Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Andre Debose torn his Achilles, as the Raiders announced him waived/injured with the Holliday signing.

hát ez gyors volt b+.deyell
Hoppá...akkor egy draft pick már kukában is van...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
En ezt hasznalom (csapatot kivalasztod), twitter nyilvan reszletesebb (az is benne van egyebkent, kovetik akit szerintuk erdemes a csapattalkapcsolatban), de van eleg info itt is. minden fontosabb forras hireit osszegzi:
 sportspyder.com/teams/kansas-city-chiefs/newsulpianus
Thx ulpi!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
Football Outsiders statisztikák:

2014 Raiders ranked:
32nd in starting field position
32nd in rushing (DVOA & fewest att.)
1st in schedule (toughest)
32nd in 1st quarter defense DVOA

tehát Carr találkozott a legkeményebb védelmekkel, a leghosszabb drive-okat kellett vezetnie a pontszerzéshez, legtöbbször már az első negyed után hátrányból kellett játszania, futójáték nem segítette, első számú elkapója az idén cutolt James Jones volt.

choose life
több mint 9 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Annyira írják, hogy Mack milyen jó meg monster meg hogy erősebb mint Von Miller, hogy úgy gondolom hogy nulla lesz az idei szezonban. Azzal együtt, hogy Carr-nél meg a sophomore slump is bejátszhat, nem vagyok biztos abban hogy olyan kurva jó szezonunk lesz
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
Andre Debose torn his Achilles, as the Raiders announced him waived/injured with the Holliday signing.

hát ez gyors volt b+.

choose life
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Trindon Holliday jött. Látszik, hogy a KR problémát fel akarjuk számolni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 894 — Circus Maximus
En ezt hasznalom (csapatot kivalasztod), twitter nyilvan reszletesebb (az is benne van egyebkent, kovetik akit szerintuk erdemes a csapattalkapcsolatban), de van eleg info itt is. minden fontosabb forras hireit osszegzi:
 sportspyder.com/teams/kansas-city-chiefs/news


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
hol tudnék jobbféle (beatwriter) dolgokról olvasni az ota/camp eseményeiről?Pari
twitterempty taxi
reméltem megúszom, a twitter használatának megtanulását😊
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
hol tudnék jobbféle (beatwriter) dolgokról olvasni az ota/camp eseményeiről?Pari
twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
hol tudnék jobbféle (beatwriter) dolgokról olvasni az ota/camp eseményeiről?
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Állítólag Ray-Ray nagyon jó...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
Mack:Rolni
 bleacherreport.com/articles/2480623-oakland-raiders-khalil-mack-will-break-out-as-all-pro-in-2015

choose life
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Mack:
 espn.go.com/nfl/story/_/id/12987844/khalil-mack-poised-stardom-year-2-oakland-raiders

"I think Khalil is way more physical than Von," Del Rio said. "Von got up to somewhere around 250 pounds when I had him but he's naturally closer to 240. Khalil can be up around 260 or 265 and they both play that strongside linebacker position and sub-pass-rusher role. Since most teams use their sub packages for two-thirds of the game, there will be some opportunities there. They're different but they're both special."

"I definitely want to get after the quarterback more this year," Mack said. "I got some hits [in 2014], but people didn't really see what I can do. Those sack numbers I had really weren't me. At the end of the day, you want people to see you at your best."


"I can definitely say we will be relentless on defense this year," Mack said. "We're going to be dominant and physical and we're going to fly to the football. That's what this game comes down -- playing with that kind of effort. And we want to be the kind of defense that takes the ball away and gives it back to our offense as much as we possibly can."

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
😊
 cover32.com/raiders/2015/05/28/throwback-thursday-beats-by-streats-and-streaters-thoughts-on-the-future/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
 mmqb.si.com/2015/06/01/nfl-power-rankings-peter-king-daughter-wedding/#

Vannak benne szerintem méretes faszságok...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Asszem úgyvót, bementek, nemteccetek, beszótak, visszaszótak, ozt megfejelte, azt atta elő, hogy úgy látta ki akarnak állni, de hát a Tekintetes Maui Píróság nem volt szíves tekintetbe venni a preventív schémát így pikk-pakk kiosztott egy kis gondolkodási időt, aztán sírhatott, azt angedték, ígyjárt, maj Rockyka beveszi a hábéós buliba, hátha kell oda valami szörnyenkeménycsávó.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ja 15 nap kocsmaibunyóér rettenet, legalább az asszonyt vagy a gyereket. Nekem tisztem megvédeni a Maiava klánt, tehát ne má ijen pisztlicsáré ügyeket dörzsölgessünk az orrunk alá, pls.sutianap
aham, miért asszonyverésért meg gyermekverésért hány napot szoktak ülni az NFL játékosok mostanában? az utóbbi esetekből mintha valahogy úgy tűnne, hogy egyet sem. próbaidőt kapnak, esetleg pénzbüntetést, néha community service, netán dühkezelési program, és ennyi. volt vagy 15-20 domestic violence-ügy az elmúlt két évben, egy NFL játékos sem ült emiatt.deyell
Ennyive keményebbek Hávájon a ekövetőkkel, csücsül, nemdumál, aviszontnemlátásra... 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
Ja 15 nap kocsmaibunyóér rettenet, legalább az asszonyt vagy a gyereket. Nekem tisztem megvédeni a Maiava klánt, tehát ne má ijen pisztlicsáré ügyeket dörzsölgessünk az orrunk alá, pls.sutianap
aham, miért asszonyverésért meg gyermekverésért hány napot szoktak ülni az NFL játékosok mostanában? az utóbbi esetekből mintha valahogy úgy tűnne, hogy egyet sem. próbaidőt kapnak, esetleg pénzbüntetést, néha community service, netán dühkezelési program, és ennyi. volt vagy 15-20 domestic violence-ügy az elmúlt két évben, egy NFL játékos sem ült emiatt.

