Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Donald Penn on the Geno Smith situation: "That would never happen here. If someone did that to Carr, they’d have to see me next...

Rolni: nem csak azért lehet Dowling Ross előtt, mert utóbbi alig edzett eddig?deyell
Hát lehet ez is benne van a dologban, de azért jobb lenne, ha Dowling fejlődött volna egy nagyon 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 665
Donald Penn on the Geno Smith situation: "That would never happen here. If someone did that to Carr, they’d have to see me next...

Rolni: nem csak azért lehet Dowling Ross előtt, mert utóbbi alig edzett eddig?

choose life
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25267517/oakland-raiders-call-their-massive-dt-combo-meat-and-potatoes

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Carr -> Crabtree

 twitter.com/StevenDinov/status/631352707475832832

Crab vajon bevállalja ezt élesben is, kockáztatva a nagy ütést?deyell
reméljük igen 😊
meg kell dolgozni a következő szerződésért

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 665
Carr -> Crabtree

 twitter.com/StevenDinov/status/631352707475832832

Crab vajon bevállalja ezt élesben is, kockáztatva a nagy ütést?

choose life
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/08/12/mark-davis-i-dont-know-if-theres-any-chance-raiders-stay/


Hát, nem tudja

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
training camp elmélkedés

 tfdssports.com/2015-articles/recapping-raiders-second-week-of-camp.html

Dowling állítólag Ross előtt van.deyell
Érdekes lesz a S back up téma is...Ross tavaly meglepően jó volt sztem, de úgy fest mégis kiszorulhat...mondjuk remek lenne, ha Dowling fejlődne folyamatosan, mert potenciál van benne...Asante megbízható opciónak tűnt SS poszton, de még lehet, h Ross az Ő rovására marad kereten, főleg, h van Ray-Ray aki használható S\OLB in-box ütköző szerepre, ha kell...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 665
The Lions announced they've placed TE David Ausberry on IR

ismerős?

choose life
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 665
a Geno sztoriról jutott eszembe, amikor Bill Romanowski arcon ütötte az edzőtáborban Marcus Williamst, akinek a szemgödre törött el.


choose life
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
training camp elmélkedés

 tfdssports.com/2015-articles/recapping-raiders-second-week-of-camp.html

Dowling állítólag Ross előtt van.deyell
Melyik Ras-I vagy Jonathan? Utóbbiban kurva nagy upside lenne, ha tudna szerelni és lenne agya.Amadeus91
utobbi

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
training camp elmélkedés

 tfdssports.com/2015-articles/recapping-raiders-second-week-of-camp.html

Dowling állítólag Ross előtt van.deyell
Melyik Ras-I vagy Jonathan? Utóbbiban kurva nagy upside lenne, ha tudna szerelni és lenne agya.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 665
training camp elmélkedés

 tfdssports.com/2015-articles/recapping-raiders-second-week-of-camp.html

Dowling állítólag Ross előtt van.

choose life
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
2-gapet játszik a 2 DT, szóval nem is lesz elsődleges feladatuk az interior pass rush.empty taxi
Az rendben van, de azért, ha belülről semmit nem nyomnak még gondba lehetünk pass rush terén csak Mack-el...Tuck és MEJr. nem tudom mit tud majd LDE posztról nyújtani...ezért lenne fasza, ha a pufik is tudnák a zsebet tolni bentről...

 www.silverandblackpride.com/2015/8/10/9127365/oakland-raiders-release-first-official-depth-chart-khalil-mack-at-defensive-end

Webb, Watson RG-RT
Mack DE
Ray-Ray kezdő SLB
Malcolm Smith kezdő WLB, Sio Moore mögötte
Hayden kezdő CBdeyell
Te, lehet megjött Ray-Ray esze?Amadeus91
állítólag idén jobb, sokan dicsérték, a beat writerek meg Tuck is. de ha már Mack DE, akkor miért nem Sio az SLB. mint első szezonjában? akkor is ugyanis jobb volt, mint tavaly.deyell
Lehet az lesz majd, ha sikerül formába lendülni újraAmadeus91
Én is azt gondolom amúgy, h Sio lesz az SLB, ha visszatér a sérülésből 100%-ra és Ray lesz a back up mindkét oldalon

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
 www.silverandblackpride.com/2015/8/10/9127365/oakland-raiders-release-first-official-depth-chart-khalil-mack-at-defensive-end

Webb, Watson RG-RT
Mack DE
Ray-Ray kezdő SLB
Malcolm Smith kezdő WLB, Sio Moore mögötte
Hayden kezdő CBdeyell
Te, lehet megjött Ray-Ray esze?Amadeus91
állítólag idén jobb, sokan dicsérték, a beat writerek meg Tuck is. de ha már Mack DE, akkor miért nem Sio az SLB. mint első szezonjában? akkor is ugyanis jobb volt, mint tavaly.deyell
Lehet az lesz majd, ha sikerül formába lendülni újra

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 665
 www.silverandblackpride.com/2015/8/10/9127365/oakland-raiders-release-first-official-depth-chart-khalil-mack-at-defensive-end

