New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
LB: Hightower, Uche, Jennings, Bentley (38)

Murphy18
McGrone IR? Keretzárás előtt vagy után?
Cody Davis új szerződést kapott idén, így nagy eséllyel ő rosteren lesz, hacsak ki nem vágjuk pre jun. De akkor minek szerződtünk vele?
Phillips szerződése kifut, így Bledsoe a helyét veheti át. Ezért idén a tanulóéve jön, ahogy a Patsnél szokás.
Myles Bryant meg amellett, hogy olcsó, még nagyon jó is. Szóval ő alapnak tűnik, főleg hogy Gilmore meg JCJ jövője kérdéses, de még JoJo sem atombiztos a 2022-es évre.

Szóval valakit még áldozz be a tutiból 😊
topin
Phillipset szeretném ha még pár évig nálunk tolná, végre van egy fasza SS -nk.
ParadSEC
Jaja, sztem is maradhatna, én megkedveltem.
Solymi
Nem az a kerdes mi kedveljuk-e, hanem hogy milyen piaca lenne. Marpedig ha igy jatszik, akkor mi nem fizetjuk meg annyira.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
LB: Hightower, Uche, Jennings, Bentley (38)

Murphy18
McGrone IR? Keretzárás előtt vagy után?
Cody Davis új szerződést kapott idén, így nagy eséllyel ő rosteren lesz, hacsak ki nem vágjuk pre jun. De akkor minek szerződtünk vele?
Phillips szerződése kifut, így Bledsoe a helyét veheti át. Ezért idén a tanulóéve jön, ahogy a Patsnél szokás.
Myles Bryant meg amellett, hogy olcsó, még nagyon jó is. Szóval ő alapnak tűnik, főleg hogy Gilmore meg JCJ jövője kérdéses, de még JoJo sem atombiztos a 2022-es évre.

Szóval valakit még áldozz be a tutiból 😊
topin
Phillipset szeretném ha még pár évig nálunk tolná, végre van egy fasza SS -nk.
ParadSEC
Jaja, sztem is maradhatna, én megkedveltem.
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
LB: Hightower, Uche, Jennings, Bentley (38)

Murphy18
McGrone IR? Keretzárás előtt vagy után?
Cody Davis új szerződést kapott idén, így nagy eséllyel ő rosteren lesz, hacsak ki nem vágjuk pre jun. De akkor minek szerződtünk vele?
Phillips szerződése kifut, így Bledsoe a helyét veheti át. Ezért idén a tanulóéve jön, ahogy a Patsnél szokás.
Myles Bryant meg amellett, hogy olcsó, még nagyon jó is. Szóval ő alapnak tűnik, főleg hogy Gilmore meg JCJ jövője kérdéses, de még JoJo sem atombiztos a 2022-es évre.

Szóval valakit még áldozz be a tutiból 😊
topin
Phillipset szeretném ha még pár évig nálunk tolná, végre van egy fasza SS -nk.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Azt a viccet olvastátok már, hogy Brady 2007 vagy 2012-től lett komplett játékos???




ZERO_L
Ez mit bizonyit? Azt nem látom benne, hogy hányszor engedtek neki áthívni a játékot. Hogy a hosszú és rövid passzok aránya milyen volt. Ebben a táblázatban az van benne, hogy nagyon pontosan csinálta meg a játékokat, amiket ráhívtak. Még szép! Ha nem így lett volna, hamar lehívják a pályáról.

Amúgy 2004-ben nagyon nagyot játszott az egész csapat. Akkor csinálták meg az első veretlenségi rekordot, amit később Manning és a Colts megdöntött, ha az emlékezetem nem csal. Szerintem az volt a második legerősebb Pats, akit valaha láttam játszani. Tegyük hozzá, a szabályok is változtak egy csöppet. Ha ma azt megpróbálná megengedni magának egy védelem, amit akkor, az ellenfél végigsételhatna a pályán. Pl. 2004-ben a DPI-t még fixen büntették a játékindítás helyétől.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Azt a viccet olvastátok már, hogy Brady 2007 vagy 2012-től lett komplett játékos???






"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
LB: Hightower, Uche, Jennings, Bentley (38)

Murphy18
McGrone IR? Keretzárás előtt vagy után?
Cody Davis új szerződést kapott idén, így nagy eséllyel ő rosteren lesz, hacsak ki nem vágjuk pre jun. De akkor minek szerződtünk vele?
Phillips szerződése kifut, így Bledsoe a helyét veheti át. Ezért idén a tanulóéve jön, ahogy a Patsnél szokás.
Myles Bryant meg amellett, hogy olcsó, még nagyon jó is. Szóval ő alapnak tűnik, főleg hogy Gilmore meg JCJ jövője kérdéses, de még JoJo sem atombiztos a 2022-es évre.

