Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
na akkor az első félidő így nézett ki: felemásan. a támadóegység nagyon gyengén muzsikált, a védelem nagyon jól. utóbbi miatt érdemes megnézni annak aki nem látta.
- a támadófal legalább olyan gyenge volt mint tavaly, és ismét a jobboldal, Webb és Watson. igazából Watson nem sokáig húzta, mert megsérült és bement az öltözőbe. helyére jött Howard, akinek sikerült alulmúlni. Alex Okafor megoldhatatlan feladatnak bizonyult. szóval futójáték nem létezett, bárki is próbálkozott. 12 futott yard...
- Carr meg nem találta meg a ritmust. sok pontatlan dobás, főleg magasak. rossz döntések is, lásd kép. szinte állandóan Coopert nézi, közben nem látja a pálya közepén üresen lévő célpontokat. a javára legyen mondva, volt 3-4 szép passza, az egyik Riverának ment, a többi Coopernek. ami aggasztó az az, hogy továbbra sincs touchdownja az előszezonban, a red zone-ban impotensek vagyunk, nem véletlen az 5 field goal. volt viszont egy JMR-t idéző picksix később, nagyon rossz döntés, ahelyett hogy bevállalta volna a sacket.
- Taiwan Jones használható a passzjátékban, mennek neki a screen passzok. Butler mintha Holmes előtt lenne a sorban
- Streater sérülésből tért vissza, és úgy tűnik, megint megsérült egy ütközés után... de a második félidőre visszajött.
- Cooper egyszer szépen megverte Petersont, és volt egy nagy play tőle. 62 elkapott yard az első félidőben

 pbs.twimg.com/media/CNsrqwxW8AA_tu7.png

nézzük a védelmet: hát ilyen domináns rég volt a Raiders D# (tudom, előszezon). jó volt nézni, hogy Veldheerből többször hülyét csinált Mack, de még Edwards is! Macket nem tudták blokkolni, teljesen mindegy ki próbálta, az LT vagy az RT. de nem is ez a meglepetés számomra, hanem az, hogy a Tuck helyén kezdő Autry milyen jól játszott, mintha be akarná magát verekedni a keretbe. Dan Williams egyszer hátratolta a centerüket egészen Palmerig.
- nem akarom elkiabálni, de Edwards mintha meccsről meccsre fejlődést mutatna. megint volt egy sackje.
- a linebackerek közül Malcolm Smith volt a legjobb, de még Ray-Raytől is volt TFL. Ray-Ray viszont továbbra is barom, amikor nekifutásból rávetődött Fitzgeraldra, azért jöhetett volna personal foul... majd jöttek tőle a missed tackle-k, meg egy offside. nem kezdő szint.
- és ha van pass rush (3 sack meg sok hurry, hit), akkor a secondary is működőképes. Nate Allen két interceptiont szerzett, Carrie-től volt pár pass break-up. és még Hayden is jól nyomta John Brown ellen... majd a második félidőben összehozott egy DPI-t.
- az mennyire van rendben, hogy a legjobb CB-nk a punt returner, aki mellesleg sérülékeny is?

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
Bill Romanowski @billromanowski

For the record I don't like Ben Heeney but I LOVE this guy! Talented and has common sense.

úgy látszik, Romo is felült a Heeney bandwagonra. nem is tudom mikor volt utoljára, amikor dicsért egy Raiders játékost. Siót pl. nem:

I'm sorry but it does seem Sio Moore is always injured. Back in my days injury is not even in our dictionary. We get up and get going!

most épp Tuck sérült meg, helyette Denico Autry kezd ma. ezek szerint Autry helye biztos az 53-as keretben.

choose life
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Ben Heneey kezdőbe kerülhet idén?
füligjimmy
Szerintem a mutatott teljesítménye alapján fog csípni Lofton játék idejéből. De idén inkább csak rotációban lesz fent mint sem kezdő legyen. Ellenben ha így halad jövőre lehet nyílt battle az Mlb poszton.