Webb, Watson RG-RT
Mack DE
Ray-Ray kezdő SLB
Malcolm Smith kezdő WLB, Sio Moore mögötte
Hayden kezdő CBdeyell
Te, lehet megjött Ray-Ray esze?Amadeus91
állítólag idén jobb, sokan dicsérték, a beat writerek meg Tuck is. de ha már Mack DE, akkor miért nem Sio az SLB. mint első szezonjában? akkor is ugyanis jobb volt, mint tavaly.

choose life
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
2-gapet játszik a 2 DT, szóval nem is lesz elsődleges feladatuk az interior pass rush.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Pletyik szerint Tony McDaniel megszerzésén tevékenykedünk.Amadeus91
Tampa Bay lett az új csapata. Nálunk is elfért volna.peterbadbone
Rand Getlin ‏@Rand_Getlin 9h9 hours ago
Source: DT Tony McDaniel has agreed to terms on a one-year deal with the #Bucs worth up to $2.5M.

Ha ennyi pénzért (kb) nem hoztuk, akkor elég magabiztosak kell, h legyenek a Jelly-Williams kezdőpárost és a back up DT-ket (Wilson, McGee, Orr, Lumpkin) valamint a rotációba bemozgatható DE-ket (Tuck, MEJr.) illetően...

Jerry McDonald hívta fel a figyelmet az Adams-Siragusa DT párosra a 2000-es Ravenstől, ahol JDR LB edző volt és mindenki tud a Henderson-Stroud párosról JDR alatt Jacksonville-ben. Ezek toább erősítik azt, h a base felállásban a két behemót lesz benn együtt, aztán úgyis megy a rotáció a light csomagokban...

Sam Adams: 6'3 350 3,14sack\szezon átlag
Tony Siragusa: 6'3 340 1,83sack\szezon átlag

John Henderson: 6'7 335 2,9sack\szezon átlag
Marcus Stroud: 6'6 310 2,95sack\szezon átlag


Justin Ellis: 6'2 335 0sack\szezon átlag eddig
Dan Williams: 6'2 330 0,4sack\szezon átlag eddig

Mondjuk azt azért látni kell, hogy mindkét korábbi duo képes volt sackek szerzésére is a run stuff mellett...ahogy fent látszik nem iszonyat sack számokra kell gondolni, de azért évi pár darabot hoztak, míg a mi mostani párosunk eddig ebben nem villogott. Persze Williams eddig 3-4NT volt, ahol azért a sack nem sűrű és Ellis meg rookie volt egy nagyon gyenge DL-ben, de ettől még komoly kérdés, hogy tudnak-e generálni nyomást.Rolni
Az beszédeseb lenne, hogy ki volt a passrusher mellettük. Így, hogy van Mack azért jó lehet a két pufifánk középen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Pletyik szerint Tony McDaniel megszerzésén tevékenykedünk.Amadeus91
Tampa Bay lett az új csapata. Nálunk is elfért volna.peterbadbone
Rand Getlin ‏@Rand_Getlin 9h9 hours ago
Source: DT Tony McDaniel has agreed to terms on a one-year deal with the #Bucs worth up to $2.5M.

Ha ennyi pénzért (kb) nem hoztuk, akkor elég magabiztosak kell, h legyenek a Jelly-Williams kezdőpárost és a back up DT-ket (Wilson, McGee, Orr, Lumpkin) valamint a rotációba bemozgatható DE-ket (Tuck, MEJr.) illetően...

Jerry McDonald hívta fel a figyelmet az Adams-Siragusa DT párosra a 2000-es Ravenstől, ahol JDR LB edző volt és mindenki tud a Henderson-Stroud párosról JDR alatt Jacksonville-ben. Ezek toább erősítik azt, h a base felállásban a két behemót lesz benn együtt, aztán úgyis megy a rotáció a light csomagokban...

Sam Adams: 6'3 350 3,14sack\szezon átlag
Tony Siragusa: 6'3 340 1,83sack\szezon átlag

John Henderson: 6'7 335 2,9sack\szezon átlag
Marcus Stroud: 6'6 310 2,95sack\szezon átlag

Justin Ellis: 6'2 335 0sack\szezon átlag eddig
Dan Williams: 6'2 330 0,4sack\szezon átlag eddig

Mondjuk azt azért látni kell, hogy mindkét korábbi duo képes volt sackek szerzésére is a run stuff mellett...ahogy fent látszik nem iszonyat sack számokra kell gondolni, de azért évi pár darabot hoztak, míg a mi mostani párosunk eddig ebben nem villogott. Persze Williams eddig 3-4NT volt, ahol azért a sack nem sűrű és Ellis meg rookie volt egy nagyon gyenge DL-ben, de ettől még komoly kérdés, hogy tudnak-e generálni nyomást.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
 www.silverandblackpride.com/2015/8/10/9127365/oakland-raiders-release-first-official-depth-chart-khalil-mack-at-defensive-end

Webb, Watson RG-RT
Mack DE
Ray-Ray kezdő SLB
Malcolm Smith kezdő WLB, Sio Moore mögötte
Hayden kezdő CBdeyell
Én még egy érdekességet találtam, igaz így,hogy nem a staff rakta össze lehet semmi jelentősége. Felicianot Gabe mögé írták. Csak nekem nem stimmel az oldal?Cubehead
Kicsit furcsa nekem is, azt vártam, h RG csere posztra kerül majd, h oda érjen be jövőre...meglássuk ha nem játszik akkor a DC sokat nem jelent, lehet mindkét oldalon mozgatják még ettől függetlenül...

