Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 056 — WHO DAT!!!!
Azért csak nem telik el nap rossz hír nélkül....

Carr dobó kezén az egyik ujját meg kell műteni, de állítólag ez nem fogja akadájozni, hogy az első héten pályára lépjen. Az viszont kérdéses, hogy mennyi ideig fogja az edzésektől távol tartani.

Chekwa visszatért, miután kitette a Pats.

Barksdale visszatért California-ba, a Chargers-t fogja erősíteni. Ott is épül egy nem kis fal Fluker és Barksdale jelenlétével.peterbadbone
Korai volt beírnom azt a bizakodó hsz-t. Lehet már tudni valami részletesebbet Carr állapotáról?skat
Elvileg az van hogy az ota-t kihagyja de az edzőtáborban ott lesz.kapitnono
Megy a kavaras rendesen,
elöször még az volt, hogy kell műtét és day1
tegnap az volt, hogy nem kell műtét és camp
ma meg, hogy nem kell műtét és ota végefelé már dobálhatPari
Holnap meg jön a fotó,hogy már dobál... Remélem minél kevesebb időt hagy ki,szerintem az utóbbi évek legjobb kerete ami van a mostani...skat
 espn.go.com/nfl/story/_/id/12925116/derek-carr-oakland-raiders-not-need-finger-surgery-agent-tim-younger-says?ex_cid=espnapi_public
hát az ügynöke azt mondta, hogy nem kell a műtét és a training campre biztos rendbe jön


több mint 9 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Azért csak nem telik el nap rossz hír nélkül....

Carr dobó kezén az egyik ujját meg kell műteni, de állítólag ez nem fogja akadájozni, hogy az első héten pályára lépjen. Az viszont kérdéses, hogy mennyi ideig fogja az edzésektől távol tartani.

Chekwa visszatért, miután kitette a Pats.

Barksdale visszatért California-ba, a Chargers-t fogja erősíteni. Ott is épül egy nem kis fal Fluker és Barksdale jelenlétével.peterbadbone
Korai volt beírnom azt a bizakodó hsz-t. Lehet már tudni valami részletesebbet Carr állapotáról?skat
Elvileg az van hogy az ota-t kihagyja de az edzőtáborban ott lesz.kapitnono
Megy a kavaras rendesen,
elöször még az volt, hogy kell műtét és day1
tegnap az volt, hogy nem kell műtét és camp
ma meg, hogy nem kell műtét és ota végefelé már dobálhatPari
Holnap meg jön a fotó,hogy már dobál... Remélem minél kevesebb időt hagy ki,szerintem az utóbbi évek legjobb kerete ami van a mostani...
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Azért csak nem telik el nap rossz hír nélkül....

Carr dobó kezén az egyik ujját meg kell műteni, de állítólag ez nem fogja akadájozni, hogy az első héten pályára lépjen. Az viszont kérdéses, hogy mennyi ideig fogja az edzésektől távol tartani.

Chekwa visszatért, miután kitette a Pats.

Barksdale visszatért California-ba, a Chargers-t fogja erősíteni. Ott is épül egy nem kis fal Fluker és Barksdale jelenlétével.peterbadbone
Korai volt beírnom azt a bizakodó hsz-t. Lehet már tudni valami részletesebbet Carr állapotáról?skat
Elvileg az van hogy az ota-t kihagyja de az edzőtáborban ott lesz.kapitnono
Megy a kavaras rendesen,
elöször még az volt, hogy kell műtét és day1
tegnap az volt, hogy nem kell műtét és camp
ma meg, hogy nem kell műtét és ota végefelé már dobálhat
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 134 — Deion Sanders for president!
Vannak stadion fronton fejlemények. Legcsóróbb tulaj ft. legcsóróbb város....Amadeus91
Csóró drukkerek...... 😀😀😀gaben
Kis pénz, kis foci 😊Amadeus91
Nagy remények!!! 😕)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 056 — WHO DAT!!!!
Azért csak nem telik el nap rossz hír nélkül....