több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ben Heneey kezdőbe kerülhet idén?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Tafur szerint Dowlingnak több apróbb húzása is volt a karakterén felül, amivel betelt a pohár. Dowling is az a fajta, aki semmiből sem tanul.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
off:
munkahelyet/telefonszámot váltottam, és egy beszédesebb nevű számot szerettem volna keresni magamnak...pl 555-PARI 😊
keresgélésem közben fedeztem fel, hogy a vodánál jelenleg a 06 70 625 XXXX nevű számok futnak, amik fordíthatóak, úgy is, hogy 06 70 OAK-XXXX...ha vki szintúgy meghibanna, az üzletben szó nélkül rákeresnek, az összes ilyen számra 3-4 karaktert tartalmazó számra (a másik kettőnél, csak random számokból lehet válogatni)
on
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
elég sokáig hülyült Haydennel. Mays alapvetően boxben előrelépés lehet és ST-ben.
Amadeus91
sztem meg Mays is cut lesz hamarosan. box safetynek ott van Asante. free safety kell Allen mögé. erre volt ott Dowling, aki most cut. maradt Brandian Ross. csak az a bibi, hogy Ross Dowling mögött volt a sorban
deyell
beszéltünk arról is, h Ross vszeg a sérülése miatt volt Dowling mögött...lehet felépült 100%-ra és emiatt is volt küldhető Dowling...
Rolni
Szerintem is csak valami ilyesmi lehetett a dc-t illetően. Hisz Ross tavaly simán hozott egy normál, stabil kezdő szintet, amolyan jó munkás.ember módjára. S emellett néha még meg is villant pl az SF elleni meccsen.



több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
elég sokáig hülyült Haydennel. Mays alapvetően boxben előrelépés lehet és ST-ben.
Amadeus91
sztem meg Mays is cut lesz hamarosan. box safetynek ott van Asante. free safety kell Allen mögé. erre volt ott Dowling, aki most cut. maradt Brandian Ross. csak az a bibi, hogy Ross Dowling mögött volt a sorban
deyell
beszéltünk arról is, h Ross vszeg a sérülése miatt volt Dowling mögött...lehet felépült 100%-ra és emiatt is volt küldhető Dowling...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
elég sokáig hülyült Haydennel. Mays alapvetően boxben előrelépés lehet és ST-ben.
Amadeus91
sztem meg Mays is cut lesz hamarosan. box safetynek ott van Asante. free safety kell Allen mögé. erre volt ott Dowling, aki most cut. maradt Brandian Ross. csak az a bibi, hogy Ross Dowling mögött volt a sorban

choose life
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Jonathan Dowlingot waivelte a csapat 😕
mustaine
régóta mondtam már, hogy ki kéne vágni, de legutóbb nem volt rossz. a darabos mozgású Mays nem jelent igazi erősítést tőle. bár állítólag nem a játéka miatt vágták ki elsősorban: League sources say Dowling was cut due to maturity issues, and not his play on the field. Raiders were trying to trade him last two days
deyell
elég sokáig hülyült Haydennel. Mays alapvetően boxben előrelépés lehet és ST-ben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
Jonathan Dowlingot waivelte a csapat 😕
mustaine
régóta mondtam már, hogy ki kéne vágni, de legutóbb nem volt rossz. a darabos mozgású Mays nem jelent igazi erősítést tőle. bár állítólag nem a játéka miatt vágták ki elsősorban: League sources say Dowling was cut due to maturity issues, and not his play on the field. Raiders were trying to trade him last two days

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
Jonathan Dowlingot waivelte a csapat 😕

több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
az megvolt, hogy Del Rio lenyilatkozta, hogy Sio Moore-ral úgy számol, mint role player? mert hogy sokat kihagyott sérülés miatt, de hát Streater dettó. mégis azt gondolná az ember, hogy Moore a legjobb linebacker a csapatban, most hogy Mack DE lett. Ray Ray Amstrongon meccsek mehetnek el, ha ő kezd. nem tudom elképzelni, hogy Sio mivel akasztja ki az edzőket ennyire, tavaly pl. Burris volt előtte a sorban

Stevie Brownt kivágta a Texans. nem hozzuk vissza? csak jobb lehet, mint Taylor "stiff" Mays
deyell
Bízom benne, hogy csak addig szól ez amíg 100%-os nem lesz...sokkal jobb LB, mint Ray "hülyevagyok" Ray

