New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Hogy csak egy példát mondjak, hogy miért nem tudtunk volna ilyen csapatot Brady alá rakni: Grokowski.

Ha Gronk tavaly úgy dönt, hogy visszatér, akkor ki tudja meddig jutottunk volna. De ő úgy döntött, hogy a Patsbe nem akar visszatérni. Én sejtem, hogy miért, de a lényeg, hogy ehhez természetesen minden joga megvolt. A magam részéről az egyetlen érzés, amit irányában táplálok, az az öröm és a hála, hogy ilyen sokáig tette naggyá azt a csapatot, aminek szurkolok.

Aminek kicsit örülök, hogy még mindig a Pats az a csapat, amelyik utoljára duplázni tudott és hát ahogy Mahomes bére emelkedik, úgy fog ettől egyre messzebb kerülni a Chiefs. Bár ahogy nézem, jövőre a Tampa ezt a rekordot is elveheti előlünk 😊
Kollega
Szerintem sem tudtunk volna ilyen csapatot köré rakni, ugyanakkor ezen szerintem túl kell lépni.
A duplázással kapcsolatban egyet értünk bár nem vagyok biztos benne hogy a Tampa jövőre is ilyen brutál PO-t tud hozni, idén minden összejött nekik, nem tudom hány játékosnak jár le a szerződése náluk, mennyire lehet egyben tartani a csapatot.
Cuchulain82
Szerintem sincs sok értelme ezen gondolkodni. Néha eljön a rebuild ideje. Elment ebből a csapatból egy rakás jó játékos és egy rakás jó szakember. Most építkezni kell. Ha fel tudnánk építeni egy harmadik dinasztiát, az lenne az egyik legnagyobb csoda, ami az NFL-ben történt. Úgyhogy szerintem izgalmas idők jönnek most.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Én személy szerint nagyon örülök hogy Brady nyert,de ne legyenek kétségeink,mi nem tudtunk volna ilyen csapatot alárakni,ha itt marad megint one and done lett volna a PO-ban. Jól tette hogy váltott (így meg pláne),nekünk meg csapat nélkül nem lett volna értelme megtartani. Grat Neki és a Tampának,Gronknak különösen.
kolok1972
Sztem tudtunk volna alátenni csapatot, csak ahhoz az kellett volna, hogy 2 évvel ezelőtt ne ilyen 1-2 éves kontraktust kössünk vele, hanem ahogy kérte 4 éveset, egyből lett volna cap.
Ja meg az, hogy Kraft kitetette AB-t, az se segített.

Mindegy, ez van, BB és Kraft hoztak egy döntést, ezzel kell továbbélni.
Solymi
Igen,olyan csapatot tudtunk volna,mint tavaly,ami arra elég hogy a PO-ba jussunk és ennyi,másra nem.
Azért nézd meg,hogy ebben a Tampaban hány bluechip játékos van a labda mindkét (!) oldalán,nálunk ennek a töredéke van. Olyan szerződést nem tudtál volna TB-vél kötni,ami akkora capet teremt,hogy ilyen minőségű rostert alakíts ki köré.
A Tampának vitán felül a leggyöngébb pontja a HC volt.
kolok1972
Szerintem sokkal jobb csapatot tudtunk volna alá rakni, hisz akkor nem lett volna tavaly 15milla dead capünk illetve több lett volna a cap x összeggel, amit a szerződéséből osztottak volna le.
Ráadásul ha hosszabb távra tervezett volna BB, akkor tudott volna olyan játékosokat is ide csábítani.
De az se tett jót, hogy nem volt tiszta, hogy TB itt fog-e játszani vagy sem.
Solymi
Volt egyszem Edelmanunk,Tampában volt egy laza Evans,Goodwin,A.Brown ,Scotty Miller négyes,ettől mi fényévekre voltunk. Nálunk nem volt egy értelmes TE,ott volt egy Gronk,Howard,Brate trió,plusz egy passzblockban második O line,az RB poszt rendben volt nálunk is. Védő odalon ott egy Suh,JPP,Barrett,Vea kvartett,nálunk egyszem Guy, ohne passrush (max Wino),ott egy White,David LB duó,nálunk meg egy db Bentley.
Szóval tartom ,hogy ekkora rosterminőségbeli diffit sem TB szerződésével,sem capzsonglőrködéssel,sem Pats systemmel nem lehetett volna ellensúlyozni.
Minden bizonnyal TB is pont ezt gondolta,pont ezért is váltott,de ezzel nincs is semmi baj.
Az már egy másik történet,hogy olyan nagyon sokat mi nem léptünk előre idén szerintem.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Hogy csak egy példát mondjak, hogy miért nem tudtunk volna ilyen csapatot Brady alá rakni: Grokowski.