Carr dobó kezén az egyik ujját meg kell műteni, de állítólag ez nem fogja akadájozni, hogy az első héten pályára lépjen. Az viszont kérdéses, hogy mennyi ideig fogja az edzésektől távol tartani.

Chekwa visszatért, miután kitette a Pats.

Barksdale visszatért California-ba, a Chargers-t fogja erősíteni. Ott is épül egy nem kis fal Fluker és Barksdale jelenlétével.peterbadbone
Korai volt beírnom azt a bizakodó hsz-t. Lehet már tudni valami részletesebbet Carr állapotáról?skat
Elvileg az van hogy az ota-t kihagyja de az edzőtáborban ott lesz.


több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Vannak stadion fronton fejlemények. Legcsóróbb tulaj ft. legcsóróbb város....Amadeus91
Csóró drukkerek...... 😀😀😀gaben
Kis pénz, kis foci 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 134 — Deion Sanders for president!
Vannak stadion fronton fejlemények. Legcsóróbb tulaj ft. legcsóróbb város....Amadeus91
Csóró drukkerek...... 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Vannak stadion fronton fejlemények. Legcsóróbb tulaj ft. legcsóróbb város....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Azért csak nem telik el nap rossz hír nélkül....

Carr dobó kezén az egyik ujját meg kell műteni, de állítólag ez nem fogja akadájozni, hogy az első héten pályára lépjen. Az viszont kérdéses, hogy mennyi ideig fogja az edzésektől távol tartani.

Chekwa visszatért, miután kitette a Pats.

Barksdale visszatért California-ba, a Chargers-t fogja erősíteni. Ott is épül egy nem kis fal Fluker és Barksdale jelenlétével.peterbadbone
Korai volt beírnom azt a bizakodó hsz-t. Lehet már tudni valami részletesebbet Carr állapotáról?
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Azért csak nem telik el nap rossz hír nélkül....

Carr dobó kezén az egyik ujját meg kell műteni, de állítólag ez nem fogja akadájozni, hogy az első héten pályára lépjen. Az viszont kérdéses, hogy mennyi ideig fogja az edzésektől távol tartani.

Chekwa visszatért, miután kitette a Pats.

Barksdale visszatért California-ba, a Chargers-t fogja erősíteni. Ott is épül egy nem kis fal Fluker és Barksdale jelenlétével.peterbadbone
De kurvára rossz hír ez...baromira kellett volna a chemistryn dolgozni, mert a várható top 4 célpontjaival az nincs meg sajnos még...
Cooper újonc, Crabtree friss igazolás, Streater tavaly hamar kidőlt, Walford szintén újonc...nem jó ez

Chekwa nem oszt, nem szoroz sztem...nem is értem igazából a dolgot...

Combos lesz a Dunlap-Franklin és a Fluker-Barksdale bal-jobb szél...sebességgel mondjuk sztem verhetőek lesznek, de futásban komoly tolás érkezik majd. Lesz dolga velük a Williams-Jelly duo vezette run Dnek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Azért csak nem telik el nap rossz hír nélkül....

Carr dobó kezén az egyik ujját meg kell műteni, de állítólag ez nem fogja akadájozni, hogy az első héten pályára lépjen. Az viszont kérdéses, hogy mennyi ideig fogja az edzésektől távol tartani.

Chekwa visszatért, miután kitette a Pats.

Barksdale visszatért California-ba, a Chargers-t fogja erősíteni. Ott is épül egy nem kis fal Fluker és Barksdale jelenlétével.

