Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 132 — Deion Sanders for president!
Raiders - Cardinals aug. 31., 2:00 Sport TV (Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 665
 www.silverandblackpride.com/2015/8/10/9127365/oakland-raiders-release-first-official-depth-chart-khalil-mack-at-defensive-end

Webb, Watson RG-RT
Mack DE
Ray-Ray kezdő SLB
Malcolm Smith kezdő WLB, Sio Moore mögötte
Hayden kezdő CB

choose life
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Önbizalomban nincs hiány:  www.usatoday.com/story/sports/nfl/raiders/2015/08/10/derek-carr-q-and--oakland/31276665/empty taxi
Elnézve a Denver falát pl. nem is irreális...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Önbizalomban nincs hiány:  www.usatoday.com/story/sports/nfl/raiders/2015/08/10/derek-carr-q-and--oakland/31276665/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 665
Cooper vs Hayden - újabb felvonás

 instagram.com/p/6JPbv2swMqNZwxJ4lpUmA5DAIo8hC5l6D3XqM0/

choose life
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Jerry McDonald ‏@Jerrymcd 6h6 hours ago
Admittedly early through nine training camp practices, but 2nd-round pick Mario Edwards Jr. looks the part. Putting practices together.


Azért ezt igen jó olvasni MEJr.-ről.

Jerry McDonald ‏@Jerrymcd 6h6 hours ago
Another decent day by CB DJ Hayden after some rough ones earlier.


Reméljük igaza lesz RM-nek és az edzőknek és valóban nem kell veterán segítség a fiataloknak CB poszton.

Jerry McDonald ‏@Jerrymcd 6h6 hours ago
Gotta say Raiders RB Taiwan Jones, back on offense, has never looked this good in training camp. Curious to see how preseason shakes out.

Levi Damien ‏@LeviDamien 4h4 hours ago
Then Taiwan Jones shoots up the middle for a long run. Had nice run around right side earlier. Taiwan is as fast as ever. #Raiders


Még a végén kiderül nem csak ST playa...

Levi Damien ‏@LeviDamien 4h4 hours ago
Ben Heeney with a couple run stuffs on Trent Richardson. First one he burst through line for a loss. #Raiders


Rosszat még nem olvastam róla (Heeney) sem, ez is bíztató

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
 www.silverandblackpride.com/2015/8/8/9122457/oakland-raiders-training-camp-day-8-wrap-rodney-hudson-is-a-brick-wall

Leon Orr egész jónak néz ki, igaz itt még csak Bergstrommal szemben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Aldon komára rá kellene mozdulni! 😊TST
Nem fogunk, mivel balhés játékosról van szó, mi meg messze elkerüljük mostanság az ilyen játékosokat! 😊Bruce
Valószínűleg meg Rice és Blackmon után amúgy is....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Aldon komára rá kellene mozdulni! 😊TST
Nem fogunk, mivel balhés játékosról van szó, mi meg messze elkerüljük mostanság az ilyen játékosokat! 😊
több mint 9 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Aldon komára rá kellene mozdulni! 😊
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
 www.csnbayarea.com/raiders/raiders-practice-5-first-unit-o-line-unchanged-early

OL masszívan ugyanaz;
Penn-Gabe-Hudson-Webb (meglepetés)-WatsonAmadeus91
Remélhetőleg a jobb oldal is összeáll és akkor jó kis fal lehet ez.

Penn-Gabe-Hudson trio kimondottan jól kellene, h muzsikáljon és Watson-nak ez az az éve amikor meg kell mutatnia, h valóban NFL kezdő szintű playa. Webb konvertálása jól fest (láttunk már ilyen sikeres váltást testközelből mi is), illetve Hudson azért tud majd neki segíteni.
Khalif Barnes mint mindenes back up sztem rendben van és Feliciano is bevethető belül sok helyen, ha beüt még egy sérülés...Howard is tud jobb oldalon mindkét posztra besegíteni ha kell

Papíron évek óta nem volt ilyen jó falunk...Rolni
A Sparano féle és az azt megelőző zbs falnál (Knapp volt a faszi neve nem?) csak jobb lehet.

Mario Edwardsról van hír? Jó lenne hallani róla legalább a future HoF dumát, hogy ne legyen sírhatnékom a draftolása miatt. Hayden miatt amúgy is kerülget az agyfasz.Amadeus91
MEJr. kapcsán nem nagyon olvastam semmit. Ken Norton nyilatkozatában volt rá vonatkozólag pár bátorító szó talán, de nem vagyok benne biztos...

Nem értem amúgy minek idegeled magad előre bárki kapcsán...jönnek mindjárt a pre-season meccsek és meglássuk ki mit tud.