Ha Gronk tavaly úgy dönt, hogy visszatér, akkor ki tudja meddig jutottunk volna. De ő úgy döntött, hogy a Patsbe nem akar visszatérni. Én sejtem, hogy miért, de a lényeg, hogy ehhez természetesen minden joga megvolt. A magam részéről az egyetlen érzés, amit irányában táplálok, az az öröm és a hála, hogy ilyen sokáig tette naggyá azt a csapatot, aminek szurkolok.

Aminek kicsit örülök, hogy még mindig a Pats az a csapat, amelyik utoljára duplázni tudott és hát ahogy Mahomes bére emelkedik, úgy fog ettől egyre messzebb kerülni a Chiefs. Bár ahogy nézem, jövőre a Tampa ezt a rekordot is elveheti előlünk 😊
Kollega
Szerintem sem tudtunk volna ilyen csapatot köré rakni, ugyanakkor ezen szerintem túl kell lépni.
A duplázással kapcsolatban egyet értünk bár nem vagyok biztos benne hogy a Tampa jövőre is ilyen brutál PO-t tud hozni, idén minden összejött nekik, nem tudom hány játékosnak jár le a szerződése náluk, mennyire lehet egyben tartani a csapatot.
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Hogy csak egy példát mondjak, hogy miért nem tudtunk volna ilyen csapatot Brady alá rakni: Grokowski.

Ha Gronk tavaly úgy dönt, hogy visszatér, akkor ki tudja meddig jutottunk volna. De ő úgy döntött, hogy a Patsbe nem akar visszatérni. Én sejtem, hogy miért, de a lényeg, hogy ehhez természetesen minden joga megvolt. A magam részéről az egyetlen érzés, amit irányában táplálok, az az öröm és a hála, hogy ilyen sokáig tette naggyá azt a csapatot, aminek szurkolok.

Aminek kicsit örülök, hogy még mindig a Pats az a csapat, amelyik utoljára duplázni tudott és hát ahogy Mahomes bére emelkedik, úgy fog ettől egyre messzebb kerülni a Chiefs. Bár ahogy nézem, jövőre a Tampa ezt a rekordot is elveheti előlünk 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
ötös műhold New England Patriots 306
Most már nyugodtan ellovagolhat a naplementébe (heroikus zene mellett), annak tudtával, hogy a teljesítményének nem mostanában lesz párja.
Bár, őszintén szólva, én még nézném. Igen, a Tampában is.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 941
Én személy szerint nagyon örülök hogy Brady nyert,de ne legyenek kétségeink,mi nem tudtunk volna ilyen csapatot alárakni,ha itt marad megint one and done lett volna a PO-ban. Jól tette hogy váltott (így meg pláne),nekünk meg csapat nélkül nem lett volna értelme megtartani. Grat Neki és a Tampának,Gronknak különösen.
kolok1972
Sztem tudtunk volna alátenni csapatot, csak ahhoz az kellett volna, hogy 2 évvel ezelőtt ne ilyen 1-2 éves kontraktust kössünk vele, hanem ahogy kérte 4 éveset, egyből lett volna cap.
Ja meg az, hogy Kraft kitetette AB-t, az se segített.