Ami nagyon bassza amúgy a csőrömet az Rod Streater helyzete...nem is tudni mi baja van, nem edz...én tőle jobb szezon vártam, mint Crabtree-től...erre eddigiek alapján már nemnagyon van sansz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
 www.silverandblackpride.com/2015/8/10/9127365/oakland-raiders-release-first-official-depth-chart-khalil-mack-at-defensive-end

Webb, Watson RG-RT
Mack DE
Ray-Ray kezdő SLB
Malcolm Smith kezdő WLB, Sio Moore mögötte
Hayden kezdő CBdeyell
Én még egy érdekességet találtam, igaz így,hogy nem a staff rakta össze lehet semmi jelentősége. Felicianot Gabe mögé írták. Csak nekem nem stimmel az oldal?



több mint 9 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Pletyik szerint Tony McDaniel megszerzésén tevékenykedünk.Amadeus91
Tampa Bay lett az új csapata. Nálunk is elfért volna.

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
 www.silverandblackpride.com/2015/8/10/9127365/oakland-raiders-release-first-official-depth-chart-khalil-mack-at-defensive-end

Webb, Watson RG-RT
Mack DE
Ray-Ray kezdő SLB
Malcolm Smith kezdő WLB, Sio Moore mögötte
Hayden kezdő CBdeyell
Jó azért JDR lenyilatkozta, h ez nem a staff által összerakott dolog még, de attól még érdekes...
Nagyon nagyon kíváncsi vagyok, h Mack hol lesz...egyre inkább úgy tűnik (TC edzések, most ez is), h Ő lesz az RDE, aki majd bizonyos csomagokba feláll, illetve oldaltvált és néha fellép LBnek is(ez lehet csak a 3-4 look-oknál lesz majd...)
MEJr. egyre inkább Tuck utodjának tűnik nekem LDE posztra semmint megoldásnak RDE posztra...oda lehet már Februárban is Mack-et szánták...
Érdekes lesz még ez a Smith-Armstrong-Moore harc is...én Sio-t várnám SLB és Smith-et WLB posztra Ray-Ray csere mindenhol, illetve ilyen OLB\SS feladatkört is kaphat passz elleni light csomagoknál...
Hayden-t vártam, várom kezdőnek sztem kicsit ilyen tűzgyújtás hangulata is volt ennek a McGill előre pakolásnak, illetve az is képben van sztem, h 3 CB felállásnál McGill tuti szélen lesz és akarják, h 1. és 2. elkapók ellen is gyakoroljon...Carrie vagy talán Hayden megy majd nickelbe...Rolni
Carrie szerintem no1 corner, btw az egyik legjobb pick a Reggie érában.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
 www.silverandblackpride.com/2015/8/10/9127365/oakland-raiders-release-first-official-depth-chart-khalil-mack-at-defensive-end

Webb, Watson RG-RT
Mack DE
Ray-Ray kezdő SLB
Malcolm Smith kezdő WLB, Sio Moore mögötte
Hayden kezdő CBdeyell
Jó azért JDR lenyilatkozta, h ez nem a staff által összerakott dolog még, de attól még érdekes...
Nagyon nagyon kíváncsi vagyok, h Mack hol lesz...egyre inkább úgy tűnik (TC edzések, most ez is), h Ő lesz az RDE, aki majd bizonyos csomagokba feláll, illetve oldaltvált és néha fellép LBnek is(ez lehet csak a 3-4 look-oknál lesz majd...)
MEJr. egyre inkább Tuck utodjának tűnik nekem LDE posztra semmint megoldásnak RDE posztra...oda lehet már Februárban is Mack-et szánták...
Érdekes lesz még ez a Smith-Armstrong-Moore harc is...én Sio-t várnám SLB és Smith-et WLB posztra Ray-Ray csere mindenhol, illetve ilyen OLB\SS feladatkört is kaphat passz elleni light csomagoknál...
Hayden-t vártam, várom kezdőnek sztem kicsit ilyen tűzgyújtás hangulata is volt ennek a McGill előre pakolásnak, illetve az is képben van sztem, h 3 CB felállásnál McGill tuti szélen lesz és akarják, h 1. és 2. elkapók ellen is gyakoroljon...Carrie vagy talán Hayden megy majd nickelbe...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
 www.silverandblackpride.com/2015/8/10/9127365/oakland-raiders-release-first-official-depth-chart-khalil-mack-at-defensive-end

Webb, Watson RG-RT
Mack DE
Ray-Ray kezdő SLB
Malcolm Smith kezdő WLB, Sio Moore mögötte
Hayden kezdő CBdeyell
Te, lehet megjött Ray-Ray esze?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 132 — Deion Sanders for president!
Raiders - Cardinals aug. 31., 2:00 Sport TV (Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "