Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Szerintetek a Panthers nehezebb ellenfél lett volna nekünk?
szata
Így utólag? Nem lett volna nehezebb. Talán meg könnyebb is lett volna...
Sajnos ma kifogott rajtunk a Falcons. Nem működött szinte semmi, se az O, se a D oldalon. Jobbak voltak. Ez van.
Szép volt, jó volt amit idén eddig elért a csapat, de a PO kabát még nagy volt ránk.
De nincs veszve semmi. Offseason-ban továbbépítkezünk és jövőre visszajövünk. Erősebben, tapasztaltabban!
Persze szép lett volna egy 4-12-és szezon után rögtön SB-it menetelni (pláne megnyerni azt). De azt mondom, legyünk inkább most 10 évig stabil PO-contender csapat, mintsem egy 1éves “csoda”, 9 keserű évvel utána.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ajj basszátok meg, annyira fáradt vagyok, de muszáj megnézni a Rams-t PO-ban 😀 (ha már Bradfordnál meg Launál felugrottam a bandwagonra 😀)
több mint 6 éve
szata Los Angeles Rams 138
Szerintetek a Panthers nehezebb ellenfél lett volna nekünk?
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megvan ebben a játékosállományban amivel végig lehet menetelni az egész POban. A védelembe is sok a jó játékos. Kicsit furcsa is, hogy két nagy védelmi guru váltotta az egység élén egymást és, bár év elején mindenki ódákat zengett attól, hogy Phillips jön ide a gárda egyértelműen visszaesett a Williams (Bajusz) kettőshöz képest.
A támadóktól én is kevésbé félek mintsem a védelemtől. A kulcsemberek közül igazán csak Donald hozza azt amit év elején is várni lehetett tőle.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Freeman elvileg játszani fog szombaton ellenünk. Nem örülök. Jó lett volna, ha eggyel kevesebb fegyver van a Falcons kezében.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Nagyon hamar itt a szombat.

Ki hogy látja, mennyire felkészült a csapat egy PO meccsre?

Pizsama
Szerintem a felkészüléssel nem lesz gond, viszont más kérdés, hogy mi valósul meg a tervekből. Én is inkább a D-nktől félek, valóban ebben az évben futás ellen jó néhányszor megéngtünk, és nem vagyok nyugodt a secondary-t illetően sem (még nem látom ki lesz pl. TruJo párja - talán Hill). A DL játék kulcs lesz, hogy ne dobáljon szét minket Ryan. Nagyon fiatal és tapasztalatlan ez a Rams, de lehet most pont a "nincs mit vesztenünk" hozzáállás lesz a nyerő. Azt hiszem az Atlanta nagyon bizonyítani akar (revansot venni a tavalyi SB döntőért), lehet ez görcsössé teszi majd őket. Persze mindez csak találgatás. Én mindenesetre ezt a nagy hazai pálya előnyt egyelőre nem látom, tekintve, hogy az eddigi otthoni meccseinken olykor több volt az ellenfél drukker (Eagles, Niners), mint LA fan. De hátha a playoffra már Los Angeles népe is kiváncsi lesz. 😊
Más.
Egy nagyon-nagyon hosszú cikk az nfl.com-on, de azt hiszem érdemes elolvasni:
 www.nfl.com/labs/sidelines/sean-mcvay/sean-mcvay.html

