Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 483
McNabb ma repülHöri
Szívében mindig is sas maradt. 😕
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
McNabb ma repül

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/11/30/vikings-agree-to-consider-staying-in-minneapolis/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Igen, csak a kérdés AP milyen állapotban van/játszhat-e. Ponder és az Ofal Doom és Von rommáfogja gyalázni őket.
Mondjuk Tebow 1-2 m-rel mellé szokta lőni a labdákat ami nekünk jó,mert olyan távolságból szoktuk nézni az elkapókat 😀
Ez az a meccs amin ha kikapunk nem zavar, ha playoffba kerültök így, csak ne törjétek rommá Ponderinhot.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 935 — we almost always almost win
Abdullah IR 😕Newman
Az a legnagyobb gond már ha elgondolkozok azon hogy Abdullah nélkül mennyivel lesz szarabb lesz a D. De 1. nem lesz , 2.nem lehet
Allen lehet LS lesz muhahaha 😀
Egyébként APvel még esélyt is látnék a Broncok ellen. Passzban egyenlőre fosok (csak nem ellenünk villan az isteni TT ). Futást meg ha az LB sort feljebb hozzuk mert levegőben annyira nem erős a Denver akkor foghatjuk elég jól. Falnak még nagyobb szerepe lesz. Tebownak nem kell sok időt hagyni , Von és Doom viszont Pondert ripityára töri ha nem védik meg.
Ha AP lesz izgi meccset várok és az első (és utolsó) meccs ahol nyerhetünk idén.Toca
Ha sokat hibáztok, mint rendesen (földbe rúg a kicker, TD helyett INT-et ad Ponder, stb...), akkor kikaptok mint rendesen. Ha ezek nem lesznek, márpedig miért lennének minden meccsen, akkor ez még nagyon szoros meccs is lehet.
Broncosnál olyan amúgy sincs olyan h sima győzelem, (nem azt a játékfilozófiát követjük, a denveri népnek 4th quarter comeback kell! 😊 ), ezen a meccsen meg talán a matchup se nekünk fekszik, szóval bizakodhattok. Én viszont ettől függetlenül csalódott lennék, ha pont ellenetek menne el a PO.

Ja, ez a LB sor megfogja a futást, meg nyomás alatt tartani TT-t az így túl sok egy csapatnak. Újabban úgy csinálják, h szinte teljesen feladják a passrusht, hogy megállítsák valahogy a futást. Megtehetik, mert Tebow, akkor se életveszélyes, ha nincs rajta nyomás. //Mondjuk ellenetek szeretnék passoptiont is látni. De ilyen gondolatmenetbe inkább nem itt megyek bele...

Röviden: Szvsz van okotok bizakodni, de mi is azt tesszük.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Korház csapat 😀. Safetynek van egy Sanford,Frampton , Raymond (R) triónk remek 😀 Hátha kiderül hogy Mistrall Raymond az új Polemalu 😀. És Camarillo újra főszerepbe kerülhet 😊
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 328 — Vikings fan
Abdullah IR 😕Newman
Loeffler, Jenkins és Tyrell Johnson is csatlakozott. Mindegy, Harvin, Allen, vagy AP majd játszik helyettük, rosszabbak nem lennének.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Abdullah IR 😕Newman
Az a legnagyobb gond már ha elgondolkozok azon hogy Abdullah nélkül mennyivel lesz szarabb lesz a D. De 1. nem lesz , 2.nem lehet
Allen lehet LS lesz muhahaha 😀
Egyébként APvel még esélyt is látnék a Broncok ellen. Passzban egyenlőre fosok (csak nem ellenünk villan az isteni TT ). Futást meg ha az LB sort feljebb hozzuk mert levegőben annyira nem erős a Denver akkor foghatjuk elég jól. Falnak még nagyobb szerepe lesz. Tebownak nem kell sok időt hagyni , Von és Doom viszont Pondert ripityára töri ha nem védik meg.
Ha AP lesz izgi meccset várok és az első (és utolsó) meccs ahol nyerhetünk idén.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Abdullah IR 😕

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 270 — Tyrone Creek
Peterson nem lép pályára vasárnap.
több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Természetesen én sem örülök a sok vereségnek, de várható volt, hogy ez ilyen év lesz. Pondernek minnél több meccset kell játszania. Az INT-ek most nem számítanak, ha tanul belőlük.
Van jó pár ember aki köré újra lehet építeni a csapatot és ha jól ahsználjuk ki az alacsony körös húzásainkat a drafton akkor nem olyan nehéz helyre rakni a csapatot. Kevés megsemmisítő vereséget szenvedünk, és ez fontos.