Szóval valakit még áldozz be a tutiból 😊
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az NFL roster 55 fős tavaly óta, még két embert feltehetsz rá. 😊

| A roster méretet az új CBA határozta meg, nem a covid, így mostantól minden évben 55 lesz. A PS pedig idén még 12, jövőre 14 fős lehet. |


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Murphy18 New England Patriots 15
Vége a draftnak, nézzünk egy roster projectiont, hogy is állunk.

QB: Newton, Jones, Stidham (3)

RB: Harris, Michel, White, Stevenson, JJ Taylor (8)

FB: Johnson/Vitale (9)

WR: Agholor, Bourne, Meyers, Harry (13)

TE: Henry, Smith, Keene, Asiasi (17)

OL: Wynn, Onwenu, Andrews, Mason, Brown, Karras, Herron, Cajuste (25)

iDL: Barmore, Godchaux, Guy, Anderson, Wise (30)

EDGE: Judon, Van Noy, Winovich, Perkins (34)

LB: Hightower, Uche, Jennings, Bentley (38)

CB: Gilmore, JC Jackson, Jones, Mills, Williams (43)

S: Dugger, DMC, Phillips (46)

ST: Slater, Olszewski, Cardona, Bethel, Folk, Bailey (52)

+1 hely: Nixon, Bledsoe, Sherman, Bolden, Adams, Cowart, Carl Davis, Cody Davis, Hall, King, McMillan, Bryant

Természetesen megkavarhatja a dolgokat, ha Keenet valóban átképezzük FB-nek, Cajuste irányába elfogy a türelem, vagy Stevenson és Perkins BB jó szokásához híven kiüli az első évet. De az mindenképp látszik, hogy öldöklő küzdelem lesz a nyáron a keretbe kerülésért. Nem csoda, hogy nem érkezett UDFA, szinte lehetetlen lenne odakerülnie a végén.

Szerkesztette: Murphy18
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
 fb.watch/5fAQU1FZoR/

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
UDFA erkezokrol tudna vki írni vmi infót ? Köszi !
kolok1972
Nem jon hozzank a kutya se. Full tele vagyunk, minimalis esely van rosterre kerulni. Jobb opcikat is talalnak az udfa-k.

Egyeduli csapat vagyunk, aki nem igazolt.

Az ujonc minicampre johet majd 5 szerzodes nelkuli. De az udfa "menoket" mar tobbnyire elvittek mas csapatok.
topin
Wow nem semmi

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
UDFA erkezokrol tudna vki írni vmi infót ? Köszi !
kolok1972
Nem jon hozzank a kutya se. Full tele vagyunk, minimalis esely van rosterre kerulni. Jobb opcikat is talalnak az udfa-k.

Egyeduli csapat vagyunk, aki nem igazolt.

Az ujonc minicampre johet majd 5 szerzodes nelkuli. De az udfa "menoket" mar tobbnyire elvittek mas csapatok.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

😊
Bruschi85
Ez valójában Nick Saban kutyajelmezben. 😊
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
UDFA erkezokrol tudna vki írni vmi infót ? Köszi !

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
opiumzorR New England Patriots 28
Nem tudom, hogy most mennyi pénz van a sapka alatt, de van még esély, hogy valami szabadúszót igazolunk? Mondjuk Sherman-Gilmore- JC Jackson hármas eléggé korlátolná a liga legjobb támadóit szerintem. 😀

Szerkesztette: opiumzorR
több mint 3 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan

😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 330 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tulajdonképpen ez a draft az első körrel remekül alakult, innentől kis túlzással már mindegy is volt a többi, ehhez képest a második napon is jöttek remek játékosok, remélhetőleg az NFL mezonyehez nem lesznek karcsúak.

A harmadik napról is csak elsőre fejvakaros az RB, de önmagában az is megmagyarazhato, az LB-sor is kaphat jövőre egy remek frissítést, elkapot én vittem volna, de jött egy jó utvonalfuto, atletikus csóka, hátha.

Ritkán lehettünk ilyen elegedettek az elmúlt években a draft utáni napokban

Olvassátok el topin írását
 newenglandpatriots.blog.hu/2021/05/02/a_2021-es_draft_ertekelese
Wyatt
Amúgy szerintem Stevenson esetében Eddie Lacy sokkal jobb comp mint Blount.
Bazzani
De hat pont azt irom, hogy nem Blount 😉
topin
Vágom.
Nem is miattad írtam. Hanem, hogy mindenhol a Blount hasonmást hozzák fel.

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Tulajdonképpen ez a draft az első körrel remekül alakult, innentől kis túlzással már mindegy is volt a többi, ehhez képest a második napon is jöttek remek játékosok, remélhetőleg az NFL mezonyehez nem lesznek karcsúak.

A harmadik napról is csak elsőre fejvakaros az RB, de önmagában az is megmagyarazhato, az LB-sor is kaphat jövőre egy remek frissítést, elkapot én vittem volna, de jött egy jó utvonalfuto, atletikus csóka, hátha.