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
az megvolt, hogy Del Rio lenyilatkozta, hogy Sio Moore-ral úgy számol, mint role player? mert hogy sokat kihagyott sérülés miatt, de hát Streater dettó. mégis azt gondolná az ember, hogy Moore a legjobb linebacker a csapatban, most hogy Mack DE lett. Ray Ray Amstrongon meccsek mehetnek el, ha ő kezd. nem tudom elképzelni, hogy Sio mivel akasztja ki az edzőket ennyire, tavaly pl. Burris volt előtte a sorban

Stevie Brownt kivágta a Texans. nem hozzuk vissza? csak jobb lehet, mint Taylor "stiff" Mays

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Maddenben tényleg a legnagyobb király volt! 😀

Kár, hogy a nullának a testvére a való életben, a safety-k Trent Richardson-ja.
laby
Egy twinner. Az ilyen játékosokat nehéz beilleszteni egy egy rendszerbe. Nehéz megtalálni a helyüket pont az egyetlen előnyük a kettősegük miatt. Ellenben ha meg van akkor jó munkás emberek. Norton anno már megtalálta szóval emiatt nem aggódom.



több mint 9 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Maddenben tényleg a legnagyobb király volt! 😀

Kár, hogy a nullának a testvére a való életben, a safety-k Trent Richardson-ja.

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Rapoport szerint leigazoltuk Taylor Mays-t. Nem tudom hova tenni ezt a hírt...
peterbadbone
Én pl imádom, maddenben sokszor megléptem. Lb méretű SS, boxban jó, az amúgy is alakuló runD csak jobb lesz vele. Norton alatt élte fénykorát a USC-n. Coverre nem kell küldeni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Rapoport szerint leigazoltuk Taylor Mays-t. Nem tudom hova tenni ezt a hírt...

több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Kíváncsi leszek a soron következő mérkőzésre több szempontból is.
Egy felől hogy melyik a mostani csapat igazi arca a büntetéseket illetően.
Más felől a Cards kicsit komolyabb ellenfél mint az eddigi kettő és a 3ik héten lesznek fent legtovább a kezdők és lesz már némi gameplanning is.
Kíváncsi leszek sikerül e Haydennel kitisztítani a képet mert tavaly már mutatott jó dolgokat de idén full homály. Pedig csípem.
Kíváncsi leszek én is a pontos játék stílusra amit említett peterbadbone is.
Egy a gáz csak ez az állandó várakozás a meccsekig 😝



több mint 9 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ahogy olvasgatom a többi csapat híreit én egyenlőre örülök annak, hogy mi egy Holmes eseten kívül megúsztuk súlyosabb sérülés nélkül. Hayden eddig sem volt (sajnos) meghatározó a pályán, így az ő rossz formája nem oszt, nem szoroz. Brown valóban egész jó megoldás lehetett volna, de meglátjuk mit mutatnak majd a fiatalok.

Azon sem szorongok, hogy a pass rush nem megy itt az előszezonban. Majd meglátjuk mi lesz, ha élesben kell menni. Nem hiszem, hogy Mack-et olyan egyszerűen ki tudják majd venni a játékból, ha tétre megy a meccs. Pláne, ha ott lesz Sio mögötte, aki ha jól emlékszem szintén nem volt gyenge az irányító siettetésben. Lehet én sem mentem volna el Gregory mellett a drafton, de nála nagyon félő, hogy futásnál megeszik reggelire. Nagyon kíváncsi leszek, hogy, ha feláll egy Edwards - Williams - Ellis - Mack fal, az mi módon fogja az ellenfél támadófalát beborítani. Papíron mind jó futás ellen, passz ellen meg lehet küldeni LB-t, DB-t is. Nem vágom, hogy Del Rio vagy Norton mit is akar a védelemtől, ez az előszezonban nem is fog kiderülni, pont ezért várom az idénykezdetet, hogy lássuk mit akarnak ezekből a játékosokból kihozni.

Egyenlőre inkább az bosszant, hogy a nagyon nagy fegyvernek szánt Walford alig edzett eddig.

