Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
hát 1. negyed alapján a védelmünk legjobb napján is max. közepes lesz, de a legnagyobb félelmem, hogy JDR rendszerébe "kényszerűségből" egy kiváló linebackerből egy közepes edge rusheré válik Mack.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Valahol olvastam, hogy Red Bryant Buffaloba igazolt. 1 milkát se kap per év. Nálunk nem ért volna meg 1 próbát? Tuck mellé/mögé, középre/oldalra?
Semmit nem hallottam róla az utóbbi időben pedig ő elég májer volt nem?
TST
Tavaly a Jax-ben már nem volt májer. Van emberünk belülre is jobb és a szélre is, sza tök fölös lett volna...
Rolni
inkább egy corner kéne

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Valahol olvastam, hogy Red Bryant Buffaloba igazolt. 1 milkát se kap per év. Nálunk nem ért volna meg 1 próbát? Tuck mellé/mögé, középre/oldalra?
Semmit nem hallottam róla az utóbbi időben pedig ő elég májer volt nem?
TST
Tavaly a Jax-ben már nem volt májer. Van emberünk belülre is jobb és a szélre is, sza tök fölös lett volna...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Valahol olvastam, hogy Red Bryant Buffaloba igazolt. 1 milkát se kap per év. Nálunk nem ért volna meg 1 próbát? Tuck mellé/mögé, középre/oldalra?
Semmit nem hallottam róla az utóbbi időben pedig ő elég májer volt nem?
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
az előszezon sztárjai:

WR Brice Butler on his 6 preseason TDs from Matt McGloin: "You can even probably say we’re both the reason we’ve made the team every year"

egyébként Butler tavaly mutatott ígéretes dolgokat. most Holmes sérülésével itt az idő, bizonyítania kell. remélem ott lesz a rosteren.
deyell
Amúgy szerintem jobb elkapó lehetne belőle, mint Holmes-ból, de ugyanúgy inkonzisztens sajnos...
Rolni
Szerintem is jobb lehetne. Sokkal ösztönösebb elkapó. Elvileg ügye Allen-k arra panaszkodtak, hogy a hozzá állása nem.az igazi és ezért van a dc-n ott ahol. Kíváncsi leszek, hogy az új rezsimtől hallunk e majd ilyen fennhangokat. Illetve hogy él e majd a kialakult helyzettel. Remélem igen.
Cubehead
Jobb a keze sztem, folyamatosabb a mozgása és gyorsabb is. Most az esélye is megvan és amúgy meccs szituációkban is mutatott már biztatót tavaly. Meglássuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
az előszezon sztárjai:

WR Brice Butler on his 6 preseason TDs from Matt McGloin: "You can even probably say we’re both the reason we’ve made the team every year"

egyébként Butler tavaly mutatott ígéretes dolgokat. most Holmes sérülésével itt az idő, bizonyítania kell. remélem ott lesz a rosteren.
deyell
Amúgy szerintem jobb elkapó lehetne belőle, mint Holmes-ból, de ugyanúgy inkonzisztens sajnos...
Rolni
Szerintem is jobb lehetne. Sokkal ösztönösebb elkapó. Elvileg ügye Allen-k arra panaszkodtak, hogy a hozzá állása nem.az igazi és ezért van a dc-n ott ahol. Kíváncsi leszek, hogy az új rezsimtől hallunk e majd ilyen fennhangokat. Illetve hogy él e majd a kialakult helyzettel. Remélem igen.



több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
az előszezon sztárjai:

WR Brice Butler on his 6 preseason TDs from Matt McGloin: "You can even probably say we’re both the reason we’ve made the team every year"

egyébként Butler tavaly mutatott ígéretes dolgokat. most Holmes sérülésével itt az idő, bizonyítania kell. remélem ott lesz a rosteren.
deyell
Amúgy szerintem jobb elkapó lehetne belőle, mint Holmes-ból, de ugyanúgy inkonzisztens sajnos...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
az előszezon sztárjai:

WR Brice Butler on his 6 preseason TDs from Matt McGloin: "You can even probably say we’re both the reason we’ve made the team every year"

egyébként Butler tavaly mutatott ígéretes dolgokat. most Holmes sérülésével itt az idő, bizonyítania kell. remélem ott lesz a rosteren.

choose life
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Holmes - broken hand 3-4 hét
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Cooper vs Chekwa

 vine.co/v/epVL2bwxwEi

Gabe Jackson a kidobó

 twitter.com/blackhanside/status/633397146465628160
deyell
és még rá megy az éppen feltérdelőre is 😊


Penn esetében logikus lenne egy kisebb hosszabbítás!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
A pleytik szerint Reggie felvette a kapcsolatot Penn ügynökével a hosszabbítás ügyében

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
Cooper vs Chekwa

https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


Gabe Jackson a kidobó

 twitter.com/blackhanside/status/633397146465628160

choose life
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
 instagram.com/p/6iFSXylDkb/
😀
Amadeus91
Azt bezzeg nem teszi ki, ahol elszáll a futó mellett, mint a győzelmi zászló 😊