Ritkán lehettünk ilyen elegedettek az elmúlt években a draft utáni napokban

Olvassátok el topin írását
 newenglandpatriots.blog.hu/2021/05/02/a_2021-es_draft_ertekelese
Wyatt
Amúgy szerintem Stevenson esetében Eddie Lacy sokkal jobb comp mint Blount.
Bazzani
De hat pont azt irom, hogy nem Blount 😉
topin
de azt kellett volna h nem lacy 😛

több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Tulajdonképpen ez a draft az első körrel remekül alakult, innentől kis túlzással már mindegy is volt a többi, ehhez képest a második napon is jöttek remek játékosok, remélhetőleg az NFL mezonyehez nem lesznek karcsúak.

A harmadik napról is csak elsőre fejvakaros az RB, de önmagában az is megmagyarazhato, az LB-sor is kaphat jövőre egy remek frissítést, elkapot én vittem volna, de jött egy jó utvonalfuto, atletikus csóka, hátha.

Ritkán lehettünk ilyen elegedettek az elmúlt években a draft utáni napokban

Olvassátok el topin írását
 newenglandpatriots.blog.hu/2021/05/02/a_2021-es_draft_ertekelese
Wyatt
Amúgy szerintem Stevenson esetében Eddie Lacy sokkal jobb comp mint Blount.
Bazzani
De hat pont azt irom, hogy nem Blount 😉
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tulajdonképpen ez a draft az első körrel remekül alakult, innentől kis túlzással már mindegy is volt a többi, ehhez képest a második napon is jöttek remek játékosok, remélhetőleg az NFL mezonyehez nem lesznek karcsúak.

A harmadik napról is csak elsőre fejvakaros az RB, de önmagában az is megmagyarazhato, az LB-sor is kaphat jövőre egy remek frissítést, elkapot én vittem volna, de jött egy jó utvonalfuto, atletikus csóka, hátha.

Ritkán lehettünk ilyen elegedettek az elmúlt években a draft utáni napokban

Olvassátok el topin írását
 newenglandpatriots.blog.hu/2021/05/02/a_2021-es_draft_ertekelese
Wyatt
Amúgy szerintem Stevenson esetében Eddie Lacy sokkal jobb comp mint Blount.

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tulajdonképpen ez a draft az első körrel remekül alakult, innentől kis túlzással már mindegy is volt a többi, ehhez képest a második napon is jöttek remek játékosok, remélhetőleg az NFL mezonyehez nem lesznek karcsúak.

A harmadik napról is csak elsőre fejvakaros az RB, de önmagában az is megmagyarazhato, az LB-sor is kaphat jövőre egy remek frissítést, elkapot én vittem volna, de jött egy jó utvonalfuto, atletikus csóka, hátha.

Ritkán lehettünk ilyen elegedettek az elmúlt években a draft utáni napokban

Olvassátok el topin írását
 newenglandpatriots.blog.hu/2021/05/02/a_2021-es_draft_ertekelese

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Btw, szerintetek mennyire realitas az, hogy a Pats nem Mac Jonest akarta valasztani, hanem Fieldset, csak epp a Macik hamarabb csereltek fel erte ill. nem tudtak/akartak matchelni az offeruket, igy viszont Jones kerult ide.

Nekem kicsit olyan fura volt a video mikor mutattak, h BB mindenkit korbeokeztat es nem is igazan tuntek olyan boldognak.
Solymi
Miért, az jobb, amikor a kutyája húzott? 😀 Itt legalább úgy tűnik, hogy vitáztak rajta és egyezségre jutottak.

(Viccet félretéve: valószínűleg sose tudod meg. De már nem is érdekes. Jones jött, belőle kell kihozni a lehető legtöbbet. Az is mázli, hogy pont egy olyan évben voltatok QB needesek amikor feltrade nélkül egy franchise QB matéria hullott az öletekbe. Ha jobb lesz mint a másik négy, ha nem lesz olyan jó, franchise QB matéria ritkán esik eddig.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Na az öreg nem szarozott megtolta a D-t.😁 Az Udefa-kra kìváncsi leszek hátha kijön egy wr talent😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 569 — Patriots fan
Ja, csak ha őket leveszed, akkor is van még 5 játékos, és nem is gyenge sor, miközben wr továbbra sincs értelmes 😀

Értelmet én is tudok adni neki, meg megvarom meg a maradékot is előbb, de ettől még több, mint meglepő volt az rb-huzas
Wyatt
Michel-Harris-White trió mellett Burkhead, Bolden és JJ Taylor...

Közülük csak Harris-nek és Taylor-nak nem jár le a szerződése idén...
(Michel- nek nem hiszem hogy lehívjuk az 5. éves opcióját ha nem tud egészséges maradni idén sem egy teljes szezonra...)

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
LB na ennek a draftnak a vége hát jajj
ParadSEC
ACL szakadás ✅✅
Michigan ✅
Mi kell még? 👀😂

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.