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Kint dübörgünk: vagy Oak vagy La. Most mondta Mark.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 134 — Deion Sanders for president!
Nagy az inaktivitás itt a fórumban,mondjuk ez jót is jelenthet,minden folyik a csapatnál az elvártak szerint,nincsen balhé,nincsen sérülés,és leigázunk mindenkit a szezonban.... 😊skat
Hát persze... xD

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Nagy az inaktivitás itt a fórumban,mondjuk ez jót is jelenthet,minden folyik a csapatnál az elvártak szerint,nincsen balhé,nincsen sérülés,és leigázunk mindenkit a szezonban.... 😊skat

Azt hiszem ez most pont megfelel ide.
több mint 9 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Nagy az inaktivitás itt a fórumban,mondjuk ez jót is jelenthet,minden folyik a csapatnál az elvártak szerint,nincsen balhé,nincsen sérülés,és leigázunk mindenkit a szezonban.... 😊
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
 www.youtube.com/watch?v=Dygud8HqPJ0
Jól mozog McDonald

 www.youtube.com/watch?v=L4H4Yi-R0kA
Nem elég hirtelen a szélről, de mondjuk sztem elgtöbbször contain feladatot kaphatott...a passzokat viszont kurva jól ütögeti le 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000492672/article/del-rio-raiders-want-to-bring-swagger-back?campaign=Facebook_ATN_PatraAmadeus91
"We want to bring swagger back, but it has to be controlled, calculated and fundamentally sound," Del Rio said

A DA éra nagy eredménye volt, h végre elhagytuk a legbüntetettebb csapat státuszát, de cserébe elég sótlan lett a dolog és igazán kemények se voltunk. Ha sikerül vissza erősödni, úgy, hogy nem hülye büntiket gyűjtünk én benne vagyok nagyon! JDR is erre utal, szóval egyetértünk 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000492672/article/del-rio-raiders-want-to-bring-swagger-back?campaign=Facebook_ATN_Patra

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
99-es számot viseli a titkos fegyverünk.
deyell
Gondolod, h lesz belőle valami?Rolni
C'mon Man!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
99-es számot viseli a titkos fegyverünk.

deyell
Gondolod, h lesz belőle valami?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 667
99-es számot viseli a titkos fegyverünk.


choose life
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
QB- Carr, Ponder, McgloinAmadeus91
Eléggé adja magát a dolog. Sztem nem kizárt, h csak 2 QB-t viszünk majd magunkkal, ha mondjuk egy Fajadro elég bíztató és PSbe be lehet tolni...

HB- Murray, Helu, Richardson, ReeceAmadeus91
Ez is abszolút adja magát. Dyer belepofázhat még a dolgokba, ha TRich nem vigyáz

WR- Cooper, Crabtree, Streater, A. Holmes, Butler, HarperAmadeus91
Na a WR sor érdekes lesz sztem. Az első 3-as elég fix, de utána bármi lehet még. Holmes, Butler, Harper, Thompkins komoly harcot folytathat és Debose aki itt csak ST-nél szerepel szintén WR posztot is foglal majd, ha keretre kerül. Sztem 6WR-t simán viszünk, de a 7 sem kizárt ST miatt.

TE- Walford, Rivera, L. SmithAmadeus91
Itt kb. csak a DC sorrend a kérdés.

O-Line- Penn, G.Jackson, Hudson, Barnes, Howard, Watson, Faleciano, McCants, A. MorrisAmadeus91
Az első ötös ez a sorrend lesz sztem is, de Watson és Feliciano könnyen szóhoz juthat majd. McCants és Morris mellett\helyett Mady érhet még oda talán. Morris PS jelöltnek is rendben van amúgy.

D-Line- Edwards Jr, Tuck, D. Williams, Jelly, CJ Wilson, Moyowa, Valles, OrrAmadeus91
Az első 5 név fix, de utána komoly birkózás lesz. Mayowa és Valles a RDE depth posztért, Autry és Shelby a LDE depth posztért, McGee, Lumpkin és Orr meg DT depth miatt. A DL depth a legnagyobb lutri jelenleg sztem.

Linebackers- Mack, Lofton, Moore, M. Smith, Heeney, Ball, R. ArmstrongAmadeus91
Az első 6-os elég sanszos, de Armstrongot sztem simán kiszorítja egy Shirley majd.

Cornerbacks- Hayden, Carrie, McGill, J. Dockery, McDonald, Amadeus91
Sztem viszünk vagy 6CB-t majd magunkkal, ebbe ez az 5 simán befér. Taiwan Jones és Thorpe lehet nagy harcban a záró helyért sztem.

