New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
készüljetek lelkileg, hogy marad Cam 😊
NB2
Jack Danielst kap aki elintézi,hogy Newton ne térjen vissza
ThundersNFL
Ennyire utálsz minket, hogy egy sima Jack Daniels-szel szúrnád ki a szemünk? 😀
Solymi
Na szabad a kívánság mit szeretnél?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Mikor felröppentek a Stafford hírek, azt írtam, hogy Patricia személye kizáró ok lehet egy cserében. Most kiderült, hogy Stafford azt mondta, bárhova cserélhetik, csak hozzánk ne. Nem hiszem, hogy csak a bostoni hideg miatt nem akart idejönni..

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 941
készüljetek lelkileg, hogy marad Cam 😊
NB2
Jack Danielst kap aki elintézi,hogy Newton ne térjen vissza
ThundersNFL
Ennyire utálsz minket, hogy egy sima Jack Daniels-szel szúrnád ki a szemünk? 😀
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
készüljetek lelkileg, hogy marad Cam 😊
NB2
Jack Danielst kap aki elintézi,hogy Newton ne térjen vissza

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nem tudom, mi mit adtunk volna ballasztként, de már mindegy is. Jöhet Jimmy vagy valamelyik SEC-irányító az első kettőből. Meg egy top FA WR. Köfiii

több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nem hiszem, hogy annyira jó ötlet lett volna a mi helyzetünkben egy másik 30-as QB-val erőlködni. Ennyi erőforrással akár draftolhatunk is valakit.

Ha Cam Newton képességei fizikálisan nincsenek is már meg, de fiatalnak nagyon sokat segíthet. Én mindenképpen ott tartanám a csapat mellett.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 533 — nabege2@yahoo.com
készüljetek lelkileg, hogy marad Cam 😊
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Na akkor Stafford kilőve, amennyi volt az ára hála égnek nem tudtunk-akartunk adni érte😁😁. Szépen repkednek a pickek.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 941
Lehet Amendola jön vissza.
Valami FB-s hírben láttam, h pedzegetik, mert mostanában sűrűbben van Bostonban, de már nem találom :S
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Oooops kinyírtam a topicot, sorry!
Helmut Zimmer
nyugi, a Tampa topikban újjáélednek.
Amadeus
Főnixekkel ne kekeckedj....
ThundersNFL
Elpusztíthatatlanok (They live).

Aki érti, érti.
Amadeus
Tudnék erre is válaszolni!
Isti81
Tudjuk nem tudsz színészkedni 😂😂😂
ThundersNFL
Javaslom inkább nézegesd ezt

 www.youtube.com/watch?v=eJ321VORzc0

és ezt, jó kis videók főleg az utóbbi

 www.youtube.com/watch?v=_vKDygyOxH0
Isti81
😂😂😂😂😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Oooops kinyírtam a topicot, sorry!
Helmut Zimmer
nyugi, a Tampa topikban újjáélednek.
Amadeus
Főnixekkel ne kekeckedj....
ThundersNFL
Elpusztíthatatlanok (They live).

Aki érti, érti.
Amadeus
Tudnék erre is válaszolni!
Isti81
Tudjuk nem tudsz színészkedni 😂😂😂
ThundersNFL
Javaslom inkább nézegesd ezt

 www.youtube.com/watch?v=eJ321VORzc0

és ezt, jó kis videók főleg az utóbbi

 www.youtube.com/watch?v=_vKDygyOxH0
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Oooops kinyírtam a topicot, sorry!
Helmut Zimmer
nyugi, a Tampa topikban újjáélednek.
Amadeus
Főnixekkel ne kekeckedj....
ThundersNFL
Elpusztíthatatlanok (They live).

Aki érti, érti.
Amadeus
Tudnék erre is válaszolni!
Isti81
Tudjuk nem tudsz színészkedni 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Oooops kinyírtam a topicot, sorry!
Helmut Zimmer
nyugi, a Tampa topikban újjáélednek.
Amadeus
Főnixekkel ne kekeckedj....
ThundersNFL
Elpusztíthatatlanok (They live).

Aki érti, érti.
Amadeus
Tudnék erre is válaszolni!
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 941
Oooops kinyírtam a topicot, sorry!
Helmut Zimmer
nyugi, a Tampa topikban újjáélednek.
Amadeus
Főnixekkel ne kekeckedj....
ThundersNFL
Elpusztíthatatlanok (They live).

Aki érti, érti.
Amadeus
Brady: I have come here to chew bubblegum and kick ass... and I'm all out of bubblegum.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Oooops kinyírtam a topicot, sorry!
Helmut Zimmer
nyugi, a Tampa topikban újjáélednek.
Amadeus
Főnixekkel ne kekeckedj....
ThundersNFL
Elpusztíthatatlanok (They live).

Aki érti, érti.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Oooops kinyírtam a topicot, sorry!
Helmut Zimmer
nyugi, a Tampa topikban újjáélednek.
Amadeus
Főnixekkel ne kekeckedj....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 941
Oooops kinyírtam a topicot, sorry!
Helmut Zimmer
nyugi, a Tampa topikban újjáélednek.
Amadeus
Na csak vigyázz, mert lehet 2 év múlva meg (illetve most már csak 1, asszem) a Raidersnél lesz Brady 😉

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Oooops kinyírtam a topicot, sorry!
Helmut Zimmer
nyugi, a Tampa topikban újjáélednek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 221 — én ezt meguntam
Oooops kinyírtam a topicot, sorry!
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 221 — én ezt meguntam
Most minket győzködsz, vagy magadat? Engem nem kell, én tudom hogy remek irányító Brady, de a meccset is láttam.