choose life
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
azon gondolkozom, mikor volt legutóbb az, hogy Raiders játékost tartóztattak le. most Antonio Smithnek van ügye, de már Broncos játékos. tavaly Sheetset elkapták fűvel, igaz Kanadában, de hát ő nem érte meg a végső rostert. előtte volt Desmond Bryantnek az a fergetes mugshotja, de az már Browns játékosaként. szóval tényleg Rolo lehetett az utolsó bekasztlizott, aki tényleges kerettag volt, ez lehetett 2011-ben.deyell
On March 13, 2013, Maiava signed a three-year, $6 million contract with the Oakland Raiders.
On July 10, 2013, Maiava was charged with assault and criminal property damageHöri
igen, róla elfeledkeztem, mert nem zavart sok vizet itt. pedig a hülyéje még sitten is ült emiatt. na mindegy, a lényeg az, hogy eddig összesen két McKenzie által idehozott játékos volt bekasztlizva, Maiava és Sheets. ha utóbbit nem számítjuk, mert csak camp RB volt, akkor legutóbb 2 éve történt az utolsó ilyen eset. ahogy néztem a többi csapat nem áll ilyen jól ezen a téren, talán csak a Texans meg a Packers az utóbbi időben. most már nincs kérdés, hogy jó fiúkból áll-e a Raiders.deyell
Ja 15 nap kocsmaibunyóér rettenet, legalább az asszonyt vagy a gyereket. Nekem tisztem megvédeni a Maiava klánt, tehát ne má ijen pisztlicsáré ügyeket dörzsölgessünk az orrunk alá, pls.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
azon gondolkozom, mikor volt legutóbb az, hogy Raiders játékost tartóztattak le. most Antonio Smithnek van ügye, de már Broncos játékos. tavaly Sheetset elkapták fűvel, igaz Kanadában, de hát ő nem érte meg a végső rostert. előtte volt Desmond Bryantnek az a fergetes mugshotja, de az már Browns játékosaként. szóval tényleg Rolo lehetett az utolsó bekasztlizott, aki tényleges kerettag volt, ez lehetett 2011-ben.deyell
On March 13, 2013, Maiava signed a three-year, $6 million contract with the Oakland Raiders.
On July 10, 2013, Maiava was charged with assault and criminal property damageHöri
igen, róla elfeledkeztem, mert nem zavart sok vizet itt. pedig a hülyéje még sitten is ült emiatt. na mindegy, a lényeg az, hogy eddig összesen két McKenzie által idehozott játékos volt bekasztlizva, Maiava és Sheets. ha utóbbit nem számítjuk, mert csak camp RB volt, akkor legutóbb 2 éve történt az utolsó ilyen eset. ahogy néztem a többi csapat nem áll ilyen jól ezen a téren, talán csak a Texans meg a Packers az utóbbi időben. most már nincs kérdés, hogy jó fiúkból áll-e a Raiders.

choose life
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azon gondolkozom, mikor volt legutóbb az, hogy Raiders játékost tartóztattak le. most Antonio Smithnek van ügye, de már Broncos játékos. tavaly Sheetset elkapták fűvel, igaz Kanadában, de hát ő nem érte meg a végső rostert. előtte volt Desmond Bryantnek az a fergetes mugshotja, de az már Browns játékosaként. szóval tényleg Rolo lehetett az utolsó bekasztlizott, aki tényleges kerettag volt, ez lehetett 2011-ben.deyell
On March 13, 2013, Maiava signed a three-year, $6 million contract with the Oakland Raiders.
On July 10, 2013, Maiava was charged with assault and criminal property damage

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
azon gondolkozom, mikor volt legutóbb az, hogy Raiders játékost tartóztattak le. most Antonio Smithnek van ügye, de már Broncos játékos. tavaly Sheetset elkapták fűvel, igaz Kanadában, de hát ő nem érte meg a végső rostert. előtte volt Desmond Bryantnek az a fergetes mugshotja, de az már Browns játékosaként. szóval tényleg Rolo lehetett az utolsó bekasztlizott, aki tényleges kerettag volt, ez lehetett 2011-ben.

choose life
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
 twitter.com/NFLFilmStudy/status/604069928648355840?s=09

😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Ryan Clady ACL
Eric Fisher 2nd string

Érdekesen alakul az AFC West LT helyzet

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Mike Davis WR hol helyezkedik el a rangsorban?Janek
Azt inkább a CFL-es topikban kérdezd.
(Jelenleg már a Toronto Argonauts játékosa)empty taxi
sejtettem de tudtam ...

danke