Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 935 — SuperBowl Champions 2013/2014
Donald meg Suh ...ha aláírna, R.Wilson holnap tradet kér 😀
Chargers LT
Azért a Quinn-Donald-Long-Hayens(?) sorok sem voltak gyengék régebben 😊
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Donald meg Suh ...ha aláírna, R.Wilson holnap tradet kér 😀
Chargers LT
Suh inkább ne jöjjön. Drága, balhés.....nem kell!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Donald meg Suh ...ha aláírna, R.Wilson holnap tradet kér 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
 twitter.com/ramsnfl/status/975746455565565955?s=21

A puzzle egy másik darabja is a helyére került.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
 twitter.com/schultz_report/status/975578555374624768?s=21
Azért ez odab@szna.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Mikor küldjük már el Austin-t?
Meg kéne végre egy ILB igazolás is!
Pizsama
Hát Austint nem küldjük el. Átstruktúráltuk a szerződését és így marad. 5 millát alapból ki kellett volna fizetnünk neki, viszont a maradék 3-at most már csak ösztönzők formájában kaphatja meg. Állítólag az volt a vélekedés, hogy megér egy próbát ha egy full offseasont összeraknak vele, most hogy már teljesen egészséges. Igazából a pénze miatt veszítenivaló nem volt, így is, úgy is fizetnünk kellett volna neki.
dogbite
Nekem így megfelel. Ha tudja McVay használni, akkor használja. Ha nem, akkor majd kivágjuk később...
több mint 6 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
#LARams + John Sullivan have agreed to terms on a two-year contract.
dogbite
Ez szerintem egy nagyón jó döntès volt.
A 4.körben meg jöhet az utódja,akinek lesz kèt ève hogy bele tanuljon.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
#LARams + John Sullivan have agreed to terms on a two-year contract.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Mikor küldjük már el Austin-t?
Meg kéne végre egy ILB igazolás is!
Pizsama
Hát Austint nem küldjük el. Átstruktúráltuk a szerződését és így marad. 5 millát alapból ki kellett volna fizetnünk neki, viszont a maradék 3-at most már csak ösztönzők formájában kaphatja meg. Állítólag az volt a vélekedés, hogy megér egy próbát ha egy full offseasont összeraknak vele, most hogy már teljesen egészséges. Igazából a pénze miatt veszítenivaló nem volt, így is, úgy is fizetnünk kellett volna neki.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
C Mike Poencey
Valsz nem lennu túl occsó de azèrt talán belehetne válalni🤔

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgyis kellett már egy CB-igazolás

több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
#Rams nickel CB Nickell Robey-Coleman has agreed to terms on a 3-year deal worth more than $15.75M, sources say, with $8M guaranteed. More firepower for a revamped LA secondary.

Ennek örülök. Nagyon tetszett tavaly a játéka.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Mikor küldjük már el Austin-t?
Meg kéne végre egy ILB igazolás is!
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
 twitter.com/RamsNFL/status/972217692772954112/photo/1

És emellett elengedtük Lance Dunbart (RB)

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
de legalább következetesen mindenhol 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úristen ez milyen gyönyörű freudi elírás pedig. Ha van corner, aki shot down, az pont Talib és leginkább saját magát 😀

Shutdownnak más kérdés persze 😊

több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
5. körért egy elit CB. Pénz volt rá. A drámát tudni kell kezelni. Amíg a csapatnak jól megy nem lesz dráma, ha meg lesz, Philips tudja kezelni. Peters-szel pl szerintem tök jól ki fognak jönni | (ha esetleg hoznátok crabtree-t vele nem biztos 😊) | . 32 éves, de ez a pályán egyelőre nem látszik. Mondjuk Champ Baileyt is nagyon hirtelen érte utol a kor, de hé, 24 éves probléma mentes, rookie contracttal játszó elit CB-t nem kaptatok volna 5. körért. És a secondary sokkal fontosabb mint az ILB-k, jobban megtérül oda elkölteni a pénzt, oda gyűjteni a Pro Bowlereket.
Akinek antipatikus, az nem fogja megszeretni, ő azt adja, ami. 0-24. De nem egy ember fogja meghatározni a csapat képét és nem a szimpátia fogja nyerni a meccseket.

Mondjuk még ki kell bekkelni augusztusig lőtt seb nélkül, aztán a pályán ő lesz az első aki felül egy provokációnak, kivéve, ha ő maga kezdeményezi, került ez meccsbe, kizárásba, de vissza tekintve a denveri 4 évére ezzel együtt megérte.

Van most egy írás róla Klemko-tól mmqb-n:
 www.si.com/nfl/2018/03/09/aqib-talib-trade-broncos-rams-crabtree-chain-marcus-peters

Én őt inkább ball hawk, mint shot down CB-nek tartom. Többet hibázik de mellé több labdát és pick6-et szerez. Sokszor tudatosan úgy helyezkedik, hogy az ellenfél EZ felé haladva vadássza le a labdát, na ha olyankor hibázik, akkor az elkapás után tackle-re sincs esélye. Ami különbség lesz az NFZ-hez képest, hogy ott mellette Harris klasszikus shot down CB volt, 2 év alatt 1 TD-t kaptak el mellette, de nem szerzett annyi INT-et, mint Talib. Itt mellette az én szememben Peters-nek is hasonló erényei és hasonló gyengéi vannak. Ha 4 pontos előnyt kell kibekkelni, akkor Harris. Ha hátrányban kell egy game changing momentum, akkor Talib vagy Peters. Csak Denverben Harris és Talib képességei így inkább kiegészítették egymást, míg itt hasonló kockázatokat és hasonló lehetőségeket rejtenek a pálya 2 oldalán.. Ez szerintem egy alulértékelt különbség az NFZ-hez képest, főleg ha Phillips itt is 0 coverage-et tervez. Ja, slotban nem tudom a többiek milyenek lennének, Talib szerintem alkalmatlan, magas első számú elkapó ellen számokon kívül-belül jó, de a kicsi fordulékony elusive slot receiverekkel kevésbé veszi fel a versenyt.