Safety- Woodson, Allen, Ross, DowlingAmadeus91
Az első 3-as sztem fix, de utána nagy lesz a tülekedés. Asante vagy McDonald is könnyen beleszólhat még ebbe, ha Dowling nem tudott eleget erősödni és javítani a szerelési technikáján.

Special teams- Debose, Condo, King , JanoAmadeus91
LS és rugó posztok adottak. Taiwan Jones és Debose lehet akik szinte ST only felirattal kapnak roster helyet, de sok fiatal csak erős ST szerepléssel juthat keretre majd WR, CB, LB posztokon főleg.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Kinti fórumról egy korai 53-as

Raidernation24↓
Early predictions for the 53 man roster
Tue May 12, 2015 9:49 pm
Here is my early prediction for the 53 man roster. Take a look and please post your prediction as well.

QB- Carr, Ponder, Mcgloin

HB- Murray, Helu, Richardson, Reece

WR- Cooper, Crabtree, Streater, A. Holmes, Butler, Harper

TE- Walford, Rivera, L. Smith

O-Line- Penn, G.Jackson, Hudson, Barnes, Howard, Watson, Faleciano, McCants, A. Morris

D-Line- Edwards Jr, Tuck, D. Williams, Jelly, CJ Wilson, Moyowa, Valles, Orr

Linebackers- Mack, Lofton, Moore, M. Smith, Heeney, Ball, R. Armstrong

Cornerbacks- Hayden, Carrie, McGill, J. Dockery, McDonald,

Safety- Woodson, Allen, Ross, Dowling

Special teams- Debose, Condo, King , Jano

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Szóval ha idén megtudjuk azt valósítani ami denverben azaz,hogy Mack túloldaláról vagy akár Mack oldaláról tudunk küldeni még egy rushert aki tényező is tud lenni, akkor vagy nem tudják Mack-t kettőzni vagy a rushernek kell érintetlenül oda érnie. Denverben ugye ez van Millerel és Dumervilel - ketten már együtt már sok. Ha csak az egyik lenne akkor őt duplázással i lehetne venni és kész.

Nekem mindegy,hogy Mack OLB vagy DE lesz, szerintem van olyan kvalitású játékos aki mind a két poszton ugyan olyan jó és hatásos tud lenni. Az eredmények meg jönnek majd ha építünk köré egy csapatot 😉.
Ezekből kifolyólag több felállást is eltudok képzelni, szóval nagyon várom már a pre seasont,hogy kiderüljön melyik is lesz.Cubehead
Már Ware van, de mindegy is a lényeg, h ketten vannak. Na azért nálunk továbbra is kérdés, h ki az a másik ember aki még helyezi a nyomást...Rolni
navajonki?
“He is not a speed rusher, but he is a very good pass rusher,” said general manager Reggie McKenzie.sutianap
Ezt én is tudom! De ez azért még nem győzött meg teljesen!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Szóval ha idén megtudjuk azt valósítani ami denverben azaz,hogy Mack túloldaláról vagy akár Mack oldaláról tudunk küldeni még egy rushert aki tényező is tud lenni, akkor vagy nem tudják Mack-t kettőzni vagy a rushernek kell érintetlenül oda érnie. Denverben ugye ez van Millerel és Dumervilel - ketten már együtt már sok. Ha csak az egyik lenne akkor őt duplázással i lehetne venni és kész.

Nekem mindegy,hogy Mack OLB vagy DE lesz, szerintem van olyan kvalitású játékos aki mind a két poszton ugyan olyan jó és hatásos tud lenni. Az eredmények meg jönnek majd ha építünk köré egy csapatot 😉.
Ezekből kifolyólag több felállást is eltudok képzelni, szóval nagyon várom már a pre seasont,hogy kiderüljön melyik is lesz.Cubehead
Már Ware van, de mindegy is a lényeg, h ketten vannak. Na azért nálunk továbbra is kérdés, h ki az a másik ember aki még helyezi a nyomást...Rolni
navajonki?
“He is not a speed rusher, but he is a very good pass rusher,” said general manager Reggie McKenzie.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak