Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Cordarrelle Patterson -> Patriots trade-re kerül sor állítólag.
deyell
Mivel érkezik Ryan Grant
Amadeus
vagy mert leigazoltuk az elit Griff Whalent.

choose life
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Cordarrelle Patterson -> Patriots trade-re kerül sor állítólag.
deyell
Mivel érkezik Ryan Grant

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Cordarrelle Patterson -> Patriots trade-re kerül sor állítólag.

choose life
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Lynch marad, ezzel eldőlt a lead back szerep. Remélem ettől még érkezik RB a drafton aki jövőre átveszi a stafétát tőle és akkor a 3 törpe kűzd 1 helyért. Richard a favoritom...


Irvin pedig valóban DE posztra megy a legfrissebb nyilatkozatok alapján. Akkor RDE lesz gondolom. Mack a LDE és Irvin a RDE. Edwards így várhatóan a DT poszton száll harcba...Tank meg lehet Mack mögött lesz LDE.

Ezzel megüresedik a SLB poszt, ami sztem akkor Tahir-é lesz. WLB a James-Morrow páros. Lamur érkezhet Tahir mögé esetleg. Lee elé kell még így MLB...Bowman a logikus opció...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 929 — we almost always almost win
Lynch sztem menni fog.
Bruce
 twitter.com/RapSheet/status/975109621760348161

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Emmanuel Lamur a legújabb név. Ő és McDonald is játszott Zimmer/PG alatt. Irvin meg megy DE-be.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/LeviDamien/status/975058162792390656?s=19
Levi
Újabb ST ász Dallasból. 😊
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/LeviDamien/status/975058162792390656?s=19
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Tank amúgy sztem Edwards váltótársa lesz base LDE és nickel siettető DT poszton.
Alapvetően depth/rotációs igazolás sztem...
Egyetemen Mario váltotta Tank-ot és amúgy van közöttük hasonlóság, jó duo lehet belőlük...ketten együtt talán kibírják a 16 meccset 😊
Tank amúgy sztem Autry helyére érkezett kb...

Clinton McDonald DT pedig elvileg vizitál közben...
Rolni
Tank lehet az idei "mindenhol washed up, de nálunk bejön" igazolás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Lynch sztem menni fog.

Irvin szerepe nem tiszta még nekem, ahogyan Obié sem.
Nagyon kell az első körben az LB továbbra is. De nem ártana egy OT sem, edge rusher is kell (ha Irvin nem ott fog játszani), a CB az mindig kelleni fog.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Gondoltam kicsit átfutok a kereten így az első FA merítés után...

QB: Carr, Cook Kezdő adott, back up posztra érkezhet még verseny FA-ról (Manuel?)

RB: Lynch, Martin, Richard, Washington, Hood Lynch a kezdő ha marad (holnap esedékes a roster bonusza 1M) a 3 törpe küzd majd szerintem 1 posztért, ha Lynch lelép 2-ért és a draftról abszolút várok egy RB-t még

FB: Olalwale, Smith Érdekes lesz látni, hogy marad-e Ola, a poszttal viszont láthatóan valóban kalkulál Gruden

TE: Cook, Walford, Smith, Carrier, Brown Cook kapcsán voltak/vannak kérdőjelek és a 2 blokkoló igazolása kapcsán erősen kérdőjeles Walford jövője is. Nem hiszem, hogy 4 TE-t vinnénk 53-ra, így jó kis camp battle lehet, ha addig nincs mondjuk cap, hozzáállás miatti cut...ha nincs cut, akkor a poszt sztem nem igényel draft picket

WR: Cooper, Nelson, Roberts, Patterson, Holton, stb... Cooper a fókusz pont, Nelson a biztos kezű veterán, Roberts a roster bonusa után tuti marad, CP főleg ST miatt sztem marad, de az 5. hely a rosteren kiadó...ide várok majd draft picket, aki simán lehet majd a DC-n 3. is jó esetben Roberts-ék előtt...

OT: Penn, Sharpe, Ware és esetleg Alexander sorolható ide...nem combos az egység igazán. Első vagy második körben sztem benne van a pakliban egy OT simán.

OG: KO, Gabe, Alexander, Kirkland egy erős 4-es aztán kiderül viszünk-e ennyi OG-t...Alexander és Krikland is azzal biztosíthatja a roster helyét, ha OT poszton is mutat legalább depth szintet és beelőzik mondjuk Ware-t...OG pick nem várható sztem max akkor, ha pl Alexander RT-be átkerül...

OC: Hudson, Feliciano Rendben van a poszt

Drafton várok: RB, WR, OT
FA várok: QB

LDE: Mario, Tank, Brown Sztem megvan oldva a következő szezonra a poszt

NT: Ellis, Latham Kezdő adott és Latham adhat mélységet, bár Ő már nem igazi NT azért...simán érkezhet egy fiatal NT még draft végén, UDFA körből, főleg, ha Latham inkább DT-ként kap esélyt bizonyításra.

DT: Hester, Vanderdoes, Ward Vékony a poszt, főleg, hogy Eddie szezon végén sérült meg. Latham lehet itt kap majd lehetőséget keretre kerülni. Kéne ide erősítés és a több fiatal miatt inkább FA-ról várom, de akár egy korai draft pick se lenne meglepő. Vmiért azt érzem, hogy kapnak 1 évet bizonyítani. Azt se felejtsük el, hogy Edwards és Carradine is be tud majd ide forogni, amikor nickel, dime csomagokban leszünk.

RDE: Mack, Calhoun Mack adott és sztem Calhoun egyetlen esélye, ha visszakerül egyetemi 4-3DE posztjára és az új edzői stáb alatt fejlődik eleget. Simán érkezhet ide még ember főleg, ha OTA-k alatt nem tetszik nekik, amit Tőle látnak.

