Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Szóval ha idén megtudjuk azt valósítani ami denverben azaz,hogy Mack túloldaláról vagy akár Mack oldaláról tudunk küldeni még egy rushert aki tényező is tud lenni, akkor vagy nem tudják Mack-t kettőzni vagy a rushernek kell érintetlenül oda érnie. Denverben ugye ez van Millerel és Dumervilel - ketten már együtt már sok. Ha csak az egyik lenne akkor őt duplázással i lehetne venni és kész.

Nekem mindegy,hogy Mack OLB vagy DE lesz, szerintem van olyan kvalitású játékos aki mind a két poszton ugyan olyan jó és hatásos tud lenni. Az eredmények meg jönnek majd ha építünk köré egy csapatot 😉.
Ezekből kifolyólag több felállást is eltudok képzelni, szóval nagyon várom már a pre seasont,hogy kiderüljön melyik is lesz.Cubehead
Már Ware van, de mindegy is a lényeg, h ketten vannak. Na azért nálunk továbbra is kérdés, h ki az a másik ember aki még helyezi a nyomást...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 520
"Ain't broke don't fix it" Rolni
Nem teljesen értelek titeket (Deyell, Rolni).
Adva van egy elit játékos Mack személyében aki mind Lb mind De poszton hatékony playa tudd lenni. Cubehead
Na akkor leírom én hogyan látom ezt. Mack tavaly rookie-ként remekelt egy SLB-DE hybrid szerepkörben, de egy dolog azért hiányzott az igazán parádés évhez...a sackek, márpedig az RDE fő feladata a sack gyártás.
Mack legnagyobb fegyvere nem a speed rush, hanem az erő, a technika és az, h áll around OLB-ként is funkcionált. Tavaly egyedül nem ment neki a sack gyártás, nem tudom idén mitől menne ez.
A fentebbi mondatom meg arra utal, h ebben a szerepben remekelt, akkor kár ezt lecserélni sztem.

Másik oldalon van egy olyan infó amit ma reggel olvastam és kicsit árnyalja a képet ha igaz. Utána kellene még nézni, de azt olvastam, h tavaly a snapek 70%-ban Mack DE volt. Soknak tűnik ez nekem, de ha igaz akkor nagy mértékben csökkennek az aggályaim. Ha ez igaz, akkor lehet ezen csak kicsit tolnak meg és lesz belőle mondjuk 75-80% gondolom.
Továbbra is azt várnak, h 4-3 under lookoknál Ő legyen a SLB és jöhet Mayowa vagy Valles RDE-be, illetve simán el tudom képzelni, h base 1st down felállásoknal is marad SLB és a Tuck-MEJr. DE páros lesz lenn ölni a futást a "Húshegyek" mellett.

Remélem hamarosan okosabbak leszünk.

Kicsit tovább gondolkodva már ugye tavaly is a nickel és dime felállásoknál mindig DE volt Mack és ha ehhez hozzájön a mélyebb OLB keret, akkor még beleférhet, hogy bizonyos 4-3 formációknál is DE legyen, ahol nem a futást várjuk egyértelműen...aztán, h DE-nek vagy OLB-nek hívjuk már mellékes...
Így illik be a képbe a M.Smith igazolás is, hiszen a 4-3 "light" felállásoknál lehet Ő WLB, míg Sio SLB, illetve a nickel felállásoknál sztem Lofton lejön majd és a Moore-Smith páros lesz fenn...mondjuk ebbe még Heeney belepofázhat 😊Rolni
Tavaly alap felállásban (4-3 normál, 4-3 under) OLB-t játszattunk Mackel mivel ahogy írtad is all around (azaz hatásos futás ellen, tud nyomást generálni és zonában sincs elveszve). Míg ahogy írtad Nickel, Dime illetve volt egy speckó felállása Tarvernak asszem valaki be is linkelte egy képen és le is írta a fantázia nevét
, szóval ezen felállásokban DE-ként használtuk és elsődleges feladata a nyomás generálás és sack volt.
Viszont ugye írtad,hogy ez az emi nem igazán jött. Erre nagyon egyszerű a magyarázat. Ha vissza nézed ezeket a szitukat szinte minden csapat kivétel nélkül készült Mackra szinte mindig duplázták és hát ő is ember ennyi még neki is sok volt. Ergo nyomás volt sack már nem igazán.
Szóval ha idén megtudjuk azt valósítani ami denverben azaz,hogy Mack túloldaláról vagy akár Mack oldaláról tudunk küldeni még egy rushert aki tényező is tud lenni, akkor vagy nem tudják Mack-t kettőzni vagy a rushernek kell érintetlenül oda érnie. Denverben ugye ez van Millerel és Dumervilel - ketten már együtt már sok. Ha csak az egyik lenne akkor őt duplázással i lehetne venni és kész.

