Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Mike Davis WR hol helyezkedik el a rangsorban?Janek
Azt inkább a CFL-es topikban kérdezd.
(Jelenleg már a Toronto Argonauts játékosa)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Mike Davis WR hol helyezkedik el a rangsorban?

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
LB Ray-Ray Armstrong is turning heads this offseason - írja a hivatalos oldal. ennek ellenére valahogy nagyon meglepődnék ha nem lenne kirakva augusztusban.deyell
= tuti itt lesz decemberben is

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
 www.silverandblackpride.com/2015/5/27/8673679/oakland-raiders-add-two-free-agents-to-roster-waive-two
Miller is ilyen S\OLB hybrid...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
LB Ray-Ray Armstrong is turning heads this offseason - írja a hivatalos oldal. ennek ellenére valahogy nagyon meglepődnék ha nem lenne kirakva augusztusban.deyell
Én is így vagyok vele...nem látom hol a helye rosteren, ha nincs sérülés...
WLB poszton Sio és Smith adott, SLBnek sztem kicsi és csak ST miatt nem valószínű, h befér...
Ball, ha lesérül vagy Heeney akkor ott megnyílhat neki az út mondjuk...vagy, ha Mack tényleg megy le főleg DE-nek és Sio megy át SLB-nek...akkor lehet Ő Smith mögött a WLB csere és ST ember...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
LB Ray-Ray Armstrong is turning heads this offseason - írja a hivatalos oldal. ennek ellenére valahogy nagyon meglepődnék ha nem lenne kirakva augusztusban.

choose life
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
"Sok gondot okozott a csapatok öröklése a fizetendő adó miatt. Ezeknek a terheknek az enyhítésére az NFL lehetővé teszi csapatainak, hogy azok tulajdonosa, vagy tulajdonosai egybehangzó nyilatkozattal visszavonhatatlanul vagyonkezelőnek adják át a csapat ingatlanjait (irrevocable trust a jogi szakzsargonban). Ezáltal részben, vagy teljesen mentesülhetnek az "örökösök" az adófizetés alól a tulajdonos halálesete esetén."

The business of football blog

Ez a Davis családot, hogy érinti? Al halála óta tudtok valamit a csapat tulajdonrészével kapcsolatban? Kié, hogy, merre, miért? Ez a jogszabály hogy hat Davisékre?TST
Én úgy tudom (de régen olvastam még Al halálakor ennek utána), h köszönhetően Al feleségének nem volt még gond az örökösödéssel és a család tulajdonában van ugyanúgy a 40-50%-nyi tulajdonrész döntési joggal. A gond akkor lesz, majd mikor meghal Mark anyja is, mert akkor sehogy sem úszhatja meg az örökösödési adót és abból ítélve, h Southwest airlines túrista osztályán utazik, vszeg nem tudná kifizetni azt a díjat...emiatt lehet neki is baromi nagy segítség lehet ez a kezdeményezés majd...Rolni
már épp egy egész napja annyira sajnálom, tényleg...
| annyit csak tudunk Ricsardzontól, hogy nagyságrendileg olyan 100 maki körül azér hoz a konyhára egy frencsi | sutianap
Ja félre ne értsd szívesen cserélnék vele CF-t 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
"Sok gondot okozott a csapatok öröklése a fizetendő adó miatt. Ezeknek a terheknek az enyhítésére az NFL lehetővé teszi csapatainak, hogy azok tulajdonosa, vagy tulajdonosai egybehangzó nyilatkozattal visszavonhatatlanul vagyonkezelőnek adják át a csapat ingatlanjait (irrevocable trust a jogi szakzsargonban). Ezáltal részben, vagy teljesen mentesülhetnek az "örökösök" az adófizetés alól a tulajdonos halálesete esetén."