AP és Allen sem az elmúlt két évből indul ki, nagy szerződésük van, és ha jó irányt vesz a hajó, akkor el is lehet felfele indulni.

Remélem AP mihamarabb rendbe jön.

Maradjunk az evezők mellett, mert bár óriásiak a minket ostromló hullámok, ez a hajó még fog az ellenség területén dúlni. Fogják még rettegnia sárkányhajót.

SKOL VIKINGS!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Nagyon nincs mit tenni, kell egy komplett sec 😀. Meg az Ofalba 1-2 ember.
AP most írt alá 7 éves giga szerződést távozása képtelenség . Allen szerződéséből hátravan egy 14 és 16 millás és meglepődnék ha akár csak fontolóra venné a távozást 😊
több mint 12 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
Sajnos igazad van. Bár én főként szenvedni láttam az offenst. Azt ne felejtsük el, hogy a zebrák szükségtelen durvaságra csak a 4. negyedbe dobtak a Raiders ellen, pedig egész meccsen azt nyomta a def.-jük, hogy egy ember földre vitte az elkapó játékost, kettő meg a földön fekvőbe repült. Mellesleg így is rengeteget haladtak hátra a büntik miatt, de azért az ember ilyenkor sokkal érzékenyebb 😊
AP kiesése az elején nagyon rányomta a bélyegét a meccsre, de azt mondom várható volt, hisz nagyon sokat vállat már így is. Remélem sem Ő sem pedig Jared Allen nem unja meg a gyenge csapateredményt és nem állnak tovább. Most szerintem ők ketten a csapat lelke. Pondernek még kell legalább 1 év, hogy felvegye a lendületet, de nekem nagyon szimpi a játéka. örülök, hogy Ő a kezdő QB. Bár tegnap a fórumon már Webb volt a téma, hogy játszon, de szerintem nem lenne megoldás. A csapatépítés most mindennél fontosabb. Azért nem azt láttuk, mint múlt héten a Packers ellen, és ez már jó. Idén több mérkőzés meglehetett volna, és csak pár ponttal maradtunk le, de ha így megy talán jövőre tudunk olyan meglepetést okozni mint a Lions. Tavaly ők is több meccset vesztettek úgy, hogy behúzhatták volna. 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Jó meccs votl csak AP lesérült, rommáfutottak minket, D fos volt. A végén majdnem visszahoztuk, de Ponderen így túlnagy a teher hogy egyedül kell mecset nyernie.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
érdekes, hogy nem jajgattok itt a stadion helyzete miatt, mindenesetre fantasztikus reklámot dobtak össze az illetékesek ez ügyben 😊
http://youtu.be/62ylsN4u3HI
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Fantasy miatt érdeklődnék, hogy Abdullah mennyit hagy ki előreláthatólag?
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Nem tudom, sírjak-e vagy nevessek: The Vikings announced they’ve signed cornerback Benny Sapp.
Az biztos, hogy rosszabb nem lesz, mert ennél már nem lehet 😀Pálca
Tuti PB-s lesz, INT-eket tömegét hozhatja. Asszem megfelelő kezdet egy SB csapat építéséhez.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 328 — Vikings fan
Nem tudom, sírjak-e vagy nevessek: The Vikings announced they’ve signed cornerback Benny Sapp.
Az biztos, hogy rosszabb nem lesz, mert ennél már nem lehet 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nem tudtam végig nézni ,de ki a rák rakta be gunnernek Griffint OMG 😀Toca
nem kivételes alkalom volt, már az első meccsen is ő volt a gunner, akkor pont ő szedett le egy hosszú returnt😀

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Nem tudtam végig nézni ,de ki a rák rakta be gunnernek Griffint OMG 😀 Bárki más odaért volna Cobbhoz így lazán végig futhatott. DEf szar továbbra is,bár a fal egyre jobb Ballard jó lehet majd DT-ben.
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Minősíthetetlen volt ez a hajnali teljesítmény. A Panthers ellen AP hozta a yardokat nemcsak futásból, hanem elkapásból is. Most passz se ment fele... A támadások nagy részét pedig megölték a penaltyk.
Védekezés 0(Allent kivéve). Ez a secondary egyre rosszabb, és ráadásul Winfield is out for season.Pálca
Nagyon nem lepett meg, bár nem számítottam ekkora vereségre. Azt gondoltam a pihenő alkalom lehet a dolgok rendezésére, egy win után hátha megerősödve jövünk ki belőle, egy szoros vereség a MNF-en, és benne lehet még 2-3 győzelem a szezonban. Na ebből nem lett semmi, igaz hogy idegenben de mint eső a libaszart úgy vertek minket agyon. Nincs sec, és a st is olyan előnyt adott az elején amit senki ellen sem lehet, itt meg öngyilkosság volt. Elöl leszünk a drafton az biztos....