Austin Willis cut
Amadeus91
és helyette jött Devon Wylie returnernek, akit a Chiefs draftolt anno, majd kivágták sok helyről. ez azt is jelenti, hogy Holliday helyzete nem biztos.
deyell
Nem is volt eddig meggyőző...mondjuk nem tudom ez a srác mivel lenne jobb...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
Austin Willis cut
Amadeus91
és helyette jött Devon Wylie returnernek, akit a Chiefs draftolt anno, majd kivágták sok helyről. ez azt is jelenti, hogy Holliday helyzete nem biztos.

choose life
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
 instagram.com/p/6iFSXylDkb/
😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Austin Willis cut

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/08/17/richardson-getting-unfairly-ripped-for-missing-supposed-hole/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Nem kell ezen az inten ennyit rugózni, jók lesznek, az látszik. Pre-week 1-on pedig belefér egy ilyen. Másutt egy super bowl ment el ennél nagyobb hibán. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Carr-interjú:  espn.go.com/blog/oakland-raiders/post/_/id/12102/david-carr-amari-cooper-will-be-a-productive-player-for-us


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Utána feltűnt az, hogy Coopert tömik labdával, még end aroundot is futtattak vele.

majd Carr eladja. miscommunication volt, ami azt jelenti, hogy Cooper hibázott, zónázott a Rams, meg kellett volna állnia. akkor TD lehetett volna. egyébként a play design nem volt rossz.

deyell
Két gondolatot fűznék hozzá. Az egyik, írtam is,hogy szerintem is direkt mód tömtük Coopert. Gondolom részben az összhang csiszolása végett. Viszont nagyon biztató,hogy ennek ellenére,hogy egy idő után olvasható volt megtudták csinálni a playeket.

Viszont az INT-nél nem értünk egyet. Cooper gyönyörűen megveri az emberét viszont akkor még nincs a cél területen. Ha meg befut és ott áll meg időben kb ugyan ott vagyunk és az olvasó és kifelé száguldó safety csapja fullba telibe. Ha megnézed a play utáni lassítást akkor jól helyezkedett és a labda is jó helyre ment egyszerűen a védő kellően gyorsan és atlétikusan tudott reagálni és beállt a passz sávba. Ezt max egyetlen módon lehetett volna kivédeni ha nem lapos "lézer" passz megy hanem egy kicsit levegősebb ívelt a sarokba. S az még a Safety miatt is jobb lett volna talán.
De alapvetően ez már csak hab a tortán. A hiba gyökere az az előre eldöntött játék volt ami fakadhat akár Cooper töméséből. Carr a Bunch-t meg se nézte pedig ott 3 elkapóra 2 védő jutott ha jól láttam. De ez már a snap pillanatában elvolt döntve,hogy Coopernek megy. Szerintem kimondott design játék volt és nem olvasási hiba.Cubehead
Én is úgy gondolom, h Coop rontott...különben nem miscommunication-t mondott volna Carr, ha nem azt mondja rossz volt a dobás...nem egy bullshitelős fajta gyerek...

Cooper szépen megveri a CB-t és elindul kifelé...ha ez lett volna a play Carr magasan ejti be a labdát elé, ahol se a S, se a CB nem érhette volna el.
Coop-nak befele kellett volna megverni az embert és elé beállva a S és a CB között beülni a RZ-ba a laszdival...Rolni
Most volt időm újra nézni és kikockázni.
S akkor a pontosság kedvéért. Cooper szépen megveri az emberét befelé (Rolni) majd nem csinál mást mint amit a WR-knek tanítanak vissza áll az eredeti route-jának a nyomvonalára. Ez egy minimális korrigálás volt kifelé a részéről amire az ember megverése,megkerülése végett volt szükség. (azaz ha ez egy védők nélküli edzés akkor full egyenesen futott volna.)
Az látszik még a felvételen,hogy ha nem korrigálna egy az egybe össze ütközik kb az elkapás pillanatában a Saftey-vel, (aki mellesleg kapásból olvasta Carr szemeit és a snap pillanatában elindult kifelé). Valamint az is látszik,hogy ez volt az eredeti elképzelés a részükről, ugyan is Cooper a belső, bal válla felett várja a passzt és az érkezik is tökéletes helyre. Az egyetlen szépség hiba, hogy túl közel volt az RZ és így az időzítés nem jött ki jól. Ha van + 2-3 yard és megtudják nyújtani a playt akkor nincs gond. Amúgy a szak kommentátoroktól is elhangzik,hogy kiváló védő munka volt.
Szóval ezt vagy egy másik route futtatásával vagy ahogy mindannyian megállapítottuk külső vállas ívelt passzal lehetett volna megoldani.

De akárhogy is legyen biztosat egyikőnk se mondhat. Én is csak a belénk sulykoltakból és gyakorlatból meg a látottakból indulok ki de ettől még szubjektív amit írok.