Mindegy, ez van, BB és Kraft hoztak egy döntést, ezzel kell továbbélni.
Solymi
Igen,olyan csapatot tudtunk volna,mint tavaly,ami arra elég hogy a PO-ba jussunk és ennyi,másra nem.
Azért nézd meg,hogy ebben a Tampaban hány bluechip játékos van a labda mindkét (!) oldalán,nálunk ennek a töredéke van. Olyan szerződést nem tudtál volna TB-vél kötni,ami akkora capet teremt,hogy ilyen minőségű rostert alakíts ki köré.
A Tampának vitán felül a leggyöngébb pontja a HC volt.
kolok1972
Szerintem sokkal jobb csapatot tudtunk volna alá rakni, hisz akkor nem lett volna tavaly 15milla dead capünk illetve több lett volna a cap x összeggel, amit a szerződéséből osztottak volna le.
Ráadásul ha hosszabb távra tervezett volna BB, akkor tudott volna olyan játékosokat is ide csábítani.
De az se tett jót, hogy nem volt tiszta, hogy TB itt fog-e játszani vagy sem.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
TB velünk miért nem tudott soha ilyen nyugis SB-t jàtszani? 😊 Tuti kevesebb ősz hajszàlam lenne.
NB2
De erre a kutya sem fog emlékezni. A Butler interceptionre meg a Falcons elleni comebackre mindenki.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 533 — nabege2@yahoo.com
TB velünk miért nem tudott soha ilyen nyugis SB-t jàtszani? 😊 Tuti kevesebb ősz hajszàlam lenne.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Én személy szerint nagyon örülök hogy Brady nyert,de ne legyenek kétségeink,mi nem tudtunk volna ilyen csapatot alárakni,ha itt marad megint one and done lett volna a PO-ban. Jól tette hogy váltott (így meg pláne),nekünk meg csapat nélkül nem lett volna értelme megtartani. Grat Neki és a Tampának,Gronknak különösen.
kolok1972
Sztem tudtunk volna alátenni csapatot, csak ahhoz az kellett volna, hogy 2 évvel ezelőtt ne ilyen 1-2 éves kontraktust kössünk vele, hanem ahogy kérte 4 éveset, egyből lett volna cap.
Ja meg az, hogy Kraft kitetette AB-t, az se segített.

Mindegy, ez van, BB és Kraft hoztak egy döntést, ezzel kell továbbélni.
Solymi
Igen,olyan csapatot tudtunk volna,mint tavaly,ami arra elég hogy a PO-ba jussunk és ennyi,másra nem.
Azért nézd meg,hogy ebben a Tampaban hány bluechip játékos van a labda mindkét (!) oldalán,nálunk ennek a töredéke van. Olyan szerződést nem tudtál volna TB-vél kötni,ami akkora capet teremt,hogy ilyen minőségű rostert alakíts ki köré.
A Tampának vitán felül a leggyöngébb pontja a HC volt.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 941
Én személy szerint nagyon örülök hogy Brady nyert,de ne legyenek kétségeink,mi nem tudtunk volna ilyen csapatot alárakni,ha itt marad megint one and done lett volna a PO-ban. Jól tette hogy váltott (így meg pláne),nekünk meg csapat nélkül nem lett volna értelme megtartani. Grat Neki és a Tampának,Gronknak különösen.
kolok1972
Sztem tudtunk volna alátenni csapatot, csak ahhoz az kellett volna, hogy 2 évvel ezelőtt ne ilyen 1-2 éves kontraktust kössünk vele, hanem ahogy kérte 4 éveset, egyből lett volna cap.
Ja meg az, hogy Kraft kitetette AB-t, az se segített.