The business of football blog

Ez a Davis családot, hogy érinti? Al halála óta tudtok valamit a csapat tulajdonrészével kapcsolatban? Kié, hogy, merre, miért? Ez a jogszabály hogy hat Davisékre?TST
Én úgy tudom (de régen olvastam még Al halálakor ennek utána), h köszönhetően Al feleségének nem volt még gond az örökösödéssel és a család tulajdonában van ugyanúgy a 40-50%-nyi tulajdonrész döntési joggal. A gond akkor lesz, majd mikor meghal Mark anyja is, mert akkor sehogy sem úszhatja meg az örökösödési adót és abból ítélve, h Southwest airlines túrista osztályán utazik, vszeg nem tudná kifizetni azt a díjat...emiatt lehet neki is baromi nagy segítség lehet ez a kezdeményezés majd...Rolni
már épp egy egész napja annyira sajnálom, tényleg...
| annyit csak tudunk Ricsardzontól, hogy nagyságrendileg olyan 100 maki körül azér hoz a konyhára egy frencsi |


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
"Sok gondot okozott a csapatok öröklése a fizetendő adó miatt. Ezeknek a terheknek az enyhítésére az NFL lehetővé teszi csapatainak, hogy azok tulajdonosa, vagy tulajdonosai egybehangzó nyilatkozattal visszavonhatatlanul vagyonkezelőnek adják át a csapat ingatlanjait (irrevocable trust a jogi szakzsargonban). Ezáltal részben, vagy teljesen mentesülhetnek az "örökösök" az adófizetés alól a tulajdonos halálesete esetén."

The business of football blog

Ez a Davis családot, hogy érinti? Al halála óta tudtok valamit a csapat tulajdonrészével kapcsolatban? Kié, hogy, merre, miért? Ez a jogszabály hogy hat Davisékre?TST
Én úgy tudom (de régen olvastam még Al halálakor ennek utána), h köszönhetően Al feleségének nem volt még gond az örökösödéssel és a család tulajdonában van ugyanúgy a 40-50%-nyi tulajdonrész döntési joggal. A gond akkor lesz, majd mikor meghal Mark anyja is, mert akkor sehogy sem úszhatja meg az örökösödési adót és abból ítélve, h Southwest airlines túrista osztályán utazik, vszeg nem tudná kifizetni azt a díjat...emiatt lehet neki is baromi nagy segítség lehet ez a kezdeményezés majd...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
skat Las Vegas Raiders 285
a legnagyobb hírt még nem írta senki. Hayden eddig még nem sérült meg!deyell
Ugyanezt leírtam a Csapatra levetítve nemrég,rá másnapra Carr megsérült 😀
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
a legnagyobb hírt még nem írta senki. Hayden eddig még nem sérült meg!deyell
eljinxeled, fellógatunk😊
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
a legnagyobb hírt még nem írta senki. Hayden eddig még nem sérült meg!

choose life
több mint 9 éve
davidkiss Las Vegas Raiders 68
Carr újra edz.

 www.silverandblackpride.com/2015/5/26/8661753/derek-carr-taking-snaps-at-oakland-raiders-second-ota-session
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Eldőlni látszik:
Libby Schaaf - Oakland mayor: "If the Raiders are going to stay in Oakland, they’re going to have to find a way to do it without any money from the city taxpayers."
Korrekt felelős vezetőhöz illő nyilatkozat...kár
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/05/26/oakland-mayor-opposes-spending-tax-dollars-to-keep-the-raiders/
több mint 9 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
"Sok gondot okozott a csapatok öröklése a fizetendő adó miatt. Ezeknek a terheknek az enyhítésére az NFL lehetővé teszi csapatainak, hogy azok tulajdonosa, vagy tulajdonosai egybehangzó nyilatkozattal visszavonhatatlanul vagyonkezelőnek adják át a csapat ingatlanjait (irrevocable trust a jogi szakzsargonban). Ezáltal részben, vagy teljesen mentesülhetnek az "örökösök" az adófizetés alól a tulajdonos halálesete esetén."