több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 328 — Vikings fan
Minősíthetetlen volt ez a hajnali teljesítmény. A Panthers ellen AP hozta a yardokat nemcsak futásból, hanem elkapásból is. Most passz se ment fele... A támadások nagy részét pedig megölték a penaltyk.
Védekezés 0(Allent kivéve). Ez a secondary egyre rosszabb, és ráadásul Winfield is out for season.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Ezt az UFO évét leszámítva is egy valamiben mindig vezette a ligát ez pedig passer rating Blitz ellen. Rodgerst nagyon nehéz megzavarni, inkább az elkapókat lehet megverni. Brutális jammelés és szoros emberezés ami visszavetheti a GB passzt.JayB
Szerinted melyikre van több esély hogy blitzelve Rodgerst megzavarjuk/megütjük/ vagy legalább muszáj az első célponthoz passzolnia, vagy a mi védőink 134 yardon belül lesznek a WRekhez. Asszem az első reálisabb akármennyire jó Rodgers blitz ellen 😀Toca
Épp ezért az O-t nem féltem 😀 Fel fogják rakni azt a 30+ pontot a táblára ebben biztos vagyok. A labda másik oldalán kell/lehet megverni minket, egy durva Ponder (ehez minden lehetőséget megadunk) és a turnoverek elkerülése lehet a kulcs. Meg nem ártana hogy ne ti fussatok az eredmény után hanem inkább AP a labdával 😀JayB
Így igaz, meg nem árt az is hogy a paly hívások kicsit jboban üljenek Mert ha megitn ráhívjuk ugyanazt a balra ki TE és Ponder dobja is a labdát playt 4x akkor Woodson emgitn szerez belőle min 1 INTet 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 905
Elég fontos lenne hogy az LB sort közelebb hozzák , illetve blitzelni. Rodgers ellen tipikusan semmi értelmét nem látom hogy ne blitzeljünk. Ha van ideje a mi coverünkkell illetve a GB elkapó gárdájával tuti elsz üres elkapó aki Rodgers megtalál. Egyedül azt a lehetőséget látom hogy sok blitzel csökkentsük az idejét és a rövid passzos játékokat levédjük.Toca
Ezt az UFO évét leszámítva is egy valamiben mindig vezette a ligát ez pedig passer rating Blitz ellen. Rodgerst nagyon nehéz megzavarni, inkább az elkapókat lehet megverni. Brutális jammelés és szoros emberezés ami visszavetheti a GB passzt.JayB
Szerinted melyikre van több esély hogy blitzelve Rodgerst megzavarjuk/megütjük/ vagy legalább muszáj az első célponthoz passzolnia, vagy a mi védőink 134 yardon belül lesznek a WRekhez. Asszem az első reálisabb akármennyire jó Rodgers blitz ellen 😀Toca
Épp ezért az O-t nem féltem 😀 Fel fogják rakni azt a 30+ pontot a táblára ebben biztos vagyok. A labda másik oldalán kell/lehet megverni minket, egy durva Ponder (ehez minden lehetőséget megadunk) és a turnoverek elkerülése lehet a kulcs. Meg nem ártana hogy ne ti fussatok az eredmény után hanem inkább AP a labdával 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Elég fontos lenne hogy az LB sort közelebb hozzák , illetve blitzelni. Rodgers ellen tipikusan semmi értelmét nem látom hogy ne blitzeljünk. Ha van ideje a mi coverünkkell illetve a GB elkapó gárdájával tuti elsz üres elkapó aki Rodgers megtalál. Egyedül azt a lehetőséget látom hogy sok blitzel csökkentsük az idejét és a rövid passzos játékokat levédjük.Toca
Ezt az UFO évét leszámítva is egy valamiben mindig vezette a ligát ez pedig passer rating Blitz ellen. Rodgerst nagyon nehéz megzavarni, inkább az elkapókat lehet megverni. Brutális jammelés és szoros emberezés ami visszavetheti a GB passzt.JayB
Szerinted melyikre van több esély hogy blitzelve Rodgerst megzavarjuk/megütjük/ vagy legalább muszáj az első célponthoz passzolnia, vagy a mi védőink 134 yardon belül lesznek a WRekhez. Asszem az első reálisabb akármennyire jó Rodgers blitz ellen 😀