Egy pocsék gameplanes első drive-bol egyedül hozott td-t, a szünet előtt is csak rajta múlt, hogy nem punt volt. Volt hibája, igen, talán ha nincs 5 drop, kevésbé erőlteti mondjuk. Amikor kellett, vitt egy fg-drive-ot és megcsinaltak a first downt. Meg kell köszönni a védelemnek, nyilván, de azért ne tegyünk már úgy, mintha semmit sem csinált volna a győzelemért. Két interceptionje gyakorlatilag punt volt, szerencsére ez is belefert.
Wyatt
Így :"szerencsére ez is belefért" hangsúly levisz 😀
Helmut Zimmer
Nézd, nem fogom azt mondani, hogy élete meccsét játszotta. De élete első félidejét kb, és bár volt 3 nagy hibája, ennyi azért kb mindenkinek volt az elmúlt meccseken (Godwin négydropos meccse, Evansnek a Packers ellenije), úgyhogy szimplán csak az előszeretettel hangoztatott gyenge volt résszel nem értek egyet. A PFF-nél amúgy 84.9-cel ő volt a Tampa legjobbra értékelt támadója, csak Rodgers (89.2) kapott jobban az offense-ek részéről, úgyhogy talán nem csak a homerkedés állhat a gondolatok mögött 😊
Wyatt
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy pocsék gameplanes első drive-bol egyedül hozott td-t, a szünet előtt is csak rajta múlt, hogy nem punt volt. Volt hibája, igen, talán ha nincs 5 drop, kevésbé erőlteti mondjuk. Amikor kellett, vitt egy fg-drive-ot és megcsinaltak a first downt. Meg kell köszönni a védelemnek, nyilván, de azért ne tegyünk már úgy, mintha semmit sem csinált volna a győzelemért. Két interceptionje gyakorlatilag punt volt, szerencsére ez is belefert.
Wyatt
Így :"szerencsére ez is belefért" hangsúly levisz 😀
Helmut Zimmer
Nézd, nem fogom azt mondani, hogy élete meccsét játszotta. De élete első félidejét kb, és bár volt 3 nagy hibája, ennyi azért kb mindenkinek volt az elmúlt meccseken (Godwin négydropos meccse, Evansnek a Packers ellenije), úgyhogy szimplán csak az előszeretettel hangoztatott gyenge volt résszel nem értek egyet. A PFF-nél amúgy 84.9-cel ő volt a Tampa legjobbra értékelt támadója, csak Rodgers (89.2) kapott jobban az offense-ek részéről, úgyhogy talán nem csak a homerkedés állhat a gondolatok mögött 😊

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 221 — én ezt meguntam
Egy pocsék gameplanes első drive-bol egyedül hozott td-t, a szünet előtt is csak rajta múlt, hogy nem punt volt. Volt hibája, igen, talán ha nincs 5 drop, kevésbé erőlteti mondjuk. Amikor kellett, vitt egy fg-drive-ot és megcsinaltak a first downt. Meg kell köszönni a védelemnek, nyilván, de azért ne tegyünk már úgy, mintha semmit sem csinált volna a győzelemért. Két interceptionje gyakorlatilag punt volt, szerencsére ez is belefert.
Wyatt
Így :"szerencsére ez is belefért" hangsúly levisz 😀
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy pocsék gameplanes első drive-bol egyedül hozott td-t, a szünet előtt is csak rajta múlt, hogy nem punt volt. Volt hibája, igen, talán ha nincs 5 drop, kevésbé erőlteti mondjuk. Amikor kellett, vitt egy fg-drive-ot és megcsinaltak a first downt. Meg kell köszönni a védelemnek, nyilván, de azért ne tegyünk már úgy, mintha semmit sem csinált volna a győzelemért. Két interceptionje gyakorlatilag punt volt, szerencsére ez is belefert.

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 221 — én ezt meguntam
Bradynek nagyon nem volt jó meccse? Az első félidőt is nézte valaki? 😊

Az a három drive mondjuk valóban gyilkos volt, és majdnem sikerült beleállni a talajba, persze jobb lett volna, ha nincs ennyi drop és felesleges erőltetés, de azért na, hozott egy tökéletes első félidőt, a másodikban pedig végül megúszta a hibákat. Volt ennél sokkal rosszabb meccse neki is, ebben az idényben is
Wyatt
OFF:
Összességében rendkívül színvonaltalan, de izgalmas meccs volt.
A második félidőben a Green bay nagyjából 5 alkalommal adta el ugyanannak a játéknak a verzióit, és kapott 13 pontot a Tampa, mire reagáltak. A Tampa is 3 missmatchre épülő játékvariációt erőltetett az első félidőben. Ez nagyjából Todd Bowles és Mike Pettine közti mentális képességbeli különbségre rámutat A futott TD-t lehet óriási bravúrnak tekinteni, de sokkal inkább mutatja a GB védelem egyik legnagyobb problémáját a szerelést. Az egy burleszk jelenet volt.

Brady terület -ütem passzai valóban ültek az első félidőben, a másodikban nem. A terület ütem passzok pedig addig működtek, amíg nem sikerült megfejteni a belső zóna-védekezést a GB-nél. Miután ez megtörtént momentumai sem nagyon voltak Braynek. Nem sikerült a váltás, nem sikerült kitalálni semmit. 2 Interceptionnél tolt Goffot, amit igazán nem vártam volna tőle.

Hatalmas taps a Tampa védelmének