Annyi viszont fix és ezt írtam,hogy a játék legnagyobb hibája Cooper erőltetése volt, mert Carr a túloldali Bunch formációt meg se nézi még a snap indítása előtt elvolt döntve,hogy Cooper kapja. Pedig a Bunchba felálló WR,TE trióból egyen védekezett CB egyen LB ami állt ugye miss match és a harmadik playára a gyakorlatilag Off coveragebe felálló Saftey jutott. Ergo a 3ból egy üres és játszható lett volna.



több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
Mario Edwards Jr. mellett ne menjünk azért el. az első meccsén olyan volt, mintha semmiféle pass rush move-val nem rendelkezne. a PFF (tudom nem mérvadó) neki adta a leggyengébb osztályzatot a Raiders védői közül (a támadók közül a legrosszabbat Bergstromnak):

itt éppen felborítják Edwardst:  twitter.com/TheFakeAlbert/status/632696189192957957

más: Mack 8 snap DE, 5 snap LB poszton
Raiders 3 büntetés, Rams 14

choose life
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Utána feltűnt az, hogy Coopert tömik labdával, még end aroundot is futtattak vele.

majd Carr eladja. miscommunication volt, ami azt jelenti, hogy Cooper hibázott, zónázott a Rams, meg kellett volna állnia. akkor TD lehetett volna. egyébként a play design nem volt rossz.

deyell
Két gondolatot fűznék hozzá. Az egyik, írtam is,hogy szerintem is direkt mód tömtük Coopert. Gondolom részben az összhang csiszolása végett. Viszont nagyon biztató,hogy ennek ellenére,hogy egy idő után olvasható volt megtudták csinálni a playeket.

Viszont az INT-nél nem értünk egyet. Cooper gyönyörűen megveri az emberét viszont akkor még nincs a cél területen. Ha meg befut és ott áll meg időben kb ugyan ott vagyunk és az olvasó és kifelé száguldó safety csapja fullba telibe. Ha megnézed a play utáni lassítást akkor jól helyezkedett és a labda is jó helyre ment egyszerűen a védő kellően gyorsan és atlétikusan tudott reagálni és beállt a passz sávba. Ezt max egyetlen módon lehetett volna kivédeni ha nem lapos "lézer" passz megy hanem egy kicsit levegősebb ívelt a sarokba. S az még a Safety miatt is jobb lett volna talán.
De alapvetően ez már csak hab a tortán. A hiba gyökere az az előre eldöntött játék volt ami fakadhat akár Cooper töméséből. Carr a Bunch-t meg se nézte pedig ott 3 elkapóra 2 védő jutott ha jól láttam. De ez már a snap pillanatában elvolt döntve,hogy Coopernek megy. Szerintem kimondott design játék volt és nem olvasási hiba.Cubehead
Én is úgy gondolom, h Coop rontott...különben nem miscommunication-t mondott volna Carr, ha nem azt mondja rossz volt a dobás...nem egy bullshitelős fajta gyerek...

Cooper szépen megveri a CB-t és elindul kifelé...ha ez lett volna a play Carr magasan ejti be a labdát elé, ahol se a S, se a CB nem érhette volna el.
Coop-nak befele kellett volna megverni az embert és elé beállva a S és a CB között beülni a RZ-ba a laszdival...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Utána feltűnt az, hogy Coopert tömik labdával, még end aroundot is futtattak vele.

majd Carr eladja. miscommunication volt, ami azt jelenti, hogy Cooper hibázott, zónázott a Rams, meg kellett volna állnia. akkor TD lehetett volna. egyébként a play design nem volt rossz.

deyell
Két gondolatot fűznék hozzá. Az egyik, írtam is,hogy szerintem is direkt mód tömtük Coopert. Gondolom részben az összhang csiszolása végett. Viszont nagyon biztató,hogy ennek ellenére,hogy egy idő után olvasható volt megtudták csinálni a playeket.

Viszont az INT-nél nem értünk egyet. Cooper gyönyörűen megveri az emberét viszont akkor még nincs a cél területen. Ha meg befut és ott áll meg időben kb ugyan ott vagyunk és az olvasó és kifelé száguldó safety csapja fullba telibe. Ha megnézed a play utáni lassítást akkor jól helyezkedett és a labda is jó helyre ment egyszerűen a védő kellően gyorsan és atlétikusan tudott reagálni és beállt a passz sávba. Ezt max egyetlen módon lehetett volna kivédeni ha nem lapos "lézer" passz megy hanem egy kicsit levegősebb ívelt a sarokba. S az még a Safety miatt is jobb lett volna talán.
De alapvetően ez már csak hab a tortán. A hiba gyökere az az előre eldöntött játék volt ami fakadhat akár Cooper töméséből. Carr a Bunch-t meg se nézte pedig ott 3 elkapóra 2 védő jutott ha jól láttam. De ez már a snap pillanatában elvolt döntve,hogy Coopernek megy. Szerintem kimondott design játék volt és nem olvasási hiba.



több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Azért ez gáz,hogy egy pre meccs ennyire fájjon 😛

 twitter.com/RamsAngelsUSC/status/632528898589241344/photo/1Cubehead
Ahogy haladnak ez a kép lesz az idei összes, amin mosolyogni tudnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Azért ez gáz,hogy egy pre meccs ennyire fájjon 😛

 twitter.com/RamsAngelsUSC/status/632528898589241344/photo/1