The business of football blog

Ez a Davis családot, hogy érinti? Al halála óta tudtok valamit a csapat tulajdonrészével kapcsolatban? Kié, hogy, merre, miért? Ez a jogszabály hogy hat Davisékre?
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Múltheti OTA összefoglaló:  www.silverandblackpride.com/2015/5/25/8657117/what-we-learned-at-oakland-raiders-first-ota-session-practice-notes

ami esetleg újdonság, érdekes lehet:
-McGloin és Ponder osztozott az első QB snapeken
-Barnes a kezdő RG, Mady a csere C, Feliciano a csere RG. Ez a hármas lehet a befutó a kezdő RG és a 3 back up interior posztra akár...
-Cooper és Crabtree volt a két kezdő WR, de sok volt a cserélgetés. Lehet Ők lesznek a kezdők és Streater jön fel szélre a 3WR felállásoknál és Cooper\Crabtree forog majd belülre a slotba felváltva...
-Thorpe szedte le az egyetlen INT-et és Levi szerint Ő sleeper lehet idén...
-Mack Damien szerint a szokásos, tavalyi helyén mozgott legtöbbet...
-Woodson és Allen mögött egyenlőre az Asante-Ross páros a befutó...
-Tuck elmondása szerint MEJr. rendben van dolgozik keményen és figyel

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
Leon Orr edz!



choose life
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Dowling instagramja külön kórlap

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én nagyon bizakodó vagyok Carr-al kapcsolatban, még akkor is, ha nem szerencsés az esete abból a szempontból, hogy második évében új támadórendszert kell tanulnia/megszoknia, amihez ugye jön ez a kézsérülés. Lehet, hogy nem súlyos, de, hogy nem tesz jót, az biztos! Viszont amit játszatni akarnak, az szerintem egy kicsit le is veheti a válláról a terhet. Egy futásra alapozó , a passzjáték tekintetésében is inkább egy rövidpasszos, a védelem hibáit kihasználni akaró, a nyomás enyhítésére törekedő felfogással megkönnyíthető a QB dolga. Az elkapógárda lehet nem a leggyorsabb emberekből áll, de idén inkább a jó útvonalfutás volt a kiválasztás fő szempontja, ez igaz Cooper-re és Crabtree-re is. Nekem tetszik ez a támadóséma és remélem, hogy Carr-t elkerüli a másodévesekre jellemző visszaesés. Az egyedüli kétségem, hogy az RG poszt hogyan lesz megoldva Barnes/Feliciano/Mady... vagy más játékossal. Nem tudom, hogy behúztuk-e volna A.J. Cann-t, de a Jaguars bekaphatja, hogy pont előttünk vitték el.

több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Érdekes PFF cikk arról, h teljesítettek QB-k nyomás alatt, illetve a nélkül:
 www.profootballfocus.com/blog/2015/05/20/qbs-in-focus-under-pressure/

Carr nyomás alatt egész jól muzsikált, (ami ugye draft körül az egyik legnagyobb kérdés volt vele kapcsolatban) viszont nyomás nélkül nem volt túl jó. Ennek komoly köze lehet ahhoz, h ilyenkor minden elkapójára jutott védő és elszakadásban nagyon gyengék voltak tavaly a célpontjai...amúgy a liga átlagnak megfelelő nyomás érte kb.

Ez pedig arról szól ki milyen volt a blitz ellen:
 www.profootballfocus.com/blog/2015/05/21/qbs-in-focus-against-the-blitz/
Carr a 8. legtöbb blitzet kapta (%-osan) és az egyik legrosszabb eredményt hozta össze ilyenkor (ez a blitz kezelés volt a nagy kérdés vele kapcsolatban az előbb említett nyomáson belül is). Ezen a téren sokat kell még fejlődnie, de ha az elkapók el tudnak szakadni hamar itt is segíthet majd.Rolni
Hát azért még Carr-nak jócskán kell javulnia ezen a téren is és még minden téren, hogy a jó QB-k között emlegethessük a nevét! 😊
Remélem ebben a szezonban is ő lesz végig az abszolút kezdőnk és fog tudni mutatni fejlődést, mert ha így lesz, akkor én is azt mondom hogy fr. QB. Addig még nem! 😊
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Érdekes PFF cikk arról, h teljesítettek QB-k nyomás alatt, illetve a nélkül:
 www.profootballfocus.com/blog/2015/05/20/qbs-in-focus-under-pressure/