A fiatal CB-ink kapcsán én most nagyon nem értem ezt a siránkozást...Crabtree és Cooper elvileg remek route futók, a fiatal (reméljük valóban) franchise QB-nkat a védelem még beöltözött edzéseken se bánthatja emiatt én akkor aggódnék kurvára, ha a CB-knek mennek jól az edzések és az elkapók, passzjáték szenved...
Arról ne is beszéljünk, h a media hype meg már csak ilyen...dícséri a remek elkapásokat, de nem nagyon beszél a jó CB playekről...videót is jellemzően egy egy beszopatásról látunk nem egy egy remek szoros védekezésről...
Tudtuk, h nincs Revis, Sherman a keretben, ergó pass rush nélkül gondban leszünk...ez látszik eddig edzéseken is...sztem ennyi.

Nézzük meg mit tudnak pre season meccseken, ha front 7 is kicsit besegít...ha nagy a gebasz gondolom érkezik majd veterán lepattanó TC végén...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
 www.csnbayarea.com/raiders/raiders-practice-5-first-unit-o-line-unchanged-early

OL masszívan ugyanaz;
Penn-Gabe-Hudson-Webb (meglepetés)-WatsonAmadeus91
Remélhetőleg a jobb oldal is összeáll és akkor jó kis fal lehet ez.

Penn-Gabe-Hudson trio kimondottan jól kellene, h muzsikáljon és Watson-nak ez az az éve amikor meg kell mutatnia, h valóban NFL kezdő szintű playa. Webb konvertálása jól fest (láttunk már ilyen sikeres váltást testközelből mi is), illetve Hudson azért tud majd neki segíteni.
Khalif Barnes mint mindenes back up sztem rendben van és Feliciano is bevethető belül sok helyen, ha beüt még egy sérülés...Howard is tud jobb oldalon mindkét posztra besegíteni ha kell

Papíron évek óta nem volt ilyen jó falunk...Rolni
A Sparano féle és az azt megelőző zbs falnál (Knapp volt a faszi neve nem?) csak jobb lehet.

Mario Edwardsról van hír? Jó lenne hallani róla legalább a future HoF dumát, hogy ne legyen sírhatnékom a draftolása miatt. Hayden miatt amúgy is kerülget az agyfasz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
 www.csnbayarea.com/raiders/raiders-practice-5-first-unit-o-line-unchanged-early

OL masszívan ugyanaz;
Penn-Gabe-Hudson-Webb (meglepetés)-WatsonAmadeus91
Remélhetőleg a jobb oldal is összeáll és akkor jó kis fal lehet ez.

Penn-Gabe-Hudson trio kimondottan jól kellene, h muzsikáljon és Watson-nak ez az az éve amikor meg kell mutatnia, h valóban NFL kezdő szintű playa. Webb konvertálása jól fest (láttunk már ilyen sikeres váltást testközelből mi is), illetve Hudson azért tud majd neki segíteni.
Khalif Barnes mint mindenes back up sztem rendben van és Feliciano is bevethető belül sok helyen, ha beüt még egy sérülés...Howard is tud jobb oldalon mindkét posztra besegíteni ha kell

Papíron évek óta nem volt ilyen jó falunk...


Fontos lesz, h Sio teljesen felépüljön, mert sztem Ő kell SLB posztra Mack helyére leginkább. M.Smith oda azért elég kicsi...Sio-Smith-Armstrong elég bíztató rotációt jelenthet OLB poszton...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
 www.csnbayarea.com/raiders/raiders-practice-5-first-unit-o-line-unchanged-early

OL masszívan ugyanaz;
Penn-Gabe-Hudson-Webb (meglepetés)-Watson

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
 www.csnbayarea.com/raiders/richardsons-return-long-time-coming-after-illnessRolni
"Illness, you know illness"........

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
 www.csnbayarea.com/raiders/richardsons-return-long-time-coming-after-illness

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
engem inkább az zavar, hogy Streater, Walford még nem edzett. utóbbiról nincs is szó, hogy mi a baja.deyell
dettó

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 665
engem inkább az zavar, hogy Streater, Walford még nem edzett. utóbbiról nincs is szó, hogy mi a baja.

choose life
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Thompkins megsérült, le kellett vinni, de állítólag rendben van, ott áll a csapattársakkal a pálya mellett.
Hayden meg pickelte Carrt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Reggie fia 😀 (a kis csöppség)

 www.facebook.com/120Yard?fref=nf



több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Carr és Mack őribarik:  espn.go.com/blog/oakland-raiders/post/_/id/11936/derek-carr-khalil-mack-have-forged-close-friendship


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Pletyik szerint Tony McDaniel megszerzésén tevékenykedünk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
 www.silverandblackpride.com/2015/8/3/9092517/raiders-training-camp-day-4-wrap-dj-hayden-falls-behind-in-cornerback

Az megvan, hogy Hayden McGill mögé küzdötte magáta? 😓

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
OMG ezt a tagot én is lenyomnám 😀😀 mennyire van vakon? amikor nagyon elbaszod a usert maddenben kb 😀...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 691 — Csodabogár
McGill egyébként itt mi a lósz@rt védekezik, nyilván nem zónázik, pressnél jammelni kéne, offnál meg kicsit hátrébb állni...empty taxi
tán az a feladata, hogy Cooper önbizalmát felépítse.deyell
waztaqrva, sztem azt sem tudta milyen rendezvényen van