Nekem mindegy,hogy Mack OLB vagy DE lesz, szerintem van olyan kvalitású játékos aki mind a két poszton ugyan olyan jó és hatásos tud lenni. Az eredmények meg jönnek majd ha építünk köré egy csapatot 😉.
Ezekből kifolyólag több felállást is eltudok képzelni, szóval nagyon várom már a pre seasont,hogy kiderüljön melyik is lesz.



több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
"Ain't broke don't fix it" Rolni
Nem teljesen értelek titeket (Deyell, Rolni).
Adva van egy elit játékos Mack személyében aki mind Lb mind De poszton hatékony playa tudd lenni. Cubehead
Na akkor leírom én hogyan látom ezt. Mack tavaly rookie-ként remekelt egy SLB-DE hybrid szerepkörben, de egy dolog azért hiányzott az igazán parádés évhez...a sackek, márpedig az RDE fő feladata a sack gyártás.
Mack legnagyobb fegyvere nem a speed rush, hanem az erő, a technika és az, h áll around OLB-ként is funkcionált. Tavaly egyedül nem ment neki a sack gyártás, nem tudom idén mitől menne ez.
A fentebbi mondatom meg arra utal, h ebben a szerepben remekelt, akkor kár ezt lecserélni sztem.

Másik oldalon van egy olyan infó amit ma reggel olvastam és kicsit árnyalja a képet ha igaz. Utána kellene még nézni, de azt olvastam, h tavaly a snapek 70%-ban Mack DE volt. Soknak tűnik ez nekem, de ha igaz akkor nagy mértékben csökkennek az aggályaim. Ha ez igaz, akkor lehet ezen csak kicsit tolnak meg és lesz belőle mondjuk 75-80% gondolom.
Továbbra is azt várnak, h 4-3 under lookoknál Ő legyen a SLB és jöhet Mayowa vagy Valles RDE-be, illetve simán el tudom képzelni, h base 1st down felállásoknal is marad SLB és a Tuck-MEJr. DE páros lesz lenn ölni a futást a "Húshegyek" mellett.

Remélem hamarosan okosabbak leszünk.

Kicsit tovább gondolkodva már ugye tavaly is a nickel és dime felállásoknál mindig DE volt Mack és ha ehhez hozzájön a mélyebb OLB keret, akkor még beleférhet, hogy bizonyos 4-3 formációknál is DE legyen, ahol nem a futást várjuk egyértelműen...aztán, h DE-nek vagy OLB-nek hívjuk már mellékes...
Így illik be a képbe a M.Smith igazolás is, hiszen a 4-3 "light" felállásoknál lehet Ő WLB, míg Sio SLB, illetve a nickel felállásoknál sztem Lofton lejön majd és a Moore-Smith páros lesz fenn...mondjuk ebbe még Heeney belepofázhat 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Osztom a tippet és az aggodalmat is!

Kicsit ilyen "Ain't broke don't fix it" feelingem van a Mack to DE dologtol...Rolni
Dettó, nem akarom, hogy elkúrják őt. Bár lehet a Dumervilt látja benne JDR.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 667
Oakland signed WR Austin Hill.

2012-ben nagyon jó volt. aztán egy térdsérülés megváltoztatott mindent.

choose life
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 667
keret

 pbs.twimg.com/media/CElW_fhUsAAS8G8.png:largedeyell
Crabtree starting quality, Cooper quality starter? 😀JayB
ja, hát előbbiben nem vagyok olyan biztos. de Cooper attól még, hogy nem lépett pályára az NFL-ben, sejthető, hogy mire lesz képes.

choose life
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 520
Osztom a tippet és az aggodalmat is!

Kicsit ilyen "Ain't broke don't fix it" feelingem van a Mack to DE dologtol...Rolni
Nem teljesen értelek titeket (Deyell, Rolni).
Adva van egy elit játékos Mack személyében aki mind Lb mind De poszton hatékony playa tudd lenni. Alkatilag mint De rendben van (D. Burgess anno 260 font volt és mondhatni ő az utolsó igazi Rde aki nálunk játszott). Szóval ez a része pipa!
Ha pedig azt nézik,hogy így (ha egy poszton használjuk) veszít az értékéből akkor CSAK rövid távon értek egyet. Mert igen jó,hogy down és szituáció függvényében a lehető legjobb posztban tudjuk feltenni a pályára de ha a technikai fejlődését nézzük (azaz hosszabb távon) akkor az egy posztos használat az ami szolgálja az érdekeinket. Szóval Ha Del Rio úgy látja ő lesz a future RDE nálunk és az ellentétes pass rusht más playával oldja meg akkor hajrá ha működik. Ha nem az persze más kérdés. De ismerve Mack kvalitásait elvileg működnie kell.
Plusz legyünk optimisták ha Mack az RDE akkor Mariot tudjuk LDE-ként alkalmazni ahol azért sokkal inkább fitt.



több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 910
keret

deyell
Crabtree starting quality, Cooper quality starter? 😀
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Osztom a tippet és az aggodalmat is!