Carr nyomás alatt egész jól muzsikált, (ami ugye draft körül az egyik legnagyobb kérdés volt vele kapcsolatban) viszont nyomás nélkül nem volt túl jó. Ennek komoly köze lehet ahhoz, h ilyenkor minden elkapójára jutott védő és elszakadásban nagyon gyengék voltak tavaly a célpontjai...amúgy a liga átlagnak megfelelő nyomás érte kb.

Ez pedig arról szól ki milyen volt a blitz ellen:
 www.profootballfocus.com/blog/2015/05/21/qbs-in-focus-against-the-blitz/
Carr a 8. legtöbb blitzet kapta (%-osan) és az egyik legrosszabb eredményt hozta össze ilyenkor (ez a blitz kezelés volt a nagy kérdés vele kapcsolatban az előbb említett nyomáson belül is). Ezen a téren sokat kell még fejlődnie, de ha az elkapók el tudnak szakadni hamar itt is segíthet majd.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
 www.raiders.com/news/article-1/NFLcoms-2015-Raiders-Projected-Starters/2cab2833-ea99-424e-8644-a1ff4d64d77cdavidkiss
engem csak rivera lep meg ebbol, azt hittem walford lesz a kezdoPari
Rivera és Walford harcban lesznek, de én is Walfordot tartom a befutónak.

Crabtree és Streater lesz még nagy harcban sztem a #2 posztért és én továbbra is Streatert várom befutóra.

Barnes lehet aki sztem day 1 starter lesz Feliciano előtt, aztán szezon közben át adhatja a helyét majd.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
 www.raiders.com/news/article-1/NFLcoms-2015-Raiders-Projected-Starters/2cab2833-ea99-424e-8644-a1ff4d64d77cdavidkiss
engem csak rivera lep meg ebbol, azt hittem walford lesz a kezdo
több mint 9 éve
davidkiss Las Vegas Raiders 68
 www.raiders.com/news/article-1/NFLcoms-2015-Raiders-Projected-Starters/2cab2833-ea99-424e-8644-a1ff4d64d77c
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Azért csak nem telik el nap rossz hír nélkül....

Carr dobó kezén az egyik ujját meg kell műteni, de állítólag ez nem fogja akadájozni, hogy az első héten pályára lépjen. Az viszont kérdéses, hogy mennyi ideig fogja az edzésektől távol tartani.

Chekwa visszatért, miután kitette a Pats.

Barksdale visszatért California-ba, a Chargers-t fogja erősíteni. Ott is épül egy nem kis fal Fluker és Barksdale jelenlétével.peterbadbone
Korai volt beírnom azt a bizakodó hsz-t. Lehet már tudni valami részletesebbet Carr állapotáról?skat
Elvileg az van hogy az ota-t kihagyja de az edzőtáborban ott lesz.kapitnono
Megy a kavaras rendesen,
elöször még az volt, hogy kell műtét és day1
tegnap az volt, hogy nem kell műtét és camp
ma meg, hogy nem kell műtét és ota végefelé már dobálhatPari
Holnap meg jön a fotó,hogy már dobál... Remélem minél kevesebb időt hagy ki,szerintem az utóbbi évek legjobb kerete ami van a mostani...skat
Hát ja, ahogy Rolni is írta, hogy talán mindennél fontosabb egy jó szerepléshez az, hogy Carr a lehető legtöbbet tudjon gyakorolni Cooperrel, Crabtreevel és Walforddal