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Jó meccs lesz. Véleményem szerint nagy védelmi csata lesz. Az O nagyjából egyforma a két csapatnál, de a védelmünk kicsit erősebb. Igaz ez a PO itt bármi meg történhet 😊
Midnight
Erősebb a védelmetek? Év vicce 😀
Marko16
Nézd meg hogy statisztika alapján a védelmünk erősebb 😁😁
Több passzolt yardot engedtek, több futást engedtek és több pontot (bár gondolom ebben benne van az utolsó meccs is 😂)
Midnight
Lehet, de hogy a falcons O a kanyarban sincs a rams O-hoz képest az biztos.
peach
Pssszt hát ha nem tudják 😂 de ami igaz az igaz a Rams O jelenleg erősebb 😕
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Jó meccs lesz. Véleményem szerint nagy védelmi csata lesz. Az O nagyjából egyforma a két csapatnál, de a védelmünk kicsit erősebb. Igaz ez a PO itt bármi meg történhet 😊
Midnight
Erősebb a védelmetek? Év vicce 😀
Marko16
Nézd meg hogy statisztika alapján a védelmünk erősebb 😁😁
Több passzolt yardot engedtek, több futást engedtek és több pontot (bár gondolom ebben benne van az utolsó meccs is 😂)
Midnight
Lehet, de hogy a falcons O a kanyarban sincs a rams O-hoz képest az biztos.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Jó meccs lesz. Véleményem szerint nagy védelmi csata lesz. Az O nagyjából egyforma a két csapatnál, de a védelmünk kicsit erősebb. Igaz ez a PO itt bármi meg történhet 😊
Midnight
Erősebb a védelmetek? Év vicce 😀
Marko16
Nézd meg hogy statisztika alapján a védelmünk erősebb 😁😁
Több passzolt yardot engedtek, több futást engedtek és több pontot (bár gondolom ebben benne van az utolsó meccs is 😂)

Szerkesztette: Midnight
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Sztem McVay nagyon felkeszul a Falconsbol, JJ-t es Ryant kell limitalni nagyon. (Donaldtol es Trujotol nagyon kell egy elit meccs).En meg nem merek nagyot almodni 😀 nekem boven eleg egyenlore a PO reszvetel.
Legatron hianyozni fog a pontgyarbol.
FBKrisz
Sztem tekinteteteket tevin coleman felé fordítsátok ha freeman nem lesz. Ha lesz akkor felé (is)... 😊
peach
Freeman-től fosok is, mert futás ellen idén néha elég gyengén szerepeltünk (igen, rád haragszom kedves Ogletree!). Kérdés középen mennyire erős a falatok, mert Donald büntetni fog! 😛
Pizsama
Hát, ha jól tudom a kezdő RG IR-re került. Szóval akkor büntessen is Donald!
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Sztem McVay nagyon felkeszul a Falconsbol, JJ-t es Ryant kell limitalni nagyon. (Donaldtol es Trujotol nagyon kell egy elit meccs).En meg nem merek nagyot almodni 😀 nekem boven eleg egyenlore a PO reszvetel.
Legatron hianyozni fog a pontgyarbol.
FBKrisz
Sztem tekinteteteket tevin coleman felé fordítsátok ha freeman nem lesz. Ha lesz akkor felé (is)... 😊
peach
Freeman-től fosok is, mert futás ellen idén néha elég gyengén szerepeltünk (igen, rád haragszom kedves Ogletree!). Kérdés középen mennyire erős a falatok, mert Donald büntetni fog! 😛
több mint 6 éve
Marko16 Los Angeles Rams 77
Jó meccs lesz. Véleményem szerint nagy védelmi csata lesz. Az O nagyjából egyforma a két csapatnál, de a védelmünk kicsit erősebb. Igaz ez a PO itt bármi meg történhet 😊
Midnight
Erősebb a védelmetek? Év vicce 😀
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Jó meccs lesz. Véleményem szerint nagy védelmi csata lesz. Az O nagyjából egyforma a két csapatnál, de a védelmünk kicsit erősebb. Igaz ez a PO itt bármi meg történhet 😊
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Sztem McVay nagyon felkeszul a Falconsbol, JJ-t es Ryant kell limitalni nagyon. (Donaldtol es Trujotol nagyon kell egy elit meccs).En meg nem merek nagyot almodni 😀 nekem boven eleg egyenlore a PO reszvetel.
Legatron hianyozni fog a pontgyarbol.
FBKrisz
Sztem tekinteteteket tevin coleman felé fordítsátok ha freeman nem lesz. Ha lesz akkor felé (is)... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Sztem McVay nagyon felkeszul a Falconsbol, JJ-t es Ryant kell limitalni nagyon. (Donaldtol es Trujotol nagyon kell egy elit meccs).En meg nem merek nagyot almodni 😀 nekem boven eleg egyenlore a PO reszvetel.
Legatron hianyozni fog a pontgyarbol.