Kicsit ilyen "Ain't broke don't fix it" feelingem van a Mack to DE dologtol...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 667
tipp a front sevenre:

Mack - LEO, Jelly & DW középen, Tuck & Mario strong side DE & 3tech rotációban. Sio SLB, Lofton MLB, Smith WLB.

a 265 fontos Mack project miatt aggódok kicsit - itt DL tagjaként edz


choose life
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Cooper két legenda szavait hallgatja

deyell
- aszongya, ottvótunkketten... Én a Gyula meg az Ottó, ja hárman... a TóthOttó
- AOttót én ösmerem!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 667
Cooper két legenda szavait hallgatja


choose life
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Mack gyanúsan a DL-el mozog edzésen:
 www.raiders.com/media-vault/photo-gallery/Offseason-Workouts---May-11/d4a027ed-35e4-44e8-a356-2357c0d6c2bb#0098af22-b001-4698-a8c1-d31de32fb04d

Mondjuk továbbra is LBnek van feltüntetve és ahogy nézem nem zsírból szedett fel szerencsére 😊
 www.raiders.com/media-vault/photo-gallery/Offseason-Workouts---May-11/d4a027ed-35e4-44e8-a356-2357c0d6c2bb#5e564646-d230-4a70-bf27-89684e2a39bb

Rivera eléggé le van szálkásodva...lehet leginkább H-Back lesz "csak"
 www.raiders.com/media-vault/photo-gallery/Offseason-Workouts---May-11/d4a027ed-35e4-44e8-a356-2357c0d6c2bb#a91579d6-3621-4552-8972-19a99524c313

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Én kedvelem, h RM bepróbálja ezeket a tehetséges, de balhés arcokat draft végén vagy így UDFA-ról. A csapat magja baromi jó mentalitású, így az "elrontás" vagy hülyeségbe "belevitel" nem opció szerencsére, ellenben pont van esélyük ezeknek a srácoknak beállni a sorba. Ha pedig sikerül ez nekik és a tehetség valóban megvan, akkor nagyot nyerhetünk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 667
Josh Shirley-t meg a UCLA-ről rúgták ki, aztán átkerült a Washingtonra, itt szerzett 18 sacket, majd transzferelt a UNLV-re tavaly, ott is sikerült letartóztatnia magát.

Pro Day számai: 6'2"/234, ran 4.53 forty, jumped 38.5" and 10'2", 31 bench reps.

szóval van pár érdekes figura az UDFA-ink között


choose life
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 667
Michael Dyer = BCS National Championship Game MVP (2011)

aztán elküldték az Auburntől, ment az Arkansas State-re, onnan kirúgták, ment az Arkansas Baptist College-be, ott nem futballozott, majd végül a Louisville-hez került, az utolsó egyetemi meccséről (Belk Bowl) tanulmányi okok miatt eltiltották. 25 éves lesz idén. nem nagyon tud elkapni, az a baj.

choose life
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Michael Dyer érkezett

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Öt vhol szegény ember Beasley-enek tituláltak, ha jól remlik...

Ezt a Mack felpoffadast nem látom amúgy sehol. Nem foglalkozik vele egyik beatwriter sem...pedig elég fontos infó sztem. Én mondjuk nem örülök neki így elsore...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 667
raiders beat blog csinálta asszem.

találtam még egy UDFA-t akiben lehet potenciál, egykoron (pár éve) még nagy tehetségnek számított, de valahogy kisiklott:


choose life
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
keret

deyell
Ez honnan van?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 667
keret


choose life
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Khalil Mack told 95.7 that he's bulked up to 265 lbs this offseasondeyell
Hát nem tudom mi lesz igy...tényleg Ő lesz a LEO??

Én jobban kedvelem SLB poszton, de lehet a master plan végig megvolt már JDR és Norton fejeben...

Tuck/Edwards-Williams-Ellis-Mack
Moore-Lofton-Smith

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 667
Khalil Mack told 95.7 that he's bulked up to 265 lbs this offseason

choose life
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 667
amugy vmi hir a rookiek elso napjarol?Pari
van. Fajardo passzából TD-t kapott el Cooper, megverte a 7. körös CB-t, McDonaldot.

choose life
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
amugy vmi hir a rookiek elso napjarol?