SLB: Irvin, Cowser Irvin úgy fest marad, bár Tahir akár az Ő helyén is játszhat...Cowser mint back up megragadhat, de simán érkezhet ide erősítés majd drafton...

MLB: Tahir, Lee Egyenlőre ide teszem Tahir-t, bár Bazza elmondta, h nem ez a megfelelő posztja. Amíg nincs Bowman visszatérés, addig viszont nehezen tudom máshogy leosztani a kártyákat. C.James jöhet esetleg MLB-nek, míg Tahir kimegy a szélre WILL posztra...Lee szerintem marad MLB depth. Simán visszatérhet még Bowman, de érkezhet akár korai draft pick is ide, ha Tahir a szélére érkezett valóban.

WLB: James, Morrow Vállalható páros lenne szerintem, de nem lenne meglepő, ha érkezne még ide is valaki...összességében elég sok még a kérdőjel az LB sorban számomra...

CB: Conley, Melvin, Wright, McDonald, Hamilton, stb A kezdő páros papíron megvan, de Melvin injury history-ja miatt, illetve az egyéves deal miatt abszolút korai draft picket várnék még ide. Amennyiben ez megtörténik a depth nem fest vészesen, de várhat szerintem a késői pickek egyikével is majd még CB...

S: Karl, Obi, Marcus, Shalom, Erik Sztem ez a csapatrész rendben van. | Az lehet wildcard, ha Obi-t vmi miért átviszik CB-nek, akkor jöhet draftról 1 vagy akár 2 fiatal is, de ezt egyenlőre én nem látom reálisnak. |

Draft: LB, CB, RDE
FA: DT

ST: Tavecchio jó eséllyel marad a K, míg King lock a P poszton. LS poszton lesz harc, mert jelenleg van 3 is rosteren...


Összességében azt gondolom, hogy
-a támadó oldalon elsősorban arra számítunk, hogy a séma helyre teszi Carr-t, az OL-t (belül) és ennek köszönhetően a 2016-os szintről indulunk majd tovább, arra kell pár jó fiatallal ráerősíteni.
-védő oldalon érkezik sok veterán, akikkel a védelmi teljesítmény padlóját igkeznek megemelni és draft jó része is ide érkezik majd. Azt is gondolom, hogy az elmúlt évek D heavy draftjaiból rosteren lévő játékosok kapnak 1 évet, hogy kiderüljön valóban szarok vagy csak rossz volt a séma és a coaching.

Draft needek még nem sorrendben: RB, WR, OT, CB, LB, DL

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Tank amúgy sztem Edwards váltótársa lesz base LDE és nickel siettető DT poszton.
Alapvetően depth/rotációs igazolás sztem...
Egyetemen Mario váltotta Tank-ot és amúgy van közöttük hasonlóság, jó duo lehet belőlük...ketten együtt talán kibírják a 16 meccset 😊
Tank amúgy sztem Autry helyére érkezett kb...

Clinton McDonald DT pedig elvileg vizitál közben...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
@TomPelissero: The #Raiders are signing Tank Carradine, source said.

Ő mennyire férhet a kezdő közelébe?
Bazzani
háh. anno őt akartam nagyon a 2013-as drafton a 2. körben. a 49ers aztán kivitte a Raiders előtt, Carradine meg bust lett. helyette jött Watson, aki szintén.

kezdő nem lesz, max rotációs DT.

choose life
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@TomPelissero: The #Raiders are signing Tank Carradine, source said.

Ő mennyire férhet a kezdő közelébe?

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
kellett már egy playmaker a secondarybe, nem?



 twitter.com/JeffRatcliffe/status/930143403593162752

ha tavalyi formáját hozza, az elég lesz bőven.

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Carr ma 15M roster bonust kapott, de nem csak Ő örül...

Today reason for Raiders WR Seth Roberts to celebrate. For being on roster, he receives a $2 million roster bonus. And his $2.25M salary for 2018 becomes fully guaranteed. Part of extension signed last August.
Rolni
Ennek örömére Roberts tegye oda magát újra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Carr ma 15M roster bonust kapott, de nem csak Ő örül...

Today reason for Raiders WR Seth Roberts to celebrate. For being on roster, he receives a $2 million roster bonus. And his $2.25M salary for 2018 becomes fully guaranteed. Part of extension signed last August.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Remek move!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ez a Rashaan Melvin-Gareon Conley páros működhet, ha mindkettő egészséges lesz.

Mindegyik secondary deal 1 éves prove it deal kb. Így várható a korai CB pick továbbra is, míg Obi és Karl sztem kap 1 évet bizonyítani a sémában.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Rashaan Melvin (CB) and Raiders reached agreement on a one-year, $6.5 million deal.

ez az igazolás tetszik. kicsit van kockázat a sérülékenysége miatt, de ha úgy teljesít, mint tavaly akkor ennyiért bőven megéri.

choose life
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Wright zónázni tud, emberezni nem.
empty taxi
Fura mert elvileg emberezni fogunk 😊
Rolni
Lehet nem éli meg a rostert sem

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Wright zónázni tud, emberezni nem.
empty taxi
Crabtree egy 2016-os meccsen szétszopatta Wrightot.

 www.youtube.com/watch?v=EKcjw8aCRUU

choose life
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Wright zónázni tud, emberezni nem.
empty taxi
Fura mert elvileg emberezni fogunk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Wright nickel posztra lehet befutó...talán...
#Raiders new cornerback Shareece Wright had a couple rough years in Baltimore. Gave up QB passer ratings of 116.5 and 115.2 in two seasons there. But that number came down to 84.2 last season in Buffalo.

DePaola kb évi misit kap ez Condo pénze kb.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!
Wright zónázni tud, emberezni nem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...