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
Sajnos most én is azt láttam Hayden-en, hogy nem megy neki a játék. Igaz csak az összefoglalót láttam, de két elkapás volt mellette és az egyikből TD lett. Remélhetőleg azért a szezonkezdetre összeszedi magát.
Mondjuk azért hozzátenném, hogy kell a pass rush ahhoz hogy egy corner jó legyen valakiből, de a TD-nél pl egy nagyon pici testcsellel megetették és már esélytelen volt a labdát elütni vagy a játékos kezére ráütni is akár. Pedig alapvetően jó ösztönei lennének, meg minden adottsága megvan ahhoz hogy jó corner legyen, nem tudom mi hibádzik nála.
Bruce
én nem csak most láttam ezt tőle, hanem már az első meccsen, a Rams ellen is, meg az edzőtáboros videókon. de a Vikings ellen ezeket produkálta az első negyedben: 3rd downnál szabálytalankodik (illegal contact). aztán jön 4 és 7, ekkor Bridgewater már tudja mit kell csinálni, csak Haydenre dobni és jó lesz, az egykori 7. körös Charles Johnson ott veri meg ahol akarja... majd jött a TD, aminél megint nem nézett hátra. Tim Brown azt mondta róla, hogy nem nagyon videózhatja az ellenfelet, mert általában fogalma sincs, milyen route jön. amit írsz, hogy jó ösztönei lennének, pont ezt nem látom tőle. lásd a TD, amit szereztek róla, nem fordult hátra. jelenleg nem túlzás kijelenteni, hogy Hayden a legrosszabb kezdő az egész Raidersben. és amit írtam sokszor korábban, hogy Tarell Brownt vissza kellett volna hozni, mert most ő kezdene Hayden helyett, már előrébb lennénk. helyette inkább leigazolta a Patriots, miután 3-4 hónapig nem volt csapata.

lehet a pass rushra fogni, mert valóban nem létezett, Macket duplázták, onnantól vége volt. de a többi DB nem volt ilyen rossz coverage-ben. a két csapat kezdői 6-6-ot játszottak, de ez csalóka, a Vikingsnél kihagytak egy chip shot field goalt, meg egy extra pontot. a Vikings első számú támadóegységét csak a dropok állították meg, nem a Raiders védelem, ha passzoltak. futni nem nagyon tudtak, a run D# továbbra is pozitívum. de a pass defense-ből simán kinézek egy bottom 5-öt a szezonban.

choose life
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 936 — we almost always almost win
Off:
Tudna valaki privátban egy torrent linket küldeni a meccshez. Kerestem mindenhol de eddig nem találtam és jó lenne vissza nézni.
Cubehead
nMagon fenn van

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Off:
Tudna valaki privátban egy torrent linket küldeni a meccshez. Kerestem mindenhol de eddig nem találtam és jó lenne vissza nézni.



több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sajnos most én is azt láttam Hayden-en, hogy nem megy neki a játék. Igaz csak az összefoglalót láttam, de két elkapás volt mellette és az egyikből TD lett. Remélhetőleg azért a szezonkezdetre összeszedi magát.
Mondjuk azért hozzátenném, hogy kell a pass rush ahhoz hogy egy corner jó legyen valakiből, de a TD-nél pl egy nagyon pici testcsellel megetették és már esélytelen volt a labdát elütni vagy a játékos kezére ráütni is akár. Pedig alapvetően jó ösztönei lennének, meg minden adottsága megvan ahhoz hogy jó corner legyen, nem tudom mi hibádzik nála.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
hát 1. negyed alapján a védelmünk legjobb napján is max. közepes lesz, de a legnagyobb félelmem, hogy JDR rendszerébe "kényszerűségből" egy kiváló linebackerből egy közepes edge rusheré válik Mack.
Pari
A futás ellen jól dolgozunk, passrush sajnos nincs továbbra sem, majd jövőre talán nem Edwardsot húzzák Gregory helyett. Alapvetően egy DE és egy normális corner kéne Carrie mellé, mert Hayden nem több mint a cornerbackek DHB-je.

criminal lawyer or criminal lawyer?