Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 9 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Keperrnik azért nem nevetgélt se a lejáróban se a pályán.
Surda
Ezt nem értem, de nem vagyok most nagyon képben a dolgokban 😀
Bruce
 youtu.be/AjIBMe5lmxE
 youtu.be/PwLlrnvsmrs

Szerkesztette: r.baggio
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Keperrnik azért nem nevetgélt se a lejáróban se a pályán.
Surda
Ezt nem értem, de nem vagyok most nagyon képben a dolgokban 😀
több mint 9 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
De erről a Sio ügyről tud valaki mélyebb dolgokat, mert ez így elég durva. Egyik legjobb védőjátékosunk és ez a fajta mellőzése nekem valami nagyon komoly dolgot sejtet a háttérben. Jó lenne erről többet tudni.
Bruce
Annyi pletyka van, h a stílusával nincs kibékülve az edzői stáb. JDR, amikor kérdezték annyit válaszolt, hogy lehet játszik majd többet a 4. meccsen, de inkább azokat játszatják, akiről kell a gametape...

Az is lehet, hogy az egész vmi móka csak 😀
Rolni
Hát ne mókázzanak velem, mert azt nem szeretem. De amúgy meg szerintem neki a stílusa nem ilyen bomlasztó, hanem inkább vicceskedő, nem? Kell azért egy két bohóc a csapatba, mert az jót tesz az öltözőben is, meg a pályán is... Na de mindegy, ilyen messziről én nem tudom eldönteni, de szomorú leszek, ha elcseréljük vagy kivágjuk! 😕
Bruce
Keperrnik azért nem nevetgélt se a lejáróban se a pályán.
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De erről a Sio ügyről tud valaki mélyebb dolgokat, mert ez így elég durva. Egyik legjobb védőjátékosunk és ez a fajta mellőzése nekem valami nagyon komoly dolgot sejtet a háttérben. Jó lenne erről többet tudni.
Bruce
Annyi pletyka van, h a stílusával nincs kibékülve az edzői stáb. JDR, amikor kérdezték annyit válaszolt, hogy lehet játszik majd többet a 4. meccsen, de inkább azokat játszatják, akiről kell a gametape...

Az is lehet, hogy az egész vmi móka csak 😀
Rolni
Hát ne mókázzanak velem, mert azt nem szeretem. De amúgy meg szerintem neki a stílusa nem ilyen bomlasztó, hanem inkább vicceskedő, nem? Kell azért egy két bohóc a csapatba, mert az jót tesz az öltözőben is, meg a pályán is... Na de mindegy, ilyen messziről én nem tudom eldönteni, de szomorú leszek, ha elcseréljük vagy kivágjuk! 😕
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
De erről a Sio ügyről tud valaki mélyebb dolgokat, mert ez így elég durva. Egyik legjobb védőjátékosunk és ez a fajta mellőzése nekem valami nagyon komoly dolgot sejtet a háttérben. Jó lenne erről többet tudni.
Bruce
Annyi pletyka van, h a stílusával nincs kibékülve az edzői stáb. JDR, amikor kérdezték annyit válaszolt, hogy lehet játszik majd többet a 4. meccsen, de inkább azokat játszatják, akiről kell a gametape...

Az is lehet, hogy az egész vmi móka csak 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De erről a Sio ügyről tud valaki mélyebb dolgokat, mert ez így elég durva. Egyik legjobb védőjátékosunk és ez a fajta mellőzése nekem valami nagyon komoly dolgot sejtet a háttérben. Jó lenne erről többet tudni.
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Érkezett Lorenzo Alexander, aki főleg ST-ben hasznos, illetve tavaly a Cardinals-ban ILB-t játszott.

Egyre inkább úgy tűnik, hogy lemondtunk Sio-ról.
peterbadbone
Meglássuk, bár a két emberke nagyon nem egy szerepkör...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Érkezett Lorenzo Alexander, aki főleg ST-ben hasznos, illetve tavaly a Cardinals-ban ILB-t játszott.

Egyre inkább úgy tűnik, hogy lemondtunk Sio-ról.
peterbadbone
Ne legyél ilyen negatív, ST-ben hasznos LB Ray Ray is 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Érkezett Lorenzo Alexander, aki főleg ST-ben hasznos, illetve tavaly a Cardinals-ban ILB-t játszott.