'I BELIEVE'
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Nagyon hamar itt a szombat.

Ki hogy látja, mennyire felkészült a csapat egy PO meccsre?
Falcons-nak nagy előnye hogy tavaly 3 meccset is játszottak.
Mondjuk WildCard meccsük az pont nem volt, pláne nem idegenben!

Én reménykedem, hogy a pihenés jót tett a kezdőknek. A csapat éhes a sikerre, hisz sok-sok év után végre PO-ban küzdhetnek a George Halas kupáért és a SuperBowl-ba jutásért. Nem akarják ezt a lehetőséget elpazarolni, és keményen küzdeni fognak.

Szerkesztette: Pizsama
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Kupp tud játszani a Falcons ellen? Mennyire komoly a sérülése?
szata
A héten edzett, így szerintem játszani fog.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
szata Los Angeles Rams 138
Kupp tud játszani a Falcons ellen? Mennyire komoly a sérülése?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Bucks utolsó pillanatban elintézte nekünk a 3. kiemelést. Jobban örültem volna Newtonnak, mint Ryannek. Aztán egy nehéz meccs után még a Viks D-vel is megkell birkózni. Jól fog jönni ez az 1 hét szünet.
süti
Viszont a Falcons (és a Vikings is) fedett stadionnal rendelkezik. Így januárban egy Los Angeles-i csapatnak és egy csere rúgónak előnyös...
Pizsama
Max a Vikingshez látogathattok, ami meg is fog történni ha győztök a WC-körben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Remelem kellően motiváltak lesznek az Atlanta ellen és bebizonyítják, hogy megérte a pihenő. Csere sor ide vagy oda, nem volt “szép” vereség a Ninerstől, hazai pályán. (Bár szerintem több 49ers drukker volt a meccsen..)

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Bucks utolsó pillanatban elintézte nekünk a 3. kiemelést. Jobban örültem volna Newtonnak, mint Ryannek. Aztán egy nehéz meccs után még a Viks D-vel is megkell birkózni. Jól fog jönni ez az 1 hét szünet.
süti
Viszont a Falcons (és a Vikings is) fedett stadionnal rendelkezik. Így januárban egy Los Angeles-i csapatnak és egy csere rúgónak előnyös...

Szerkesztette: Pizsama
több mint 6 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Bucks utolsó pillanatban elintézte nekünk a 3. kiemelést. Jobban örültem volna Newtonnak, mint Ryannek. Aztán egy nehéz meccs után még a Viks D-vel is megkell birkózni. Jól fog jönni ez az 1 hét szünet.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?


Gyakorlatilag a teljes második sor játszik ma.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
 twitter.com/karahenderson/status/946837597011218433
Les Snead felesége tweetelte: McVay a szezon előtt megtippelte Gurley számait. Az látszik, hogy ért ahhoz amit csinál...
dogbite
Mondjuk ezért padoztatni Gurley-t, nehogy tönkretegye a predikcióját... érdekes, érdekes.
süti
Gondolod hogy azért teszi? 🙂Mondjuk Donald nagyon lobbizott azért, hogy játszhasson, de McVay hajthatatlan volt.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 twitter.com/karahenderson/status/946837597011218433
Les Snead felesége tweetelte: McVay a szezon előtt megtippelte Gurley számait. Az látszik, hogy ért ahhoz amit csinál...
dogbite
Mondjuk ezért padoztatni Gurley-t, nehogy tönkretegye a predikcióját... érdekes, érdekes.