatna
Én qrvara sajnálom Crabtreet. Visszaesése inkább Carr\O coach balfaszok/ JDR számlája. Nehéz eset a stílusa az tuti. Köcsög Talibán nem is tudta elnyomni. Sztm ez rossz döntés.
Surda
Pl amikor játszottunk elellenetek 2016-ban, előtte olvasgattam elemezéseket a csapatról, és azok mind kiemelték, hogy Crabtree csinálja meg a clutch catcheket a 4. negyedben és nem Cooper. Ezért is furcsálltam a döntést, de ha probléma volt vele az öltözőben, akkor értem hogy miért lépte meg a front office.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Adam Schefter@AdamSchefter
Raiders are releasing WR Michael Crabtree, per source.

Gondolom akkor megvan Nelson...
Rolni
Csak szerintem jobb játékos Rákfa, mint Nelson(aki lassú, de legalább öreg)?
iktriad
nem csak szerinted. meg Lynch is jóval jobb játékos, mint Martin. de ez a két figura bomlasztott az öltözőben, így nincs maradásuk.
deyell
Így már értem.
iktriad
Penn például lájkolta a Crabtree kivágásáról szóló tweetet... nem véletlenül.

 pbs.twimg.com/media/DYWs-fDXUAAH32c.jpg
deyell
Na Penn kussolhatna
Én qrvara sajnálom Crabtreet. Visszaesése inkább Carr\O coach balfaszok/ JDR számlája. Nehéz eset a stílusa az tuti. Köcsög Talibán nem is tudta elnyomni. Sztm ez rossz döntés.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nelson 2 év 15M, amiből 13M gari, bár gondolom roster bonus vagy hasonló megoldás és jövőre elküldhető...olcsóbb nem lesz mint Crabs, de legalább nem bomlaszt és nem droppol 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Adam Schefter@AdamSchefter
Raiders are releasing WR Michael Crabtree, per source.

Gondolom akkor megvan Nelson...
Rolni
Csak szerintem jobb játékos Rákfa, mint Nelson(aki lassú, de legalább öreg)?
iktriad
nem csak szerinted. meg Lynch is jóval jobb játékos, mint Martin. de ez a két figura bomlasztott az öltözőben, így nincs maradásuk.
deyell
Így már értem.
iktriad
Penn például lájkolta a Crabtree kivágásáról szóló tweetet... nem véletlenül.


choose life
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adam Schefter@AdamSchefter
Raiders are releasing WR Michael Crabtree, per source.

Gondolom akkor megvan Nelson...
Rolni
Csak szerintem jobb játékos Rákfa, mint Nelson(aki lassú, de legalább öreg)?
iktriad
nem csak szerinted. meg Lynch is jóval jobb játékos, mint Martin. de ez a két figura bomlasztott az öltözőben, így nincs maradásuk.
deyell
Így már értem.
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Adam Schefter@AdamSchefter
Raiders are releasing WR Michael Crabtree, per source.

Gondolom akkor megvan Nelson...
Rolni
Csak szerintem jobb játékos Rákfa, mint Nelson(aki lassú, de legalább öreg)?
iktriad
nem csak szerinted. meg Lynch is jóval jobb játékos, mint Martin. de ez a két figura bomlasztott az öltözőben, így nincs maradásuk.

choose life
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adam Schefter@AdamSchefter
Raiders are releasing WR Michael Crabtree, per source.

Gondolom akkor megvan Nelson...
Rolni
Csak szerintem jobb játékos Rákfa, mint Nelson(aki lassú, de legalább öreg)?

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Adam Schefter@AdamSchefter
Raiders are releasing WR Michael Crabtree, per source.

Gondolom akkor megvan Nelson...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Adam Schefter@AdamSchefter
Former Cowboys' FB Keith Smith signed a two-year, $4.2 million deal with the Oakland Raiders, per source.


Former Cowboys FB Keith Smith played 239 special teams snaps in 2017 under now-Raiders ST coordinator Rich Bisaccia.


Amúgy a srác LB a Cowboys rosterén...egyenlőre pure ST igazolásnak tűnik, de Olawale lehet ettől most még nem nyugodt...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 930 — we almost always almost win
 twitter.com/ProFootballTalk/status/974341509750370305
Black_Adder
Nagyon fura lenne, hiszen a relocation egyik feltétele NFL oldalon az oaklandi városvezetés nulla effortja volt...
Rolni
kb azt érik el vele, hogy később se legyen NFL csapat arrafelé. Mondjuk nem biztos, hogy a városvezetésnek hiányozna.

Nem vágom az előzményeket, de ez azért szomorú befejezése lenne az Oakland Raidersnek, én arra számítottam hogy ennél elegánsabban lesz kezelve... Persze még nem történt semmi.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 twitter.com/ProFootballTalk/status/974341509750370305
Black_Adder
Nagyon fura lenne, hiszen a relocation egyik feltétele NFL oldalon az oaklandi városvezetés nulla effortja volt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 930 — we almost always almost win
 twitter.com/ProFootballTalk/status/974341509750370305

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Vic Tafur@VicTafur
#Raiders have made an offer to LB NaVorro Bowman, who is testing the market and trying to find another suitor and some leverage for a better deal

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Közben meg:
Ian Rapoport@RapSheet
The #Raiders deal for WR Jordy Nelson is not a done deal just yet. I’m told they have real competition from the #Saints. They are making a hard push. The #Seahawks aren’t out yet. He’s still in Oakland, but...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ian Rapoport@RapSheet
The #Raiders have agreed to terms with former #Bucs RB Doug Martin, source said. Jon Gruden locks in running back depth and Martin gets a second chance.
Rolni
Kezd sok lenni az RB rosteren...Lynch cut?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ian Rapoport@RapSheet
The #Raiders have agreed to terms with former #Bucs RB Doug Martin, source said. Jon Gruden locks in running back depth and Martin gets a second chance.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 syndication.bleacherreport.com/amp/2747950-nfl1000-early-look-at-the-top-players-in-2018-nfl-free-agency.amp.html
ctrl+f: Tahir

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Marcus Gilchrist a következő FA "célpontunk" Rapoport szerint.

Illetve a volt Lions LB, Tahir Whitehead is Oaklandbe érkezett. Elvileg mindhárom poszton tud játszani...
peterbadbone
Felraktam a táblázatunkba rögtön 😊

Mindkettő tetszene!
Mindkettő 30 alatti, rutinos és szerintem megbízható playa. Megfelelő helyre kell tenni őket és segíthetnek.

Marcus inkább FS és amúgy CB-t is játszott...ez picit érdekes, mert ugye többen arl-t inkább FS posztra vizionalizáljuk...bár a sok 2 deep S amit várunk ezt a vitát kicsit megöli amúgy is...
Obi maradna így 3rd S és TE őrző...esetleg LB/S hybrid?

Tahir-t WILL-nek írják, de inkább futás ellen jó, szóval akár MLB poszt is lehet ebből vagy SLB...ez már PG-n múlik, ha tényleg jön TW...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!