Egyre inkább úgy tűnik, hogy lemondtunk Sio-ról.

több mint 9 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Mikor elengedtük Lamarr H-t az is nagy vakság volt, mondjuk lesérült, de néztem az edzéset mostmar rendbe lesz.....a maciknál
Surda
utólag megnézve nem volt az, mert helyette jött Tuck olcsóbbért. és most már power endjeink vannak bőven, szóval nem érződik Houston hiánya. Tuck mellett ott van Autry és Edwards Jr., mindketten ígéretesek az idei előszezon alapján. annyira nem állunk rosszul ezen a poszton, hogy Shelby Harris valszeg cut lesz, amit sajnálni fogok, mert idén jól játszott.
deyell
Ez így igaz is csak csapatépítésnél Tuck akit nagyon csípek egy kicsit korosabb nem?
Kellenek az alap emberek.
McFadden 9y átlagolt most nálunk meg alig működött......tudom a fal.
Én Sio M fan vagyok és elfogult 49ellen mikor igazi Raider volt. Kell a csapatnak a szív!! 😊
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
jóslat az 53-as keretre:  tfdssports.com/2015-articles/raiders-final-roster-prediction-2-0.html

ész hová mész

 twitter.com/RaidersBeat/status/638897963633348608
deyell
tipikus, rossz gombot nyomott szegény 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Mindket Dowling repult ezek szerint?
Janek
Japp

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
jóslat az 53-as keretre:  tfdssports.com/2015-articles/raiders-final-roster-prediction-2-0.html

ész hová mész

 twitter.com/RaidersBeat/status/638897963633348608

choose life
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Mindket Dowling repult ezek szerint?

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Chekwa menjen már innen, annyira irritáló amit művel. Olalwalet sajnálnám, Orrnak pedig szurkolok, mert sokara viheti még.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Na akkor:

09/01/2015 S Jimmy Hall Waived/Injured
09/01/2015 T Menelik Watson placed on Reserve/Injured list
09/01/2015 Release CBs James Dockery and Ras-I Dowling, and WR/RS Trindon Holliday.
09/01/2015 Waived P Steven Clark, CB Rob Daniel, QB Cody Fajardo, WR Josh Harper, G Lamar Mady, RB Trent Richardson, WR Kenbrell Thompkins and WR Milton Williams III

Hol lesz még nagy csata:
CB: Chekwa-Edwards-McDonald
DE: Wilkins-Harris-Valles-Mayowa
DT: Lumkin-McGee-Orr-Wilson
LB: Hadley-Miller-Shirley
S: Mays-McDonald
OL: Bell-Kistler-Bergstrom
WR: Holmes-Durham-Wylie

Akik sztem tuti repülnek csata nélkül:
-Atkinson-Leonhardt-Olalwale-Tavecchio

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát érdekes amit írsz TST...az elmúlt 3 meccsből nagy általánosságot én nem tudok levonni (sajnos)...
Volt olyan meccs, ahol a kezdő O kifejezetten tetszetős volt, ahol a futójáték működni látszott és ahol Carr kimondottan jól festett, aztán volt, ahol nem...
Volt, ahol a D nézett ki elég jól, volt nyomás, villogtak Mack-ék és volt, ahol nem annyira láttam nyomást és a secondary egyik meccsen se remekelt igazán...
Rolni
nekem pl. a legutóbbi meccsen az volt érthetetlen, hogy az első félidőben a védők úgy mentek át a kezdő Cardinals támadófalon (jó, volt 2 hiányzójuk sérülés miatt, de nálunk sem volt Tuck), mint kés a vajon. nem ment nekik a futás, a passz sem. aztán a harmadik negyedben bejött a csere faluk, erre Stanton vezetett egy majdnem hibátlan drive-ot, mintha a Raiders D# a pályán sem lett volna, pedig a kezdők még bent voltak.
deyell
Tuti Palmer miatt. Azért jól elverték a férget.... 😀