Mindegy, ez van, BB és Kraft hoztak egy döntést, ezzel kell továbbélni.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Én személy szerint nagyon örülök hogy Brady nyert,de ne legyenek kétségeink,mi nem tudtunk volna ilyen csapatot alárakni,ha itt marad megint one and done lett volna a PO-ban. Jól tette hogy váltott (így meg pláne),nekünk meg csapat nélkül nem lett volna értelme megtartani. Grat Neki és a Tampának,Gronknak különösen.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Tessék adj neki fegyvereket és íme

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hát legalább a mi fiaink nyertek. Azért nehéz lesz ilyen vezért újra találni.
több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 1 438
Seymour megint nem lett HoF tag...😑

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 941
BB: Jó, hát aki már gyerekkorától kezdve a játék elemzésével kel-fekszik, annak behozhatatlan előnye van, főleg ha esze is van hozzá. Ékes példája mindaz amit elért a Giantsnél, a Patsnél első ittlétekor vagy amit elkezdett felépíteni a Brownsnál (az a csapat az utána levő évben SB-t nyert és már a kirúgása évében is SB esélyes csapatnak tartották, csak ugye jött a költözés).
Solymi
Nem nyert a Browns SB-t soha.
Egyike a 4 csapatnak, aki még be se jutott a Super Bowlba.
(Browns, Jax, Lions, Texans)
Sobri Jóska
Feltételezem itt a Ravensre gondolt, ami később valóban SB-t nyert. És talán (nagy talán) a kultúra kiépítésében részt vett.
zinedine5
mint pinyő meg az eb csapat? 😀

nyilván túlzok de 95ben baszták ki bellichicket clevelandből, 2000ben nyertek SB-t mint baltimore ravens ez sok idő nfl-ben. Ha jól emlékszem 1 darab clevelandi kezdő volt kezdő a ravens SB idényes rosterén, talán Burnett?
össz roster terén talán larry webster dereng még akit még a miami választott ősidőkben eredetileg.

teljesen más csapat, teljesen más kultúra
briareos
Jogos, rosszul emlékeztem.
Az megvolt, hogy a váltás előtti évben 11-5-tel végzett a csapat és PO-ba is jutottak, ahol a Parcells vezette Patriots ütötték ki a Wild Card körben.
Ekkor volt az, hogy SB esélyesnek mondták a csapatot.
Newsome játszott a Brownsban meg dolgozott is ott 91-96 között mint FO exec.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
BB: Jó, hát aki már gyerekkorától kezdve a játék elemzésével kel-fekszik, annak behozhatatlan előnye van, főleg ha esze is van hozzá. Ékes példája mindaz amit elért a Giantsnél, a Patsnél első ittlétekor vagy amit elkezdett felépíteni a Brownsnál (az a csapat az utána levő évben SB-t nyert és már a kirúgása évében is SB esélyes csapatnak tartották, csak ugye jött a költözés).
Solymi
Nem nyert a Browns SB-t soha.
Egyike a 4 csapatnak, aki még be se jutott a Super Bowlba.
(Browns, Jax, Lions, Texans)
Sobri Jóska
Feltételezem itt a Ravensre gondolt, ami később valóban SB-t nyert. És talán (nagy talán) a kultúra kiépítésében részt vett.
zinedine5
mint pinyő meg az eb csapat? 😀

nyilván túlzok de 95ben baszták ki bellichicket clevelandből, 2000ben nyertek SB-t mint baltimore ravens ez sok idő nfl-ben. Ha jól emlékszem 1 darab clevelandi kezdő volt kezdő a ravens SB idényes rosterén, talán Burnett?
össz roster terén talán larry webster dereng még akit még a miami választott ősidőkben eredetileg.