De többet nem írok róla, majd megítélteti ő magát veletek a pályán vagy rosszabb esetben azon kívül (mármint akinek még nincs szilárd véleménye róla). Se nem tisztem se nem célom őt valamilyen formában feltüntetni, meg más csapat régvolt védelmét se akarom itt ajnározni, csak Wade Phillipsnek viszont nagyon szurkolok, hogy ismét valami nagyot alkosson és reményeim szerint Talib ebben segítségére lesz... Ehhez sok sikert, neki és Nektek.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Pedig milyen szimpatikus kis csapat kezdett kialakulni. Pont egy ilyen gyökér kellett ide?

Off: Már itt is veletek foglalkoznak 😊
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/ukran-bombazo-boldogitja-az-ev-legjobb-edzojet-kepek-2623411
Matthew99
Èn is pont erre gondoltam.
Basszott unszimpatikus a csávó.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Normális Linebacker-eink pl. nincsenek is!!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Mondjuk nekem Talib megszerzese mar tisztara All-in beuteskent jon le. Csak ezt nem ertem. Fiatal franchise iranyito, fiatal, elit running back, igazabol a WR-sor sem tul koros. Peters beleillett az eddigi felfogasba, Ogletree nyilvan nem a kora maitt ment, Quinn sem, egyszeruen nem hoztak mar azt, amit korabban, de legalabb sokat kerestek.

De Talib… Magaval az ellenertekkel nincs gond, igazabol Talib is kurva jo jatekos. De nekem azert ez mindettol fuggetlenul furcsa.
Stez
Ismeri WP-t és a rendszerét. Itt épülhet egy olyan d#, ami a Denvert a Super Bowlig vitte.
Amadeus
Azért ahhoz még elég sok építőkocka hiányzik, mert jelenleg van Donald meg a secondary.
gabokocka
lesz majd

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Mondjuk nekem Talib megszerzese mar tisztara All-in beuteskent jon le. Csak ezt nem ertem. Fiatal franchise iranyito, fiatal, elit running back, igazabol a WR-sor sem tul koros. Peters beleillett az eddigi felfogasba, Ogletree nyilvan nem a kora maitt ment, Quinn sem, egyszeruen nem hoztak mar azt, amit korabban, de legalabb sokat kerestek.

De Talib… Magaval az ellenertekkel nincs gond, igazabol Talib is kurva jo jatekos. De nekem azert ez mindettol fuggetlenul furcsa.
Stez
Ismeri WP-t és a rendszerét. Itt épülhet egy olyan d#, ami a Denvert a Super Bowlig vitte.
Amadeus
Azért ahhoz még elég sok építőkocka hiányzik, mert jelenleg van Donald meg a secondary.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Mondjuk nekem Talib megszerzese mar tisztara All-in beuteskent jon le. Csak ezt nem ertem. Fiatal franchise iranyito, fiatal, elit running back, igazabol a WR-sor sem tul koros. Peters beleillett az eddigi felfogasba, Ogletree nyilvan nem a kora maitt ment, Quinn sem, egyszeruen nem hoztak mar azt, amit korabban, de legalabb sokat kerestek.

De Talib… Magaval az ellenertekkel nincs gond, igazabol Talib is kurva jo jatekos. De nekem azert ez mindettol fuggetlenul furcsa.
Stez
Ismeri WP-t és a rendszerét. Itt épülhet egy olyan d#, ami a Denvert a Super Bowlig vitte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Samnek nagyon örülök. Remelem pályára tud majd lépni. Vicces lesz mert egyik CB sem az az igazi slot.
Talib nálam is nagy kérdés, de lehet az lesz a felfogás (váltva az eddigivel), hogy ne a pass rush érjen oda korán hanem a sec szedje le az embereket és ezért jöjjenek a sackek, kidobások stb.
Jelenleg Donaldon kívül nincs olyan ember aki veszélyes lenne a QBra, viszont ha a sec tartja magát 3-4+mp-ig, másodvonalas Edge rusherek is odaérhetnek, vagy Aaron is leveri annyi idő alatt még a duplázást is.
alatriste
Talib mindent tud játszani (emberezett már ő TE-n is), valszeg ő játszana belül.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Samnek nagyon örülök. Remelem pályára tud majd lépni. Vicces lesz mert egyik CB sem az az igazi slot.
Talib nálam is nagy kérdés, de lehet az lesz a felfogás (váltva az eddigivel), hogy ne a pass rush érjen oda korán hanem a sec szedje le az embereket és ezért jöjjenek a sackek, kidobások stb.
Jelenleg Donaldon kívül nincs olyan ember aki veszélyes lenne a QBra, viszont ha a sec tartja magát 3-4+mp-ig, másodvonalas Edge rusherek is odaérhetnek, vagy Aaron is leveri annyi idő alatt még a duplázást is.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Nekem is vegyes érzelmeim vannak. A secondary így már elég karcosnak tűnik, de én sem értem ezt a sietséget. Valóban olyan mintha Snead mindent egy lapra tenne fel, aminek nem látom okát. Ráadásul két olyan játékos, akik finoman szólva sem egyszerű esetek. Feltehetően bízik a stáb abban, hogy képesek lesznek kezelni az egó túltengést, nekem azért vannak fenntartásaim.

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.