Amm majdnem egyről beszélünk ám Rolni. A védőfal meg az LB sor jónak tűnik. Ha megfogják őket akkor kuka lesz bármelyik meccs.
Támadó oldalon a passzjátéktól nem félek, Copper valahogy eldöcög majd. Carr lenne értük.
Futással kapcsolatban eléggé pesszimista vagyok, az az érzésem, hogy nagy szenvedés lesz az egész.
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Hát érdekes amit írsz TST...az elmúlt 3 meccsből nagy általánosságot én nem tudok levonni (sajnos)...
Volt olyan meccs, ahol a kezdő O kifejezetten tetszetős volt, ahol a futójáték működni látszott és ahol Carr kimondottan jól festett, aztán volt, ahol nem...
Volt, ahol a D nézett ki elég jól, volt nyomás, villogtak Mack-ék és volt, ahol nem annyira láttam nyomást és a secondary egyik meccsen se remekelt igazán...
Rolni
nekem pl. a legutóbbi meccsen az volt érthetetlen, hogy az első félidőben a védők úgy mentek át a kezdő Cardinals támadófalon (jó, volt 2 hiányzójuk sérülés miatt, de nálunk sem volt Tuck), mint kés a vajon. nem ment nekik a futás, a passz sem. aztán a harmadik negyedben bejött a csere faluk, erre Stanton vezetett egy majdnem hibátlan drive-ot, mintha a Raiders D# a pályán sem lett volna, pedig a kezdők még bent voltak.

choose life
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Walford-al mi a bré van?
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Hát érdekes amit írsz TST...az elmúlt 3 meccsből nagy általánosságot én nem tudok levonni (sajnos)...
Volt olyan meccs, ahol a kezdő O kifejezetten tetszetős volt, ahol a futójáték működni látszott és ahol Carr kimondottan jól festett, aztán volt, ahol nem...
Volt, ahol a D nézett ki elég jól, volt nyomás, villogtak Mack-ék és volt, ahol nem annyira láttam nyomást és a secondary egyik meccsen se remekelt igazán...

Én eddig kb annyit tudtam levenni, hogy ha menni fog a futójáték és a fal tart, akkor rendben lesz Carr és a passzjáték, illetve a run D jó eséllyel erős lesz, de ha a pass rush bemondja az unalmast, mert mondjuk kettőzik, hármazzák Mack-et, akkor egy rendes QB szétdobja a secondaryt...
Sajnos a támadó egységnél leírt HA elég necces a Cards meccsen látottak és a Watson sérülés tükrében. Ha nem lesz futójáték akkor pedig szarban lesz a haza. Nem fogjuk tudni birtokolni a labdát, el fog fáradni a run D és szétszednek minket...ez most kicsit vészforgatókönyv, de nincs sajnos messze a valóságtól...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Megnéztem a meccset. Az eddigi 3 meccs alapján a D-től nem kell tartanunk. Okk a secondary puha de talán annyira nem jön ki ha keveri a betont a front7.
(Sio szitut én se értem)

Coopernek valószínű a chemistry miatt dobáltatják a labdákat, nem hiszem h ilyen egydimenziós lesz a playbookunk. Legalább is marhára remélem.
Mondjuk a futás az harmatfos gyerekek. 😀 Barnes, Watson, McCants.... Mit akarunk a jobb oldalon velük? Jah meg Howard a legfényesebb gyöngyszem! 😀 Komolyan Barnes már a Jagsben sem volt jó! Phasos-t vissza! 😛 Valami RG,RT-t kellene kukázni a keretszűkítések során mert ez botrány lesz...
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
pápá Trent
baggio
Kenbrell Thompkins is követte. Úgy látszik a nagyoktól átvett játékosok nem ragadnak meg a rosteren.
peterbadbone
tehát Seth Roberts rajta lehet a rosteren.

a PFF egyébként McCantset is jól értékelte az előszezonban. akár ő is lehetne a kezdő Howard helyett.
deyell
Legtöbbet amúgy LT poszton láttam McCants-et...egy próbát megérhetne a dolog vele is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
pápá Trent
baggio
Kenbrell Thompkins is követte. Úgy látszik a nagyoktól átvett játékosok nem ragadnak meg a rosteren.
peterbadbone
tehát Seth Roberts rajta lehet a rosteren.

a PFF egyébként McCantset is jól értékelte az előszezonban. akár ő is lehetne a kezdő Howard helyett.

choose life
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
pápá Trent
baggio
Murray - Helu - Atkinson a depth most RBposzton?
balazs799
Atkinsont Taiwan Jones és Michael Dyer is megelőzi.
empty
Szerencsére 😊
Atkinson annyira vakon van, h sztem még a 75-t se éri meg...futni nem tud igazán, mert nem lát a pályán és rögtön lemegy, elkapni nem tud, mert fakezű és visszahordásban se bír semmi pozitívat felmutatni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
pápá Trent
baggio
Murray - Helu - Atkinson a depth most RBposzton?
balazs799
Atkinsont Taiwan Jones és Michael Dyer is megelőzi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...