teljesen más csapat, teljesen más kultúra

több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
BB: Jó, hát aki már gyerekkorától kezdve a játék elemzésével kel-fekszik, annak behozhatatlan előnye van, főleg ha esze is van hozzá. Ékes példája mindaz amit elért a Giantsnél, a Patsnél első ittlétekor vagy amit elkezdett felépíteni a Brownsnál (az a csapat az utána levő évben SB-t nyert és már a kirúgása évében is SB esélyes csapatnak tartották, csak ugye jött a költözés).
Solymi
Nem nyert a Browns SB-t soha.
Egyike a 4 csapatnak, aki még be se jutott a Super Bowlba.
(Browns, Jax, Lions, Texans)
Sobri Jóska
Feltételezem itt a Ravensre gondolt, ami később valóban SB-t nyert. És talán (nagy talán) a kultúra kiépítésében részt vett.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
BB: Jó, hát aki már gyerekkorától kezdve a játék elemzésével kel-fekszik, annak behozhatatlan előnye van, főleg ha esze is van hozzá. Ékes példája mindaz amit elért a Giantsnél, a Patsnél első ittlétekor vagy amit elkezdett felépíteni a Brownsnál (az a csapat az utána levő évben SB-t nyert és már a kirúgása évében is SB esélyes csapatnak tartották, csak ugye jött a költözés).
Solymi
Nem nyert a Browns SB-t soha.
Egyike a 4 csapatnak, aki még be se jutott a Super Bowlba.
(Browns, Jax, Lions, Texans)

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 941
Mindenkinek szíve joga véleményt alkotni. Én viszont úgy gondolom, hogy a Patriots way az nem Tom Brady, de még csak nem is Bill Belichick. A forrása Robert Kraft, ezt ő építette fel ilyenre.
Kollega
Az én verziómban Kraft csak biztosította az utat. Azt Belichick építette ki és Tom Brady volt a legnagyobb sztár aki képviselte ezt jó hosszan.
topin
Lehet így is gondolkodni. De azért meg is indoklom, hogy mire gondolok: Kraft nem "csak" tulajdonos, hanem CEO is. A legtöbb franchise tulaj nem vesz részt az ügyvitelben. Ők a tulajdonosok és vigyáznak a befektetésükre, de az ügyvitelt a GM-re hagyják. Kraft úr minden meccs előtt és után ott van az öltözőben. Melegítésnél a sideline-nál. Ő nem csak a páholyból követi a meccseket. Aktívan részt vesz a keret kialakításában is. A Nagy Bill nem is tudott vele harmonikusan dolgozni, bántotta az önérzetét, hogy a tulaj beleszól a napi munkájába. Ezért gondolom, hogy ő a Patriots way. Mindig övé az utolsó szó, akár JG sorsáról van, akár Bradyről.

Bradyről sokáig képviselte ezt. De már jó ideje hallani lehetett, hogy a kevesli a rászabott keretet. Nagyobb beleszólást szeretett volna. Nincs ezzel baj, mert a hihetetlen tapasztalata és a fantasztikus képességei elvitték őt egy másik csapatban is a döntőig. De az már egy másik rendszer.
Kollega
Számomra ez az egész sokkal összetettebb dolog minthogy BB, TB vagy Kraft képviseli-e jobban a Patriot Wayt.

Ha a külön életutakat vizsgáljuk akkor nagyon zanzásítva az alábbi tulajdonságok, viselkedésformák a szembeötlőek abból amit eddig összeolvastam:

Kraft: Kb. mindent elkövetett, hogy legyen egy csapata és elkezdte felépíteni, mondjuk úgy, jó szemmel választva ki hozzá a megfelelő HC-kat, viszont nem kiengedve az irányítást a kezéből, amiből lettek is konfliktusok. Aktívan részt vesz a csapat életében, meetingeken(!) és vétójoga van BB döntéseivel kapcsolatban.
Persze nem mindig dönt jól vagy érzelmek nélkül, de ez van, ezzel együtt kell élni.

TB: Nem hiába volt az egyetemen a neve Comeback Kid. Már ott is kiemelték a munkabírását, a győzni akarását és azt, hogy mindent ennek rendel alá.

BB: Jó, hát aki már gyerekkorától kezdve a játék elemzésével kel-fekszik, annak behozhatatlan előnye van, főleg ha esze is van hozzá. Ékes példája mindaz amit elért a Giantsnél, a Patsnél első ittlétekor vagy amit elkezdett felépíteni a Brownsnál (az a csapat az utána levő évben SB-t nyert és már a kirúgása évében is SB esélyes csapatnak tartották, csak ugye jött a költözés).

Szóval Kraft kiválasztotta BB-t azok alapján amit látott benne, BB elfogadta az ajánlatot, mert megkapta azt amit akart (GM+HC poszt) és draftolta TB-t, mert látta benne azokat a játékhoz és jellemhez kötődő tulajdonságokat ami alapján esélye lehetett az NFL-ben.

Az, hogy ez a három ember, ráadásul egy csapat irányításának legfontosabb területein így összeálltak, az azért nem sűrűn esik meg. Főleg ha hozzávesszük azt, hogy a Salary Cap érában történt mindez.

TB az itt töltött idejének köszönhetően tökéletes megtestesítője a Patriot Waynek, de ez ugyanúgy bárkire elmondható aki beállt a sorba és mindent a győzelemnek rendelt alá, nem foglalkozva azzal, hogy hány snapet kap, milyen pozícióban játszik és mennyi a fizetése.
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mindenkinek szíve joga véleményt alkotni. Én viszont úgy gondolom, hogy a Patriots way az nem Tom Brady, de még csak nem is Bill Belichick. A forrása Robert Kraft, ezt ő építette fel ilyenre.
Kollega
Az én verziómban Kraft csak biztosította az utat. Azt Belichick építette ki és Tom Brady volt a legnagyobb sztár aki képviselte ezt jó hosszan.
topin
Lehet így is gondolkodni. De azért meg is indoklom, hogy mire gondolok: Kraft nem "csak" tulajdonos, hanem CEO is. A legtöbb franchise tulaj nem vesz részt az ügyvitelben. Ők a tulajdonosok és vigyáznak a befektetésükre, de az ügyvitelt a GM-re hagyják. Kraft úr minden meccs előtt és után ott van az öltözőben. Melegítésnél a sideline-nál. Ő nem csak a páholyból követi a meccseket. Aktívan részt vesz a keret kialakításában is. A Nagy Bill nem is tudott vele harmonikusan dolgozni, bántotta az önérzetét, hogy a tulaj beleszól a napi munkájába. Ezért gondolom, hogy ő a Patriots way. Mindig övé az utolsó szó, akár JG sorsáról van, akár Bradyről.

Bradyről sokáig képviselte ezt. De már jó ideje hallani lehetett, hogy a kevesli a rászabott keretet. Nagyobb beleszólást szeretett volna. Nincs ezzel baj, mert a hihetetlen tapasztalata és a fantasztikus képességei elvitték őt egy másik csapatban is a döntőig. De az már egy másik rendszer.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Mindenkinek szíve joga véleményt alkotni. Én viszont úgy gondolom, hogy a Patriots way az nem Tom Brady, de még csak nem is Bill Belichick. A forrása Robert Kraft, ezt ő építette fel ilyenre.
Kollega
Az én verziómban Kraft csak biztosította az utat. Azt Belichick építette ki és Tom Brady volt a legnagyobb sztár aki képviselte ezt jó hosszan.
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mindenkinek szíve joga véleményt alkotni. Én viszont úgy gondolom, hogy a Patriots way az nem Tom Brady, de még csak nem is Bill Belichick. A forrása Robert Kraft, ezt ő építette fel ilyenre.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Én köszönöm neki, hogy minden évben belement a fizetése csökkentésébe is, még az utolsó évében is. Valamint a rengeteg clutch elkapást a rájátszásban, amik a győzelmekig vezettek.
Wyatt
De bizony ám. Ki tudja, hogy a 49., 51., SB meglett volna e nélküle (erősen kérdéses), vagy bejutottunk e volna az 52.-be?
Hihetetlen mit tett hozzá a playoff runoknál.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én köszönöm neki, hogy minden évben belement a fizetése csökkentésébe is, még az utolsó évében is. Valamint a rengeteg clutch elkapást a rájátszásban, amik a győzelmekig vezettek.

több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nem ő az első, akinek a torkán akadt Bill Belichick a GM.
Ahogy ahogy Ti is kifejtitek, ha nincs a Pats és nincs BB, visszavonulása után legfeljebb a szomszédjai suttogtak volna a háta mögött, hogy játszott az NFL-ben.

We are all PATRIOTS!